4171
  • libike23
    #3651
    Sziasztok!
    Én a fiammal játszom 2-gépen. Egyszerre szoktunk,létezik hogy ezért banoltak?
    Csak írtátok hogy 2 karakterrel nyomja valaki és ezért kitiltják.
    A gépek ruteren vannak összekötve!
    Ja a másik,hogy party-ba nyomhatjuk e!
    A választ előre is köszönöm!
  • dragon11
    #3650
    Igen! Patcheld újra az egészet.:)
  • attyspocak
    #3649
    Nem. De játszhatsz ingyen is.

    Ugyanis van benne egy kiegészítő funkció, ami az ugynevezett Chantra Credit rendszer. A Cc-t valódi pénzért veheted meg a CM oldalán.
    A CC-ért pedig extra tárgyakhoz (ládák kulcsai, szárnyak kpenyek)és italokhoz juthatsz. Bár ha nagyon jól gazdálkodsz az ingame aranyaddal, akkor azért is vehetsz CC-t.
  • ScarY MAN
    #3648
    igen
  • szata95
    #3647
    Ja és még valami a játék ugye 100%-osan ingyenes?!
  • szata95
    #3646
    Szia Dragon mégegyszer én vagyok ugye a Login Pathc-re gondolsz?
    Vagy nem?
  • dragon11
    #3645
    Szia. Nekem is volt ilyen bajom, rakd újra a játékot, de most úgy, hogy ha patcheled akkor 1be patchelje MEGSZAKÍTÁS NÉLKÜL. Nekem ettől megjavult.

    Ha így sem jó, akkor videókari driver frissítés, de nekem megoldotta.:)
  • szata95
    #3644
    Sziasztok!
    Azal a problémával álok elő hogy letöltöttem,feltelepítettem,Peccseltem a játékot na és utána belépek a játékba majd szervert válassztok de viszont nem látom a Karakterem :S a játékban sem persze.lécci aki tudd segíteni az segítsen előre is kösz!
  • monty8588
    #3643
    Sziasztok!segítséget szeretnék kérni a játékkal kapcsolatban!
    Most kezdem a játékot,vagyis csak kezdeném:letöltöttem,patch-eltem,
    a regisztráció is siker,majd frissült is a dolog az episode III. is megvolt!Majd elindítom és a szerver karbantartás allat látható,állandóan
    Majd ha mégis rástartolok elindul játék,kéri a felhasználónevet és jelszót
    majd beadja: cannot access the login server!
    Mit nem csináltam?vagy mit csináltam rosszul?vagy mindkettő???
    Előre is köszönöm a segítséget!

    ÜDV:monty8588
  • ZTM
    #3642
    Kösz a választ.

  • Marcinko
    #3641
    itt van a link a magyar honlapra - Középen nagy betükkel -, ahol minden kérdésedre választ kapsz.

    Ping: ha nem laggol a szerver, akkor én 300 as pinggel is jol eljátszom. ( egyébbként megoldás arra hogy kiderítsd érdemes e belekezdeni, akkor futtatás, CMD, majd ping login.archlordgame.com ) Egyébbként amíg High Level nem leszel addig nem is számít igazából. Az meg ugy is lesz pár hónap.

    U. i. Ja a segítségért a videókártyádat faxold át.
  • ZTM
    #3640
    Heló mindenkinek!!!!

    Nagyon új vagyok az MMORPG-ben pár kérdés mielőtt letöltöm a játékot:
    Server terén hogy működik a dolog?1 nagy seró van vagy több?magyar serók?
    nem vmi jó a netem a cod 5 ben magyar serón 120 körüli a pingem(tudom szánalmas) itt kb mennyire számíthatok ennek tudatában?

    Köszönöm a válaszotokat és bocs a hülyeségért.
  • frango
    #3639
    Hi!
    Aktív magyar guildot keresek a Gaiahon szerveren. Jelenleg egy 23as Human Archerem van. Amelyik bandában van hely az jelezze. Kösssz
  • attyspocak
    #3638
    Ezekszerint nem is biztos, hogy igazak a vádak, hiszen az egész történetnek csak a felét ismered?

    A Guild cseten ugye nem láttad, hogy miként szólnak a klántársaim a tieidhez? A TS szobájukat szintén nem hiném, hogy használták. Nos erről ennyit. Nyílván hiszel a klántársaidnak, de lásd alábbi példát. Szólt egy társad én szoltam az enyémnek, aki pozitív módon reagált. Nem volt hazudozás és vita, meg csoportos betámadás sem.
  • Iridescent
    #3637
    Zsír. Amúgy én nem voltam ott, csak a guild chatet olvastam na meg TS. Thx.
  • attyspocak
    #3636
    MA kértem az egyik tagunkat - akire panasz volt - hogy a Smaragdfalkát hagyja. Azt mondta, hogy ok.
  • attyspocak
    #3635
    A Gaiahon szerveren az AL neve helyesen Coeur. :)
  • attyspocak
    #3634
    Egy francia. Valami Ceur vagy Cear Caer? Nem tom, men is érdekel.
  • dragon11
    #3633
    Most ki az Archlord Gaihonon?:) vissza kéne mennem játszani..:S
  • attyspocak
    #3632
    Volt ilyen korszak is .:)
  • dragon11
    #3631
    Naon régen toltam ezt már, de akkor Mo666 volt az archlord Gaihonon, asszem.
  • attyspocak
    #3630
    Megjegyzem, hogy Pocak és nem POocok, nem klántagjaim, mert ne enyém a klán. javaslom /w Mo666 (német & angol szöveg)
  • attyspocak
    #3629
    Bocsi, de ennek jelen pillanatban minimu két, sőt tö9bb akadálya is van!
    1, Fogalmam sincs mi történt,
    2, Nem vagyok a klánomba én vezér.
    3, Honnan tudjam, hogy nem te kezdted?

    Nem akarlak megsérteni, de mindíg azt hallom, ha valaki panaszkodik a másikra, hogy ő ártatlan, és a másik a hibás. Aztán az esetek 50%-ban kiderül, hogy nem ugy volt, ahogy a panaszkodó mondta.
    Vagyis, ha van valami bizonyíték, akkor beszélhetek az illetővel, de eez nem garancia, arra, hogy nem fog betámadni téged.
  • Iridescent
    #3628
    Te Pocok nem azért, de szólj már a kedves klántagjaidra a ReBirthben, hogy ne kötekedjenek már ok nélkül és ne találjanak ki kamu dumákat, mert senkit nem érdekela vergődésük.
    (Fénytörés - Smaragdfalka)
  • attyspocak
    #3627
    Bár ez a legpaszsívabb fórumok egyike, de hátha!

    Blode (nem BLOOD) gyűrüt venék Gaiahon szerveren!
    elsősorban Gold Coinnal fizetek.
  • Hydroceph
    #3626
    elnézted
  • KaszaN
    #3625
    Aztjelenti hogy a serverhez való kapcsolódás befejeződött. Vagyis nem csatlakozik valamiért
  • Hydroceph
    #3624
    #3620
  • Marcinko
    #3623
    kb 200 misi üresen
  • Ashtyra
    #3622
    Sziasztok!Tudja valaki mennyit ér egy Release nyaki? (gaiahonon)
  • roroli
    #3621
    Üdv! Mit jelent az hogy server connect ended? Mert szeretnék játszani de nem tok!
  • Hydroceph
    #3620
    hihi, még mindig laggos xar?
  • attyspocak
    #3619
    PM ment. :)
  • Fayme
    #3618
    köszi, köszi:)
    nem diploma munka (még), de majd szeretném fesztiválra küldeni:)
    csak eddig még nem nagyon találtam alanyt, aki válaszolt volna a felkéréseimre:)
  • Marcinko
    #3617
    Talán még emlékszel Gyurcsányra - knight-( Nem miniszterelnökünk :) ) és Merike-re - Mage - később Mericicus-ra - Elementalist -. Gaiahonon játszottak, bár már rég láttam őket. Na ők egy pár. Több infót talán még Sakál tud neked mondani róluk.
  • attyspocak
    #3616
    Kafa ötlet. Valami diploma munka, vagy csak ráérzs ?

    Az extra poltálon is toljunk be egy felhívást szerintem. :)
  • Troyan
    #3615
    Vannak szerverkarbantartások, lehet egyet fogtál ki. Meg kell nézni a hivatalos oldalon mikor vannak ezek. Szerintem ez lehet ha már működött régebben.
  • adocsokkente
    #3614
    Helló!!!

    Szeretném a segítségeteket kérni. Elindítom a játékot, de csak a connecting megy ezerrel. Nem értem mi van vele, hiszen már korábban is játszottam vele. Kérlek titeket, ha tudjátok, mi a baj írjátok ide. Előre is köszi!

    Murillo
  • Fayme
    #3613
    sziasztok!
    egy dokumentumfilmet szeretnék forgatni a virtuális "családokról" ( testvérek, szülő - gyerek, párok, nagyik, akik együtt játszanak vmit). ehhez keresek "alanyokat", akik vállalnának egy virtuális interjút. (a játékban amivel játszanak, követném őket egy karakterrel és közben ventrin ts-en beszélnék velük). senkinek sem kell az arcát, nevét, egyéb adatát adnia az egészhez, csak játékkal kapcsolatos dolgokat.
    ha tudtok ilyen embereket, vagy ti vagytok épp azok, légyszi küldjetek egy privátot itt. bármiylen mmorpg szóba jöhet.
    köszönet!
    fayme
  • Gubberx
    #3612
    :D