4171
  • TreDoR
    #3691
    Szóval van némi remény, hogy találok ilyet, köszi.
  • lg911
    #3690
    Csak dropolni lehet .
  • TreDoR
    #3689
    Hi! Unique gyűrűket és nyakláncokat drop-olnak a mobok vagy csak chest-ekből lehet őket kiszedni?
  • Marcinko
    #3688
    már vagy egy hete sajna
  • lg911
    #3687
    Mi a baj az archlord.extrával? nem jön be
  • herceg90
    #3686
    minden esetre 1 et magamnak tudhatok
  • lg911
    #3685
    Na látod ez egy jó kérdés :D Erről nem tok neked mit mondani, mert én csak ep2 idején keztem el vele gémelni :)
  • herceg90
    #3684
    és ezt miért vették ki?
  • lg911
    #3683
    ezt már sehogy, z ugyanis az ep1 ideéről való. az ien darabok egyre ritkábak de ha beszerzel egyet a karidnak ne add tovább :D
  • herceg90
    #3682
    hello hogy lehett ezt megcsinálni hogy csukába life kö?
  • KaszaN
    #3681
    Mit kell fejleszteni (és hogyan) hogy a skillek ne 7másodperc alatt töltődjenek be hanem kevesebb??????????????????????????????????
  • Guillotine
    #3680
    Shift+M
  • Tatyla
    #3679
    a minimapot melyik gombbal hozom vissza ha véletlen eltüntetem?
  • Tatyla
    #3678
    sziasztok magyar közösség melyik szerveren van túlnyomó részt?
  • KaszaN
    #3677
    De ez igy nemjó vettem egyet de 7másodperc mire betöltődik és elhasználja az öszes manám és a következő skill lvl10-en érhető el és az is valami védekezés nekem meg támadás kell. Lehet hogy valamit nemértek?
  • Rip
    #3676
    Vannak a kezdő városban is profession-ödnek megfelelő trainerek, velük kell beszélni, és tőlük tanulhatsz újakat.
  • KaszaN
    #3675
    Jó mostmár megoldottam. De mostmár más a gondom. A játékban hogylehet új skilleket szerezni? Má lvl 5 vagyok és még csak normal attackom van valaki tud segíteni?
  • KaszaN
    #3674
    Szevasztok azt szeretném kérdezni hogy hogyan kell belépni a játékba? Mert nem enged be azt írja nem jó a jelszó meg a név. Pedig installálásnál lehetett választani egy olyat hogy profil készítése akkor rálépett egy oldalra ahol már a 2. profilt csinálom oké kész megerősítem az emailt amit küldtek. De még akkorsem lehet belépni. Milehet a gond? HELP
  • attyspocak
    #3673
    lol
  • herceg90
    #3672
    pl dragon kit azé töröltél mert segitséget kért töled ime egy név...
    de mit vesztegetem rád az idömet ugyse neked irtam aki meg ugy érzi ide agyja én annak irtam nem fogok egy magad fajtátol már semiit se kérni... és ha itt akarsz vitatkozni akkor rajta ebböl is magadat irod le én a továbikban neked nem irok itt "okos enged szamár szenved" cimszoval

    aki meg ugy érzi továbbra is kérem hogy keresen fel és megbeszéljük
  • attyspocak
    #3671
    Egyébként nem töröltem a második leveled, csak már nem reagáltam! DE mondom! Az átvágás vádjáról írj nekem már bizonyítékokat! Alantasd és mocskos dolog a vádaskodás, mert ha semmit sem bizonyít a vádló, azért az emberek emlékezetében megmarad, hogy "mitnha erről az emberről már hallottam volna valami rosszat". Tehát vagy írd le, hogy kit és mivel károsítottam meg, vágtam át, vagy lehet vissza venni az arcból! Vádaskodni nem vagy lusta, de gridelni azt már nem. lol.
  • attyspocak
    #3670
    Kedvesnek egyáltalán nem modható játékos társ!

    Nem válaszoltam? Ezzel most lukra futottál drága uram! Olvastad is a választ, mert ugye az E107 ezt jelzi a feladónak! Majd írtál, hogy bersivel jönél. Erre már nem válaszoltam valóban, de hát édes jó istenem! Mi vagyok én? Száraz dajka? Mikor ígértem neked meg, hogy pesztrálni foglak?

    Másrészt mivel vágtalak át téged vagy bárki mást? Szóval aki neked ezt mondta nyugodtan adja a nevét is a vádaskodáshoz, vagy pedig lehet elsunnyogni!

    Milyen oldalon írtam én Magyarok összetartása érdekében? Mert hogy az extrás portálon pont arról írtam mindig, hogy hiába is várná ezt az ember. Egyetlen szóval sem szólítottam fel senkit összetartásra nemzetisége alapján! Pl. én magam sem Magyar klánba vagyok! Tehát mielött vádaskodsz, jól meg kéne fontolni, hogy miről és kiről beszélsz! :P

    Végezetül: Egy vagy két hete fél órán át kerestem magyarokat Poison partyhoz. Ráírtam tucatnyi emberre, hogy még fizetek is neki, de senki nem jött. Ettől kezdve én csak a saját klánomba lévőkkel fogok foglalkozni.

  • herceg90
    #3669
    tudod pocak vannak akik megunták és ráhagyták a karijukat én igazábol nekik irtam mivel én qrvára kicsi vok pénzem meg luku és a játékban sok a paraszt pl mutkor veled is megbeszéltem hogy megyünk poisonba megkértelek hogy irj vissza mikor jo neked azt erre semmi válasz csak jol törölted a levelemet hát azé bocs de szerintem ez szemétség volt akkor legalább montad volna hogy nem viszel el... na mind 1 aki nem agyja a kariját az ne irjon és kértem egy sziveséget azoktol akik már nem játszanak nem töled kértem mert rolad tom milyen vagy csak azt nem értem miért kell kritizálnod mindenkit elég sok ember panaszkodik rád ök monták nekem hogy ne kérjek töled ilyet mert ... ugy is csak átvágsz hát igazuk lett... na mind1 ebböl is csak az látszik milyen honfi társ vagy csak legalább nem mondanád a másik oldalon hogy magyarok összetarás mikor átbaszod az embereket...
    na akki már NEM JÁTSZIK azokna irom azt a reagot hogy a karijukat szivesen folytatnám akkor full üresen is
  • attyspocak
    #3668
    Szerda délelött rendszerint heti karbantartás van 10-15 óra között.
  • attyspocak
    #3667
    Te mit értesz nagy kari alatt? Illetve tényleg úgy gondolod, hogy akinek kell ingame gold, az oda ad egy HL karit, hogy egy kicsivel vacakolva elköltse a kemény 10M goldodat? Ha farmolok, és nem poison szettre hajtok, akkor 10?-et össze tudok szedni két óra alatt. Ennyit az ajánlatodról. És ebbe semmi (egyébként szerintem jogos lenne) negatív dolgot nem írtam.
  • parasztmark
    #3666
    szevasztok
    4.napja játszom ás nem tudom hogy én csesztem-e el valamit....vagy bannoltak mert egy IP-címről többen játszunk (mert egy nem kis koleszból játszom), vagy mi a gond de nem tudok fellépni

    csak nekem van ilyen gondom vagy másnak is...esetleg szerverfrissítés van vagy mifene?
  • parasztmark
    #3665
    akkor nekem is írhattok Cyripus-on [email protected] :D
  • herceg90
    #3664
    giahon szerveren szeretnék
  • Marcinko
    #3663
    Teljesen pozitívan még is melyik szerveren gondolod ?
  • herceg90
    #3662
    hello all aki megunta a nagy karijtá az irjon nekem ezen a cimen [email protected]. szeretnék egy nagy karit akkár full üresen is jo lesz és szeretném kérni azt aki már megunta vagy nem játszik avval és netántán van fölöse akkor azt nekem adnám tom evvel ki hagyom az élvezeteket...
    és szeretnék mindenkit kérni hogy a negativ commenteket mellöze elöre is köszönöm netántán ha azon mulik akkor feltok ajánlani egy kis goldot a karié jellenleg max 10 millem van nagyon szépen köszönöm elöre is
    üdv herceg
  • attyspocak
    #3661
    Nem, de PvP-n már nem blunt a fegyóm.
  • Marcinko
    #3660
    upsz nem gyenge , grat Pocak.

    Ezek szerint már van egy jobb is. Kérem az aláirásodban a szintet javítani :) Nem tűröm a pontatlanságot.
  • attyspocak
    #3659
    Eladó lvl85 unique blunt.

    Ajánlatokat itt, vagy keress Gaiahon szerveren /w Pocak

  • dragon11
    #3658
    Banoltatni az Ip-jét:D
  • attyspocak
    #3657
    Szerintme annyiból visszás a dolog, hogy nem kevés hamis GM rohangált már a játékban, így első blikkre mindjárt az jutott rosszinfulatú agyacskámba, hogy vajon mi a célja?
  • dragon11
    #3656
    Sztem csak a fórumban admin/mod, és csak kirakta elé, hogy [GM], bár értelmetlen, mert a GM jelentése Game Master.=D

    Ha meg igaziból GM vagy, ami 99.9% hogy nem, akkor grat és nem szóltam! xD
  • attyspocak
    #3655
    Először is sok sikert kívánok a fórumhoz. Másodszor: Hol vagy te GM ? Vagy ez valami vicc ?
  • Sindare
    #3654
    Sziasztok !

    Archlord fórumunk : www.thunders.forumx.hu

    Az archlord topicba moderátorokat keresünk ! Jelentkezni az imént említett fórumon priv-ben!
  • dragon11
    #3653
    Üdv!

    Természetesen játszhattok, hasonlóan Én is így toltam régebben apummal.:) Nem kaptok ban-t. Partyz-hattok is.:) külön gépen vannak a kliensen. Semmi akadálya.;)

    Jó játékot!:)
  • Marcinko
    #3652
    extrán írtam választ :)

    "Nem valószínű. Én abszolút egy gépről szoktam játszni két karival Human archerrel megyek és knightal adom a buffot magamnak. Egyszer bannoltak de akkor azért, mert nem hitték el létezik A A nevű ember akinek 111111111 a telefonszáma :))))"