4171
  • ILLNeo
    #3731
    igen csak penzert
  • ILLNeo
    #3730
    (Csak dióhéjban)hogy teszek követ egy tárgyba?
  • harder85
    #3729
    az "elite armor cest" es hasonlok kinyitasahoz csak valos penzert lehet kulcsot szerezni? . bocs ha tul sokat kerdezek de nem reg keztem el jatszani
  • ILLNeo
    #3728
    Nagyon köszönöm!
  • libike23
    #3727
    Köszönöm!
    Szomorú!
  • TreDoR
    #3726
    Én az [email protected] írtam, ez van megadva reg.-nél, hogy probléma esetén ide küldeni.
  • Nagyhelion
    #3725
    Bocs arra gondoltam hogy már Emti az oldal tulaja ezért gondolom neki írt.
    Elég félre érthető voltam sorry.
  • attyspocak
    #3724
    Még Ezustviuhar és gugi is admin. Bár az utóbbi nem sok mindent segjtett. Mondjuk már nem is AL-ezik tudtommal.
  • TreDoR
    #3723
    Recept nem szükséges hozzá, csak növeli az lötyi elkészítésének eséjét.
  • Nagyhelion
    #3722
    Hát már csak Emti van ott jószerivel neki meg elég sok dolga van. Ő is csak olyan heti egyszer-kétszer lép fel szal sok sikert az elérésében.

    libike23: sajna ha feltörték és jelszót cseréltek stb... akkor azt a karit+klánt buktátok. Sajna az archlordban nagyon gyakori az acc feltörés.
  • libike23
    #3721
    Sziasztok
    Lenne egy kis gond.
    Van 1 klánunk(volt) a górénak feltörték az email-ját és elvették a kariát.
    A széfet stb... kiüritették.
    Valamilyen mególdás nincs erre?
    Nem tud belépni se a játékba se a email címére!
    Úgy hogy most kesztheti előről az egészet?
    Erre van valami mególdás?

    A válszt előre is nagyon köszi! :(
  • harder85
    #3720
    narra figyeltem fel hogy egy ido utan az meta... italok elkeszitese recept nelkul is megy. ez normalis?
  • TreDoR
    #3719
    Írtam egy levelet az archlord.extra.hu oldal adminjának, remélem majd elolvassa.
  • herceg90
    #3718
    hellosztok a cc-s destiny kő mire jó?
  • attyspocak
    #3717
    Ennek a fórumnak a moderátora a Magyar Archlord oldal tulajdonosa. Irj neki.
  • TreDoR
    #3716
    Én mondjuk a leállás előtt is próbáltam regisztrálni, akkor látszódott az igazolókód, de nem fogadta el soha a reg-et, részletesen körülírta a probléma okát: "sikertelen regisztráció." Szóval sztem teljesen mind1, hogy látszik-e a kód vagy sem...
  • ILLNeo
    #3715
    Nincs vkinek admin ismerőse a Archlord magyar oldalához? Két napja probálkozom regisztrálni magam. Sima regnél nem látszik az igazolókód. a XUP-nál meg nem fogadja el az generált xml-t.
  • herceg90
    #3714
    hello egy flying ring menyit ér most? van egy a bersimnek csak ráhagyom a bersimet és str+30-as kavics van benne és hát sorcnak az nem igazán jo igy kb menyit ér?
  • galls
    #3713
    Sziasztok, mi lehet a gond a kliensemmel, nem tudok beírni semmit, se nevet, sem pedig jelszót...?
  • TreDoR
    #3712
    Destruction stone-t? AH-ból, vagy drop. Szerintem alacsonyabb szintű lények is dobálnak néha, legalábbis én lvl 20 környékén is találtam.
  • harder85
    #3711
    meg egy kerdesem lenne "districton stone"t mijen szinten lenyek vagy hogy lehet hozza jutni?
  • harder85
    #3710
    kosz
  • TreDoR
    #3709
    Ha Battle Squere-ben vagy Arénában megölsz lvl 30 és lvl 40 közötti playereket, akkor kaphatsz skull of spite-t.
  • harder85
    #3708
    sziasztok. valaki meg tudna nekem mondani hogy mi is az a " skull of spite" es holl lehet szerezni?
  • ILLNeo
    #3707
  • ILLNeo
    #3706
    Köszönöm a segítséget... [integet2]
  • TreDoR
    #3705
    Chantra chopban valódi pénzért.
  • ILLNeo
    #3704
    és az is drop mint a chest? vagy az vehetek vhol?
  • TreDoR
    #3703
    Egy kulccsal 1 chestet tudsz kinyitni.
  • ILLNeo
    #3702
    Srácok van egy csomó chest-em.(mindenféle) Mindegyik ezüst kulcs kellene... érdemes vesződni vele? Pénzbe kerül, vagy veszek egyet és onnan mindig ki tudom nyitni?
  • TreDoR
    #3701
    1. Vagy veszel chantra shop-ban egy wing chestet (ehhez valódi pénz kell) és abban találsz.
    2. Vagy AH-ban (Auction House - Item Trader) egy olyan nyakláncot amiben van (Accessory -> Necklace).
    3. Vagy szokták hírdetni pl. Tullanban, hogy van eladó szárnyuk, ha tőlük veszed figyelj, hogy trade előtt nehogy kicserélje egy ugyanolyan ám üres nyakékre.
    4. Vagy beírod pl.: WTB lvl1 eternity wing.
    De persze te döntöd el, hogy milyen szintű és tipusú szárnyat akarsz.
    5. Ismerőstől, klántagtól.
  • Guillotine
    #3700
    Vgay veszel Gold-ért vagy cc-ért.
  • AngelStar91
    #3699
    Hali!Mostanába kezdtem el játszani és azt szeretném megkérdezni hogy szárnyakat hogy lehet szerezni?
  • ILLNeo
    #3698
    nem, vagy ha igen akkor csatlakozom. Én sem tudok sem a munkahelyigépről sem otthonról reggelni. És semmilyen adminnal nem engedi felvenni a kapcsolatot...
  • TreDoR
    #3697
    Csak én vagyok a láma, vagy tényleg nem látszik az igazolókód amikor regisztrálni próbálok az archlord.extra.hu-ra? Pedig több böngészővel is próbálkoztam.
  • ILLNeo
    #3696
    a subsricption nem aktiváltam.Az volt a baj. De köszönöm.
  • TreDoR
    #3695
    Tegnap óta engem is állandóan a "Cannot access the login server." üzenet fogad (nem karbantartáskor), azért minden 10. próbálkozásra fel tudok menni.
  • ILLNeo
    #3694
    Srácok? Még mostanában is előfordul hogy megvan a COG mégsem enged be?
    A siteon beenged, de játékba nem? Én rontok el vmit?

    Köszönöm a segítséget előre is...
  • attyspocak
    #3693
    Kb. négy hete (sokak örömére) vissza adtam az admin jogomat, mert elegem lett a dologból. Így hát fogalmam sincs a dologról.
  • Marcinko
    #3692
    Pocak bátyó mi újság lesz extrás archlord oldal még ?