4171
  • ILLNeo
    #3771
    Health brust és a Endurance

    Még több info magyarul:

    http://archlord.extra.hu/page.php?18
  • harder85
    #3770
    valami tippetek hogy LV30 human knight carakternell mivel tudnám a hp t legjobban meg növelni mert fojtón meg ölnek es sajnos egy csapásra :(
  • TreDoR
    #3769
    Én úgy értettem, a cuccaidat magával a másik karakter inventoryával tárolod.
  • harder85
    #3768
    a problema ha ugyan ezen a felhasznaloi neven inditom a karaktert akkor, sajnos kozos a tarolo :( es ugy se ment a bovites, na meg ha esetlek egy ujat is regisztralok a ketot egyszere futatom lehet ha tiltanak.

    a server: Cyripus
  • TreDoR
    #3767
    Akkor már egyszerűbb ha indít egy másik karaktert és azon tárolja.
  • ILLNeo
    #3766
    Ezt tök jó. Már az elején felkészítenek, hogy nem biztos hogy válaszolunk... minden esetre érdekes.
    A linket amit küldött azt sztem töltsd ki, mellékelj screenshotot aztán meglátjuk.

    Ha meg nagyon nem akkor pár cuccodat szívesen tárolom amig nem oldódik meg a dolog. (attól függ melyik serveren vagy)
  • harder85
    #3765
    na ezt kaptam valaszil " Dear djharder,

    thanks for your ticket to the Codemasters Customer Support. This issue is under investigating at the moment. Please write also a bug report http://www.archlordgame.com/bug.php to us to solve it as soon as possible. Thank you.

    If there is anything else you want to know or need help with, just file a new ticket and we will try to help you as fast as possible.

    Kind regards,
    GM Thelduran "
  • harder85
    #3764
    koszi
  • ILLNeo
    #3763
    sztem Character issue
  • harder85
    #3762
    Uj ticketet szeretnek kuldni. szoval ot elojon a lista hogy mijen celbol megy. ArchLord - Gameplay questions, Abuse / Harassment, Report a character issue.... legyszi it mejiket jeloljem ki?. na meg ezt kuldenem. a problema oka meg mindig a Safe keeper hiba.
  • jokoma
    #3761
    hát nekem is volna gy kérdésem 60 lvl feleti a humán mage nak mit érdemes használni staffot vagy wand fegyvert ?? nem tudok rá jönni hogy mejik lenne a jobb ????? ha tud valaki segitsen
  • harder85
    #3760
    a COG Support oldal meg volt es ott kptam ket valaszt az elso azt irta hogy megnezik, a masodik meg hogy ezt nem tehetik mert el rontanak a jatek elmenyt :) de nem tudom mivel rontanak el a jatek elmenyt, csak azt a bugot kellene meg nezzek hogy miert nem bovul most a safe. ha bar tuti az a baja hogy elote frisitettem es elveszett legalabbis ahoz van koze. es csak arra kertem oket hogy firisitsek a Caracteremet hogy ujra tudjak boviteni
  • attyspocak
    #3759
    Tickettet a COG support oldal-ról tudsz küldeni. Ehhez itt is be kell lépned, majd a gameplay question részt kiválasztva, szervert és kari nevet megadva tudsz írni. Én is alig gagyogok angolul, de használgatok online fordítót és azt fiomítom le, mert azért azok is érdekesen működnek. Ez még működött. minden esetben kaptam választ. Volt, hogy a karim bebuggolt és odébb tették kérésemre, mert ez segített rajta. Volt, hogy csak hülye kérdésem akadt, mindíg válaszoltak.
    Az első levél még nem válasz tőlük, csak autómatikus üzenet.
  • harder85
    #3758
    a ticketbe majdnem ugyan ezt. kaptam is ra ket valaszt. sajnos az egyik eleg negativ vol :( ugy jot ki most valami ojat kernek amit... szoval csalni akarnek vagy elore lepnek. pedig nem is erdekel hogy mik vesztek el az eltunt safe lappal. csak legalab tudnek megint safe lapot boviteni. megvan a szukseges 1 500 000 arany, nyomom a PURCHASE gombot de nem tortenik semmi nem bovul a safe. es igy eleg nehez koveket vagy barmit ossze szedek magamnal hordozni. az elso valasz szerint meg nezik de ha a masodik valaszt nezem akkor azt talan leshetem :) :(
  • harder85
    #3757
    hi I would have a problem.
    I cannot expand it the safe keeper. an implement extended but after what onto new one in presented rabid the extended safe sheet, and I do not find it out now to expand.

    Server: Cyripus
    check-in name: djharder
    Character name: harder85
  • ILLNeo
    #3756
    pontosan mit írtak? (illeszd be ide)
  • harder85
    #3755
    jah valaszoltak. hogy irjak ticket de hogy azt hogyan kel :) ?
  • ILLNeo
    #3754
    Azt használd amivel jatékba szoktál belépni. Megkér adjál meg megjelenítő nevet, és ennyi. Egyébként meg szerintem ha azzal kezded honnan írsz és kivagy, nem hiszem hogy elhajtanak. Nem lenne túl jó reklám a csapatnak... sztem (egy próbát mindenképpen megér)
  • harder85
    #3753
    meg egy kerdes. ha irok nekik.. a bejelenkezesi nevemet irjam vagy a karakterem nevet ? na es mivel az angol tudassal problemak vannak. vajon ha ojan erdekes akcentussal jon ki nekik, :) akkor elolvasake azt a levelet vagy valoszinuleg hanyagoljak majd :D
  • harder85
    #3752
    meg egy kerdes. ha irok nekik.. a bejelenkezesi nevemet irjam vagy a karakterem nevet ?
  • harder85
    #3751
    ok koszi. sajnos tul sok a cucom mar amit meg akarok tartani es mar az sincs ahol tarolyam
  • ILLNeo
    #3750
    Ezt a email találtam neked amire írhatsz pl vagy rákérdezhetnél az Archlord official forumon is:

    http://community.codemasters.com/forum/forumdisplay.php?f=336

    Email:
    [email protected]
  • harder85
    #3749
    valami tipp hogy hova irjak a safe ugyeben, mert meg mindig nem tom bovitteni
  • ILLNeo
    #3748
    Tök jók vagytok! A hétvégén felgyülemlett összes kérdésemet megválaszoltátok! Köszönöm!
  • harder85
    #3747
    ezugyben mar jo lenne valahova irni. csak nem tudom hova es sajnos az angol tudosom se nagyon engedi meg ezt :))
  • harder85
    #3746
    most meg ugytunik hogy meg csak bovitteni sem engedi :((
  • harder85
    #3745
    kosz. hat akkkor ujra ki bovitem hatha nem tunik el megint :)
  • attyspocak
    #3744
    Az item traderél lévő több darabban is árult tárgyak megvásárlás után külön szedhetőek. Mielött az inventorid egyik ürs helyére áthúznád nyomd le a shift gombot és a felugró ablakba írd be mennyit akarsz áttenni.

    Az eltűnt búvített safe lapodról írj tickettet. Mondhatnám, hogy kellett volna a búvítésről csinálni screen-t, de ez már sajna mindeg.y A játékban sok abróbb bug van ezért minden költségesebb lépés elött és után ajánlott bizonyíték készítnése. Aki fraps-ot használ, akér filre is veheti a folyamatot. Ez utá van értelme a reklamáló levélnek.
  • harder85
    #3743
    na + ki bovitettem a safet es most hogy ujra be leptem a jatekba latom hogy valamiert nincs meg a masodit rekesz, es sajnos eleg sok mindent raktam oda be. ezzel mit lehet tenni ?
  • harder85
    #3742
    na megint van egy kerdesem. pld ha item traderben van valamibol 5 - 6 darab egyesitve. ital, ko vagy barmi azokat kulon lehete valasztani 1 1 darabra ?
  • mihalkagabor
    #3741
    oh pedig az episode 5-ben nézem van még 3v 4 uj kaszt szóval akk marad a régi típus :s de kár
  • Nagyhelion
    #3740
    Hát ez Ep3 a tervezett időpontól egy évvel később jött ki(mármint az európaiknál), a swushbuckler asszem az Ep5-ben van szal akárhogy számolom nem hiszem hogy ebben az évszázadban európai szerón ezzel a kaszttal játszani lehet majd.
  • mihalkagabor
    #3739
    cs all engem az érdekelne hogy mikor jön ki az uj kari a moonelfeknél a swushbuckler ha jól tudom így írják
    szóval mikor jön be az az episode
  • TreDoR
    #3738
    El is lehet adni (csak playerrel tradelve, npcnek nem és AH-ba sem lehet berakni) vagy az inventoryban a kukába rakod őket (Elite armor és weapon chesteket ki szoktam dobni). Legjobban akkor jársz, ha egy olyan városban próbálod eladni, ahol sokan vannak (én Tullanban szoktam).
  • AngelStar91
    #3737
    Hali!Köszi az elöbbiért
    Most csak azt szeretném kérdezni hogy a chest-eket hol lehet eladni vagy eldobni vagy valami hogy ne legyen az invertory-ba?
  • TreDoR
    #3736
    Jah, ok. Nincsmit.
  • ILLNeo
    #3735
    azt nem tudtam csak hogy melyik NPC-vel tudom összerakni... köszönöm még 1x!
  • TreDoR
    #3734
    Jah igen, minnél magasabb szintű követ raksz bele, annál kisebb az esélye, hogy sikerülni fog (de pl. lvl-es és 2-es elementál köveknél azért még viszonylag gyakran összejön, utána már...).
  • ILLNeo
    #3733
    KÖSZÖNÖM!!!
  • TreDoR
    #3732
    Belerakod a tárgyat és a követ az inventoryba (safe keepernél nem fogja engedni, sem ha rajtad van), utána a kő ikonját ráhúzod a tárgyra, majd le OK-zod.