4171
  • dragon11
    #4171
    Újra elkezdenék játszani, de most már nagyon komolyan.:DDD

    Tudnátok valami ajánlást/leírást/statot, hogy melyik szervere kezdjem illetve milyen kaszt? =)

    nagyon hálás lennék :D
  • morvaigaben
    #4170
    Elvileg a kliens optionsben ott van :)
  • SirAlo
    #4169
    Eddig a karakter krealasig jutottam, az szerintem jo lett , keves karakter van meg de biztos raknak meg bele majd, hogy lehet full screenbe tenni ?
  • morvaigaben
    #4168
    Hát mert egy kalap szar, fúúú egy jó dolgot tudok kiemelni, a növelhető skill bart...mert legalább nem kell a shifttel váltogatni. Kukázhaó már most részemről.
  • morvaigaben
    #4167
    Jah én is úgy tudtam, de GST 19:00...-.- Szal itt olyan hajnal 3-4 körül :/
  • SirAlo
    #4166
    Allitolag ma mar kellene mennyek a szerver de ha play-ra nyomok: comming Soon:| de ugy vettem eszre nem sokmindenkit izgat ez a jatek:D
  • SirAlo
    #4165
    szereztem en is keyt szoval en is kiprobalom
  • morvaigaben
    #4164
    Nem, teljesen más. Az Archlord 2 készülőben van. Ez egy új játék, lol mi?:D 100 évvel sima Al előtt játszódik (sajnos ezért elfek nincsenek benne:( ) PVP központú lesz, azt hiszem már lv1től lehet. Igazán nem tudom mitől lesz másabb. Pl huter használhat puskát (ami fura ha sima Archlordban meg nincs :D talán a scion, de az kicsit furcsább fegyó).
    Egyenlőre ennyi. Holnap kipróbálom és mondok többet. :)
  • SirAlo
    #4163
    hi , ma kaptam egy emailt hogy indul az Archlord X CB, tud valaki valami infot adni errol ? Arhlord 2 ? azt irja holnap indul
  • feri19920929
    #4162
    hali
    most kezdtem egy sciont és summoner vagyok.:) de sajna nem tudom mit érdemes huni és fejleszteni aki már kicsit tapasztaltabb és már elég jol ért hozzá az küldjön már egy buildot..ide vagy pm-be:)
    előre is köszi:))
  • Fayme
    #4161
    Sziasztok!

    Elnézést, hogy nem konkrétan az adott témához kapcsolódik a hozzászólásom, inkább általánosan az MMORPG témához. Egy művészeti kutatási projektbe fogtam, és ehhez keresek lelkes és bevállalós online játékkal játszó önkénteseket. Aki szeretne részese lenni egy ilyen kutatásnak/gyűjteménynek, kérem hogy küldjön nekem privát üzenetet itt a fórumon, és megbeszéljük a részleteket :) További jó játékot :)
  • Jaffa 2843
    #4160
    próbálj meg kitörölni mindent a "crashreport" mappából.
    Ha nemjó igy sem, akkor próbáld meg hogy csinálsz egy uj karaktert, azzal belépsz a játékba, aztán vissza a régi karakterre.
    Legrosszabb esetben ujra kell tenned a játékot
  • toratotics
    #4159
    Hali!
    Én most raktam fel a játékot,patch-eltem és megcsináltam mindent amit kellet.Azonban mikor indítom a játékot és már belép addig hogy "Webzen loading" , akkor kapok egy hibát XCrashReport.exe néven. Mi a teendő ennek kiküszöbölése érdekében?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • GyalogGalopp
    #4158
    Hali mindenki!
    Felmentem ts2-re körbenézni egy kapott linkkel és találtam egy szobát
    aminek GyalogGalopp volt a neve...
    Tudtok valamit arról a klánról? Él még egyáltalán??
    Mert azt a klánt még én alapítottam ezelőtt vagy 5éve és az akkori szerver legnagyobb klánja volt.
    A régiek lehet hogy emlékeznek rám, Zsolt néven futottam :)
    Valaki ha tud róla valami infót vagy a régi tagokról az közölje velem pls :)
  • dragon11
    #4157
    Nekem kép nem volt, újra raktam és jó lett.:)
  • Jude666
    #4156
    A kíváncsiság kedvéért feltettem, de megdöbbenve tapasztaltam, hogy nincs hang.Persze az opciókban minden engedélyezve van, szóval nem értem az egészet.Az ilyen és hasonló problémák miatt töröltem le anno.
  • SirAlo
    #4155
    Nekem ebbe a jatekba csak az tetszik hogy olyen jol lehet olni a moobokat vonatozva :D 5-6 moobot is egyszerre
  • Jude666
    #4154
    Nagyon régen játszottam már vele, de valami rémlik ezzel kapcsolatban.Talán ríbút, új felhasználó.Egyébként azért gondoltam rá mert a játék maga dög unalom, kínkeservesen elvittem kb 30-as szintig, de onnantól csak magát ismételi, laposak a küldetések,grafika se tetszetős, ergo monoton.
  • SirAlo
    #4153
    Az meg minek ? Amugy nekem a jatek megy jol de a haverom felrakta es amikor ki akarja valasztani a szervert (Europat) kiirja ezt neki a jatek: " cannot acces the login server " Van valami megoldas erre?
  • Jude666
    #4152
    Létezik ehhez a játékhoz valamiféle működő csít?
  • SirAlo
    #4151
    Amugy a maximum felbontas a jatekba 1280x1024?:|
  • SirAlo
    #4150
    Es amugy mier adta el a Codmasters a jatekot?
  • SirAlo
    #4149
    Lagolnak meg a szerverek ? Mert en egyszer amikor akartam ezzel jatszani felraktam de annyira lagolt a szerver hogy nem lehetett jatszani normalisan :( nem tudom hogy azota volt valami ujitas is esetleg a jatekon?
  • Gubberx
    #4148
    ha játszom nem nézem az msn-t :_D de most pl este 8-ig csak msn-ezek mert melóban vagyok szal írhatsz :)
  • dragon11
    #4147
    gyaaaaaaaaaaaa, veled is milyen rég beszéltem sráác:D


    msnen soha nem válaszolsz!:(
  • Gubberx
    #4146
    már pár éve igen :D
  • dragon11
    #4145
    Am. tudtátok hogy a BenX című filmben erről a játékról van szó?:P
  • Barnabyka
    #4144
    Hali.AZ mitől van, hogy a warrior trainerem nem mutatja a skilleket?..felbasz hogy nem tudom tanulni őket.
  • dragon11
    #4143
    Frissítse a videókari drivert + rakja újra a gamet.

    Hátha jó lesz.
  • morvaigaben
    #4142
    Hogyhogy nem látja?
  • Apocalipto
    #4141
    Hali,

    Az miért van hogy ismim nem látja a mobokat deribell mellett csak Én?
  • Drake17
    #4140
    http://www.magyararchlord.hu
    Sziasztok! Itt megtaláljátok az új magyar archlord oldalt!
    Régi archlord.extra.hu megszűnt, mivel extra.hu felmondta ingyenes szolgáltatásait blablabla... voltunk pár tárhelyen de ez a végleges :)
    http://www.magyararchlord.hu
    Gyertek!
  • morvaigaben
    #4139
    Persze, él és virul :D
  • dragon11
    #4138
    Kérdés, hogy él-e még a játék. Mert ha nem, akkor jogos hogy nincs magyar oldala..
  • morvaigaben
    #4137
    Mi történt a Magyar Archlorddal?
    Domain-váltás ismét?
  • loeg
    #4136
    Valaki tudna küleni egy linket ahol lehet regisztrálni?
    Mert a codemastersen nem tudok!!
    Ha tudtok akkor ide: [email protected]

    köszi!
  • colby87
    #4135
    Choatic Frontier Preview
    http://archlord.webzen.com/MainPopupChaotic.aspx

    JOIN NOW
  • Colt17
    #4134
    Egy ideje aktívan játszok, de most mikor elindítanám a client üzeni:English, és bezáródik.Ez most hülye?[#action
  • Richardix
    #4133
    Kéne egy kis help!
    Egy haverommal ki akartuk próbálni ezt az Archlordot, de neki nem akart elindulni.
    mikor elindítja nprotect betölti a dolgait, de nem megy tovább... nem tudja vki mi lehet a probléma?
  • Colt17
    #4132
    Már megvan!Archert érdemes kezdeni?:d