104
Next TH
  • Fido4life
    #64
    HA van működő Nintendo Wii emultátor, vagy lesz, nem szóltam... De így is azt mondtam hogy a kiadó veszít sokkal többet, mintha PC-re adnák ki...
  • MimaSKATE
    #63
    xD
  • Balumann
    #62
    majdnem minden nintendos játékkal lehet játszani emulátorral... :D
  • Fido4life
    #61
    Ez azért is vicces, mert akkor nem nagyon sokat fognak keresni vele, ergo nincs nagyon sok Nintendo átirat PC-re..
  • Fido4life
    #60
    Háhháá, akkor csak Nintendo-ra fog kijönni ?
  • Atti12
    #59
    nintendo WII a neve
  • MimaSKATE
    #58
    valami olyasmi lehet
  • MimaSKATE
    #57
    :S
  • Fido4life
    #56
    Az új Nintendo ?
  • Balumann
    #55
    platform : wii (ez mi? :S), Nintendo DS, Gameboy Advance
  • Balumann
    #54
    Ahoz képest hogy úgy volt pc-re jön, konzolon játszanak vele, és szó sincs arról sehol hogy ezt pc-re fejlesztenék... Ez is konzol átirat lesz, és később fog kijönni ezek szerint.
  • Fido4life
    #53
    Legalább a ruhák jók !
  • Csuhai G
    #52
    Most már arra hajtanak, hogy minnél csúnyább legyen a játék??!!
  • MimaSKATE
    #51
    :D
  • Balumann
    #50
    Uff ezt lehet nem kellett volna így
  • Balumann
    #49



  • Balumann
    #48
    Képek (forrás: thps-online.net)







  • Fido4life
    #47
    Az engem nem érint.. Csak legyen $
  • Balumann
    #46
    de ne hasonlítsátok már össze a THP8-al ezeket, az szim lesz elvileg, ezek meg arcade stílusuak... Lehet jó lesz, de más stílus, és más játék -.-
    Ja, az a másik hogy elvileg konzora jön ki, pc-re még nincs bejelentve. Ha ki is jön, több mint másfél év mulva kb..
  • Atti12
    #45
    elméletileg a p8 csak konzolra jön :(
  • Fido4life
    #44
    Nekem tetszeni fog, ha jó lesz..:)
  • MimaSKATE
    #43
    :D sztem a thp8 jobb lesz de azt is gondolom hogy az inkábbmár azoknak fog tecceni jobban akik deszkáznak mert nem lesznek bent ilyen 100-200 mill-es kombok de leeht tévedek:D
  • Balumann
    #42
    hát amíg nincs róla újjabb info, vagy nem jön valaki más akinek lenne valami véleménye, addig nincs is értelme :D
  • Atti12
    #41
    ez a fórum is hamar kihalt -.-
  • Fido4life
    #40
    Pontosan..
  • Balumann
    #39
    Tévedsz :) Nagyon sokan fognak venni ps3-at, mert nagyon jó grafikájú, és egyébként is jó élvezetes játékok fognak rá kijönni. Mint ahogy a PS2-re. Akik nagyon szeretnek játszani, megveszik.
    Azért fejlesztik arra a th project 8-at, mert könnyeb rá kifejleszteni mint pc-re (kompatibilitás hardverekkel, stb.). De sztem ennél is az Aspyr lesz megbízva hogy átírja majd ezt is pc-re.
  • KisPaksi
    #38
    Csaa
    A project 8-at télleg csak PS3-ra akarjáák kidobni??
    Amugy ezt nem értem hogy méér ilyen hülye az Activision, azt hiszik hogyha vki szereti a TH részeket akkor ha máár a Sony kidobta az SP3-at és nem megy a bolt a cuccal mer senki sem veszi akkor méér csak SP3-ra akarjáák kidobni! Hülye ez az Activision! Ezek télleg azt hiszikhogy most majd ha csak PS3-ra adják ki a Project 8-at akkora Sony-nak nagy haszna lesz, de sztem rosszul gondoljáák! Szerintem nincs olyan hülye aki megvenné az PS3-at azér hogy jácchasson a TH Project 8-al!
  • MimaSKATE
    #37
    :D
  • Fido4life
    #36
    Én csak azt vettem észre, hogy a könyöke elkezdett kopni :)
  • MimaSKATE
    #35
    ja THPS4 sztem jó volt
  • SzakYy
    #34
    a THPS4-ben is szakadtak/koptak 1kicsit a ruhák
  • Fido4life
    #33
    Hát reménykedjünk !
  • MimaSKATE
    #32
    sztem a project 8 lesz a legkirályabb th
  • Fido4life
    #31
    Hát mit ne mondjak, én még mindig úgy vagyok vele, hogy a THPS 3-nak volt meg az igazi hangulata, mondjuk azért i mert az volt az első TH-m.. Én Project 8-at igen várom, és bízok benne hogy végre egy tényleg realisztikus játékot tudnak csinálni (gondolok én ezalatt az esések miatt következett ruha szakadásra stb..) Ezt a Downhill Jam-et, háát hadjuk..
  • Balumann
    #30
    nem nehezebb csak megkell szokni. THPS 3 -ba az volt a szar, hogy simán lehet ugrálni a korlátokon, meg manualozol és folyamatosan ugrálsz, és nem mozog be tőle a balance. Van video lelehet tölteni, többszáz millt csinál Canada-n, és semmi ilyen különlegeset nem csinál, csak egy úton megy. Még leérkezésre se kell teljesen figyelni. THPS 4-be jól megvoltak csinálva az utak, abba az volt a rossz hogy mindig ugyan olyan sebességgel slideolt meg manualozott, nem volt ilyen más sebesség, nem függöt lendülettől. Simán felslideolt a felfele menő korláton úgyemlékszem. THPS 2-vel így konkrétan nem játszottam, de láttam már, és majd kifogom próbálni. THPS 1 nintendo 64-es játékként van meg, emuval, próbáltam és még az a leg realisztikusabb, nem lehet benne semmi ilyen nagy különlegességet csinálni :)
    A THUG 2 és THUG 1 nagy előrelépés volt, mert ott már megcsinálták a lendületet meg azt hogyha lassabban ugrik rá a korlátra, akkor nem fog ilyen turboval slideolni, nem slideol fel egy felfele menö korláton lassulás nélkül meg ilyenek. De a pályák ez miatt nem is lettek jól megcsinálva a THUG 2-be, milió hiba (beleesik falba, később csinálja a trükköt, stb.). És ez a THAW-ra állt össze, hogy nagyon szép kidolgozott pályát tudtak csinálni, és rengeteg dolgot lehet benne csinálni, és akkor csinálja a trükköt amikor benyomom. Hangulatos pályák is, kevesebb bugokban elesés (na jó azért van). És leglátványosabb trükkkök! Ja és gyorsabb sokkal mint a THUG2, vagy mint bármelyik, és pergősebb játék menet jellemző, több ügyesség kell.
    És ez a TH Downhill jam ez most mi...? Menny le a lejtőn, csinálj trükköket levegőbe mikor ugrik le a 200 méteres hegyről, üss el minél több embert, és akkor kapsz nitrot amivel gyorsabban fogsz menni?!?!?! Jó játék lehet majd, de nem méltő folytatás a Tony hawknak.
    A Project 8-at meg nem értem, ez szerintem valósághű effekt játék lesz, de élvezhetetlen. Mind1 majd meglátjuk
  • Fido4life
    #29
    Hát ez nagyon állat lesz, ez a Downhill Jam.. Sebaj majd a Project 8-tól várom a csodát..
  • Fido4life
    #28
    Azért ezt így nem mondanám.. Mondjuk nemrég, leültem a THPS 3mal játszani, közvetlen a THUG 1 után (PS2-őn) Hát mit ne mondjak, valami eszméletlen gányinger volt hirtelen az egész írányítás.. Sokkal nehezebb volt, mindig elöbb kellet befejezni a türkköket nehogy elessek... Bár az Aiportig gyorsan elvittem, azért komoly volt nosztalgiázni..
  • moralosan
    #27
    Oké, de mondjuk egy másfél méteres olliet nem fogsz a játékban alaphelyzetből kivitelezni, mert lendület is kell.

    jah és szerintem igenis, rohadt sok változás van :P.
  • Balumann
    #26
    Egyébként ebbe a next gen videoba nem sok változtatás van. Most a valósághűről annyit hogy végig slideol egy egész ilyen izét. Most attól hogy kapálódzik ha oldalara megy a csuszka, meg ilyen realisztikusan ugrik.... :))
    Na mind1 majd meglátjuk
  • Balumann
    #25
    A THAW a legjobb rész eddig, előtte meg a THUG 2, és aztán lehet a thps 2, meg a THPS4. És aki nem próbálta, próbálja ki az American Wasteland -ot, mert az a legjobb eddig! (nagy és jól kidolgozott pályák, sok fajta mozgás, trükkök, gyors és pergős, hangulatos, és látványosabban vannak megcsinálva a trükkök mint bármely eddigi TH game-ba). ^^