104
Next TH
  • sambauer
    #104
    de kijött :D
  • Prince of Máté
    #103
    sose
  • Maathe
    #102
    Nemtudja vki h mikor jön ki PS2-re?
  • Fido4life
    #101
    I Ain't Interested
  • LPandN
    #100
    Ezt figyiJól játszik. :D
    Meg ezt a hírt:Ezt.
  • nesster
    #99
    Én valahogy
    ilyennek
    képzelem el, nemhogy PC-re?!
  • Fido4life
    #98
    Off Powwaaa !
  • Balumann
    #97
    :D
  • Atti12
    #96
  • Fido4life
    #95
  • Atti12
    #94
    ezt megbeszéltétek, végülis csak 2 napba tellet
  • Fido4life
    #93
    Akkor jó
  • Balumann
    #92
    én is
  • Fido4life
    #91
    A Project 8-ra gondoltam..
  • Balumann
    #90
    hát ha nem jön ki, pc-re akkor ezer százalék hogy nem :)
  • Fido4life
    #89
    Hát akkor tényleg ennyire külömbözünk, na mind1, azért kipróbálni biztos kifogod...:)
  • Balumann
    #88
    számomra mindenképp bukás, és annak aki nem deszkázik, illetve az előzőket szerette, azoknak is biztos. Mivel én a THAW-ban az arcade részt szeretem (pergős, gyors, túlzott, és nincs köze a valós deszkázáshoz egyáltalán), ezért kétlem, hogy a Project 8 nekem tetszene.
    TH Downhill jam még talán, mivel a crazy szeretem az ilyen arcade versenyeket, túlzott szimulátorokat (például crazy frog :D ), de ez sem hasonlítható thaw-hoz, amit még ennyi idő után se untam meg megjelenés óta!
  • Fido4life
    #87
    nyitottam
  • nesster
    #86
    thp8nak is kéne topik nem?
    már majdnem több itt róla a szó mint a DJ-ről :P
  • nesster
    #85
    ezt nem értem?!
    ,,...sztem bukta lesz belőle...,,
    ...akkor jó :L
  • Fido4life
    #84
    De ez annyira nem tetszik, hogy így előre eldöntöd hogy bukás lesz, mert az a verseny játék, tényleg igen gányinger, de a Project 8-ból még nincs is gameplay videó(ha pedig van sorry) szóval egy-két trailer, és kép alapján szerintem ne döntsd így előre ell, főleg hogy még nem is játszhattál vele.. Épp ideje volt valami váltásnak, lehet hogy a THAW-val, lezárult az arcade deszkázás, és a Project 8 személyében, egy tényleg élvezetes szimulációt kapunk (karakterkészítéssel !! ez fontos ::D)
  • Fido4life
    #83
    Amúgy a honlapon csak egy trailer van ?
  • Fido4life
    #82
    PS2-re is ? Király !
  • Balumann
    #81
    amiért az activision mostanában csak konzolra csinál játékokat. És amiért az eddig bevált arcade stílus után kiad egy gyenge verseny-est, meg egy szimulátor -t, aminek semmi köze az eddigi TH játékokhoz, és sztem bukta lesz belőle, max pár deszkás fog pötyögni vele a jó graff meg valósághű trükkök miatt.
  • Atti12
    #80
    biztos hogy csinálni fognak pc t is valamelyikből, eddig mindig csináltak. Miért pont most hagynák abba?
  • Balumann
    #79
    lehet hogy mind2-t tudjuk játszani majd emulátorral :D
  • Balumann
    #78
    Tony Hawk's Downhill jam ezekre fog megjelenni, ezekre van bejelentve: Nintendo's Wii, Nintendo DS and Game Boy Advance.

    Tony hawk's Project 8: Xbox 360™, PlayStation®, PlayStation®2, PlayStation®3, Xbox Live™
  • Atti12
    #77
    xbox ra nem tudom kijön e a DJ, a p8 biztos. PS2 re mindegyik kifog jönni mint minden TH eddig -.-
  • Maathe
    #76
  • Maathe
    #75
    Oks, de azért még lehetne válaszolni a kérdésemre:
    A Tony Hawk's Downhill Jam, és a Tony HAwk's Project 8 is kijön XBOX-ra és PS2-re?
  • Atti12
    #74
    ne keverjük a downhill jam et a project 8 al. Ez DJ topic, project 8 nak nem tudom hogy van e
  • Maathe
    #73
    Tony Hawk's Project 8

    A linket elcsesztem
  • Maathe
    #72
    A Tony Hawk's Downhill Jam, és a Tony HAwk's Project 8 is kijön XBOX-ra és PS2-re?
    Hawk's Project 8[/URL]
  • nesster
    #71
    én már igen :D
  • Balumann
    #70
    http://www.youtube.com/watch?v=CUh72UL6cwg&search=tony%20hawk
    Asszem ezt a videot még nem láttam :/
  • nesster
    #69
    tehát ezt a grafkiát még rosszabbá csinálják 8-|
  • Fido4life
    #68
    JAh nincs is nagyon Cube-os játék ami nagyon hiányozna (az E. Darkness-en kívül) és X-en is csak néhány elenyésző, szal én örökre maradok a PS mellet...
  • Atti12
    #67
    hát igen de nekem nem kéne, amugy se teccik ez a DJ :D
  • Fido4life
    #66
    Végre egy jól kinéző Nintendo masina ! :D
  • Atti12
    #65
    na már! csak hogy tájékoztassak mindenkit a nintendo WII igy fog kinézni -.- :

    Tehát nem egy olyan kis szar lesz :)