104
Next TH
  • xy21
    #1
    Na itt vannak a videók!!!
    Szerintem klafa lessz mer egy teljesen Új TH játék lessz ez!!!
  • Balumann
    #2
    Direkt írtam a másik forumba bazd hogy had nyissam meg én................................................
  • moralosan
    #3
    lesz
  • moralosan
    #4
    Egyébként meg a Tony Hawk's Project 8 lesz az igazi folytatás :].
  • Dave9214
    #5
    szerintem meg rakatszar lesz!
    Thaw rol is milyen eszméletlen jó képeket láttunk, és milett, kalapfos graf, de jo ellehet jáccani vele,
  • Fido4life
    #6
    Szard le...
  • Fido4life
    #7
    Szvsz a THAW-nak nem rossz a grafikája.. Legalábbis a célnak megfelel.. Persze csak PC-n, mert az én NTSC-s PS2-es THAW-om külsőre gányinger..
  • xy21
    #8
    Amúgy nem tökmind1 ki nyitja a topicot???
  • xy21
    #9
    Ja csak hogy a project 8 nem igen lessz pc-re csak Next Gen(y) konzolokra(sajnos)
  • jetcoke
    #10
    az az érdekes h thp8 teljesen realisztikus lesz nem lehet benne combozni és csak a style számít majd, dhj meg a szöges ellentéte, kivéve hogy ebben sem lehet majd 5 perces combokat nyomatni, ez látszik videoból, de az is hogy ez már télleg túl unreal lesz....omg ami meg konzolos gameket illeti sztem kijön minden pc-re is, eddig is kijött minden, a főbb részek, mert pl thug2 remix csak pspre van, egyenlöre th dhj-t is csak gba-ra láttam, de itt az egyik videóban tv elött nyomogják a controllereket, szal meglátjuk mit okoskodnak de sztem a két játékból egy biztos pcre is megjelenik, muszály lesz nekik a pc-sekre is gondolni... XD ps2 nekem nem lesz annyira gáz, mer az van a háztartásban, de ha ilyenekre adják ki, hogy ps3 meg xbox360, akkor felkötöm magam... XD vagy elkezdek most spórolni :)... erre az E3 cuccra, vagy mire muszály volt nekik valamit villantani, de nem azt jelenti, hogy most rögtön kiadják, szal lehet kár még ezen filózni.... amúgy is 07re van bejelentve, még fél év minimum :O..azé biztonsági okokból még is félre teszem a zsebpénzemet^^

    th1 th2 th3 th4 thug thug2 (remix) thdhj thp8 valami ilyesmi lehet a p8 jelentése^^?
  • moralosan
    #11
    én inkább a

    THPS1 - 2 - 3 - 4 - UG - UG2 - AW - 8 sorra gondolnék :).

    Amúgy én is megnéztem a 8as trailert. Tényleg hihetetlenül realisztikus lesz, ugye a videó végén látható "Build from the ground up" szöveg is sokat sejtet :). Arra az egy dologra tényleg kíváncsi leszek/vagyok, hogyan fogják megoldani az élvezhetőséget, mert - valljuk be - élőben sk8elni jó (jövő héten kapok egy új deszkát :D) de egy játékban ugyanez kétséges...

    Én bízom a Neversoftban :).
  • _Atti_
    #12
    thps2 downhilles pályája frankó volt:) bár szerintem a thps2 óta kiveszett a hangulat a játékból..
  • 12346
    #13
    lál megin egy tonyó hók? érdemes még ezekkel foglalkozni? a 3-ig szerettem is, aztán vhogy hanyagra vettem a dolgot.
  • SzakYy
    #14
    sztem érdemes, ha nemtetszik ne játszad/nézzed :]
  • Dave9214
    #15
    melyik fasz modnta hogy nem lesz pc-re lesz, tahw ná is ugyvolt hogy nem lesz oszt tess, 4 hónap és volt!
  • SzakYy
    #16
    inkább a Project8 -at adnák ki mint ezt vagy mind a kettőt
  • MimaSKATE
    #17
    :D
  • Atti12
    #18
    Hát hogyha ilyen lesz a DJ mint ami a videoba láttam akkor azt hiszem hogy megszakad a th sorozatom :(
  • MimaSKATE
    #19
    Project8 hol van róla video?
  • SzakYy
    #20
    http://media.ps3.ign.com/media/803/803281/vids_1.html
    az 1. videót sztem felesleges letölteni
  • nesster
    #21
    az lesz a combo ha benyomok 2 üveget és fellökök 3 gyalogosot és plusz gap ha a kocsin slide-olok ?
  • nesster
    #22
    ja, és szivesebben látnék többször, sam fishert mint egy vicsorgó smilét.....
  • MimaSKATE
    #23
    kössz
  • Balumann
    #24
    Ja figyeljetek, most ez lehet összekavar. De az American Wasteland se volt bejelentve PC-re, és nem is az activision adta ki. Most ezt a Tony hawk downhill jam-et, ez valami butított játék lesz, ilyen versenyes, nitroval... A Th next gen vagy project 8 vagy mittom én mi, az meg konzolra lesz, de nem tudjuk hogy az Aspyr nem fogja-e kiadni pc-re. Szóval ez most kavarás. Na meg a THUG 1-et is elvileg csak konzolra adták ki ,valahogy mégis van PC-re is ^^
    De ez a TH downhill jam videok alapján abszolut nem tetszik... Jó, szeretem a versenyes játékokat, mindig jól jön egy kis pötyi, na de hogy ez legyen a köv tony hawk, hát alig hiszem el... :(
  • Balumann
    #25
    A THAW a legjobb rész eddig, előtte meg a THUG 2, és aztán lehet a thps 2, meg a THPS4. És aki nem próbálta, próbálja ki az American Wasteland -ot, mert az a legjobb eddig! (nagy és jól kidolgozott pályák, sok fajta mozgás, trükkök, gyors és pergős, hangulatos, és látványosabban vannak megcsinálva a trükkök mint bármely eddigi TH game-ba). ^^
  • Balumann
    #26
    Egyébként ebbe a next gen videoba nem sok változtatás van. Most a valósághűről annyit hogy végig slideol egy egész ilyen izét. Most attól hogy kapálódzik ha oldalara megy a csuszka, meg ilyen realisztikusan ugrik.... :))
    Na mind1 majd meglátjuk
  • moralosan
    #27
    Oké, de mondjuk egy másfél méteres olliet nem fogsz a játékban alaphelyzetből kivitelezni, mert lendület is kell.

    jah és szerintem igenis, rohadt sok változás van :P.
  • Fido4life
    #28
    Azért ezt így nem mondanám.. Mondjuk nemrég, leültem a THPS 3mal játszani, közvetlen a THUG 1 után (PS2-őn) Hát mit ne mondjak, valami eszméletlen gányinger volt hirtelen az egész írányítás.. Sokkal nehezebb volt, mindig elöbb kellet befejezni a türkköket nehogy elessek... Bár az Aiportig gyorsan elvittem, azért komoly volt nosztalgiázni..
  • Fido4life
    #29
    Hát ez nagyon állat lesz, ez a Downhill Jam.. Sebaj majd a Project 8-tól várom a csodát..
  • Balumann
    #30
    nem nehezebb csak megkell szokni. THPS 3 -ba az volt a szar, hogy simán lehet ugrálni a korlátokon, meg manualozol és folyamatosan ugrálsz, és nem mozog be tőle a balance. Van video lelehet tölteni, többszáz millt csinál Canada-n, és semmi ilyen különlegeset nem csinál, csak egy úton megy. Még leérkezésre se kell teljesen figyelni. THPS 4-be jól megvoltak csinálva az utak, abba az volt a rossz hogy mindig ugyan olyan sebességgel slideolt meg manualozott, nem volt ilyen más sebesség, nem függöt lendülettől. Simán felslideolt a felfele menő korláton úgyemlékszem. THPS 2-vel így konkrétan nem játszottam, de láttam már, és majd kifogom próbálni. THPS 1 nintendo 64-es játékként van meg, emuval, próbáltam és még az a leg realisztikusabb, nem lehet benne semmi ilyen nagy különlegességet csinálni :)
    A THUG 2 és THUG 1 nagy előrelépés volt, mert ott már megcsinálták a lendületet meg azt hogyha lassabban ugrik rá a korlátra, akkor nem fog ilyen turboval slideolni, nem slideol fel egy felfele menö korláton lassulás nélkül meg ilyenek. De a pályák ez miatt nem is lettek jól megcsinálva a THUG 2-be, milió hiba (beleesik falba, később csinálja a trükköt, stb.). És ez a THAW-ra állt össze, hogy nagyon szép kidolgozott pályát tudtak csinálni, és rengeteg dolgot lehet benne csinálni, és akkor csinálja a trükköt amikor benyomom. Hangulatos pályák is, kevesebb bugokban elesés (na jó azért van). És leglátványosabb trükkkök! Ja és gyorsabb sokkal mint a THUG2, vagy mint bármelyik, és pergősebb játék menet jellemző, több ügyesség kell.
    És ez a TH Downhill jam ez most mi...? Menny le a lejtőn, csinálj trükköket levegőbe mikor ugrik le a 200 méteres hegyről, üss el minél több embert, és akkor kapsz nitrot amivel gyorsabban fogsz menni?!?!?! Jó játék lehet majd, de nem méltő folytatás a Tony hawknak.
    A Project 8-at meg nem értem, ez szerintem valósághű effekt játék lesz, de élvezhetetlen. Mind1 majd meglátjuk
  • Fido4life
    #31
    Hát mit ne mondjak, én még mindig úgy vagyok vele, hogy a THPS 3-nak volt meg az igazi hangulata, mondjuk azért i mert az volt az első TH-m.. Én Project 8-at igen várom, és bízok benne hogy végre egy tényleg realisztikus játékot tudnak csinálni (gondolok én ezalatt az esések miatt következett ruha szakadásra stb..) Ezt a Downhill Jam-et, háát hadjuk..
  • MimaSKATE
    #32
    sztem a project 8 lesz a legkirályabb th
  • Fido4life
    #33
    Hát reménykedjünk !
  • SzakYy
    #34
    a THPS4-ben is szakadtak/koptak 1kicsit a ruhák
  • MimaSKATE
    #35
    ja THPS4 sztem jó volt
  • Fido4life
    #36
    Én csak azt vettem észre, hogy a könyöke elkezdett kopni :)
  • MimaSKATE
    #37
    :D
  • KisPaksi
    #38
    Csaa
    A project 8-at télleg csak PS3-ra akarjáák kidobni??
    Amugy ezt nem értem hogy méér ilyen hülye az Activision, azt hiszik hogyha vki szereti a TH részeket akkor ha máár a Sony kidobta az SP3-at és nem megy a bolt a cuccal mer senki sem veszi akkor méér csak SP3-ra akarjáák kidobni! Hülye ez az Activision! Ezek télleg azt hiszikhogy most majd ha csak PS3-ra adják ki a Project 8-at akkora Sony-nak nagy haszna lesz, de sztem rosszul gondoljáák! Szerintem nincs olyan hülye aki megvenné az PS3-at azér hogy jácchasson a TH Project 8-al!
  • Balumann
    #39
    Tévedsz :) Nagyon sokan fognak venni ps3-at, mert nagyon jó grafikájú, és egyébként is jó élvezetes játékok fognak rá kijönni. Mint ahogy a PS2-re. Akik nagyon szeretnek játszani, megveszik.
    Azért fejlesztik arra a th project 8-at, mert könnyeb rá kifejleszteni mint pc-re (kompatibilitás hardverekkel, stb.). De sztem ennél is az Aspyr lesz megbízva hogy átírja majd ezt is pc-re.
  • Fido4life
    #40
    Pontosan..