347
Storm of War: Battle of Britain
  • samsung123
    #147
    Storm of WAR A szép időhöz szép képek illenek, Oleg Storm of War képen néhány földi egységet (lánctalpas és páncélozott gumikerekes), a levegőben pedig már a szokásos Heinkel He 111 és egy Hawker Hurricane látható. Egyre szebbek és jobbak a füst és tűzeffektek, a napfény, a horizont. Hurricane légcsavarjának fénytörése a He 111 oldallövészének ablakán? Nem semmi. Adja ég, hogy ne kelljen még hónapokat várni a megjelenésre.
  • Sanyo
    #146
    Én továbbra is bízom az idei megjelenésben, de sehol egy hivatalos honlap, kiadó, gépigény. Érdekes...
  • Sanyo
    #145
    Storm of War - lánctalpas és gumikerekes földi egységek, végül a szokásos He 111 és Hurricane párbaj. Egyre jobb és szebb a graf.
  • Richtofen
    #144
    Ne legyen igazam, de közel nincs kiadható állapotban szerintem. Nem láttunk még in-game mozgóképet (kivéve azt az egy spitfire kabin fény-reklámot egy évvel ezelőtt). Hangok? AI? Antialisaing egy képen se működik, stb.
  • Lacusch69
    #143
    "Blaaa-bla-blaaa-bla-blaaa... blablba"
    Al Bundy
  • Solt
    #142
    Szabadidőmben Moriatti vagyok a Kelly Hőseiből!! :D
  • Her Laca
    #141
    Ne bombázz már a negatív hullámaiddal!:) Idén már játszunk vele,gondolj szépen erre a kibaszott játékra ha lehet:D
  • sakkay
    #140
    Ja ja, ez az egyetlen game amit nem törtek fel..ha jól tudom.
  • Solt
    #139
    Szerintem a RoF módszere jelenleg a legjobb! Ha én fejlesztő lennék, tuti ezt választanám...
  • Sanyo
    #138
    Nem feltétlenül, ha meg tudják úgy oldani, mint a Rise of Flight esetében (login/jelszó).
  • DummyBoy
    #137
    A Steam az egyenlő a warezzel sajna ...
  • Sanyo
    #136
    Logikusnak tűnik a steam választása, az 1C:Maddox Games már ott van egy ideje.
  • Solt
    #135
    Kizárt... még kiadó sincs! :S Mondjuk eleve nem értem minek kiadó? Akkora múltja van ennek a játéknak, hogy önmagát eladja... ( lehet naiv vagyok )
  • sakkay
    #134
    Szerintetek megjelenik ez évben? Mintha valaki októbert mondott volna, de szerintem az már biztosan nem.
  • Sanyo
    #133
    Storm of War - messzer, spitfire, Dornier, stuka, quick mission builder béta képernyője.
  • Her Laca
    #132
  • samsung123
    #131
    áá most értem gép elé...na majd egyszer

    amúgy hihetetlen jó képek, ráadásul a megjelenés után még ugyis bőven szépülni, javulni fog...mint pl a il2(remélem jó sokáig támogatják majd a BoB-ot)..csak jelenjen meg 1x
  • Sanyo
    #130
    Pedig melóból jövök... :D
  • Sanyo
    #129
    Storm of War - London kidolgozottsága, égő Fw 200, felszállás előtt és alatti Emilek, végül egy gépét túl későn elhagyó pilóta.
  • Sanyo
    #128
    :)
  • samsung123
    #127
    Imádom! hihetetlen graf lesz..(bár szerintem még is sokaknak csúnyának tünhet, akik a semmitmondó csillivilli kamu grafikához szokotak)

    Sanyo: jövőhéten megelőzlek a képek linkelésével
  • Sanyo
    #126
    Storm of War - füves reptér, fák, de ami sokkal érdekesebb, az a He 111 személyzetének különböző testhelyzetei az élet és halál között.
  • Sanyo
    #125
    Storm of War - radarberendezés és Ju 88-as gépét elhagyó személyzet.
  • Nohab
    #124
    -y
  • Nohab
    #123
    Mondjuk az átlag 40 fps azért megynyugtató.
  • Papa01 #122
    Remélem azért, mert a háttérben repült még egy 1000 gépes kötelék.. :)
  • Solt
    #121
    Tudni kéne milyen gépen tesztelik... ez így nem sokat mond! :) Lehet borzalmas érték, és lehet nagyon jó is! :D
  • Sanyo
    #120
    Storm of War - Bf 110 köteléket támadó Hurrik (már nem néztem el :), az egyik kép szerint 14 FPS-el futott a játék.
  • Sanyo
    #119
    A Spitfire már megint Hurricane, de a látvány a lényeg. :)
  • Solt
    #118
    Kezded megutáltatni velem a péntekeket! :D
  • Sanyo
    #117
    Storm of War - He 111 mögött repülő Spitfire pilótafülke, Bf 110, égő Ju 88, változatos növényzet.
  • Sanyo
    #116
    He 111 és Bristol Blenheim pilótafülke, fák, házak, árnyékok.
  • Sanyo
    #115
    Óriási szerencsénk van, hogy egyáltalán készül ilyesmi.
  • samsung123
    #114
    Nagyon durva!!!

    off: nézzétek meg egy multiplatform konzolos és csak PC.re készülő játékok arányát..kb 500-1(konzol javára) de az az egy őrületesen minőségi...5-10évre tervezve! ilyen pl, a storm of war, rfactor2, starcraft2, egy-két mmorpg.
  • Sanyo
    #113
    Storm of War - Hawker Hurricane, Bf 109 Emil, Ju 88 és He 111.
  • GPx8
    #112
    Na akkor az még odébb lesz...
  • Solt
    #111
    Mit sírnak a grafika miatt?
  • readswift
    #110
    Viszont fórumon meg ki lett osztva mindenki hogy ne sírjanak a grafika miatt , mert gyökeresen változni fog kiadásig ;)
  • Sanyo
    #109
    Storm of War - mondhatni a szokásos. Sérült Hurricane, He 111 bombázókötelék, Gloster Gladiator, Bf 108 Tájfun.
  • Sanyo
    #108
    Storm of War - mondhatni a szokásos. Sérült Hurricane, He 111 bombázókötelék, Gloster Gladiator és Bf 108.