347
Storm of War: Battle of Britain
  • readswift
    #187
    Nem az első eset, gyanítom nem is az utolsó
  • Solt
    #186
    Szerintem egy picit udvariasabban kéne a kommunikációt véghezvinni...
  • readswift
    #185
    Megint jössz a rögeszméiddel, bocs de most mindössze álljon itt ez a link, én nem érek erre rá.
  • Her Laca
    #184
    Na jó ,de nem mindenki milliomos:)
    De ha nyerek a lottón ígérem megkereslek ,hogy állíts össze egy ilyen álom cuccot:D
  • readswift
    #183
    énszerintem 1 évig semmit nem veszek, 2x GTS250 van (285+). Többnyire megvan a 120fps 1280*720-ban projektoron, aztán az lefeleződik a stereo3d miatt, nekem ez így tökéletes, szerintem ez szimulátoros álomsetup ( 3d projektor). gtx480at vennék vízhűtéssel meg élettartamgarival max. De jövőre biztos lesz jobb bót.
  • Solt
    #182
    Nem nagyon látom értelmét a cserének Uram, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor várj... most lett bejelentve árcsökkenés az NV részéről.

    Viszont én azt javasolnám, hogy a HD6xxx széria érkezését mindenképpen érdemes megvárni. Ha másért nem is, az ár csökkentő hatása miatt... :)
  • Solt
    #181
    Gigabyte GTX460OC 1GB.

    Előtte 512-s HD4870-s volt... az előtt 8800GT, azelőtt meg HD3870! :) Szeretem tesztelgetni őket... :)

    Összességében azt kell mondjam egyikkel sem volt semmi komoly bajom! Azt érezni a régebbi dx9 játékoknál, hogy NV sok helyen megvette a fejlesztőket... főleg kelet felé! Egy exe átnevezéssel sok turpisságra fény derül! :D

    Én az ATI driver mizériáit sem tapasztaltam, bár tény, hogy pl driveres AF, vagy AA néha eltűnik 1-1 driverből! :D Egyedül RoF esetében jelentkezik az SSAA hiánya, de az 5xxx széria óta ez sem gond.

    A HD3xxx széria előtt nem voltak valami fényesek az ATI vga-k, de azóta hatalmas fejlődésen mentek át. A sok panaszhoz meg hozzá tartozik, hogy sokan olyan buherált rendszerekre telepítenek olyan buherált, warezolt programokat, hogy az is csoda, hogy elindul! :D Például az megdöbbentett, hogy a hivatalos telepítési protokollal sincsenek tisztában, de visítani tudnak, hogy "az szar nem megy fel rendesen"...

    Mindkét gyártónak megvannak a maga pozitív, és negatív dolgai, de az én tapasztalatom az, hogy kiválóan használható mindkettő... legalábbis azok, amik nálam megfordultak.

    Igazából nekem az NV-vel erkölcsi problémáim vannak... ez az átnevezősdi fejlesztés nélkül, plusz ezek a lepénzelt fejlesztők nekem már meghaladják egy bizonyos inger küszöböm. Tény, hogy ebben a világban senki nem angyal, de ennyire nyíltan hülyének nézni embereket, már sok... legalább a látszatra figyelhetnének! :)

    No, de továbbra is tartom magam ahhoz, hogy, ha váltásra kerül a sor, akkor azt veszem amelyik ár/érték arányban jobb... ha közel egálban vannak, akkor inkább ATI a fent említettek miatt... :)
  • DummyBoy
    #180
    Nekem is érik a 460 ... igaz nekem 275-ösöm van ami elég, de most van lehetőség ... Nagyobbat nem igazán akarok venni, mert azoknak horror ára van.

    Szóval én is kiváncsi vagyok ...
  • Her Laca
    #179
    Ja és milyen a 460 as? Kíváncsi vagyok rá,na meg előtte mid volt? Ha jól rémlik 5 ezres széria valamelyik tagja?
  • Her Laca
    #178
    Nekem egy bánatom van. Régen ,valóban régen megszállottan ATI kártyáim voltak.
    A kedvencem a 9800pro volt jelzem a mai napig üzemel a húgomék gépében.
    Magával a hardverrel tökéletesen elégedett voltam,de a szoftveres dolgai már akkor az őrületbe kergettek. Jó persze megoldottam ,de időt kellett rászánnom.
    Na mostanra eljutottam arra a szintre,hogy bekapcsolom a gépet és nem akarom tudni mitől megy jól,csak menjen. Az NV az meg ilyen. Beteszem oszt megy.
    Lehet az atin jobban ,de ott olvasgatni köll ,meg informálódni:) Na én azt már nem akarom:D
    Mondhatjuk Hülye biztosak az NV cuccai:D
    A profik azok atit használnak:)
  • Solt
    #177
    Érthető... :) Bár így, hogy nékem mindkettő volt, és elég közelről tudtam "babusgatni" őket, azt kell mondjam, hogy a nyűgök jó része júzer error! :) Csak ugye egyszerűbb szidni valamit, mint megkeresni hol a gond! :)

    Egyébként én is így teszek... megvárom a BoB-t, és majd ahhoz igazítva módosítok a gépemen... addig elvagyok a GTX460-l! :)
  • Her Laca
    #176
    Én nem vagyok semmi rossznak az elrontója:) de ATI kártyám csak akkor lesz legközelebb amikor majd lépten ,nyomon azt fogom olvasni ,hogy minden tökéletes és nincs baszakodás vele. Lévén összesen három játék van a gépemen IL2, Lock ON FC2,valamint a ROF és ha egyszer megjelenik akkor majd a BOB,(ja meg a MS FLY sim)
    így nekem csak az a fontos,hogy ezek jól működjenek. Az ,hogy az ujj játékok hogy és mint mennek egy csöppet sem érdekelnek,max ha szimulátor és abból is repképes a dolog:) Azért sem kapkodok,mert ha kiderülne,hogy a BOB szárnyal az ATI- kon problema mentesen ,ne adj isten jobban mint az NV-n akkor azonnal beruházok egyre. Viszont azt látom,hogy az AMD kicsit pökhendivé vált árak tekintetében. Mondjuk teheti:) Minden esetre a 285 el szerintem elleszek még nagy duzzogva valahogy:)
  • Solt
    #175
    Nem érdemes... egyszerűen nincs olyan látványbéli különbség, ami miatt megérné. A 285 meg gyorsabb mint a 460... :)

    Ha majd cserére szánod magad, akkor HD6xxx! Tudom, hogy nem szeressed az ati-t, de az új játékokban már nincs az különbség nv-hez képest mint a régi dx9 játékok alatt. Ez az új széria meg nagyon jónak ígérkezik... specifikációk szerint a középkategóriája erősebb lesz mint a hd5850, ami nem gyenge ugyebár! :) Bele sem merek gondolni milyen lesz a 6870-s... én epekedve várom! :D
  • Her Laca
    #174
    Csak a DX11 miatt gondoltam. A teljesítményével nincs gondom:))
  • Solt
    #173
    Mesterem neked GTX285 van nem? Le ne cseréld a 460-ra!!! :)
  • Solt
    #172
    Nagy szaki én sem vagyok, de a dx11 előnye akkor jönne ki tudtommal, ha az egész arra íródott volna! Így, hogy lesznek benne "részek"... Van már ilyen vegyes játék, de azokban még lassabb a dx11, látványra meg szinte semmi különbség.

  • Her Laca
    #171
    Jut eszembe,én most azért nem veszek videó kártyát ,mert várom ezt a szutykot.
    Ha most vennék egy gtx460 at oszt nem lenne elég neki a guta megütne.
  • Her Laca
    #170
    Végül is bánnám is én milyen lesz ,csak adnák már ki. :)
  • DummyBoy
    #169
    Én nem tartom olyan valószínűtlennek ezt a dx11-es mókát ... Ha van eszük, akkor rágyúrnak, főleg hogy ha követni akarják az Il2 példáját, akkor nem fél éves életciklusra terveznek ...

    ROF is folyamatos fejlesztés alatt áll és lesznek benne dx11-es részek ...

    Nem akarok hülyeséget mondani, de mintha én is olvastam volna valahol ilyesmit ...

    Nem vagyok nagy szakértő, de dx11-ben nem csak parasztvakító effektek vannak, hanem olyan eljárások is mint pl: a minimális erőforrásigény AA és társai ...

    Szóval nem, nem lenne felesleges ... Sőt, az lenne jó, ha így indulna ... Lehet hogy induláskor nem lesznek benne dx11-es részek, de valószínűtlennek tartom, hogy ez így is maradna!
  • Her Laca
    #168
    Drága kollega. Ha ez DX11 es lesz akkor majd várhatunk még 2 évet rá.
    Én már nem emlékszem hol olvastam de szintén Oleg -tól) hogy nem lesz DX11.
    Jelzem abszolút fölösleges is lenne. Szerinted nekiálltak átírni az egészet amit isten tudja mióta fejlesztenek?
  • readswift
    #167
    Szóval dx11-es is, és Oleg most azt is mondja a hangjára is érdemes lesz odafigyelni ;)
  • Solt
    #166
    És ez neked azt jelenti, hogy az egész játék dx11-s lesz? Ha igen, miért?
  • readswift
    #165
    ...
  • Solt
    #164
    Ne csináld már... több mint 4 éve fejlesztik, nem is volt még akkor dx11!!!
  • readswift
    #163
    Forrás?
  • Her Laca
    #162
    Mondom neked ,hogy ez NEM lesz DX11.
  • Solt
    #161
    Ez directx11? Meglepne... még szerintem directx 10.1 sem volt amikor ezt elkezdték fejleszteni... :)

    Pontosan két hét múlva jön!
  • readswift
    #160
    Abu85 mondta,nekem, prohardveren hogy anélkül nem jön ki dx11-es játék hogy vmelyikőjük ne segítene be. Márpedig ez dx11 is , meg ki is jön pár hét múlva , v. nem ? :D
  • readswift
    #159
    -oxt még az is lehet hogy az nv féle dx11 profibb mint az ATI-é
  • Solt
    #158
    Meglepne, ha az lenne... sőt, kizárt hogy az! :) Az NV keze valószínűleg benne van, mivel az a mostaniban is benne van, na meg ugye oroszok... ott minden NV támogatással készül... az orosz fejlesztők meg szeretnek elkurvulni, ha valaki zöldhasút lobogtat...
  • Her Laca
    #157
    Én úgy olvastam,hogy köze sincs a DX11 hez.
  • Solt
    #156
    Miért következik a dx11-ből az NV segítsége?
  • readswift
    #155
    1. Ha egyszer dx11-es akkor nem más mint az nvidia segít nekik, direktbe.
    2. Ezeket a képeket rajongóknak szánják, egyrészt azért mert semmi sem végleges, másrészt azért mert még csak nem is elégedettek vele.

  • Sanyo
    #154
    Várunk és közben rettenetesen reménykedünk. :)
  • Richtofen
    #153
    Igen ismerem ezeket, igyekszem követni a híreket. :)

    Ezek még mind nagyon WIP állapotúak. Egyszerűen nincs benne üzleti ráció, hogy ha már előrehaladott a játék akkor nem reklámozzák. Akármilyen repülőgép-fanatikus Oleg és csapata, végső soron pénzért csinálják. Én is örülnék ha Decemberben már tolhatnám a játékot, de nem sok esélyt látok rá.
  • Sanyo
    #152
    Ezek közül is ez az amitől leteszed a hajad. :)
  • Sanyo
    #151
    De van már néhány, igaz hogy hang nélkül, de azért ez is valami.
  • Nohab
    #150
    Pedig de. Angol gépek támadnak meg egy bombázóköteléket.
  • samsung123
    #149
    de béna vagyok...nem is láttam hogy belinkelted sanyo
  • DummyBoy
    #148


    Majd jövő héten xD

    Mellesleg én is kíváncsi vagyok, mikor lesz rilíz belőlle ...