347
Storm of War: Battle of Britain
  • Solt
    #107
    Ha ez kijön, ennek az oltárán mindent feláldozok! :D

    Állítólag az AA hiány bevett dolog a programozóknál... ne kérdezd miért, futólag olvastam valahol... :)
  • samsung123
    #106
    Azta rohadt eget!!!!!
  • DummyBoy
    #105
    Wow ... alig várom ...

    Egy dologtól viszont félek: Eddig egy publikált képen sem volt AA ... (Antialias - élsimítás)
  • Sanyo
    #104
    Storm of War friss - A Vickers Wellington bombázót elemésztő tűz átégeti a szerkezeti elemeket, He 111-et ijesztgető Hurricane, Blenheim bombázót szitává lövő Bf 110 és néhány rakodódaru.
  • Solt
    #103
    Óóó... basszus, ez már kínzás... :((( Anyúúúúúúúúúúúú... akarom már! :D :D
  • Sanyo
    #102
    Storm of War - atmoszféra modell, Do 217 és Hurricane.
  • Papa01 #101
    Oki, köszi a választ, reméljük a legjobbakat! :)
  • Sanyo
    #100
    A nagy ember azt mondta, hogy egy mostani közepesen erős, nem felsőkategóriás gépen "jól" fog futni. Persze konfig vagy FPS még véletlenül se... Mindenesetre optimalizálják csak és adják ki októberben. :)
  • Papa01 #99
    :(

    Szerintetek nagyon brutális lesz?
  • Sanyo
    #98
    Semmi.
  • Papa01 #97
    Üdv Urak!

    A gépigényről van valamilyen információ? :)
  • Sanyo
    #96
    Storm of War - füst, láng, kidurrant gumik, egyéb sérülések, légvédelem...
  • DummyBoy
    #95
    Először használja ki teljesen a DX9 és 10 lehetőségeit ... aztén jöhet a 11 ... (Főleg mert nem szeretnék VGA-t cserélni xD )
  • readswift
    #94
    dx11-el lehetne belerakni olyan shaderes AA-t hogy nem kerül teljesítménybe.
  • Sanyo
    #93
    Storm of War - a gépeken látszik a másik rávetülő árnyéka, Hawker Hurricane, He 111 és egy Fw 200 Condor, végül egy ráadás tűzoltóautó.
  • sakkay
    #92
    Ha jól megírják elég lesz...max. nem kell 4x élsimítás. A négy mag még mindig nincsen kihasználva, valaki már elkezdhetné a szimulátor programozók közül is..másoknak már sikerült
  • Solt
    #91
    Én bizakodom... a RoF is szép, abban is van elég durván fizika, és szépen fut a jelenlegi gépemen, pedig egyáltalán nincs jól optimalizálva... ha egy picit odafigyelnek Olegék, és sikerül a többmagos támogatást rendesen leprogramozni, akkor egy 4 magos proci, plusz egy 5850-s elég lesz neki... ha nem sikerül, akkor semmi nem lesz elég neki, és olyan lesz mint az FSX.... :S
  • DummyBoy
    #90
    Nem gyenge ...

    VGA-ra? 3 új gépre ... 1 számolja a fizikát, 1 a grafikát intézi 1 meg besegít a másik kettőnek ha nem bírják ...

    Kiváncsi leszek a minimum gépigényre ...
  • Solt
    #89
    Gyönyörű... ( elkezdtem gyűjteni vga-ra! :D )
  • Sanyo
    #88
    Storm of War - Avro Anson, Bristol Beaufighter, Hurricane, házak, utak, folyók...
  • sakkay
    #87
    Melyik évezredben lesz is kész?
  • Sanyo
    #86
    Már megtaláltam a választ, egy "mobil" léggömbzár.
  • bgabor
    #85
    Olyan mint valami kalitka. Nyilván merész következtetés lenne, de olvastam hogy a világháborúban az angolok sólymokkal tartották távol a madarakat a repülőtértől, nehogy akadályozzák a gépek fel és leszállását, vagy belekerüljenek a hajtóművekbe.
  • Sanyo
    #84
    Storm of War eheti - Messerschmitt Bf 110C7 repülés közben, egy valószínűleg légvédelmi feladatot ellátó teherautó, üzemanyagtöltő teherautó, légvédelmi fényszóró és egy hangárban álló Tiger Moth kiképzőgép.

    Aki ismeri az első teherautó rendeltetését, ne tartsa magában. :)
  • Sanyo
    #83
    Storm of War - ingame videó egy konvolyról, haladás közben.
  • Bucser
    #82
    NA csak lesz itt pár kéthéten belül valami végre:)

    Egyre több az ingame footage :)
  • Sanyo
    #81
    Storm of War videó - angol Spitfire német Dornier Do 17 bombázókat támad.
  • Sanyo
    #80
    Storm of War - a 3D motor képességei DirectX10 alatt és két kép a Bristol Blenheim pilótafülkéjéről és a tetőlövész munkahelyéről.
  • Sanyo
    #79
    Storm of War eheti - DirectX9 és bekapcsolt AA. Blenheim MKIV bombázó/navigátor munkahelye, egy olasz Cr 42 kötelék, és az őket támadó Gloster Gladiator.
  • Nesu
    #78

    ÚJ HAJÓZÓKAT TOBOROZ

    Légy te is egy a sok Honvédő hajózó közül !!!
  • Nesu
    #77
  • Sanyo
    #76
    Nah ezt a linket akartam...
  • Sanyo
    #75
    Storm of War - Ju 88 kötelék, az őket támadó Spitfire és egy Tiger Moth oktatórepülés képekben.
  • Sanyo
    #74
    Storm of War eheti - Panhard 178 felderítő, He-111 sérülésmodell, és egy világítótorony.
  • samsung123
    #73
    ja tényleg, akkor jó esteben lesz 1 évem kijátszani magam a BoB-al XD
  • Solt
    #72
    2012-ben vége a világnak, tehát ne tervezz hosszú távra! :D
  • samsung123
    #71
    most olvastam végig a kommenteket az elejétől(mindegyiket)! és nagyokat mosolyogtam:)
    Mostmár igy visszanézve és tudván hogy biztosan megjeleni, örülök hogy nem jelent meg! mert igy hihetetlen jó, kb 10 éves élettartamú játékkal lesz dolgunk!
    VÁRJUK és már tényleg nemsok kell! elvileg most őszre megjelenik!(bár lehet, hogy irom télen, hogy megint nem jelent meg)

    belegondoltam abba hogyha ez kijön akkor, várhatunk kb megint 10 évet egy jó simes repjátéra és az már 2020 amikor már 5 éve repülő autók lesznek(VaJ2)
  • Solt
    #70
    Mert az IL-2 topikban tárgyaljuk... :) Ha megjelenik átjövünk ide... de ez még arrébb van... :)
  • franko2
    #69
    Kicsit kihalt ez a fórum, pedig jelennek meg új képek, hirek a szimulátorral kapcsolatban, legutóbb egy interjú jelent meg a fejlesztőkkel ami magyarul itt olvasható, és amiből kiderül hogy kapcsolgatható pilótafülke is lessz, aminek én borzasztóan örülök, a korábbi hirektől amiben azt mondták hogy nem lessz teljesen letörtem.
  • franko2
    #68
    Én a gépigény miatt nem félek, mire kiadják a mai számítógépek már muzeumi darabok lesznek.