956
  • rushman
    #676
    cris bosh vagy amare stoudemire esetleg steve nash?
  • shuk
    #675
    hello! Érdekel itt vkit egy Dirk Nowitzki mez 6000+postaköltségért?

    ha igen akkor írjon a [email protected] megbeszéljük a részleteket...

    és bocsi az OFFért...

    üdv
  • mike0013
    #674
    :)
    akkor jóóó:D
    köszi:)
  • N1ggA
    #673
    igen
  • mike0013
    #672
    váá, holnapra lejön az NBA 2k7:D
    fain lesz, kiváncsi vagyok, hogy jobb-e mint a Live 07...
  • webibebi
    #671
    na ezt hülyén írtam:D amőgy mindig superstaron tolom
  • webibebi
    #670
    azon tolom mindig superstaron
  • Dexantreal
    #669
    Amúgy melyik is az alley-op gamepadon? :S Mert olyan hülye passzokat ad, ha megnyomom és soha nem tudom pontosan, hogy melyik is.... nagy ívű passz a társnak és nem be a palánkhoz, hogy betömje.
  • Dexantreal
    #668
    Azt hiszem all-staron tolom, vagy a felette lévő fokozaton - kivéve, ha az nem a legmagasabb, mert akkor eggyel alattival lévőn... nem emlékszem a fokoztokra és rég játszottam meccset, sry -, de, ha átváltja a freestyle tulajdonságokat három pontos dobóra, akkor nem lehetetlen. Szerintem Kobeval én is dobtam ennyit, de majd legközelebb figyelek rá, ha ezt se felejtem el.
  • FrezeR
    #667
    te sem superstar-on nyomod úgy sejtem :P
  • webibebi
    #666
    ki menniy triplát dobott 1 meccsen?? nekem 21 a rekordom LeBronnal:P
  • rushman
    #665
    milyen gamepad?
  • Fókameister
    #664
    Dikembe Mutombo a 2. a blokkolók ranglistáján mivel a Los Angeles elleni 5 blokkal sikerült maga mögé szoritania Karrem Abbdul Jabbart. Szép volt Dikembe Hajrá Rockets
  • friebertbarna
    #663
    császtok!!!

    az lenne a problémám h ha elinditom gamepaddal a játékot akkor a játékos akivel vok össze-vissza futkároz...

    Ha valaki tudja a megoldást vagy lenne ötlete az irjon!
  • Dexantreal
    #662
    NBA Live 07 soundtrack - letöltés 2dik hsz aljánál lévő link

    Akit érdekel. Nekem már megvan egy ideje és jó.
  • Dexantreal
    #661
    Pirateclub-n lelehet szedni normálisan is, csak most úgy néz ki szar az oldal.
  • FrezeR
    #660
    visszaolvasás rulez...

    MÁS:

    itt egy kis program amivel át lehet konvertálni a játék zenéit wav-ba hátha jól jön valakinek :) zenekonvertálás
  • remus500
    #659
    hello++!!!!!
    van a 07-hez magyarítás ha van valami pls erre a címre vagy ide.thx
    [email protected]
  • Dexantreal
    #658
    Miért nem? :S Momemtum display tehát az a piros izé felűl mecs közben, mikor a csapat nagy hajrában van épp? :S Most már megy, vagy még mindig nem megy az xfactor neked?

    Nem tudom mi lehet, sry... talán a többiek majd.
  • rushman
    #657
    most egy kicsit utánaolvastam:
    azt írják, hogy a momentum display a csapat rohanását mutatja, amikor megjelenik, akkor az xfactorral dobni kell 1-2-t aztán már unlockolni is lehet.
    Amit te mondasz, azzal meg az a baj, hogy nálam általában Bargnani az xfactor, többször is dobtam vele 20pont fölött meg 10 körüli lepattanó, mégsem engedte unlockolni.
  • Dexantreal
    #656
    Huhhh... így már értem, de nem tudom. Nekem simán aktiválja magát (villog az xfactor egy idő után) és, mikor menüben engedem aktiválni az xfactort, akkor már active státuszban van.... dobsz a játékossal pontokat? Mert lehet, hogy azért nem :S...
  • rushman
    #655
    tehát alap esetben a meccs előtt kijelöl a gép 1-1 xfactor jelöltet akik zárolva (lock) vannak, ahhoz hogy "kinyissam" (unlock) mi a ménkűt csináljak? Tehát nem azt kérdezem hogyan lehet kinyitni, hanem azt, hogy hogyan jutok el oda, hogy kinyithassam

  • Dexantreal
    #654
    Ööö... nem egészen értem, sry. Miért akarod unlockolni? Unlockolva, ha jól tudom akkor van, ha nem aktív a dolog...
  • rushman
    #653
    nah, az megy, inkább arra lennék kiváncsi mi váltja ki azt, hogy az xfactort unlockolhassam (fúúú micsoda szó!)
    Nemtom érthető e?
  • Dexantreal
    #652
    Momentum display-t nem tudom, xfactort igen. Nekem is nagy nehezen elmagyarázták hogyan megy. Xfactort egyszerűen lehet aktivűálni: menüben, amikor villog, akkor aktiválod és voálá.... máris tudod használni.
  • rushman
    #651
    Tudja valaki mi célt szolgál a momentum display, illetve milyen módon jön létre az xfactor? Azt tudom, hogy a jobb felső sarokban villog az az izé akkor, de én kb 50 meccsel a hátam mögött sem tudom, hogy mi a folyamata.
  • Fókameister
    #650
    ahha Yao:) a valóságban neki még erősödni kéne ahhoz hogy klasszis center legyen mert a játéka elég kreativ de nem elég erős
  • rushman
    #649
    Yao?
  • Fókameister
    #648
    Na de legalább a saját centeremmel jól játszok:D ez vigasztal
  • rushman
    #647
    hát ja, nincs sok centerjáték az ellenfél oldalán
  • Dexantreal
    #646
    Ühümm, nekem változatlanul mindenféle patch és egyéb izé nélkül fut a gépen és jól :P és kezdem megszokni. Meg cserél ám a gép is :P, ha sok faltja van, vagy elején valamelyik benyakal 3 faltot.
  • Fókameister
    #645
    Nem kimondottan a centerekre csak a Jimmy féle gamefix az egész csapatot javitotta de a centerek elég buták:P
  • Dexantreal
    #644
    Én azt se tudtam, hogy van ilyen. Szóval várd meg inkább a többieket.
  • Fókameister
    #643
    Nemtudja valaki olyan kieg nincs ami a centerek munkáját javitaná? a Jimmy féle javitott a dolgon de még közel nem tökéletes
  • Dexantreal
    #642
    Ehh, előbb azt nem volt elérhető a lap és azt hittem nem küldte el.... már másodszor csinálja ezt és pont ebben a topicban lol.
  • Dexantreal
    #641
    Azért Team Chemistrybe jól jönne. De még ott e kell, mert olyan mondatok vannak, hogy bárki megérti őket, aki kicsit tud angolul.
  • Dexantreal
    #640
    Azért Team Chemistrybe jól jönne. De még ott e kell, mert olyan mondatok vannak, hogy bárki megérti őket, aki kicsit tud angolul.
  • rushman
    #639
    na ez az a játék amihez szerintem nem is kell, aki nem érti miről van szó a játékban, az nem érti a kosárlabdát sem!
  • Dexantreal
    #638
    2006-hoz se volt, ehhez se lesz, mert nem kell. Jó, talán, ha ne mtudsz angolul, akkor azt mondom, kellene a Team Chemistry-ben lévő játékosok véleménye miatt, meg ilyesmi, de amúgy semmi extra. Szóval ne keress, mert nincs magyarosítás.
  • boyboy
    #637
    Help!! Nemtudjátok holtudnám leszedni a magyarosítását?