956
  • FrezeR
    #756
    azért nem vagy semmi :) hát nézz már szét rendesen! ráklikkelsz a bullentyűzetet ábrázoló ikonra és bejön a profilválasztó ablak. a nyilakkal balra és jobbra viheted amig meg nem találod az elmentett profilod. nehogy már ezért ne játsz :S
  • VinylToy #755

    Persze biztos az EA ekkor szar, nem is te!
  • jbal
    #754
    na mindegy nem is érdekel már a játék.köszi a segítségeteket.
  • jbal
    #753
    hát ez nekem nem megy.nem tudom mármit csináljak ezzel.beállítom a bill-t,elmentem.beállítom a profilomat és ugyanúgy az X-el kell passzolni.
    "kiválasztod a profilodat a billentyűzetnél."hol?a meccs beállításoknál a settingsben?próbáltam már.na mind1 játszok így.nem igaz hogy az EA ekkora szar.
  • jbal
    #752
    köszi.akkor átállítom elmentemjbal néven.csinálok egy profilt és kiválasztom.oké
  • FrezeR
    #751
    szépen beállitod a billeket. aztán elmented újként. adsz neki egy neet. majd amikor jön a meccs szépen kiválasztod a profilodat a billentyűzetnél. ennyi! mert ha nem választod akkor nem azd adja be neked és azért más mint amit beállítottál. a faultokat meg vedd le szépen alacsonyra.10-20 max 20-30 közé elég.
  • jbal
    #750
    nem.a jbal az csak a profilom volt.hát akkor ez még mindig nem megy:(
  • jbal
    #749
    na kaptam egy másik cracket így jó nem szabálytalankodik.de lehet h csak a Q betű miatt volt amit nyomtam.a bill beállítás:már választhatok none és jbal között jbalra teszem de nem változik mégse.
  • jbal
    #748
    van eg olyan érzésem hogy amit beállítok az optionsban az nem ér semmit.mintha be sem állítottam volna.azt a profilt hol lehet elmenteni amit FrezeR mondott?
  • jbal
    #747
    levettem hát nemtom.így is van bőven.nektek jól megy?esetleg valami patch kell?
  • rushman
    #746
    levegőben ütközéskor falt: in air collision foul
    dobáskor falt: shooting foul

    ...értelemszerűen
  • rushman
    #745
    vedd vissza: charge/block foul
  • jbal
    #744
    hát ez hihetetlen.még mindig.aki ki van jelölve játékos azon kívül a játékosaim maguktóül szabálytalandkodnak.egyfolytában odateszik a kezüket és mindig lefújja.erre nincs valami?nagyon idegesítő.így élvezhetetlen a játék
  • jbal
    #743
    a charge/block foul frekvenciát leveszem.kb.mennyire?
    ja és az irányításnál.ott amikor beállítom van save as elmentem.máshol is el kell?hol?
  • piamania
    #742
    hi! A javító patchet honnan tudom leszedni?Köszi
    (pontos linket légyszi!:) )
  • jbal
    #741
    köszi.akkor nem a controlt hanem az egész profilt.értem.kössz.és kb.mennyire vegyem le ti mennyin játszotok?
  • FrezeR
    #740
    talán el kellene mentened a profilt nem?:) a másikra meg: a gameplay settins-ben állítsd kevesebbre a faultok mértékét
  • jbal
    #739
    ja és az mér van hogy egyfolytában szabálytalankodnak a játékosaim?minden támadásukból büntető lesz
  • jbal
    #738
    Sziasztok!
    miért nem lehet beállítani a bill kiosztást?átállítom de marad a régi.nincs kedvem az X-el passzolni.Kössz!!!
  • Krisz23
    #737
    Sziasztok

    Kérdés: Haveromnak Dual Action-je nekem meg Rumblepad 2 van. Bedugtuk mindegyiket a gépbe hogy nyomunk egyet egymás ellen de a gép csak egyet ismert fel, ez a NBA 07 hibája vagy a windows nem tud két controllert kezelni vagy az a gond hogy a két controller ugyanazt a drivert használja?

    Valakinek ötlete a megoldásra?

    Köszi
  • bodesz
    #736
    azért nba live 2003 és 2004 után nincs jobb :D
    ez egy rakás fos xD.najó nem de vannak érdekes dolgai pl 3as dobás netes gameban 0...véletlen is csak alig dobják be a 3ast.a patchről meg ne is beszéljünk kb semmit nemjavítottak semmin... :S
  • mergal
    #735
    Sziasztok! Én valami bigGUI programmal tettem bele a gamába a fatigue effect és a cpu substitute freq. opciókat. Mind a kettőt 100 ra tettem de nem cserél a gép így sem. Miérrrrrr? A hivatalos patcheket csak eredetire lehet feltenni?
  • Attlen
    #734
    Hello freestyle superstarba hogy kell feldobni a labdát?:S
  • szanics
    #733
    bakker! éppen kezdtem élvezni, erre beszart a gépem...
  • Vinsanity15
    #732
    Most a patch után sztem a legjobb NBA !Pláne ugy ha All Star fokozaton jáccod,7 perces negyedekkel.nah így még reális is
  • McGrady
    #731
    köszi szépen! :-) ti milyennek találjátok a játékot?
  • KeKKSZike
    #730
    Itt nézz szét!
  • McGrady
    #729
    sziasztok!
    érdemes leszedni a játékot? főként arra gondolok, hogy vannak-e új mozdulatok, zsákolások, ilyesmik, ami miatt jobban élvezhető mint elődei :) ha esetleg tudtok ingame video helyeket, valaki tud küldeni linket? :) köszi!
  • szanics
    #728
    írtam privátot
  • Attlen
    #727
    Hello én probálok Dynastiba igazolni de azt irja, hogy: Message Center over the next few days for a reply, amugy a roster manamgementnél vagyok ott a free agents de ugyanezt irja a roster management/trade player lécci segitsetek...
  • Attlen
    #726
    Trade Player?
  • szanics
    #725
    Lehet, én most cseréltem. Raja Bell helyett Bobby Jackson érkezett. :D
  • Attlen
    #724
    AMugy dynastiba hogy lehet játékosokat cserélni mert nekem nem engedi illetve venni hogy lehet?
  • szanics
    #723
    Köszönöm.
  • bodesz
    #722
    általában a jó statok miatt csak olyan 7-8 percel szoktak játszani dyn be is.mert túl nagy pontok lesznek stb.bár én cpu ellen 7perces negyedekkel multkor dobtam 150pont körülit xD
    ez a cpu nem nekem való :O :)
  • bodesz
    #721
    nlsc rostert szedd le és csináld meg a cserét.meg minden cserét v nemtom.nba.com ról nézdmeg cseréket igazolásokat stb.énis eztszoktam.nemcsinálank minden nap más rostert :)
  • rushman
    #720
    1. Pro-Hoop, Drop-Step állítsd magasabra (vagy vedd vissza a CPU-nál) a gameplay settings->user résznél. Továbbá játszhatsz még a boundary force field-del, ami a játékosok közötti "ütközési határvonal"-at adja meg. Tehát ha magasabb, akkor az ellen nehezebben meggy el melletted.
    2. Gamepadnál: nyomva kell tartani a Superstar buttont és le kell nyomni a jobb analóg kart. (tehát tengelyirányban le), ha nem érthető nézdd meg a whats new menüpontnál a csákó elég érthetően elmagyarázza.

    Az FSS movelist a #683 hsz-ban van linkelve
  • szanics
    #719
    Köszi.
    Akkor a legégetőbbekkel kezdem. :D

    1. A ziccerek lendületes befejezését a gép tökéletesen meg tudja csinálni, nekem valamiért nem megy. Betörésnél vagy akár gyorsindításnál is rengeteg alkalommal történik meg, hogy sima ziccert lendületből kéne megoldani - 1-2 méteres lemaradással érkezik egy már megvert védő -, de lassan teszi fel, blokkolják, esetleg megtámasztják és kimarad.

    Ilyenkor én általában a turbót tartom lenyomva és a ziccer/zsákolás gombot, a dobás befejezéséig. Mi lehet a gond?

    2. Hogy tudok váltani a Superstar mozdulatok között? Mert pl. Marion két támadó kategóriában is penge - spec. dobások és high flying vagy mi -, de csak az egyiket tudom használni meccs közben.

    Köszönöm előre is.
    Egyébként azonnal Dynasty Mode persze :D, Phoenix Suns, 12 perces negyedekkel. Első meccs bukó Lakers ellen kb. 10-zel, második viszont a Clippers ellen már siker, 131-119.
  • rushman
    #718
    be kell tölteni a főmenüben, és csak új dynasty mód kezdésekor lép életbe, sajnos ezt máshogy nem lehet megoldani
  • rushman
    #717
    tedd fel nyugodtan