956
  • Monoton
    #796
    thx sikerult :)
  • rushman
    #795
    valahol #750 körül
  • rushman
    #794
    beállítottad meccs előtt az aktuális konfigodat? Freezer már kitárgyalta ezt a témát lejjeb olvass vissza, hátha te is ebbe a hibába esel.
  • Monoton
    #793
    785 re valaki?

    vagy nemkompatibilis? -.-

    mert állítani tudom a gombokat a beállításoknál de nem használhato O_o
  • báttyó02
    #792
    mind1 köszi,közben megvan hogy melyik fájlok hiányoznak
  • rushman
    #791
    hát nálam a modok miatt van egy valag .ebo meg .fsh
  • rokker4life
    #790
    :{{{{
  • báttyó02
    #789
    huhh srácok kéne egy kis segitség....véletlenül letöröltem az sgsm mappábol vmiylen fájlt,csak nemtom melyiket:D
    légyszi hasonlitsátok már össze a tiétekkel,itt van az enyémről kép:



    szal a kérdésem az hogy milyen fájl hiányzik:d
  • Attlen
    #788
    És ha vége egy szezonnak és a playoffnak akkor hivhat másik csapat? Ha igen akkor a playoff után melyik honapba fog hivni?
  • báttyó02
    #787
    dobd ki a szájteket
  • FrezeR
    #786
    a szezon az egy szezonig tart értelemszerüen és nincs menedzserkedés a dinaszti pedig hosszú hosszú évekig menedzserkedéssel fűszerezve.
  • Monoton
    #785
    hali

    van nekem egy saitek p480 as gamepadom amivel nem akar mukodni a gém?

    ötlet?
  • derley
    #784
    hello!dynasty mód és a szezon közt mi a különbség?
  • FrezeR
    #783
    alapból nincs visszajátszás. ha meg akarod nézni rögtön akkor meg kell nyomni utána az egyik gombot talán a dunk-ot de nem tuti. és akkor visszajátszhatod ahányszor akarod tehát ahányszor megnyomod :)
  • Korika
    #782
    SZIASZTOK!

    Az a problémám, hogy pl. amikor zsákolok vagy valami szép "mutatványt" mutatok be, akkor nem ismétli meg magától? Ezt hol tudnám beállítani?
    Mert egyik barátomnál játszottam múltkor PSP-n, és ott visszajátszotta...

    Előre is köszönöm a segítséget! :)
  • Attlen
    #781
    Hello az lenne a kérdésem, hogy ha valamelyik csapat hiv hogy megyek oda edzsőnek akkor azt mikor teszi meg playoff után milyen honapba??
  • versacce
    #780
    www.nba-live.com www.fbl.jatekok.hu
  • tomee14
    #779
    tudtok egy jo oldalt ahol mindenféle dolgot le lehet tölteni? (itt egy fifa hungary szintüre gondolok)
  • Dexantreal
    #778
    Nem mondtam én azt, hogy nehéz betenni. Csak egyszerűen, ha eljátszogatok az alappal patchek nélkül és ráadásul mostanában ritkán, akkor meg minek tegyem fel azt a sok (vagy mennyi) patchet? Jó ez így is. Azonban neked is igazad van, hogy biztos javítanak rajta és jó és, hogy ki így, ki úgy akarja.
  • FrezeR
    #777
    szerintem meg feldobja a játékot egy pár patch. gondolok itt a grafikai megoldásokra, új fények, új háló, mezek, arcok, cipők stb. és nem is nehéz betenni :) de mindenki a maga szájíze szerint csinálja nyilván
  • Dexantreal
    #776
    Ja.
  • Balintrial
    #775
    Én jáccok vele sokszor,és elvagyok én is mindenféle patch nékül.Jó ez így...
  • rushman
    #774
    xbox360
  • Dexantreal
    #773
    Érdekes cucc lehet, de nekem nem kell. Még mindig alap NBA és semmi patch és elvagyok vele. Bár mostanában ritkán játszom a játékkal.
  • bodesz
    #772
    létezik de nem izzadnak a játékosok csak a kezükün és lábukon látszik izzadtság és hogy az arucok látszódjon az izzadtság mineden játékosnak kikéne cserélni az arcát azért ezt nem csinálják meg.szal nem izzad csak úgy néz ki
  • Fókameister
    #771
    pedig van:D találtam is valami liton vagy mi a franc a neve
  • Dexantreal
    #770
    lol... ilyenről se hallottam még.
  • Fókameister
    #769
    cső olyan add on hol van vagy mi a neve amibe az van hogy pl izzadjanak a játékosok mert képen láttam de nem találom
    köcce
  • KeKKSZike
    #768
    steal-el kell védekezni, amikor nyúlkál a labdáért és megpróbálja elvenni
  • Korika
    #767
    Ok, köszi.
    Amúgy leírja nekem valaki, hogy amikor az ellenfél támad mivel kell védekezni? Mert beállítotam mindent, de nem tudom elsajátítani. Pl, hogy a steal vagy mi mit jelent meg iylenek.

    Előre is köszönööm!!!
  • KeKKSZike
    #766
    Igen, az!
  • Korika
    #765
    Gondoltam, hogy nem állnak szobrot :D

    Amúgy nekem csak olyan van, hogy TURBO, az lesz az?
  • FrezeR
    #764
    amelyikre állitottad azzal a gombbal:) nézd meg a billkiosztásodat
  • KeKKSZike
    #763
    Mindig futnak a játékosok! :) Gyalogolni nem szoktak a pályán. Gondolom a SPRINT-re gondolsz, amikor kicsit jobban, gyorsabban fut, de akkor értelemszerűen gyorsabban/jobban fárad is a játékos!
  • Korika
    #762
    Sziasztok!

    Megszeretném kérdezni, hogy, hogy van a játékban az h futás?? Sehogyse bírok rájönni.. :S
  • FrezeR
    #761
    itt
  • C Ronaldo07
    #760
    hy vki nemtud nekem mondani olyan oldalt ahonnan arc javításokat lehet letölteni?leginkább Jermaine O'Neal javítás kéne
  • Dexantreal
    #759
    ... a 21. században az embe pont nem a legegyszerűebb megoldást veszi észre, ami az orra előtt terpeszkedik.
  • FrezeR
    #758
    segond, jó játékot ;)
  • jbal
    #757
    úúúúúú tényleg."bullentyűzetet ábrázoló ikonr"
    ez kellett.köszi és bocs a lámaságért