956
  • DjCooll
    #836
    Srácok mért van az hogy leszedtem a gamet feltettem crackeltem és elinditáskor hiba üzenet jönn be és kilép
    ???
  • FrezeR
    #835
    #756-ban a megoldás
    és nem lesz magyarosítva
  • Pistike 007
    #834
    Üdv. Most szereztem meg a játékot, nagyon jó. Csak egy problémám van. Nem tudom, hogyan van az irányítás. A menüben beállítom, meg hát jó lenne az is ami alapból van, de nem működnek meccs közben. Sőt, egy kis fordítás sem ártana, mi mit jelent. Magyarosítást csináltak hozzá? köszi
  • Korika
    #833
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy, hogy bírom megcsinálni, hogy bent maradjanak a játékosok a játékban amit én csináltam?
    Mert csinálok pl. 3 játékost, addig bent vannak amíg játszom a játékkal, de ha kilépek és máskor vissza lépek akkor már nincsennek benne a játékban.
    Tehát nem lehet valahogy elmenteni?
    Előre is köszi!
  • KeKKSZike
    #832
    Igen, játszom ott! És azért ajánlgatom, mert ligákról beszéltetek és MO legjobb ligája az FBL!
  • Dexantreal
    #831
    Te játszol ott amúgy? Csak, mert nagyon ajánlgatod.
  • bogyesz
    #830
    hi all!!! én arra élennék kiváncsi hogy az alapbeállításoknál tehát a Keyboard-nál hogyan lehet Alley-opp-ot csinálni a Dunk Contestben??? nagyon fontos lenne!! előre is köszi!!!
  • trogerzsiger
    #829
    ismerem
  • KeKKSZike
    #828
    Már van egy bajnokság, jelentkezz; FBL Liga
  • rushman
    #827
    ezt fogjuk tenni
  • trogerzsiger
    #826
    Na eddig hányan jönnének bajnokságra?
  • KeKKSZike
    #825
    Félkomoly? Az milyen? Akkor szerezz embereket, azt nyomjatok néha meccseket... azt kész
  • Shotogan
    #824
    Hello mindenki!
    Egy félkomoly liga lehet hogy engem is érdekelne
  • ate
    #823
    Hali mindenkinek! Van egy kis gondom... a gép nem cserél meccs közbe. Leszedtem hozzá egy cserepatchet de azzal sem jó.Ha tudtok egy jó oldalt ahol leszedhetek egy jó patchet akkor írjátok le légyszí.Köszi!!
  • trogerzsiger
    #822
    Ez nem lenne komoly..
  • rushman
    #821
    nálam is előfordult, szimuláld le, aztán a következő meccsen már simán menni fog

    Liga: komoly ligában nem vennék részt (időhiány) viszont egy ilyen "félkomoly" érdekelne...
  • Dexantreal
    #820
    Azért is jobb. Nem akarlak megsérteni ezzel, de az tényleg egy első soztályú liga, bajnokság. Országos híren, szinten. Szóval ott csak tanulni lehet, meg minden ilyesmi. A másik meg az, hogy jónak ígérkezik ez a bajnokság itt sg-n tudom, hogy ilyen... hmm... fun féle lesz. Nem? Sval nem annyira komoly, mint az FBL.
  • Dexantreal
    #819
    Egyet értek. Remek liga, jó szervezéssel létre hozva és akik irányítják, értik a dolgukat, vaalamint profi játékosok vannak, vagy, ha nem is profik, de jók. A kezdők meg idővel javulnak majd. Én magam is játszottam ott, csak mivel fizetős lett - nem nagy összeg -, ezért kiléptem, mert nekem fullra nem volt lóvém és most sincs.

    bodesz még mindig fizetős?
  • trogerzsiger
    #818
    oks köszi!
  • N1ggA
    #817
    az superstart hogy kell hasznalni?
  • báttyó02
    #816
    [URL=http://www.sg.hu/forum.php3?cat=50] itt a lap legalján "új téma nyitása"[/URL]
  • genory
    #815
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan gondom lenne , hogy a 31. meccsemet játszanám a Denverel de nem tudom mert a játék indulása előtt kilép. Valaki nem tudja, hogy miért van ez?

  • trogerzsiger
    #814
    Az sokkal komolyabb, szerintem
  • bodesz
    #813
    ha ligázni akartok 1szerűbb ide csatlakozni : FBL
  • trogerzsiger
    #812
    hogy lehet saját tpoikot nyitni?:D
  • trogerzsiger
    #811
    na marcymynatorr helyett már én írok,mert az a haveromé volt. A hamacsis ipét kell beírni a direct ipénél.
  • N1ggA
    #810
    hamachival hogy kell? játékon belül nem találtam LAN módot
  • báttyó02
    #809
    32ember....azt erősen kétlem:S
  • marcymynatorrr
    #808
    ajánlom figyelmetekebe ezt a topikot: nhls sg bajnokság na én ehhez hasonlót szeretnék. vajon összejövünk majd 32en?
  • Fókameister
    #807
    jó én benne vok
  • báttyó02
    #806
    lehet énis benne lennék...bár még nagyon kezdő vagyok:D és valszinü bulss-al lennék:P

    am Fókameister: nyitni kell egy topikot saját topikokban,és oda tenni az eredményeket,meg mindent,mint az nhl bajnokságban:)
  • Fókameister
    #805
    csak akkor hol tudjuk meg hogy ki mikor kivel játszik meg hasonlók? 1ébként nagyon jó ötlet
  • rushman
    #804
    mehet! Raptors Reserved!
  • marcymynatorrr
    #803
    Direct ipé vagy hamachi, énis most másoltal nhlezek az sg bajnokságban
  • N1ggA
    #802
    Ja nem, engem nem enged föl mert nem eredeti :(
  • N1ggA
    #801
    Miami
  • marcymynatorrr
    #800
    nekem meg a new york
  • Fókameister
    #799
    de akkor a Houston foglalva:D
  • Fókameister
    #798
    lehet :D
  • marcymynatorrr
    #797
    Sziasztok!

    benne lennétek egy bajnokságban?