956
  • báttyó02
    #876
    áhh...vmit javult a gamefixel,de ez hihetetlen ratyi :S
    elöbb probáltam játszani,2.negyedig birtam,aztán uninstall....hihetetlen h mennyire elrontották:( maradok a 06nál..
  • trogerzsiger
    #875
    Dexentreal nem índítunk közösen egy nba07 bajnokságot?
  • Dexantreal
    #874
    Nem vagy béna, ez a mostani nem lett valami jó. Nagy ritkán játszom vele csak. Meg inkább Slam Dunk Contestet nyomok.
  • Dexantreal
    #873
    Lehetne egy hatalmas kérésem? Lehetnék a saját topikomba házigazda? Szívesem kipróálnám, az egy év az megvan a regelésemtől számítva és ez nem is olyan nagy forgalmú topik, meeg hát az tök jó lenne, ha a saját topikomba lehetnék házigazda. Viszont megjegyzem: nem fontos, csak úgy írtam a dolgot.
  • báttyó02
    #872
    köszi,kipróbálom
  • Fókameister
    #871
    inkább a jimmy félére a various add onok közt van asszem point guard gameplay fix a neve

  • báttyó02
    #870
    ilyen gamefixre gondolsz?
  • Fókameister
    #869
    hát szerintem szedd le valamelyik gamefixet az sokat javit a helyzeten meg a game speeden állits meg vedd lentebb a reach in meg blocking foul frecquencyt vagy mit és akkor nem fujnak be annyit
  • báttyó02
    #868
    estét

    na szal feltettem a 07et,06ot már szétjátszottam,gondoltam ez is legalább oylan jó lesz mint a 2006

    hát nemtudom hogy én vagyok e béna,de hihetetlen hogy egy meccsen 10másodpercenként dob a gép büntetőt,labdát nem lehet lopni mert akármit csinálok vagy csak a levegőbe lóbálja a kwezét az emberem,vagy szabálytalanságot fuj be a bíró.....06ban egy meccsen ha jo formábasn voltam loptam vagy 10labdát minimum
    akkor a játék tetülassu...nemigaz hogy egy iversonnal,vagy egy wade-vel nem tudom lefutni a 50es gyorsaságú centert,mert elémáll,és csak tolni próbálom mint valami dömper:|| cselezés meg szart nem ér,mert még csak el sem mozdul a gép,hogy eseteg üres helyzetből dobjak vagy elfussak melette.....

    szal aki tud segitsen már plz hogy ezeket meglehet oldani a gameplay beállitásokkal,vagy inkább uninstall és maradjak a 06nál?! :\

    szerk: ja mneg a gép olyan kosarakat ver nekem,hogy vagy 4métert ugrik a palánkig :| hát kurvajo mondhatom :| kicsit érdekes mikor 180centis gyerek leborítja oneal-t,csak mert a gép superstar tökömet használ zsákolásnál :d
  • genory
    #867
    Nem létezik a játékhoz magyarítás!

  • Kacskó Csaba
    #866
    lécci segitsen nekem valaki.NBA07 magyarosítást hol lehet letölteni
  • trogerzsiger
    #865
    köszi
  • Mrena
    #864
    nekem play station 2 -n van meg. kicsit bonyolult az irányítása de megszokom
  • N1ggA
    #863
    akkor gondolom vista miatt, vagy sérült maga a játék. próbáld ki más oprendszerrel
  • trogerzsiger
    #862
    Sziasztok!

    mért van az hogy a meccsek utána mindig kilép a játék? azt írja hogy az nba07 exe müködése leállt. vistám van
  • Mrena
    #861
    megvan yeee
  • Mrena
    #860
    ja de nekem kéne telóra meg mp3 lejátszórra rakjam
  • Shaq14
    #859
    Bent van a játékba. Csak fell kell oldani
  • Mrena
    #858
    Ten Days Till - Get Them Hands Hi

    Csak sehonnan nem tm leszedni basszameg
  • Mrena
    #857
    CSá!
    Nem tudjátok az intrózenének a címét?
  • Shaq14
    #856
    http://www.nba-live.com/download/pafiledb.php?action=file&id=1277

    Beta verzió ezért néha kilép, de amúgy a játék jó
  • webibebi
    #855
    honnan szedted le hozzá?
  • Shaq14
    #854
    Most szettem le hozzá egy and1 módot nagyon állat.És csinálni akarok egy videót de nem tudom mivel vegyem ki a játékból amiket csinálok.A fraps az nem működik.Nem tudtok ajánlani valamit?
  • Shaq14
    #853
    OK.Kössz.Így már OK.
  • FrezeR
    #852
    azt jelenti hogy betelt a játékos kereted, valakit ki kell tenni a csapatból és lesz hely az új számára.
    nem csak 360-as dunkot lehet. olvass vissza korábban volt beszúrva kép arról, hogyan lehet trükközni analog joy-al.
  • Shaq14
    #851
    Csá.Dynasty-át nyomok, de ha draftolni akarok azt írja,"hogy not salary cap space"<----ez mit jelent? Ja és a superstar trigger gombal csak pár zsákolás lehet csinálni a 360-at meg a többit nem engedi? Csak analógos Joy-al lehetne azokat tolni?
  • webibebi
    #850
    az hogy megszakatt a kapcsolat:D:D:D és ienkor full előröl kell keszdeni:D
  • csipety
    #849
    Direkt IP-s játékban egyszercsak hirtelen megszakad a játék és felajánlja, hogy folytassam gép ellen, közbe ugyanezt írja ki a másik játékosnál is. Mi lehet a probléma?
  • Pistike 007
    #848
    Egyébként is hogyan lehet speciális zsákolásokat művelni?
  • Pistike 007
    #847
    ^^
  • Speedy1991
    #846
    Hi all! Figy nem tudjátok hogy lehet ugy trüközni hogy a játékosom előszőr a palánknak dobja a labdát és utána zsákolyon egy hatalmasat! Billenytyűzettel jó vagy kell hozzá gamepad?! Pls help rajtam
  • Pistike 007
    #845
    Aha... És cseleket hogyan lehet nyomni?
  • FrezeR
    #844
    mást nem tudok elképzelni csak azt amit leirtam. ilyet nem szoktak csinálni hogy faultolnak csak úgy maguktól..csak ha erre utasítod őket azzal a gombbal amivel kell. nézd meg
  • Pistike 007
    #843
    Hát, sokszor, de az a gáz, hogy az én emberem csinálja, de nem én irányítom. Vagyis másik ember van kijelölve lilával.
  • FrezeR
    #842
    a billentyűzet beállításoknál értelemszerüen. ki van irva szépen hogy melyik gomb melyik akcióhoz van rendelve. szépen beállítod ahogy neked jólesik.

    Pistike 007: ez hányszor fordul elő egy meccsen mégis? lehet hogy véletlenül megnyomtad a szándékos fault gombot. javaslom állitsd másik gombra.
  • Pistike 007
    #841
    Üdv. Akkor mit csináljak ha a csapattársam rámászik az ellenfélre, és szabálytalanul kikapja a kezéből a labdát, és a bíró szabaddobást ítél ellenem? Hogyan tudom megakadályozni?
  • DjCooll
    #840
    és azt hol állítom be?:)
  • FrezeR
    #839
    állítsd be szépen a block és a steal gombokat. azokkal tudsz majd védekezni. a funkciójukatgondolom tudod :)
  • DjCooll
    #838
    Közbe meármegoldotam de azértköszi... Most egy olyan kérdésem lenne hogy mivel védekezek? mert bármit nyomok semmit nem csinál védekezésnél...alap beállítások vannak...
  • FrezeR
    #837
    sokat segitene ha leírnád miféle hibát ír ki