956
  • Ronnie17
    #916
    köszike:)
  • Fókameister
    #915
    lay up ziccer dunk zsákolás
  • Ronnie17
    #914
    és mi mit jelent??? mert a shoot-ot azt tudom :)
  • Ronnie17
    #913
    és mi mit jelent???
  • N1ggA
    #912
    alapbeállítás szerint S-Lay-Up D-Shoot E-Dunk
  • Ronnie17
    #911
    hali. vki segítsen pls mert egyszerűen rejtély számomra h hogyan kell zsákolni akár hol vagyok mindenhonnan csak dob meg dob... nem akar zsákolni sehogysem:S:S:S pls magyarázza már el vki a billkombinációt mert most nba-zek először... :S
  • N1ggA
    #910
    és műkődik, köszi!!!
  • KeKKSZike
    #909
    ss gombot nyomva tartod + offball gombot nyomod!
  • N1ggA
    #908
    nekem nem rippelt, de én se tudom, szerintem a PCsen nem is lehet
  • Tomika123
    #907
    Sziasztok meg tudnátok mondani hogy hogy kell freesytle-t váltani? mert rippelt nba-m van és nincs benne a videó
  • báttyó02
    #906
    +fav-ban van a topik szal látom rögtön ha ir vki:P
  • N1ggA
    #905
    váó te aztán gyorsan válaszolgatsz :)
  • báttyó02
    #904
  • N1ggA
    #903
    7
  • báttyó02
    #902
    hány perces negyedekkel?
  • N1ggA
    #901
    Élvezetes meccs volt, jól megizzadtam a végére :) Amúgy Malone lett a meccs embere. 11/11 volt a FG%a, csak utána nem ment vele a dobás

  • rushman
    #900
    NINCS, NEM VOLT és NEM LESZ magyarosítás ehhez a játékhoz, a világon mindenhol az angolt használják a kosárlabdában
  • rushman
    #899
    a roster update-t be kell tőtteni a load/save menüben, és csak új szezon/dinaszti indulásakor használható
    a grafikai modokat meg csak simán be kell másolni a gyökér\sgsm mappába
  • Fókameister
    #898
    szerintem a telepitésen felül még felül is kell irni a régi fájlokat de nem biztos
  • Fókameister
    #897
    nincs magyarositás minek lenne?
  • Tomika123
    #896
    Sziasztok magyarítást hol tudok leszedni a játékhoz?
  • N1ggA
    #895
    hello. lenne egy problémám. letöltöttem roster updatet, néhány skint stb. telepítősök voltak. fölraktam, de semmi sem változott. mi lehet a baj? előre is köszi a válaszokat
  • trogerzsiger
    #894
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1179595408 gyertek !!!
  • trogerzsiger
    #893
    probáljatok más verziót. szerintem..
  • trogerzsiger
    #892
    kérdezz szerintem a SEGÍTSÉG topikban, ott biztos tudnak segíteni.a topik
  • tomek85
    #891
    ez az amit nem tudok kideríteni mert annyira nem vágom én ezeket a dolgokat :D azér írtam ide, hátha itt tud valaki segíteni...
  • trogerzsiger
    #890
    nem lehet hogy a billentyűzetet nem bírja a sok gombot?
  • báttyó02
    #889
    szevasztok

    csináltunk egy mini bajnokságot multiba,de van egy olyan gondunk hogy meccs módba állandoan megszakad a játék,akárkivel tolom
    1vs1-be még jó,de meccsen változó hogy mikor,van hogy rögtön az elején,van hogy 2.negyedbe de mindig megszakad:S
    rip-es játékunk van mindegyikünknek,nektek nem szokott igy megszakadni?
    itt tényleg csak arra tudok már gondolni hogy a rip miatt,dehát akkor else kéne indulnia online...
  • tomek85
    #888
    Hello!

    Lenne egy olyan problémám a játékban, hogy egyszerre nem tudok több gombot lenyomva tartani. Pl ha nyomom a jobbra+fel nyilakat és akarok csinálni egy cselt akkor egyszerűen megáll a játékos. Vagy ha nem szemben állok teljesen a palánkkal és úgy megyek rá ürese és nyomok két irány nyilat meg mondjuk egy freestyle gombot akkor is megáll és beérnek az ellenfél játékosai és buktam a tiszta helyzetet :D nem tudjátok h ez mitől lehet? Ja lecseréltem a billentyűzetemet vezeték nélkülire és azóta csinálja ezt! De nemwm találtam se a vezérlőpultban sem a játék beállításinál erre vonatkozó beállítást...
    Előre is köszi a segítséget!
  • Fókameister
    #887
    szedd le ujra a hibás részt
  • ricsa008
    #886
    segítsen valaki!!!!
  • ricsa008
    #885
    hali egy kis segítség kellene leszedtem és a 9-es darabra a winrar crc hibát ír mit tudnák vele kezdeni?
  • Kaká22
    #884
    Szevasztok skacok!!Új vagyok itt,de az NBa-t nyomatom(régóta)!Én megdobtam az NBA 07-t egy pár patch-el és így naon tetszik!De a kérdésem az lenne h ha szerkesztek egy játékost akkor az idegenbeli cipőt mé nem tudom lecseréltetni?mindig visszaugrik az eredetire!Ötlet?Köszi a segítséget!
  • Mrena
    #883
    Vince Carter topic
  • Dexantreal
    #882
    Én meg nem tudom vállalnám-e :SS.
  • trogerzsiger
    #881
    nos a szmájlit én sem tudom hogy mire értettem. Én egyedül nem szeretném indítani. Valaki nem akar velem?
  • medog
    #880
    mind1 megvan... :)
  • medog
    #879
    hello! a grafikát hol lehet állítani?
  • Mrena
    #878
    NBA STREET V3
  • Dexantreal
    #877
    Felőlem, de nem vágom az idióta szmájlit, hogy mire érted. Bár én inkább nem indítanék, esetleg te, mert én alig játszom a 07-tel. Nem nagyon jön be ez a mostani nekem.