24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Box3r
    #23965
    Íme az új PvP videóm fogyasszátok egészséggel :)
  • Malachit
    #23964
    Ezért csijnáltam egy második acc-ot Ely oldalra. Legalább láthassam az eventeket, ha már Asmo oldal Abyss-ban fortot nem tud szerezni :/ Csak sajna annyira no gear még rajta a karakter, hogy ha ránéznek körberöhögik :D (Hétvégén lett 65, lóvé meg nyista szinte :) )
  • Vicodine
    #23963
    es persze ha asmo vagyok es nincsen fortunk, ami termeszetes,mert upper abyssban fel eve nem volt mienk se miren se krotan se kysis...de lehet regebb ota is mar.szal akkor ez elyos event
  • Malachit
    #23962
    Abyss fölső 3 fortban lett összesen 3 új fort insta eventes. Bemész és esik cera, meg minden ami szép :) (állítólag). Naponta 7x lehet bemenni bármelyikbe, összesen a 3 insta 21 run naponta. (állítólag) :)
  • Vicodine
    #23961
    nekem nem jon be a game oldala, elmondanad mirol van szo? milyen fortinstak meg ez vmi event vagy mi?
  • Malachit
    #23960
    Túl nagy lett gondolom a berakott új fort instákban a dropprate és most gyorsan visszaveszik egy nagy NULLA-ra!! :D Sajna nem tudtam tegnap lemenni egyik be se friss új 65-ös karakteremmel :/
  • Vicodine
    #23959
    hat ezt nem hiszem el h ez a geci failforge allandoan megszopat....eletemben nem tudtam meg egyedul leolni dabrat mert mindig vagy ptvel voltam vagy pont az orrom elol szedtek le,most vegre majdnem leolok egyet,kb 2 loves hianyzott bele, erre server down...mi a budos geci kurva annyukert kell allandoan leallni mar megint mit basztak el nem igaz mar
  • Malachit
    #23958
    Elég kuka lett az event az időpontok szempontjából. Minden egyszerre van. :/
  • Vicodine
    #23957
    t dred lvl 65re?:DD
  • racsir
    #23956
    alyr2 ha úgy írtál volna ahogy Box3r tette nem lett volna semmi de te igenis lekezelő voltál valamint rasszista menyilvánulásokkal kímélj meg bár ez is tükrözi milyen kis alantas egy ember vagy és már mint mondtam másol szennyezd a forumot köszi
  • Malachit
    #23955
    Hát a szaggatásról csak annyit, hogy I7, Radeon R9 290 (4 giaga ram) és 12 giga rendszer memória mellett is csinálja. Raktam SSD-re is az sem segített. Piszkáltam sokféleképp semmi hatás. Így végül visszacsaptam a fejlesztett max grafikát és ha már beszaggat fővárosban/ostromkor (inkább szerver lagg) legalább szép kinézettel tegye :)
  • alyr2
    #23954
    A valaszom nem volt lekezelo..csak oszinte..az a vga lofasz a mai idokben, meg AIONra is! 3.0 patchel belenyultak a grafikaba ahol erosen megnott a vga igenye a jateknak! 3.0 elott nekem is ment rendben a jatek meg ennel is regebbi es gyengebb kartyaval, Utana meg jatszhatatlan lett ertsd ugy , hogy 10 fps max kb..amit megoldott egy hd 7770, amit hasznaltam vettem. Es te hatalmas mellenyu netcigany ne szemelyeskedj en sem tettem. De hagondolod megadom a cimem es megbeszeljuk szemtol szemben..
  • Box3r
    #23953
    A gép, amit összeraktál egész korrektnek tűnik, viszont a videókártya gyengécske, valamint egy SSD sem ártana a gépbe, azzal már a nagyvárosi akadások is megszűnnek. Nem kell csúcskategóriás videókártya, én pl egy NVidia GTX 650TI OC kártyát használok, teljesen meg vagyok vele elégedve. 60-63 FPS városon kívül, 50 FPS városban, ami SHIFT+ F12-vel felmegy szintén 60-ra.
  • racsir
    #23952
    lol de nagy a pofikája valakinek nem baj néha ilyen nyomoroncnak is kell lennie elmondom neked hogy az a vga simán jó lenne ide mert az aion grafikája még mindig nem olyan szép hogy atom kari kelljen neki szimplán szarul van megcsinálva ennyi az egész utálom az olyan embereket akik lekezelően beszélnek más cuccáról lehet hogy neked jobb van mint neki igen de ha anyuci meg apuci az öledbe teszi elmondom neked hogy az még annyit sem ér mint egy agp kairi pedig az már tényleg hulladék 1 szó mint 100 alyr2 egy hulladék vagy és szennyezd máshol a fórumot köszi
  • alyr2
    #23951
    MErt a VGA-d lofaszt sem ér! ennyi a problemaja
  • aionacc
    #23950
    Eladóvá vált egy Cleric NA Aion-on (tiamat server, elyos) Bővebb infó, képek: http://www.epicnpc.com/threads/726208-Geared-Cleric-on-Tiamat-elyos-side
  • Malachit
    #23949
    Kinek kell Perento Asmo oldalon 1-1,5 milliárd? Cserébe kéne ely oldalon ugyan ennyi :)
  • Vicodine
    #23948
    tedd ujra az installert hatha
  • ChipHazard
    #23947
    sajnálattal közlöm hogy mostmár nem olyan, nagy valószinüséggel ujra le kell töltened az egészet, én legalábbis nem jöttem rá hogy máshogy lehetne, ez az uj launcehr egy szar, de hát ez van. asszem ez már 3.0 tol igy van.
  • racsir
    #23946
    Valaki segítsen már nekem újra kellet rakni a gépet és magát a játékot félre raktam mert régen olyan volt a lanuncher ha megadtam neki a telepítésnél a játék fájlokat akkor felismerte és nem kellet leszednem újra de most nem akarja felismerni karámit csinálok elkezd letölteni és már nagyon idegesít valami ötlet?
  • silencemonthy
    #23945
    Ok ezt értem de azóta gépet is vettem újat . Városba minden lépés után 1 sec szünet . Mostanra már nem egy erőmű a gép persze , de messze szebb játékok sokkal jobban futnak. ( i5, 8gb ram, 465gtx)
    Utoljára szerkesztette: silencemonthy, 2015.01.27. 17:11:38
  • ChipHazard
    #23944
    megjelenés óta , azért volt ám, grafikai fejlődés is :)
  • silencemonthy
    #23943
    Ugy emlékszem ez a játék megjelenéskor nem akadt a gépemen ,de most kb játszhatatlan.
  • Vicodine
    #23942
    Igen ezt igy csinalja
  • Lacika1992
    #23941
    Sziasztok
    1 kérdésem lenne.
    Nekem össze vissza updatelt mindent telepítésnél a játék volt a végén már 40gb is most meg csak 26,9GB a játék.
    Rendben van ez így? :D
  • Vicodine
    #23940
    Csak azt nem ertem,h miert nem vesznek fel egy marketinges embert, aki ert ahhoz, hogyan is kell uzemeltetni egy jatekot, hogy mindenki jol jarjon
  • Trollface
    #23939
    A gameforge olyan ,mint a vágóhíd ami játék oda kerül annak vége csak előtte még kínozzák.. A gameforge sírba tesz mindent miután kiaszalta...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.01.24. 17:44:00
  • Kewanaar
    #23938
    Sziasztok.
    Lenne egy kérésem, ha rányomnátok erre a linkre: EMaffia

    Semmi vírus vagy ilyen csak a játékban egy küldetés része.

    HA megteszitek nagyon szépen köszön
    Utoljára szerkesztette: Kewanaar, 2015.01.21. 12:49:48
  • Zephion
    #23937
    Eladó lenne Nexus szerveren veteran account rajta lvl61 cleric és lvl54 spiritmaster email cím sajnos nincs hozzá, mert én is vettem anno és mára elkeveredett a hozzá tartozó email. akit esetleg érdekel írjon üzenetben és megírom a részleteket is.
  • Mocsok22
    #23936
    Ilyen téren nem ismerem az asmo oldalt,én elyos vagyok.A balance,mondhatni tökéletes.
  • Vicodine
    #23935
    Van itt valaki,aki orosz vagy amcsi szeron tolja 4.7el?
  • Malachit
    #23934
    Perento Asmo oldalon vennék 38 GP-t. Aki eladna az keressen meg. Ugyan ezen a néven leszek beloggolva pár napig. Csak wisp rám :)
  • Yggdrasil
    #23933
    Thor-on az Asmo oldalon is van angol közösség? Meg azon mennyire jó a balance?
  • Malachit
    #23932
    Perento Asmo oldalon 1-1,5 hete 58-65 között volt a gp. Ely oldalon 10-el kevesebb általában ugyan ezen a szerón.
  • Mocsok22
    #23931
    Ott van az aláírásomban.
  • racsir
    #23930
    mi a neved?
  • Mocsok22
    #23929
    Elyos oldalt vagyok.
  • Yggdrasil
    #23928
    Szerintetek melyik szerón a legolcsóbb az asmo oldalon a GP? Húztam most egy 10es Bardot az Anuharton, és ledöbbentem, hogy 85milla. Anno mindig Thoron vettem az Ely oldalon, ott ha jól emlékszem 30 milla körül volt.
  • racsir
    #23927
    és te a thor szerveren ely vagy asmo vagy
  • Vicodine
    #23926
    Ebben egyet ertunk, kb harmad ennyi szerora lenne szukseg a jelenlegi playerletszam mellett(angolon kivul max nemet), de a GFesek annyira sotetek, pont tegnap vagy elotte forumot nyalazgattam, es a gfes foszer nem tudja megerteni mi is a problemaja a jatekosoknak, miert kellene merge, es meg tovabbi balance intezkedes, olyan, mintha vmi mas vilagban lennenek, pedig ezzel a sajat zsebuk ellen is jatszanak. Akarki csori mezei embernek nagyobb ettol a marketing erzeke, mint az Aionos reszlegnek a GFen belul. Hihetetlen, h egy ekkora cegnel nincsenek szakemberek,akik ezt atlatnak. WoW mitol a mai napig a legsikeresebb mmo? Nem jobb meg az aiontol sem, egyetlen dolog viszont, ami mindent eldont, az a support. Pont a wow az ekes bizonyitek arra,h ha van egy mmo,amiben van egy kis fantazia,fasza supportal hatalmas tomegeket lehet odalancolni. Maga az Aion mint mmo, kepes lenne arra, hogy akar kozel millios letszamu nyugati playert mozgasson meg(2009ben volt is erre bizonyitek, az akkor millas kezdo letszamot siman lehetett volna tartani), ha olyan support lenne,mint a wownal...Ki kell nyalni az emberek picsajat, minden kivansagot lesni, folyamatosan fejleszteni,eventeket betenni stb stb...GFnel ez nem igy megy,itt egyetlen egy cel van, az a minel gyorsabban es minel nagyobb profitra szert tenni szitu. Es ez a szemet ceg sajna sok penzel rendelkezik, es a jovoben is varhato lesz majd, h szep mmonak igerkezo jatekokat ezek fognak megvasarolni, es itt euban romma baszni...