24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • alyr2
    Ez kurva reg tortent, shki meg a csapata volt...Nincs oka hogy kamuzzak ezert nem is teszem, ez igy tortent! Hiszed vagy sem.
  • Malachit
    Szórakozott valamelyik gm az ellen csapatban megbújva? :D
  • Vicodine
    Ha figyelted volna amit mondtam, pont ez a lenyege a mondanivalomnak, h akarmit is hasznaltak, ez lehetetlen! De akkor meg is hogyan? Mert megtortent....Nem unalmamban irtam le azt, ami volt, megspekelve sztoritartalommal. En ezidaig masodszor talalkoztam ezzel a jelenseggel, szal nem egy egyedi dolog volt. Mert van olyan cucc, amivel egy surkana nagyon maximum 1 sec, 1 mob nagyon maximum 1 sec stb...,de az elso teremig ugyanugy haladtunk, aztan lett vege, igy ezek a csitek kizarva. Tolem nem sok szkeptikusabb ember letezik a foldon csitek tekinteteben, de amikor velem megtortenik valami, ami nem benezes targya, akkor hajlamos vagyok elhinni dolgokat, hiszen ha a szememnek nem, akkor minek hiszek??:D
  • Box3r
    Bírom az ilyen urban legendeket :) Érdekes, hogy ilyen PT-vel, aionos pályafutásom alatt nem találkoztam még. Az ilyen sztorikat, csak akkor tudnám elhinni, ha lenne róla akármilyen bizonyíték. Logikusan végiggondolva...lehetetlen megcsinálni azt, amit mondasz, még ha csalnak is.
    Mi kell ahhoz, hogy 30s alatt elvigyenek 4 termet? Ha valamilyen csalással egy hitelik is a mobokat (AMI LEHETETLEN, MERT ILYEN HAX NINCS), még ott vannak a shurkanák, amiket le kell verni...csalhatnak akárhogy, arra akkor is 1 dmg megy rá, ha az egész csapat üti, egy surkana kb 6-7s, első teremben 8 ilyen leverhető szar van...tehát jó esetben 8x6sec leverni csak az első termet, ami 48sec, tehát, már itt elbukik a történet és még van 2 terem ha rusholják az egészet és kulccsal mennek be a bosshoz :)
  • undY1ng
    És mi az a másik? :)
  • Vicodine
    Oszinten szolva de, kibaszottul szeretnem tudni!!:D
  • alyr2
    Nem akarod te tudni mi volt a turpissag. :D Én kerestem masik jatekot inkabb.
  • Vicodine
    En is csak egy kis jo pvp remenyeben mentem be, de hat ez...De nem ertem milyen csit lehet ez, mert ha csak atszaladnak az osszes termen akkor sem lehetseges ez a gyorsasag, mivel mi is baromi gyorsak voltunk, szal egyszeruen nem is ertem, raadasul figyeltem a pontjukat, es az elso teremig fej-fej mellett haladtunk, aztan egyszer csak vege lett a masodik terembe erve...
  • alyr2
    Én akkor hagytam abba a dredgionozast mikor mindenki akivel voltam lvl 60 2 augmentes ruhaban volt 15 re huzva es mire megcsinaltuk az elso termet a premade ely csapat mar a kijaratanal ugralt ugy, hogy elvittek minden pontot odafele..ez kb kezdes utan nem volt tobb 30 masodpercnel....persze tudtuk hogy csalnak mert ok is spatarol voltak es mar ismertuk oket, mint a rossz penzt..Aion meg ezek szerint mindig a nagy fizetok es a csiterek mekkaja..
  • Vicodine
    Azt ertem,h minek mentek oda, de hogyan csinaltak?:D Olyan dpsunk volt, h ha a regi perma ptmmel mentunk volna se lett volna nagyobb(es azzal a permankal 3 ev alatt egyszer kaptunk ki hozzateszem) , akkor sem haladtunk volna gyorsabban top geares emberekkel, (mivel top geares emberekkel voltam), es mire a masodik teremhez ertunk mar leoltek a bosst? Nem esik le mit akarok ezzel ..? Ne bassz mar fel:D
  • Malachit
    Szimplán egy klasszikus speed run-t mentek. Nincs ebben semmi különös. Régen mentem én is ilyeneket 3,0-a után a fix csapatommal. :) Tesztként mentem egy abyss felső fort védést is tegnap este. Iszonyat rosszul ment, mindenről lekéstem, de így is adott 100+150 honort, amiből kaptam 1 mith-et meg 2 cerát. Amúgy nem értem mi alapján osztotta a jutalmat, mivel a 150-hez kb. 600-al több ap-t szedtem össze, mint a mith-hez. Gondolom másoknak még ennyire se sikerült AP-t szedniük.

Még mindig szívesen cserélnék Perento-n Asmo oldalról ely oldalra kinah-t. 2kkk+ van raktáron :D
  • Vicodine
    Hat ez jo volt,. Elobb mentem egy tdredet,egesszen jo kis ptbe kerultem, full 65osok, hpjuk alapjan kovetkezthetoen jolgeareltek,(4en egy szerorol is voltak, gondolom nem volt tobb ember aztan 4en regeltek) es hat a dpsunk is olyan volt, h kb ami mobra raneztunk, az meg is halt egybol....Azt lattam h az enemy az egy recruitolt full 65os pt volt egy szerorol, ezert mondom itt jo kis pvp varhato, aztan jott a meglepi. Mire a masodik teremhez ertunk, mar vege is lett, mert leoltek a bosst...Hat ezek igen csak erdekesek voltak, god modeban toltak...:XD
  • Mocsok22
    Csak tudnám hogy az új abyss cuccokat akkor mi a fenèből vegye meg az ember ha gyakorlatilag semmiből sem jön cera medàl.Eddig is kínszenvedès volt összegyűjteni,ezek után viszont egyenlő a lehetetlennel.Ezzel az átváltós dologgal is csak a generál ès annál nagyobb rangúak jártak jól....
  • Vicodine
    en meg sem neztem az invasion cuccost, azt se tudom h mire jo vagy mit kell tudni rola, kb le se fosom.azt sajnalom viszont, h keves az ember, es az uj mapokon nem nagyon van pvp, pedig vegre sokkal ertelmesebben van megcsinalva Akaron mint az eddigi pvp teruletek, mobok tekinteteben, h van hely pvpzni, de hat van h senki sincsen a mapon, mert ember nem jatszik mar, ezert kene merge nagyon
  • Malachit
    Max fail meg az invázió persze. Mi a fax már az, hogy ott vagy, megdöglesz 20x-30x mire lemegy a boss, pvp-zel és abba is beledöglesz kismilliószor, aztán meg csak a legnagyobb dps-t bossba toló pve huszár ally kap revardot. A többi 2-3 ally meg lófaxot se kap, csak copik a semmiért...
  • Malachit
    Medál tényleg nehezebben szerezhető már :/ 4-esre csak Mith-et adott. Meg megint kezdenek eltűnni az emberek, mert rájöttek, hogy a 4,7-tel a GF megint tolt 1 failt (új területek questek nélkül, félig kuka insták)
  • Mocsok22
    Én jó ideje itt játszom,anno a Perento-ról jöttem a Thor-ra.Nem bántam meg...itt legalább mindenre találsz embert és aktív minden téren.Bár sok magyarral nem lehet találkozni.De ha beszélsz németül vagy angolul akkor ez már nem is lényeg.
    Az angol szerverek totálisan halottak,talán a Nexus az egyetlen ahol még van valami,bár szerintem az se húzza sokáig.
    Utoljára szerkesztette: Mocsok22, 2015.04.06. 21:57:13
  • Mocsok22
    Erről én is olvastam úgy kb 1ével ezelőtt,de hát úgy néz ki ez a változás lemaradt...
  • Fehercsoki
    Thor-t német szervernek írja, ennek ellenére érdemes odamenni?
  • Vicodine
    Nem emlekszem ra pontosan, de valami olyasmirol volt szo anno, h 4.7ben a manastoneozasbol valo MR statot csokkentik majd, h ne legyen annyira op, de akkor gf megint jol nyomja
  • Mocsok22
    Thor,Urtem,Barus/Tudtommal a Nexus-on elég sok magyar van.
  • Mocsok22
    A patch notes nem tesz rá említést hogy változtattak volna rajta...szval szerintem ez csak egy terv volt....vagy lehet hogy EU-ra nem vonatkozik.

Más téma: Nektek is nehezebben jön a cera medál??
  • Vicodine
    Vki vilagositson mar fel pls, h 4.7ben mit valtozott az MR stat, mivel eszrevetelem szerint semmit, ugyanolyan baszott OPk maradtak az MR clerikek, 2200-2300as MAval sem talalok be, es nem vagom miert, mikor elvileg nerfelve lett, de majdnem meg szarabb mint volt
  • Fehercsoki
    Melyik szerveren vannak a legtöbben/melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Malachit
    Aha, na elolvastam az eventet rendesen. Tényleg pénzeszsákoknak van tervezve :/
  • Box3r
    AION Hungary Mindenkinek ajánlom figyelmébe ezt az oldalt.
    Remélem sikerül egy kicsit felpörgetni a magyar AION közösséget :)
  • Vicodine
    En 11 karival toltam, es a legjobb rewardom egy fasza szemcsi volt:D Termeszetesen csak skin..D Nem is ertem bammeg, kellene venni olyan 50000 tokent es lehet lenne is vmi:D
  • Malachit
    Annyira nem fail, csak sok 50-es kari kell hozzá :) Ma kiderül, hogy csak 1x lehet megkapni a tokent karakterenként az egész eventre, vagy naponta 10 perc után. Ha egész eventre, akkor tényleg fail. Amúgy a random roller nekem nem jött be. 5 karakterrel 15 rollból 3x volt 6-os szint (többi tört), de semmi használhatót nem adott. :/ Mások meg hegyekbe árulják a heroic myth cuccokat :( Ha ma is lehet kapni 3 pörgetésre valót karakterenként, lehet kihúzom a maradék 9 karit is 50-re :D
  • Vicodine
    nah,koszonjuk GFnek h nem hozott szegyent a nevukre es ujabb hatalmas failt hoztak be nekunk:DD hat ez az event....
  • Box3r
    1 Hét alatt fel lehet húzni egy 65-ös karit, ha nagyon durván bele kockul az ember :) A lényeg, hogy az összes kampányt megcsináld, és a maradék időben, meg insta-insta és insa. Haramel, NTC-mentorral, FT-Mentorral, Adma- szólo vagy mentor, aztán Inggison Mithril medálos questek 53-ig, utána BT NM - solo vagy mentorral, üresjáratokon ismét Mithril quest ismétlése fosásig. Jah, és 50 után ingibe egy kurva kampányt nem érdemes megcsinálni, majd csak 64-en, hogy gyorsan meglegyen a 65 :D Ja igen, és ha van revardból XP-boost, akkor azt el kell nyomi instázáskor :)
    Utoljára szerkesztette: Box3r, 2015.04.01. 08:11:03
  • alyr2
    En pl nem jatszom vele, mert nincs kedvem atmenni egy "balanszolt" szerverre, ahol van is "ertelme" jatszani..nincs ingerenciam elolrol kezdeni, probalkoztam egy darabig, de ugy lvl 20-30 kornyeken feladom mert megunom sokadszorra ugyan azt csinalni. Aztan noliferken medalokat meg apt farmolni aztan sok sok penzt a goldpőakkra meg kovezesre enchantolasra...rohadtul nem hianyzik!!! kvazi örulok hogy nem jatszom vele tobbet:)
  • Trollface
    Most speciel én benéztem mi folyik a Telén ,de a kolis net szar.. + nem tetszik ,hogy fullos gear-ű ely assák várják ,hogy megbuttfuckolják a templar csaj karim.. meg bardok megölnek 10-20 sec alatt... Ezekkel az új kasztokkal se nem birok kibékülni.. Talán valami régebbi geart kifarmolok most ezzel a cera lehetőséggel.. de nem tudom..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.03.30. 22:47:05
  • undY1ng
    Akkor már nem toljátok a gémet? Folyamatosan olvasgattam a fórumot és hát sok okos dolgot láttam tőletek.. Ezért mindig csomószor megadja a kedvet, de az meg elviszi, hogy ilyen gameforge "support" van hozzá...
  • Trollface
    Van olyan quest ami fossa az xpt (szintedhez képest aztán könövöd) és lehet ismételni ,illtve a kampányok beváltása amikor az a xp booster cucc maxon van.. Amúgy kaszt függő is van amivel kínszenvedés ,van amivel meg még az eliteket is tudod solozni simán meg a normál mobokat darálod lefelé. Figyelj ha ez neked durva akkor elmondom ,hogy régen 1.5-1.9 közt farmoltam mint az állat tempel 1 napig és alig mozdúlt meg az a kibaszott csík...(visszanézve már mondhatom ,hogy nem voltam normális hogy beválaltam ilyet) Geci boldog voltam mikor végre 50 lettem és mehettem DP-re stb.. Na az kemény korszak volt... de relative sokan tolták és jó volt a community leszámítva a Tele Elys szopatást akik már akkor is faszok voltak... de akkor még mi is áttudtunk menni Heironba revansért és gankelni.. meg még kedv és player is volt.. Úgymond kevesebb dolog,csili-vili páncél meg szar volt ,de jobban élveztem..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.03.30. 18:40:19
  • undY1ng
    Jaaa, szóval ez soloban nem lehetséges. :( Vagy igen? Azért érdekelne az a high end tartalom........
  • Vicodine
    Nekem amikor altoztam 1 nap alatt lvl 42 volt a max..:D dualboxban masik kliens megnyitva, nagykarival zuzni az expt, aztan instak meg ismetlos kuldik, nem egy erdekfeszito dolog az biztos, en is neha mar majdnem szetcsaptam a billentyuzetet pedig igen csak nyugodt ember vagyok, de a cel lobogott a szemem elott, utanna meg mar hawaii:D
  • undY1ng
    2 hét hogyan? :D Egyáltalán nem ismerem a metódust, de nekem 1hó alatt nem sikerült. Csak lvl 54. Napi 5-6 óra játékkal.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.03.30. 15:36:30
  • Vicodine
    De messzemenoen a leg feelingesebb class meg mindig, neha megolnek vele, de azert teljesen jol lehet ervenyesulni, viszont nagy tudast igenyel, legnehezebb class, mar nem az mint regen volt, h eltolok par skillt azt fexik a komi...
  • Vicodine
    Hat a felfejlodes 65re 2 het kb., jah az pve, de hat egyszer fel kell rantani a karit, ....Ranger az most kb. kozeposztaly, kb. fele class ellen nincs realis esely azonos gearben es tudassal(vagy csak nagy kuzdessel es terepkihasznalassal), masik fele ellen van(sm,sorci,chanter,clerik,bard ellen jok az eselyek), de sajna 4.8-ig varni kell ra hogy erosodjon tobbihez kepest, az pedig mint tudjuk, legkozelebb evvege...kocsog GF
  • MrPredator
    De fejlődni gondolom csak pve-ben lehet küldizéssel és farmolással. Hol áll most a ranger a pvp-ben?