24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Wking
    Dánkesön
  • RoboKutya78
    Előfordulhatnak még drivercompatibilitási problémák a win 10 el
    A visula c++ meg totál mindegy neki hogy friss verzió vagy nem ha letörlöd azt a verziót amit a játék telepít fel az okozhat programhibát
    Ez az egy program az amit muszáj fent hagynod a gépen akárhány verziót telepít a géped.Próbáld meg feltelepíteni a játékot újra vagy azt a c++ progit használni amit felrak a játék
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.06. 10:50:52
  • alyr2
    Most 3 honapon belül voltam bennt. win 10 hibatlan volt
  • Malachit
    10-el nem kompatibilis? Ezt ki kell próbálnom, úgyis múlthéten pattintottam fel + pár hónapja már nem toltam semennyit sem (Utolsó nagy változás előtt letettem a bárddal a lantot). Néha hiányzik egy kis instant megöltek questelés/tájnézegetés közben :D
  • Wking
    De...most már, de 7-esen is ezt csinálta.
  • RoboKutya78
    Csak nem win 10-es rendszered van esetleg?
  • Wking
    Sz'asztok skacok, búék, rögtön egy problémával kezdeném... telepítés után directX hibával állandóan leáll az indítás, pedig a legfrissebb 12-es verzió van fent, próbálkoztam korábbi verziókkal meg vga driver frisítéssel is, na meg microsoft visual C++ -vel is, nem beszélve a vírusírtó programról, h engedélyezze a gf launchert....hátha.... de hiába minden.... Valakinek vmi ötlet? Előre is kösz!
  • Speedy1989
    Usa Israphel szerveren keresek magyarokat! Játék név: SpeedyHun, Ts elérhetőség: onyx.voic.in:8690. Ts szobát is tudok adni ha netán kell valamelyik klánnak.
  • frango
    Van még aktív guild EU szervereken? Nexuson kezdtem egy karit(Elyos), de szerver staton úgy látom Spataloson kicsivel többen szoktak lenni. Érdemes lenne átmenni oda?
  • Vicodine
    Na hat az eddigi par info az 5.0rol ami igy hirtelen eszembe jut videokbol: Vegre lehet majd lvl 66tol statokra pontokat kiosztani , sot, nem csak statokra, hanem skillekre is pontokat ! Tehat a skilleknel nem az lesz mint a mostani encsizesnel, h a manafogyasztas csokken meg a cd, hanem pl egy sebzo skillnel no a dmg erteke!! Es ahogy elneztem nem csak stigmaskilleknel van encsizesi lehetoseg! Sokkal gyorsabban lehet majd repulni mint eddig , es ahogy nezem tobb lesz a repulos zona is. Lesz uszas, vegre sikerult megcsinalni ugy 7 ev alatt...:D A max szinthatar meg nem tisztazott, sokan azt irjak, hogy el lesz torolve a lvl cap, es akarhanyas lehetsz, mint Lineage 2ben mar megcsinalta nc, de ez meg nem tuti majd kiderul. Az uj class kicsit erdekesnek tunik, azt lehet latni, hogy mind a 4 elementet tudja majd hasznalni, ossze-vissza teleportalgat es nem latok fegyot a kezeben...majd kiderul. Az itemkezelo felulet teljesen megvaltozott, igen faszanyos pl amikor encsizik az ember. Skillekrol egyenlore semmi, amikor 66ra lep az ember, akkor egy passiv skillt kap mindenki de nem tudni mit tud, normal skillekrol semmi meg...A szarnyakat is lehet majd ezutan encsizni, varhato volt..:D Nyilvan csomo uj insta, gear meg egyeb item bekerul. Osszessegeben az ami nekem nagyon tetszik, hogy lehet statokra meg skillekre pontokat osztani, igy igy vegre lesz lehetoseg arra, ami eddig aion legnagyobb failja volt, hogy kulonbozo buildeket lehessen kirakni 1-1 classal. Mert eddig max gear alapon ha vmit kitett az ember azzal tudott varialni, 1-2 class volt csak aminek stigmakat kellett valtogatni, tobbinek mindig ugyanaz a variacio volt a legoptimalisabb, remelem ez most valtozik es tenyleg sok lehetoseg lesz benne, es eleg lesz egy geart kiszedni egy karinak, es a statokkal-skillekkel lehet annyit varialni, hogy az fasza legyen. Habar remelem..., mire 5.0 hozzank eler, valoszinuleg mar fel eve B&Sozni fogunk ..:D De attol meg nem baj az, ha jo iranyba halad a game
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2015.10.29. 07:57:23
  • Vicodine
    hany evig is kellett varni, hogy megvalositsak az uszast aionban?:D
  • Trollface
    Sehonnan ,megy is a cry a fórumban.
  • Vicodine
    insignia of conquestet honnan lehet nagymennyisegben szerezni?
  • Vicodine
    merge utan lesznek meg csak a szep kis zergek..:)
  • Box3r
    Mindkét oldal zergel, nincs kivétel :) Én konkrétan fütyülök-tapsolok, ha solo-ban találkozok asmoval :) Nem is olyan régen, ez történt velem:
    ZERGGGGGGG
    Utoljára szerkesztette: Box3r, 2015.09.28. 18:11:46
  • alyr2
    hat szerintem ha szerzel 4.9 angol telepitest abbol a language filokat atasolod. ugy talán
  • Vicodine
    angolositast hogyan tudok aionhoz adni?4.9 megjelent a ruszki szeron es ott akarok megnezni dolgokat, mivel nyugati szerokon meg sehol nincsen ezert nem baj az,ha nem fullos az angol csak vmi ertelmes legyen a kepernyon:D
  • alyr2
    Én is soloban max +1 masikkal partyban..Egyedul azert jobb mert senki nem nyul bele jo esetben a CCmbe..
  • Vicodine
    Azert eleg sok a solo pvps is, en telemachuson eleg sok elyt is meg asmot is ismerek akik kifejezetten soloban szeretnek pvpzni, en is ilyen vagyok pl...A tobbsegre viszont az emlitett teny jellemzo sajna ez igaz, de azert ha ilyen van, hivok 1-2 cimbit es letoljuk veluk a fairplayt is:)
  • Mocsok22
    Az ilyen emberek erre vannak szakosodva,annak örülnek ha felmérgeled magad.Tök mind1 mit csinálsz akkor is noob vagy... :D Szerintem teljesen mind1 melyik szerverre vagy frakcióba mész mindenhol ez van.Én élvezem ha az egyikkel találkozom a későbbiekben 1v1-be nah akkor édes a bosszú :D
  • alyr2
    Ez a party vs 1 amiota jatszom igy megy..1v1 2v1 az nem jatszik mert meg nem mozdulnak full party nelkul..csak nooboznak a safe zonebol..aztan ha agyonbasznak kinkeservesen oten akkor szinten..nekem ez nem tetszik...szanalmas kis fasszopok ezek..erre ennyit tudok mondani..
  • Mocsok22
    Látom még mindig téma ez az 5 vs 1 vagy akármennyi vs 1 ... :D
    De hogy valamiféle rasszizmust is belevinni egy játékba kész vicces :D
    Én játszom,játszottam mindkét frakcióban és itt is és ott is vannak emberek akik miatt néha bedühödik az ember.
    Úristen hányszor csaptak le az asmo-k, party vs 1 -be még 10-ik alkalomra is,nemszámított hogy csak questelek és kisebb vagyok.... áááá ...ilyen mocskok ám az asmo-k... :D
  • RoboKutya78
    valószínű azért mert te átmentetted a fiókd
  • alyr2
    hat en ugy 2013 szeptembere oktobere kornyeken hagytam ott...tegnap siman beleptem a telepites utan,
  • RoboKutya78
    Srácok egy kérdés
    Elvileg megtalálta a szolgáltató a 2012 es fiókomat a rendszerükbe De ISP hozzáférést szeretne a mail fiókomhoz
    Valszínű a belépő kód miatt amit kreáll az oldal belépésnél és nem jó nekik ha elküldöm az utstó kulcsot.
    Baromira nem jön össze az az ISP hiába kreálom meg a videók alapján.Azt se hiszem el hogy ezt a kódot ők nem látják.
  • alyr2
    nem. Most nem neztem meg, de ahol jartam az mind kihalt volt. Valoszinuleg 100-150 asmo volt osszesen online. Elyosbol valoszinuleg sokkal több! Ami pozitiv a sok szar cuccom ami szinte semmit sem ert, mikor abbahagytam, most 80 milla/darab :D Bar a goldpakk is 35 milla helyett 80 milla lett..
  • Vicodine
    Es megnezted szamszerint mennyi volt? Mert amikor en neztem, akkor a leirt szamok jottek ki,nyilvan nem 100%os pontossaggal mert mire osszeszamolja a beloggolt embereket az ember addig ki-be logolhatnak meg sokan, de mindket alkalommal igy jott ki a dolog
  • alyr2
    nah tegnap, jatszottam ugy masfel orat..egyedul underground katalamban talaltam asmot..:D az is bot volt..fovarosokban meg 3-4 arus ucsorgott..Elyos volt bőven, de arra vigyaztak hogy veletlen sem 1v1 alakuljon ki..kizarolag 5 v 1..micsoda hősök..
  • Vicodine
    Heten mikor utoljara neztem, majdnem 600 asmo volt online es 550 koruli elyos.Multheten szinten igy valahogy
  • alyr2
    Amugy spatan sosem voltak tobben az asmok.illetve 1.x ota soha..minimum 3:1 az arany a feherek javara.. gameforge oldalon is olvashatsz..
  • alyr2
    ratio: 71% ely 13% balaur 16 asmo..
  • Vicodine
    spatan majdnem tobb az asmo mint ely,nem vagom mirol beszelsz?:D legalabb is en amikor utoljara neztem hetelejen meg multheten, akkor ratio alapjan nagyon egyforma volt a helyzet, illetve online viszont tobb asmo volt...nem vagom milyen forumot nezel:D
  • alyr2
    Most töltöm, megnézem spatán van e még asmó..Bár ahogy olvasom a spata fórumot GF oldalan, nem lesz nagy konkurencia:D singleplayer online!
  • Vicodine
    Ja es hozzateszem nincs extend fegyoja, es nem haszontalan pvpben, nagyon keves,1-2 clerik meg sm veri csak el ranged classokat nezve, gunnerok meg sorcik reggeli kv melle...
  • Vicodine
    Most az,h egy azonos gearu-tudasu tempnek nincs eselye gladi ellen,de 1/1 verheto lesz tempel a gladi 4.8ban kijelentes ez azert nem tokeletes megfogalmazas. A haveri tarsasagban van egy gladi, szerver egyik legjobb gladija, gearje is jo, es ugy altalaban szet is veri a templarokat. Am van 1-2 olyan templar, ami meg ot is ugy csapja kette h mozdulni alig tud. 4.8-ban meg a templarok nem nagyon lesznek boostolva, mig a gladik kb felistenek...Szal nem is ertem most mit hova tegyek a hszodban...
  • Mocsok22
    Csatlakozom Box3r véleményéhez,mire normálisan felépítesz egy gladit ami "használható" évek telnek el ... kivéve ha rászánod a fél életed...
    Én gunner-el és bard-al játszom,előtte gladival és sorcival voltam évekig.Mindig csak futottam a többiek után és egyszer sem éreztem hogy annyira kimagasló lennék,sajnos a "rosszabb" gear miatt.Ezzel a két karival viszont élvezetes...pedig csak a gunner-nak van normális gear-je,a bard-nak nem mondanám.... :)
  • Box3r
    Egy templár, a jelenlegi 4.7.5-ös patch-ben esélytelen egy azonos geares és játéktudásban megegyező gladi ellen :) 4.8-ban viszont már 1/1 verhető lesz a gladi templárral...elvileg.
    Egyébként én a gladit, csak annak ajánlom, akinek sok pénze van ingame, és sok ideje. A gladi, gyakorlatilag extend fegyver nélkül haszontalan PvP-ben, és egy 65-ös extendet nem egyszerű szerezni, valamint nem árt egy enchantolt abyss ékszer szett sem, a nagyobb damage miatt :) Ha komolyan akarsz PvP-zni, akkor szükséged lesz egy msup szettre, ami szintén nem olcsó mulatság.

Én inkább a bardot javasolnám, gusztustalan karakter, egy szettel és fegyóval bőven el lehet vele játszani...ergo kevesebb szopás gearelődés szempontjából.
  • aionfan
    Köszönöm a segítséget Vicodine, igen értékes hsz, hogy könnyebb legyen a döntés, gladi lett a befutó, már el is kezdtem.
  • alyr2
    Nekem az jon le hogy te azt a classt keresed, amivel 3 gombot nyomogatva kvazi no gearrel megolsz mindent..Ha ezt akarod akkor nem ez a jatek a nekedvalo..Itt megvan hogy kvazi ki kit ol meg fixen 1v1 alatt.massban meg tokmindeggy mert ha teged tabolnak ki akkor az isten sem ment meg!
    Ha gladit akarsz annak jo ha van extendes fegyvere azzal igazan hatekony, bar jo nelkule is a sok raugrassal borogatassal...stb de egy jobb sorci templar gunner sm megeszi kerdes nelkul..
    Ha meg bajod van azzal hogy leirtam , hogy a skillezest meg magadnak lod be gombokra...teged minosit..hany eves vagy 5? Karit ne huzzuk fel neked?
  • Vicodine
    Hat nezd, par szot...? Tapos class az biztos :D Jo kis aoekkal ellatva, dp skilljei is igen kemenyek, meele classkent nyilvan a rangedek jelentik a kihivast neki, bar egy kemeny templar tud neki meglepit okozni...Lockdown skillje nagyon op, az enemy nem tud skillezni tole, es nem csak fizikai skillekre igaz, mert pl gunner sem tud meg AT sem skillezni, amit mondjuk nem ertek miert van mert alapbol fizikai skillekre kene hatnia, de igy meg opbb:D Raadasul 4.8ban mar nem lesz egy cdn masik skillel, es hat 3 secig tart a bound, 12 sec cdvel...szal nagyon tap skill, meg sok hp-visszatoltoje is van, raadasul 4 strike weapon a polearm, amit ugye legtobb gladi hasznal, es ha nyomod a weavelest akkor minden egyes autoattacknal 4X eselyed van gs procra, ezert van az,h a kocsog gladiknak szinte fixen procol minden pvpben a gs. Tud sokfele fegyot is hordani, gs,pole,mace,pajzs,sword,dagger,bow...Ami tobb varialhatosagot biztosit, pvere pl elegge kemeny tud lenni 2 swrodel + dmg gsel...1-2 class van ami kifingatja azert realis eselyel, sm ellen pl zero a gladi, semmit nem tudsz kezdeni vele(bar azzal mas class semXD) blockos clerikek meg chanterok is megeszik, bar pl chanterok ritkan hasznalnak olyan szettet,az nelkul meg simaliba, jo sorcik is bedaraljak a gladikat, de azert itt mar nagyobb az esely mint elozoeknel. Mindenki altal istenitett gunnerokat is meglehet zabalni vele ha nem procol a gse a gunnernak, osszessegeben egy nagyon hasznos es strapa kari a gladi, es sokoldalu. En ha most gladiznek akkor pole,gs illetve egy bowot csinalnek neki.Polet azt meele classok ellen hasznalnam es blind lenne benne, gst meg magek ellen es silence lenne benne, azert gs, mert gyorsabb az attackspeedje, es tobb az eselyed arra h boritasz vele, es akkor ugye nem tud szaladni a paciens:D De ez mar izles kerdese, nem feltetlen evidens alapfelallas. Bow az meg jo dolog ha egy ranged class megprobal kiteolni, teszel bele egy rootos vagy para gst aztan majd megall az:D Hat orakon kereztul lehetne irni rola, csinald meg, tapasztald ki...