24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • alyr2
    #24165
    Felesegul kell venni az Aiont...és akkor talan a kov kiegig osszeraksz egy kozepes karit! :D
  • Vicodine
    #24164
    En a te helyedben mar nem olnek bele idot Aionba, szep volt jo volt, de a mostani Aionhoz kotel idegzet es tomenytelen jatekido kell, sokkal tobb szenvedest okoz mar mint elmenyt, en is mar csak neha rapillantok 1-1 hirre, aki szorakozni akar es nem stresszelni szabadidejeben annak messzirol kerulendo:D
  • Malachit
    #24163
    Bárd is full coin + Sauro pve ruha. PVP meg 4 star, csak már használni nem tudom majd szerintem, mert ha 2 star maradtam vele, lehet sokat mondok :D Medálos ruha is megvan még talán, ha be nem törtem, az jó lesz addig míg rank nem lesz meg.

    Perento-n asmo oldalon valaki játszik még? 1 clerick-kel beszélgettem kicsit. Légió állítólag nincs magyar most. remélem merge után lesz valami :)
  • alyr2
    #24162
    jaja ezeket en is megkaptam..de semmire sem jok.naggyabol minen jobb nala:D
    Az uj stigmak, elvileg enchantolhatok. ha nem temporari a neve. en ugy ertesultem :D
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2016.01.11. 11:32:22
  • Malachit
    #24161
    Szombaton beléptem és arcomba kaptam a változásokat. Valaki új stigmakalkulátort tudna linkelni?

    Megkaptam ezt a visszatérő tokent is 30 napra. Az első ládában volt egy full sett 56-os, meg 1 fegyver (még nem vettem ki). Mennyire használható ez? Tempnek megvan a full coinos, gondolom az jobb, de nem hasonlítgattam és számolgattam. Ma a bárdra nézek rá.
  • alyr2
    #24160
    A baj az, hogy nagyon sok csaló van/volt a GF alatt..AMikor tudtam hogy az ellenfelem vagy ellenfeleim kb azonos gearben vannak, jo csatakat vivtunk egymassal, élvezetes volt és az döntött ki kapcsol korabban vagy ki tudta a masik rotajat felboritani valahogy..igy 50-50% volt a kimenetele a ki ol hamarabbnak..de amikor jott a 10 szintel alacsonyabb kis fasz, akit meg se tudtal karcolni es o szempillantas alatt levagott..pl lementun 4en egy teruletre..mindenkin lvl 60 2 augmentes +10 re es 15re huzott ruhakban..a kis max lvl 50 cleric meg letcsapott mindenkit..mert a gladink is csak simogatta a rangerunk szinten a spelljeim meg nem akadtak ra mert mindent resistelt meg 3k m acc ellen is..
    Meg sorolhatnam..persze nincs tokeletes jatek meg csalomentes, mert ugye mindig van valaki aki konnyen akar elerni mindent, meg minden aron o akar a legjobb lenni..stb
  • RoboKutya78
    #24159
    Az a gond ezekkel az mmokkal ha nem csoportba tolja az ember egy idő után unalmas lesz a dolog és egyre irigyebb lesz más karakterekre és frusztráló helyzetekbe kerülhet a "nagy világban" :)
    Azt hittem én is hogy a srácokkal egyszerre fogunk haladni meg satöbbi de nagyon nem jött össze egyedül meg nagyobb szinten kicsit idegesítő volt szaladgálni tudván hogy bármikor hátba vághatnak:) Volt is rá több példa midőn elmélázva repkedtem odakint hogy pár csóka megtalált de visszafelé is volt példa amikor én voltam a nagyobb persze hogy halálba kergettem a kisebbet:)
    Átnyergeltem star trek onlinba is de azt is abbahagytam igaz azt azért mert a gépem jelenleg nem bírja.
  • alyr2
    #24158
    Nekem ezzel a konfiggal ami van aláírásban(280X volt elotte) elég szepen futott, ha nem jottek szembe 20 nal tobben :D
  • azriel
    #24157
    Az biztos hogy proci függő a játék, de én is úgy tudom, hogy csak egy magot használ. Nem rég cseréltem konfigot, egy i5 2500, 8GB RAM-osat cseréltem egy i5 6500 16 GB DDR4-esre (VGA maradt R9 380), és nagyon sokat javult a játszhatóság (közel 1,5x több fps), de komolyabb létszámú siegeken (2-300 player) most is beszaggat, bár shift+F12-vel már tökéletes. Régebben még Kamarnál is (24 player) kellett a shift+F12, most SWB PvP (48 player) tökélertesen játszható (30-50 fps). Árnyékot vettem csak 1-re, élsimítás kikapcsolva, a többi maxon.
  • Malachit
    #24156
    Nem sikerült felrakni, mert elszöszöltem az időt mással. Talán majd ma.

    Hát video kari egy gigabyte R290, de én is arra tippelek, hogy szaggatni fog így is :D

    Pénzt én is adtam rá, anno, mivel zárt bétás eu teszter játékosként kezdtem elővétellel kombinálva. Most is pörög még 2 accounton is, a 2 évnél több időnyi GP, de játszani már pár hónapja nem játszottam semennyit se.Helyette WOW-oztam egy ideig, de eluntam azt is (szerintem túl sokat farmoltam és kicsit kiégetett). Most épp Hajókázok meg Fallout 4 pörög.
  • alyr2
    #24155
    Nincs öbb magra optimalizalva, 1-2 magot hasznal és csokolom..siegen meg a 300 jatekos kicsit megeszi a vasakat! :D Amugy ha csinalsz videot az folyamatos lesz, nem latszik a lag rajta
  • Vicodine
    #24154
    Hat ja, en is fizettem erte par forintmagot..:D De amugy is eljart mar az ido folotte, sokmindenben elmarad mar a mai kovetelmenyeknek, erre csak bonuszkent jon az iszonyat rng meg euban gf...
  • RoboKutya78
    #24153
    Szomorú látni egy játék hanyatlását főleg ha a legelején egy jónak induló bulinak kezdett kialakulni a munkatársakkal.Elég sokáig fizetős játékosa voltam a játéknak 2-3 évet tuti toltuk :)Most itt porosodik a cd-je a játéknak a polcomon már csak relikviának is jó lesz egyszer:)
  • Vicodine
    #24152
    Pedig fog, es ez nem gepfuggo, szarul van megirva. Nem tudom, milyen konfigod van, de nekem a procim az erosebb, a ramom az 16gb hyperX 1866, videokarim gtx 970(4gb ddr5), es azon is beszaggat ha jon vki. Vagyis mar nem, mert halisten letoroltem ezt a viccet a gepemrol, jon B&S es mar nem kell ezzel szenvedni(asszem 6 ev tenyleg eleg volt belole:DD ) meg massal sem:D De egy utolso tesztet csinaltam azert Aionban hogy az uj gep mivel jobb az elozonel, es hat persze sokkal jobb, de azert ha enemy jon szembe meg siege, az maxon meg ezzel sem megy. Pedig amikor Aiont csinaltak(asszem 2006-7 korul kezdtek fejleszteni..), akkor olyan gep mint az enyem a NASAnak sem volt meg:D Bar erdekes mod koreai videokat nezve ott meg nincsen ilyen problema, tehat akkor most sajat magam ellen ervelek, lehet hogy akkor az itteni "kiszolgalassal" lehet a baj..?! :D Bar szerintem mind1...De viccesnek tartom, hogy az en konfigommal nem tudtam elerni 80 fpst sem, bar igaz, hogy a monitrom 60hzes csak(igy nem is lattam volna kulonbseget), de akkor is, maga a teny. B&Sba meg sokkal jobb volt az fpsem, mikozben a grafikaja is sokkal jobb...
  • alyr2
    #24151
    VGA a lényeg
  • Wking
    #24150
    Az infót kösz;) Most telepítem ujra a játékot...oszt majd meglátjuk.
  • Malachit
    #24149
    MInd1, ma leszedem és meglátom ilyen lesz. Ha 16giga ram és I5 6600K 4,4Gzh mellett is szaggatni fog amikor ellen jön szembe, akkor nagy eséllyel letörlöm
  • RoboKutya78
    #24148
    akkor a vcc++ volt ezek szerint a ludas?:)
  • Wking
    #24147
    Dánkesön
  • RoboKutya78
    #24146
    Előfordulhatnak még drivercompatibilitási problémák a win 10 el
    A visula c++ meg totál mindegy neki hogy friss verzió vagy nem ha letörlöd azt a verziót amit a játék telepít fel az okozhat programhibát
    Ez az egy program az amit muszáj fent hagynod a gépen akárhány verziót telepít a géped.Próbáld meg feltelepíteni a játékot újra vagy azt a c++ progit használni amit felrak a játék
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.06. 10:50:52
  • alyr2
    #24145
    Most 3 honapon belül voltam bennt. win 10 hibatlan volt
  • Malachit
    #24144
    10-el nem kompatibilis? Ezt ki kell próbálnom, úgyis múlthéten pattintottam fel + pár hónapja már nem toltam semennyit sem (Utolsó nagy változás előtt letettem a bárddal a lantot). Néha hiányzik egy kis instant megöltek questelés/tájnézegetés közben :D
  • Wking
    #24143
    De...most már, de 7-esen is ezt csinálta.
  • RoboKutya78
    #24142
    Csak nem win 10-es rendszered van esetleg?
  • Wking
    #24141
    Sz'asztok skacok, búék, rögtön egy problémával kezdeném... telepítés után directX hibával állandóan leáll az indítás, pedig a legfrissebb 12-es verzió van fent, próbálkoztam korábbi verziókkal meg vga driver frisítéssel is, na meg microsoft visual C++ -vel is, nem beszélve a vírusírtó programról, h engedélyezze a gf launchert....hátha.... de hiába minden.... Valakinek vmi ötlet? Előre is kösz!
  • Speedy1989
    #24140
    Usa Israphel szerveren keresek magyarokat! Játék név: SpeedyHun, Ts elérhetőség: onyx.voic.in:8690. Ts szobát is tudok adni ha netán kell valamelyik klánnak.
  • frango
    #24139
    Van még aktív guild EU szervereken? Nexuson kezdtem egy karit(Elyos), de szerver staton úgy látom Spataloson kicsivel többen szoktak lenni. Érdemes lenne átmenni oda?
  • Vicodine
    #24138
    Na hat az eddigi par info az 5.0rol ami igy hirtelen eszembe jut videokbol: Vegre lehet majd lvl 66tol statokra pontokat kiosztani , sot, nem csak statokra, hanem skillekre is pontokat ! Tehat a skilleknel nem az lesz mint a mostani encsizesnel, h a manafogyasztas csokken meg a cd, hanem pl egy sebzo skillnel no a dmg erteke!! Es ahogy elneztem nem csak stigmaskilleknel van encsizesi lehetoseg! Sokkal gyorsabban lehet majd repulni mint eddig , es ahogy nezem tobb lesz a repulos zona is. Lesz uszas, vegre sikerult megcsinalni ugy 7 ev alatt...:D A max szinthatar meg nem tisztazott, sokan azt irjak, hogy el lesz torolve a lvl cap, es akarhanyas lehetsz, mint Lineage 2ben mar megcsinalta nc, de ez meg nem tuti majd kiderul. Az uj class kicsit erdekesnek tunik, azt lehet latni, hogy mind a 4 elementet tudja majd hasznalni, ossze-vissza teleportalgat es nem latok fegyot a kezeben...majd kiderul. Az itemkezelo felulet teljesen megvaltozott, igen faszanyos pl amikor encsizik az ember. Skillekrol egyenlore semmi, amikor 66ra lep az ember, akkor egy passiv skillt kap mindenki de nem tudni mit tud, normal skillekrol semmi meg...A szarnyakat is lehet majd ezutan encsizni, varhato volt..:D Nyilvan csomo uj insta, gear meg egyeb item bekerul. Osszessegeben az ami nekem nagyon tetszik, hogy lehet statokra meg skillekre pontokat osztani, igy igy vegre lesz lehetoseg arra, ami eddig aion legnagyobb failja volt, hogy kulonbozo buildeket lehessen kirakni 1-1 classal. Mert eddig max gear alapon ha vmit kitett az ember azzal tudott varialni, 1-2 class volt csak aminek stigmakat kellett valtogatni, tobbinek mindig ugyanaz a variacio volt a legoptimalisabb, remelem ez most valtozik es tenyleg sok lehetoseg lesz benne, es eleg lesz egy geart kiszedni egy karinak, es a statokkal-skillekkel lehet annyit varialni, hogy az fasza legyen. Habar remelem..., mire 5.0 hozzank eler, valoszinuleg mar fel eve B&Sozni fogunk ..:D De attol meg nem baj az, ha jo iranyba halad a game
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2015.10.29. 07:57:23
  • Vicodine
    #24137
    hany evig is kellett varni, hogy megvalositsak az uszast aionban?:D
  • Trollface
    #24136
    Sehonnan ,megy is a cry a fórumban.
  • Vicodine
    #24135
    insignia of conquestet honnan lehet nagymennyisegben szerezni?
  • Vicodine
    #24134
    merge utan lesznek meg csak a szep kis zergek..:)
  • Box3r
    #24133
    Mindkét oldal zergel, nincs kivétel :) Én konkrétan fütyülök-tapsolok, ha solo-ban találkozok asmoval :) Nem is olyan régen, ez történt velem:
    ZERGGGGGGG
    Utoljára szerkesztette: Box3r, 2015.09.28. 18:11:46
  • alyr2
    #24132
    hat szerintem ha szerzel 4.9 angol telepitest abbol a language filokat atasolod. ugy talán
  • Vicodine
    #24131
    angolositast hogyan tudok aionhoz adni?4.9 megjelent a ruszki szeron es ott akarok megnezni dolgokat, mivel nyugati szerokon meg sehol nincsen ezert nem baj az,ha nem fullos az angol csak vmi ertelmes legyen a kepernyon:D
  • alyr2
    #24130
    Én is soloban max +1 masikkal partyban..Egyedul azert jobb mert senki nem nyul bele jo esetben a CCmbe..
  • Vicodine
    #24129
    Azert eleg sok a solo pvps is, en telemachuson eleg sok elyt is meg asmot is ismerek akik kifejezetten soloban szeretnek pvpzni, en is ilyen vagyok pl...A tobbsegre viszont az emlitett teny jellemzo sajna ez igaz, de azert ha ilyen van, hivok 1-2 cimbit es letoljuk veluk a fairplayt is:)
  • Mocsok22
    #24128
    Az ilyen emberek erre vannak szakosodva,annak örülnek ha felmérgeled magad.Tök mind1 mit csinálsz akkor is noob vagy... :D Szerintem teljesen mind1 melyik szerverre vagy frakcióba mész mindenhol ez van.Én élvezem ha az egyikkel találkozom a későbbiekben 1v1-be nah akkor édes a bosszú :D
  • alyr2
    #24127
    Ez a party vs 1 amiota jatszom igy megy..1v1 2v1 az nem jatszik mert meg nem mozdulnak full party nelkul..csak nooboznak a safe zonebol..aztan ha agyonbasznak kinkeservesen oten akkor szinten..nekem ez nem tetszik...szanalmas kis fasszopok ezek..erre ennyit tudok mondani..
  • Mocsok22
    #24126
    Látom még mindig téma ez az 5 vs 1 vagy akármennyi vs 1 ... :D
    De hogy valamiféle rasszizmust is belevinni egy játékba kész vicces :D
    Én játszom,játszottam mindkét frakcióban és itt is és ott is vannak emberek akik miatt néha bedühödik az ember.
    Úristen hányszor csaptak le az asmo-k, party vs 1 -be még 10-ik alkalomra is,nemszámított hogy csak questelek és kisebb vagyok.... áááá ...ilyen mocskok ám az asmo-k... :D