24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • stalker001
    #24205
    Most lett végleg elegem ebből a szarból.
    Csinálni akartam egy Ranger karaktert, de a szerkesztőbe csíkozódott az egész képernyő meg textúra hibás volt a karakter, azt most raktam fel a játékot, még a drivert is frissítettem.
    Ekkora szart még életembe nem láttam, vissza fele fejlődik az egész.
    Mentem vissza wowozni peace...
  • hitman1028
    #24204
    most van valami event,ilyen ruhákat osztogattak,de teljes szettet xd

  • Malachit
    #24203
    Ja és jó adag mazohizmus és PVP orientáltság szükségeltetik a játékhoz :)
  • Malachit
    #24202
    Magyar légió szerintem már nincs, mert jó "nemzeti" mentalitás mindig kijött és széjjel verte mindet az évek során :D Inkább elszórt magyarokat találsz minden szerveren külföldi légiókban. Párszor írj trade-re, ha enged, persze. Talán válaszol majd valaki :)
  • RoboKutya78
    #24201
    fűzz be egy pár ismerőst osztálytársat akivel szívesen nyomulnál:)és meg tudsz velük beszélni egy konkrét játékkal való foglalkozási időpontot
  • hitman1028
    #24200
    csak azt kéne tudni,hol vannak magyarok
  • RoboKutya78
    #24199
    akkor próbálj meg bandát találni magadnak mert egyedül szívatós.
  • hitman1028
    #24198
    elsőre nem rossz
  • RoboKutya78
    #24197
    Gondolom igen.
    Én azóta nem játszok vele amióta ingyenes lett a játék nagyon sokat vesztett a játszhatóságából állítólag.
    A megjelenése idejétől kb 3 4 évig toltam fizetős verziót.Átállás óta nem sikerült visszaszereznem a karaktereimet így nagy kedvem meg gépem nincs hozzá főleg egyedül
    Annó munkatársak vettek rá hogy lesük meg a dolgot.Voltunk 5 en de még így is elég ritka volt hogy együtt játszottunk volna.
  • hitman1028
    #24196
    mindkettőn ugyanazok a szerverek vannak?
    amúgy csak most ismerkedek vele
  • RoboKutya78
    #24195
    Csak azt nem vágom miért nem lehetett a játék megjelenése idején feltenni steamre.
    Most hogy a leáldozó korszakát éli a játék próbálják menteni ezzel az ötlettel?
  • RoboKutya78
    #24194
    Elvileg semmi de ha van cds verziód próbáld meg kitudakolni hogy hozzá lehet e csatlakoztatni a steamhez a meglevő kulcsodat
    Vagy próbáld meg a kulcsot hozzáadni a steam fiókodhoz.
    Mióta van fent rajta ?
  • hitman1028
    #24193
    van különbség a steames és a normál letöltésű játék között?
  • Vicodine
    #24192
    Jah, csak azt meg mindig nem sikerult felulmulni, ellentetben Aionnal...
  • Trollface
    #24191
    B&S se mai gyerek...
  • Vicodine
    #24190
    Tort magyar szerveren sosem volt jo, hiszen tudomasom szerint nem volt olyan magyar szero, ahol legalabb 1k+ online player volt csucsidoben, es hat az alatt nem nagyon volt end game content, mint GF szervereken is kiderult mar ezerszer:D Ott is amikor 5-600 player volt csak, akkor mar a broker halott volt, nem volt mindig mindenre pt, siegek zerok voltak, open world pvp szinten...1k online playernel kezdodik, de az igazi amikor 2k korul van. Bar manapsag mar 3k online playernel sem lenne jo, mert igazad van, szanalmas mar:D Foleg hogy kijott mar nalunk is egy b&s, ami azert minden tekintetben sokkal jobb, vagy lathataron a black desert(mondjuk ez szamomra kerdojel, nagyon gyatra tartalom ugyileg, illetve a pvp eddig sajna szanalom kategoria, spam spam spam...), ugy hogy mar egyre kevesebb egy elavult mmonak a letjogosultsaga, foleg akkor, ha nem pozitiv, hanem negativ iranyba fejlesztik mar evek ota. Pedig szep volt, jo volt!:)
  • Lacika1992
    #24189
    Ez a játék még 2010-be volt jó, tört Magyar szerveren...
    Most már napról napra egyre szánalmasabb...
  • Trollface
    #24188
    Hát azért a direct x9 az sokat ront a dolgokon... Shogun 2 Fall of the Samurai kurva jól fut dx 11 módba megmodolva ilyen 6k vs 6k sergek küzdenek és élvezhető marad ,régen meg emlékszem ,hogy az alap Shogun 2 milyen szarul ment kezdetekkor dx 10-be. Szal ennyit dob a fejletebb dx a dolgon... Az Aion meg egy hulladék ,de ezt írtad lentebb meg én is mondtam mindig egyszerűen az a rohadt CryEngine nem való MMO alá... (a star citizen cryengine 3-ját ne vegyük most ide az már szinte nem is cryengine 3 lesz)
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2016.01.23. 19:11:11
  • Vicodine
    #24187
    Hat figy, Nc az egyetlen, aki tud jo pvpt csinalni a jatekaiban!:) Neha kicsit docogosen mennek a dolgok, de ki a francnak kellenek a tokeletesen, zokkenomentsen futtatott jatekok, ahol nincs miert izgulni:D En emlekszem, 20 evvel ezelott a jo kis C64emen meg neha az is egy sikerelmeny volt, hogy ha egyaltalan elindult a game, mert vagy megszakadt a kazettan a toltes, vagy nem:D Manapsag meg ha mar 1-2 aprobb hiba van, amiket en nem is neveznek hibanak, akkor mar sokan cryolnak...Az meg hogy gyenge a geped, es nem ugy mukodnek a dolgok rajta, arrol nem a fejlesztok tehetnek...Amit lehet optimalizalnak, nalam pl b&s-ben mindent fullon tolva, meg kulon a jatekohoz a videokartya beallitasainal is kulon beallitva a faszabb elsimitast meg egyebeket, altalaban olyan 100-120 fpsem van(tehat a maximum), amikor sokan vannak korulottem, sok az effekt meg a karakerek is, akkor neha lemegy 70re is akar. Ugyanezen a gepen Aionnal max 70et tudtam elerni, aminek szarabb a grafikaja is raadasul, szoval az optimalizaciorol ennyit.
  • alyr2
    #24186
    ha mindent highra teszel gyonyorű..laptopon persze ez nem jon ossze :D
  • Trollface
    #24185
    De ki bízik még egy Ncfos game-ba? Nem azért + már elég öreg game a 3,5 évével. Gondolom nem optimalizálták a hosszú idő alatt ,kb mint a GW2 ami azért fut jobban mert vettem + ramot a laposba meg pár server issue fixelve lett ,de így is volt hogy belaggoltam boss fightnál,story quest közbe kibaszott a game. Viszont az se néz ki olyan jól és direxctx 9-es.. Szóval szkeptikus vagyok minden MMO-val szemben manapság...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2016.01.23. 12:29:55
  • Vicodine
    #24184
    De gyorsan reagaltak szal nem problema. A dolog pedig elkerulhetetlen, csak kerdes hogyan kezelik. A vartnal sokkal nagyobb az erdeklodes "sajna".:D
  • Trollface
    #24183
    Nagyon faszányos a queue... :D Tiszta Aion..
  • alyr2
    #24182
    Szivesen feltennem a shotokat :D csak az a vinyom amin rajta voltak megdöglött..De voltak remek csalok, sorcerer(Shki) Gelkmarosban uldözte vagy 15 ember chanterbuffal scrollal istenfaszaval, siman elfutott elölunk..akkor volt hogy beleallt a tomegbe pillanat alatt megolt 3 embert aztan elfutott mert megolni nem lehet..pedig mindig az adott legjobb ruhaban voltunk..volt neki egy spiritmaster cimboraja. Összefutottam vele 1v1ben megöltem. Szetörömködtem magam, aztan visszajott es mindent resistelt..termeszetesen..en meg nem..ot a mau formos ranger sem erte utol..ha futni kellett.. persze asmo oldalon is megvolt a párja..csak az inbalance miatt ely oldalon több volt belole.DE nalam a hidos chanter meg az 1 ora cds 4kdp skill 20 perc alatt 3x hasznalata vitte a primet.
  • Vicodine
    #24181
    Remelem blade and soulban kiszurik majd a hasonlo beallitottsagu embereket, mert jelenleg no1 game, bizom benne itt nem kovetnek el hasonlo hibakat. Eddig ugy nez ki h a leheto legtobb biztonsagi intezkedest bevetettek, remelm itt nem lesz olyan, mint amirol te is irtal, h aionban mik voltak mer akkor kiegek:D
  • Lanters
    #24180
    Én már nem emlékszem, hogy melyik szerveren voltam, de ott olyan "hiba" történt már az első héten, hogy abyss pontból, (ha jól emlékszem, mert tényleg csak 3 hónap volt, és 7 éve) meg tudta vásárolni a fél állomány a pvp armort, mert egyszerűen az accountra, a karakterre került. Namármost! Mint később kiderült, azt nem tudták az üzemeltetők, hogy ki kapott, ki nem. Ezt nem is értettem. MIndenesetre szinte mindenki elhitte, hogy ha nem jelenti bann-t kap. Zavaros. :) Mindegy. Rengeteg ilyen full táp karakter maradt. Nem volt valami izgalmas. :) Meg arra emlékszem, hogy 2 fortress-t kipróbáltam, de valami olyan ultra brutál lagg volt, hogy azóta be sem léptem. :D
  • Lanters
    #24179
    :D Igen, de az sem volt jobb. :)
  • dregnarr1 #24178
    Én már a bétánál kiszálltam. Alfa idején már látszott, hogy az eredeti ötletek semmilyen szinten nem lettek beépítve a repülésen kívül (ami az alap koncepcióhoz képest rendkívül korlátozott volt akkor), és a kreatív részét is igencsak elcsalták, leegyszerűsítették.

    Később aztán kiderült, hogy a legtöbb kezdeti ötlet meg lett valósítva, csak éppen egy Rift nevű játékban :D Persze repülésen kívül:)
  • alyr2
    #24177
    Mi anno sok kepet csinaltunk gelkmarosban, mikor a chanter hide2 ben maszkalt...volt sorci aki a 4k dps skilljet 20 perc alatt 3 alkalommal tolta belem...stb:D De jok is voltak:D vagy mikor egy egesz allyance keresett az elyos teruleten :D aznap 500 killem volt:D Kicsit basztam a csoruket:D
  • Malachit
    #24176
    Ma beloggoltam, mert láttam shugo van mától, de majd hajam téptem olyan lagg spike-ok vannak :/
  • Vicodine
    #24175
    Az elso 2-3 ev elegge fasza volt, utana egyszeruen nem volt semmi, ami jobb lett volna, azt ennyi:D Az elso harom honapban amugy meg nem is latszott milyen lesz, utana egy jodarabig igen sokat javult, aztan kezdett lefele ivelni ahogy irtam is kb 2-3 ev utan. Az eleje viszont no1 volt, elso osztalyu solo pvp, naponta iszonyat mennyisegu embert farmoltam le egyedul, gearkulonbseg nelkul, siegek jok voltak akkor meg, szal minden tuti volt
    Alyr: nekem volt olyan, h bardal bementem 1v1be, templar volt ellenem, aaa mondom simaliba. Aztan ki se jottem silencebol, az elsot lepotiztam, a masodik mar fent is volt, es egy skillt nem tudtam ratolni,silence lock...Meg van meg kb 1000 hasonlo sztori az elmult 2-3 evbol..:D
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.01.13. 18:37:01
  • alyr2
    #24174
    nem haragszom...mar ugy masfel eve kigyogyultam ebbol..:D csk nehe beugrok megnezni mennyire uresek a varosok
  • Lanters
    #24173
    Bocs! Vicodine a címzett.
  • Lanters
    #24172
    Atyaég! Én ezt 2009-ben már megéltem. :D Ez a játék három hónapra a megjelenésétől már látszott, hogy egy hulladék. A 70%-al együtt akkor le is léptem. Fél év múlva már "free to play" lett Mi tart valakit 7 év után is ezen a szaron?
  • alyr2
    #24171
    nekem a full 60 2 augmentes ruham van..minden darabja +10 es 15 között van..lvl 90 kovekkel toltam fel a kabatot +15re..de volt ruhadarab ami 200 manastonebol nem lett kirakva..mert az a 6 slot sok..
    GS nekem sorcival van/volt silence meg sebzős..az enyem sose akad senkire de ram elso probara kb mind..amikor bejott a gunner rendre semmit nem sebeztek ram, de a 20% gs olt meg mert az akadt kb minden lovesnel..
  • Vicodine
    #24170
    En akkor egtem ki igazan, amikor elkezdtem encsantolni az egyik fegyomat, 6ig felvittem, aztan darabig szunet(elfogyott a mani), na mondom most mar van kis penzem, ugy 2.5 milliardom(ugy 1 honapot baszodtam erte kb) amit raszanok h kiplusszoljam, raszantam, es lett belole +3as...Az ehhez hasonlo faszsagok egetik ki az embert, h megfelelo nagysagu kaviccsal toltam, es tobbet megy le, mint fel. Ami mondjuk nem lenne baj abban az esetben, ha naponta 50 encsiko bejonne, de azt a manit kurvasokaig farmoltam,es semmiert. Ugyanez manastone, es hat a pvp is ennyire rng, sokkal jobban mint regen, mert mar egy ideje ugy procolnak a gsek h az vmi borzaszto. Tenyleg semmi oromet nem tud mar okozni a game
  • alyr2
    #24169
    oda valami speci cucc kell.
  • Malachit
    #24168
    Hát nekem még elfekvőben van vagy 2400 millám kp-ban, meg olyan 5-600 eladható cuccokban. Vision stigma hogy aktiválódik? Teleraktam a bárdnak a slotokat, mégse adott ki semilyet sem középre. :/
  • alyr2
    #24167
    nekem volt valami 600 millam..elkoltottem es nem lettem jobb :D de legalabb goldpakkom sincs..pedig mikor abbahagytam volt vagy 20 honapnyi..
  • Malachit
    #24166
    Tegnap én is nézegettem a bárdot, majd belegondoltam mi meló lenne legalább rankban visszaszedni a régi szintre, kitapasztalni és begyakorolni vele az új dolgokat, esetleg át is öltöztetni valamennyire és kiléptem :D Ahogy hallottam ami pénz van most nála az meg már csak aprónak számít :/