24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • razor888
    #23525
    Hello tudnátok segíteni. hogy ha rangernek akarok bowot , akkor az ancient coinos bow alá tegyem a bm es bowot vagy fordítva?
    Köszi
  • Vicodine
    #23524
    most is kiprobaltam ezt az aetertechet. hat az vmi borzadaj komolyan. olyan szinten semmi koze aion vilagahoz h az nem is igaz, mar a gunner is surolta a hatarokat, de ez a robotos genny vmi gusztustalan
  • Vicodine
    #23523
    ez sovany vigasz az elbaszott honorpont rendszerre...de amugy en nem is ertem a koreaiakat, tudjak jol, hogy miert bukik el keleten 1-1 mmo, az alapokat nagyon faszan megcsinaljak, tenyleg egyetlen nyugati jatek sem er a kozelebe a talalasnak, de a tartalomnal elkurjak, pedig akkorat kaszalhatnanak, es egyszeruen nem ertik meg...az,h a fejlodest megkonnyitik, es a regi terepeket a fejlodeshez leegyszerusitettek, az a kutyat nem erdekli, egyedul az end game ami szamit, semmi mas. de azokat is nem tudom minek konnyiteni, eleg lenne, ha a questekert jaro expt meg 5szoroznek azt kesz, ki a fene akar fejlodgetni...nem akarom fenyezni a terat, mert az is sok sebbol verzik, de ott azert kellemesen csalodtam az utobbi idoben, pedig regebben tenyleg egy fostubus volt az egesz, de nagyon jatekosbarat lett, es ez tetszik. nem kell idohozkotott instakba jarni, bgt akkor mesz es annyit amikor es amennyit csak akarsz, a gear nem problema, nem kell hozza "pizzasdobozbaszaronak" lenned, es a negativ dolgok is semmivel sem negativabbak mint aionban. hiaba jatszottam evekig aionnal kezdetek ota, de mar olyan 2.X ota olyan zuhanorepulesbe kezdett a jatek h az beszaras, en eddig birtam, egyszeruen nem akarok 3 evet varni arra, h talan, na majd egyszer....vmi megvaltozik, mert nem, egyszeruen minden marad a regiben, csak kicsit pofozgatnak rajta, de a lenyeghez nem nyulnak, es addig nem is fogok vele megint jatszani amig ez nem valtozik, pedig mai napig tetszene, de a gearelodes teljesseggel lehetetlen, de ha meg is szerzed a geart,milliardokba kerul kiplusszolni meg manastoneozni, hat ki a faszom fog annyit farmolni?????az nelkul meg csak atlagos proli player maradnek, de azt meg nem szeressem, vagy az elmezonyben vagyok vagy nem is tolom, engem ne oljon meg egy balfasz csak azert mert kocka es ezerszer jobb a gearje amugy meg lofaszt sem tudna egyenlo feltetelek mellett.ennyi
  • Malachit
    #23522
    Akkor kezdjük onnan, hogy ez egy keleti játék és mint hogy tudjuk honnan jön a mentalitás is arra van beállítva MMO stílusában.

    Valamint a régi változatához képest rengeteg dologban már könyítve lett. Igaz az engame része még mindíg húzós, de akkor meg hol lenne a kihívás.
    Pl.: egy hete kb eltévedtem Hoarfrost fölötti régen volt elit területre és csak pislogtam. Anno 1,5-ben moboktól nem lehetett mozdulni, végig kellet verekedned magad full partyval az instához. Most meg kb. "walk in the park" szindróma az összes régi elit terület. Mobok nem elitek és alig vannak elszórtan.
  • Vicodine
    #23521
    az apt sem lehetne normalis esetben megvenni ha nem gf lenne...ezzel a honor rendszerrel adtak egy pofont a szarnak, nesze semmi fogs meg jol. az apeert is ugyanannyit kellett kuzdeni anno h rankod lehessen.es most tenyleg, vki elmegy nyaralni 2 hetre, general volt, visszaer lesz belole rank 1 kb...tenyleg fasza, igazi balfaszoknak valo akik pizzas dobozba szarnak meg hetente furdenek
  • Shaenis
    #23520
    A céllal egyetértek, és a honor rendszer sem rossz. Ami nekem gondot okoz, hogy minden este héttől éjfélig megállás nélkül tolni kell, hogy minél több honor pontot szerezzek. Erre mondtam, hogy nolifereknek való. Túl szoros az időzítése a siegeknek, JMR-nek, KB-nak.
  • Malachit
    #23519
    Szerintem meg pont jobb lett a rendszer így, mivel annak van rangja aki tényleg tesz is érte folyamatosan. (eljár ostromra, pvp-t tolja, pvp specifikus küldetéseket csinálja). Nem csak annyit csinál, hogy apuci bankkártyájával megveszi magának a grovenor rankot a shopban, vagy pve instából ap-t farmol, aztán csak ül rajta és istennek nem mozdul ki egy pvp eseményre sem szivatva a saját frakcióját ezzel.
  • Shaenis
    #23518
    Kezdettől éreztem hogy nem gyenge, túl könnyen ment minden. De akkor dobtam hátast, amikor Heironban questeltem, és a King Klawtan nevű elit mobot úgy henteltem le lazán, hogy közben 4 guard is rám agrózott, és azok csak elhullottak a két aoe-től (electic field, cooling wave), simán bírtam az ütéseket, meg elég durva a visszaheal is 30 másodpercenként a surge of gloryból.
  • BoneDragon
    #23517
    Elég erősre sikeredett az biztos, 2x olyan gyorsan lehet vele haladni mint bármilyen másik kasztal. Bár eddig csak gladit meg chantert húztam.
  • Shaenis
    #23516
    Az új honor és siege rendszer sokaknak betette a kaput, csak nolifereknek való. Én is inkább húzom a kiskarikat, szarok a rangomra. Az aetertech viszont fun, durva erős. :)
  • Vicodine
    #23515
    mindenhonnan tunnek el az emberek nem csak spatarol, alig jatszik mar vki, ami nem is csoda...
  • BoneDragon
    #23514
    Spatalosról tünnek el az emberek vagy mi történt? Melyik szerver most a "menő"?
  • racsir
    #23513
    Aion eu anuhart szerveren lévő accountomat cserélném khinára méghozzá na/israphel szerverre accon van három 65-ös kari 1 chanter 1 sorc 1 templar sorc és templar full battle medal szettben chanter pedig 55 aréna (azért mert nem játszottam már vele csak felhúztam)( valamint 4 goldpack ami szintén jár az accounthoz ha van rá kereslet akkor goldpackokat külön is adom ha valakit érdekel írjon itt pm-ben vagy csak simán akrá a forumba is mert úgyis járok ide a lényeg hogy nekem na szerverre azon bellül is ishraphel szerveren lévő karakteremhez kell a khin akit érdekel tehát az írjon a gp-ket áron alul adnám mint a brókeren van kb 20 millával tehát ha most 70 milla akk én 50 milláért oda adom lényeg hogy nekem na szerverre kell khin :D na akit érdekel írjon!
  • Mocsok22
    #23512
    Rengeteg magyar van a Nexuson.A három legnagyobb légió a Renegades,a Toxic és a Hungaricum(bár ők úgy tudom nevet változtattak).Szóval ezeknél érdemes jelentkezned.
  •  Evil
    #23511
    Ahogy néztem Nexus on van még a legtöbb játékos, így itt próbáltam szerencsét hogy újra elkezdjek játszogatni az Aion-nal, vannak Nexus on Elyos oldalon nagyobb magyar fejlődő légiók akikhez lehetne csatlakozni?
  • Malachit
    #23510
    Szerintem mind próbáld ki és dönts te magad :) Mindnek megvannak az erősségei és a gyengéi is.
  • Secuman
    #23509
    Sziasztok.
    Egy kis segitsèget szeretnèk kèrni.
    Nemrègen kezdtem a jàtèkot ès nem igazán tudok dönteni karaktervàlasztàs szempontjából. Gladi, chanter vagy temp amiken gondolkodom.
    tudnàtok valami infoval segíteni. Ami megkönyebbitenè a dolgot? Az extend tènyleg olyan op?
  • Malachit
    #23508
    http://static.ncsoft.com/aion/store/PatchNotes/AION_Patch_Notes_012914.pdf
  • Malachit
    #23507
    Ha patch note az amcsin tartalmazott ilyet akkor valószínűsíthető, hogy itt is az lesz. De ez inkább twinket érint nem? BM-ből kiszedett felszerelés is épp olyan jó.
  • Gő
    #23506
    Sziasztok az valóban igaz, hogy a Courage Insignia és a Crucible Insignia tradelhető lesz 4.5-ben?
  • pythonbmw
    #23505
    Üdv!
    Én is Spataloson keresnék magyar légiót Ely oldalon.
    Valamint fejlődő játékosokat barátnak.
    32-es Ranger-em van, nem vagyok teljesen kezdő.
  • Mocsok22
    #23504
    Így már világos.Köszi!:)
  • Shaenis
    #23503
    Pofonegyszerű. Behív csapatba, odamész hozzá eye-ba, perkálod a kinah-t, ő kinyitja neked a ládát, te kiveszed a cuccot.
  • Mocsok22
    #23502
    sziasztok.Hogy lehetséges az hogy tia eye-ben szerzett ap láda kulcsokat tradelnek?Folyamatosan látom hogy hirdetik őket lfg-be.Hiz nem tradelhető... O.o
  • proba718
    #23501
    wts >
    UK - Spatalos - Elyos
    lvl50 veteran acc
    7 x lvl65 char.
    most op gladiator.
    FULL lvl65 +13 abyss set crit strike + att / acc ms.
    rune tribe polearm +5 * silence
    full strife jewel set. insane stats.
    other 6 char high professioned,
    ideal account to making big amount of money.
    65bard-65gunner-65chanter-65cleric-65sorc etc.

    ***** SELLING MASSIVE AMOUNT OF KINAH (4kkk)
    PM FOR DETAILS! ******
  • Box3r
    #23500
    Nem lehet remodellezni egyik nyúlós fegyvert sem. Illetve lehet, de ez esetben elveszti a "nyúlósságát".
  • Bumlista
    #23499
    Úgy tudom nem lehet remodellezni a nyúlós fegyokat, de lehet van olyan amit lehet, de én még nem találkoztam vele.
  • razor888
    #23498
    Hello
    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha egy extendes fegyot ráremodellezem egy simára akkor nyúlni fog?
    Vagy alapnak kell használni az extendeset ahhoz h nyúljon?
    Vagy hogy működik ez pontosan?
    Köszi
  • Ashyn
    #23497
    Jogos, erre nem gondoltam :)

    /off vége
  • #23496
    Max úgy lenne értelme, hogy valami increased drop- és xp-rate van benne, egyébként nem sok. :) Vagy ha valaki szeret GM-eset játszani :D
  • Ashyn
    #23495
    Egy f2p játéknak minek tört szerver? Meg egyébként is...
  • Shaenis
    #23494
    /facepalm
  • liveforplay
    #23493
    Nem rég indult egy új magyar Aion privát szerver:
    Facebook: facebook.com/l4p.hungary
    Weboldal: aion.liveforplay.eu

    Gyertek játszani!
  • speed01
    #23492
    elnéztem. xD
  • speed01
    #23491
    Délután van karbantartás? ZZZ
  • Shaenis
    #23490
    Több is van, tudomásom szerint Spata/Ely oldalon van jelenleg a legtöbb aktív magyar. A legnagyobbak a New Generation és a majestic, rajtuk kívül még legalább három kisebbről is tudok.
  • razor888
    #23489
    Hello
    Spatalos szerveren ely oldalon van még működő magyar légió?
    Köszi
  • Trollface
    #23488
    Kindergarden, Pannon
  • #23487
    Felvettelek friendnek, majd ha online leszel, elvileg megkapod a requestet:)
  • alyr2
    #23486
    de igen, mar atmentem oda Aion el lett baszva csunyan