24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Trollface
    #23645
    "It is temporary. But I can't say for how long. Might take weeks or months." years... forevör... :D Mindegy mire feloldják ha feloldják addigra remélem már kalózkodhatok ArcheAge-be.. Dögöljön is meg az Aion.. meg az egész Ncsoft Korea..
  • Vicodine
    #23644
    nem lesz ez gazos
  • Vicodine
    #23643
    GPbol jon a legnagyobb mani a GFnek, ha ezt megtenne, lehuzhatna a rolot, tuti h nem lesz az ugy, akkor nem lenne bevetele, ugyanis a jatekosoknak kb a 10%a veszi meg az osszes tobbinek is a GPt,a tobbi az csak jatekban veszi meg kinahert...
  • Bumlista
    #23642
    Ez nem hiba amit ezután veszel a shopba már nem lehet tredelni csak a régieket ezért ment fel az ára, és nem egy két napig úgy néz ki végleges.
  • Vicodine
    #23641
    miert is?mert 1-2 napig nem lesz GP az meg nem a vilag vege...bar nem is ertem,azt mondjak sokan nem lehet tradelni meg brokerba se betenni, hat en kb 10 percel ezelott tradeltem at 25dbot...de nekem pl jol jott mert felment az ara kemenyen:D kivancsi vagyok mikor javitjak ki
  • Bumlista
    #23640
    Na most végre sikerült teljesen megölni az Aiont. Gp nélkül sokan elmennek szerintem.
  • Vicodine
    #23639
    de dobjak, csak hat nem nagy %ban,mint azt megszokhattad mar..:)
  • Trollface
    #23638
    Majd a shopban.
  • Bumlista
    #23637
    Az ékszerek fejlesztéséhez hol tudok hozzájutni az itemhez, mert azok az insták amiket leírtak nem dobják, vagy még be sem rakták?
  • Bumlista
    #23636
    de sajna az kb 20 ember tudja megvenni akiknek meg van a rankja. Ezt már megint jól kitalálták nevetséges.
  • Berin01
    #23635
    igen még mindig él.
  • speed01
    #23634
    Gold pack rendszer még mindig él a játékban?
  • Vicodine
    #23633
    most azt nem mondjatok komolyan,h az uj skineket csak minimum general rankal lehet megvenni?:DD
  • Berin01
    #23632
    Perenton(Asmo oldal) szívesen látunk minden légió keresőt nálunk, Ts van és használjuk is. Amennyiben most kezded az sem gond, ha régi motoros vagy, akkor is szívesen fogadunk, bár mivel mi nemrég tértünk vissza 2 éves kihagyás után 65ös karikkal még nem szolgálhatunk, de 55ig mindent betéve ismerünk, onnan max együtt fedezzük fel a dolgokat :)
    Lilawati,Hellebora,Vernios,Dorakk ingame megtalálsz minket ha érdekel a felhívás.
  • Vicodine
    #23631
    megtalaltam,south katalamban a flight zoneos garisonban van,pandaban mar az az alattiak vannak
  • Malachit
    #23630
    Simán fővárosban a melósok utcájában szakma szerint megvehetőek, ha jól emlékszem. 1x végigböngésztem, de iszonyat meló legyúrni 1-et prccoltra (csak az éri meg).
  • Vicodine
    #23629
    vannak katalam underge a myth grades recik. azoknak az elorecije az hol szerezheto be?drop vagy npc vagy mi az?
  • Vicodine
    #23628
    nah fasza
  • Vicodine
    #23627
    kemeny:D
  • HyperManiac
    #23626
    Azonnal végignézni :)
  • Vicodine
    #23625
    picit pontosabban?:D
  • HyperManiac
    #23624
    ...I kill you.
  • Vicodine
    #23623
    silence
  • razor888
    #23622
    Hello
    Rangernek a bowra milyen godstonet ajánlotok?
  • Malachit
    #23621
    Perento-n vagyok minden karimmal. Abyss ostromon 1x voltam, közben lejárt a gp és nem vettem észre, persze nem adott csak pár siklvert :D Azóta nem voltam (vgy 2 hónapja már)
  • Trollface
    #23620
    Perento asmo se fun , abssy siege nincs , katát meg bevédjük mint atom.. Az Aion nagyon rossz irányba ment el 2.0 után... Pedig ott volt POTENCIÁL a Wow megszorongatása ,ha killre nem is.. Sajnálom nagyon, közben az Ncfos is átalakult a fasza Ncből a nylítan pofátlan , amatőr Nc-vé.. mint az EA , régen jófejek voltak most barmok.. Minden el lett k.rva..
  • Trollface
    #23619
    Mióta bejött a 4.5 azóta nincs... Csak fossák a shop itemeket és a lehet pl HP-t szerezni pve-vel ap + kinah= hp ,meg atom unbalance van.. Nem találtam asmot elyként Isán.. Bevezették azt ,hogy a deity nagyon gyenge (5 szintje van) meg az őrök ,de asmo nem bír foglalni ,nagyon elgyengültek... szinte nincsenek asmok.. Ott is hagytam a pcsába már rég.. Már az EU is felcsesz ,hiába megyek mint casual.. Telemachus asmo egy lusta banda aki feladják ,de azért az elyk se normálisak.. Szerintem EU be lesz zárva soon.. 1 évet adok neki ilyen felállásba... de inkább lesz egy Metin 2 fejő gép mint hogy bezárják.. Komolyan a Team Fortres 2 nagyobb élvezet.. hiába kicsik a pályák és elég egyszerű de sokkal poénosabb kaszabolni a népet ott..
  • Malachit
    #23618
    Egyszer, vagy három éve csináltam egy ely papot valamelyik szerón, de 7. szint körül otthagytam. Nembírtam a kezdőterület babaház hangulatát
  • Vicodine
    #23617
    csak asmo ne viccelj:DD elyvel kezdtem anno aiont,majdnem abba is hagytam annyira gazos az az oldal:D
  • Malachit
    #23616
    Nexus melyik oldalon vagy? Nem vagyok képben, mostanában csak eventre loggolok be 5 percre (időhiány).
  • Vicodine
    #23615
    miert mondasz ilyet, most igy rontod az isteni NA szerverek presztizset, hiszen mindenki tudja hogy ott kanaan van:DD
  • Trollface
    #23614
    Siel,Tiamat. Israphel elég hulla ,nagyon durva ely fölény van.
  • ladasz
    #23613
    Hellosztok.NA Aion-on valamelyik serveren vannak/van magyar klán?Én az Israphel-en vagyok Elyos oldalon.
  • Vicodine
    #23612
    az szep...egy oran keresztul siegeltem,jott vagy 200 kill meg mittomen mennyi ap, es nem jott HP...ekkora failt.pedig a kapuban ment a jampi,jo teruleten voltunk, hat ez szar
  • Vicodine
    #23611
    hogy jon ez ide?:D
  • Trollface
    #23610
    Töröltem is a gúnárt a gecibe.
  • Vicodine
    #23609
    mar nem tudom ki mondta,h nexuson szar a felhozatal, de sajna ugy nez ki igaza lett...van par ertelmes ember,de osszessegeben vmi eszmeletlen barmok jatszanak itt. ennyi balfasz emberrel mint nexuson meg eletemben nem talalkoztam. multkor vedtuk elyk ellen sillust, latta az osszes asmo, h legalabb 40en ely trafozott,de akkor sem alakulnak...inkabb toljak tovabb soloban a hulye fejukkel, es akkor senkinek sem lesz reward, de basznak alakulni. viszont a pvp ugy altalanossagban...hat nem tudom...lehet csak eddig nem fogtam ki olyan enemyt, de basszus amikor 62esen mar verem a 65 os abyss gearben levoket ugy, hogy 3 kozul savazom ki, es nem egyedi esetrol van szo, az azert elkeserito, ilyennel telen nem nagyon talalkoztam. olyan mint ha mas vilagban lennenek, amikor el kell nyomni egy skillt mintha vmi lathatatlan ero visszafogna oket.:DD nagyon nagyon gaz. talalkoztam mar olyannal aki romma baszott, de hat szep is lenne ha egy full gearelt ely nem baszna szet egy low lvl low geared akarkit:D de nem jellemzo, es azokon nem latszott semmi kulonleges tudas, igy nem sok kihivas lesz kesobb...most kajak majd ptket kell solozni h legyen vmi vagy nem vagom.ez messze all a nagykepusegtol, de hat ha vki basszus arra nem kepes h egy scrollt magar tegyen akkor azt nem kell firtatni szerintem.tok alap,h nyilt terepen full buffban es scrollok+kaja fent van, ez nelkul ki sem megyek varosbol, de itt ez nem nagyon szokas, na de majd meglatom mi lesz egyenlore elegge elkeserito
  • Bumlista
    #23608
    igen tolja mért érdekel, vagy mit szeretnél tudni?
  • Vicodine
    #23607
    nexus ely oldalon tolja vki?
  • Trollface
    #23606
    Ja ,nagyon uncsi már az Aion sajna... DE a többi MMO sehol még Bless, Black Desert, ArcheAge és társai. A Witcher 3 is még messze meg a Dragon Age 3... stb... Nincs mit nyomni... Én meg Bf4-et nem veszek vagyonokért ésgépem sincs hozzá.