24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Frosty01
    #17124
    ráadásul háttérsztori alapján az elyosok a gecimacik :DD
  • Tomy Lee
    #17123
    Itt nincs jó,rossz oldal.Olvass kis háttér sztorit játékról..
  • Ashyn
    #17122
    Köazi, maradnék a "jó" oldalon :) Remélem, azért összefutok majd magyarokkal :)
  • Beato
    #17121
    Asmoknak valszeg Tele, de nem állítom, hogy perentora nem mennének magyarok asmonak.
    Nah jah ez igaz, bár vedd figyelembe azt is hogy aki L2-zött annak faszán jó volt a game, Aiont marha sokan abbahagyták különböző okok miatt, és itt most nem effektíve a fizetésre gondolok pusztán. Tippre szerintem sokan lesznek azok is akik "kipróbálják" eredetit, 1-2 karit felhúznak L20-30ra aztán otthagyják. De mindenesetre többen lesznek mint most, ehhez kétség sem fér.
  • MeoH #17120
    Lesz nep, ha free lesz. Lasd Lineage2. 2 szerver volt, kb. 1/3 telitetseggel. Most 4szerver allandoan pupon. Ugy hogy mar az EU szerverek is mennek 2-3 szerver pupon.
  • pimpi001
    #17119
    telemachus vagy perento lessz az asmo Magyarok seroja? csakmert azt a szerot tolom akkor.
  • Beato
    #17118
    Állj át a sötét oldalra ! Nem fog fájni ! :P :D
  • Ashyn
    #17117
    Köszi a választ :)

    Ahogy látom, mindenki Asmo, vagy az lesz. Elyos oldalra jön valaki?
  • Beato
    #17116
    Jó kérdés, bár ki tudja. Bár elég fölöslegesnek tartanám személy szerint, ha 2x ennyi player lenne mint jelenleg, azt is röhögve bírnák el a serverek. Egy külön server ahol külön szabályzat van, így hirtelen nem tudok mire gondolni hogy mit variálnának :S
  • Sáska
    #17115
    most hogy F2P lesz, inditanak esetleg uj szervert?
    Meg az AOC topicban olvastam, hogy csinaltak egy friss servert sajat szabalyzattal, ahol mindenkinek csak 1 karaktere lehetett.
    erdekes lenne az otlet itt is.
  • Beato
    #17114
    Hát ez marha jó :D Tippre direktbe szivatják Tele-t, biztos február elsején wipeolják a servert, de csak Telemachus-t ! :D
  • Frosty01
    #17113
    nem volt D:
  • Beato
    #17112
    Most komolyan lelőtték Telemachus-t ?:D Nem figyeltem a rendszerüzenetet ha volt :/
  • Iceman
    #17111
    Köszi :)
  • Beato
    #17110
    Ha Tomy Lee-ről van szó akkor asmo *.*
  • Iceman
    #17109
    Csak azt kérdeztem Tommy-tól, hogy ők melyik oldalon is vannak :)
  • Beato
    #17108
    Attól függ ! Melyiknek a gear skinje tetszik jobban ?:D Btw Telemachus server/Asmo frakcióból van néhány ember itt SG-n ahogy elnézem ^^
  • Iceman
    #17107
    Asmo v elyos?
  • Frosty01
    #17106
    akik tele -asmo oldalon játszanak, dobnátok egy priviüzit nicknévvel? :)

    van egy kis rangerem , lehet hozzátok csapódnék pár kromedere vele :)
  • Malachit
    #17105
    A HA feloszlott. Elvétve még páran megvannak talán itt - ott abból a gárdából jelenleg is. Szergi PL. állandóan trollkodik még a Variance-on :) Én jelenleg az Aqarisban vagyok. Szerver transfer / merge-kor a HA jelentős része (aktívak)átjött a Perentóra, majd itt befejezték / felfüggesztették a játékot.
    Továbbra is a Temppel játszom, név se változott, igaz most 3 hete alig, mivel SWTOR-t is felfedeztem magamnak :)
  • Beato
    #17104
    Naugye hogy ugye?!
    Igen, félév múlva is ráér,ha csak a veteran kell, 1 hónapot befizetsz, utána have fun 4ever.
  • Vagrant
    #17103
    hmm koszi, akkor elvileg raer februarban is befizetni.
  • Beato
    #17102
    Igaz,. helyesbítek, ezt én hibáztam el, mert az acc. aktiválásról volt szó napokig, viszont 1!!! oldallal visszább Frosty leírta, tovább nem is néztem, Szóval nem tudom hogyan jutottál el a 3. oldalig, de mind1.
  • Vagrant
    #17101
    egy igen vagy nem
    a konstans temarol annyit 3 oldalt visszaolvastam, es ott irkaltok ti minden felet
    De mind 1 majd utananezek melo utan.
  • Beato
    #17100
    Feloszlott ? JAJ NE ! :DDDDD De inkább nem szóltam semmit :D
    Egyébként Vagrant, ha visszaolvasol napokig konstans volt ez a téma, ne legyél lusta.
  • krisz073
    #17099
    Így igaz Spatalos szerver, Asmo oldal Halál Angyalai légió :D
    Tudom, hogy már rég feloszlott. De hátha most, hogy ingyenes lesz visszatér pár arc a régi társaságból :D
  • Vagrant
    #17098
    Ez nekem nem teljesen tiszta,
    ha megvárom a F2P indulast utana befizetek 1 honapot majd gold ra, akkor ha lejar megkapom a veteran bonuszokat, vagy csak ha f2p elott is volt mar havi dijas toltesem?
  • Beato
    #17097
    Elyo hatalom van mindenhol, szóval tökmind1 :D
    Btw Halál anygalai ? Csak nem a Spatalososra gondolsz ?
  • Ashyn
    #17096
    Sziasztok!

    Elyos oldalt melyik szerverre érdemes menni?

    Köszönöm!
  • Frosty01
    #17095
    NE FELEJTSÉTEK MAJD EL EZT:





    http://www.aionfreetoplay.com/website/faq/item/account_01
  • krisz073
    #17094
    Sziasztok.

    Nekem még head-start-s accountom van, amit pár hónapig fizettem anno.
    Viszont feb. elején visszatérek egy próba erejéig. Kíváncsi vagyok mit sikerült javítani/elbaltázni azóta :D

    Van itt olyan aki anno a Halál Angyalai Asmo légióba játszott?
  • Berin01
    #17093
    Aki még légiót keres és most kezdi a játékot , nyugodtan jöhet a Perento-ra ha Asmo oldalon akar karaktert indítani, Aquirs néven van ott magyar légió.
    A légió kb fél éves, van pár segítőkész 55-ös , de úgy 10 aktív kiskarink is van, remélhetőleg a számuk csak bővülni fog az elkövetkezőkben.
  • Tomy Lee
    #17092
    Ok.Így FT-re 1 group meg is lenne kezdésnek^^
  • Iceman
    #17091
    Akkor megyek én is oda, ha csináltok légiót. Egy gladira számítsatok majd, csak megvárom az f2p beindulását, mert csak amcsiba találtam számomra elfogadható áron játékot, az meg nem valószínű h jó lesz európai szerverre.
  • Tomy Lee
    #17090
    Egyelőre friend list-be vagyunk+group mert trial csak group-ba írhat.Küldj privátba ingame nevet és hozzáadunk.Lesz Légió is de még várunk vele..
  • pimpi001
    #17089
    lv5 a priestem ami meg nemtom mi lessz. de sztem tobb mint valoszinu chanter. telemachuson.
  • Beato
    #17088
    :D Még on-line sem vagy ! :D Kéne +10 lvl neked és akkor tényleg grindfest :D
  • Tomy Lee
    #17087
    Na grindfest,Axon??:)
  • Beato
    #17086
    Oh server-up ? INC grindshit jobbclickfest :P
  • Tomy Lee
    #17085
    Esetleg próbálkozz olyan bankkártyával ami már nem aktív.