24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Hitmanus
    #23765
    Hali! Új vagyok a játékban. Melyik szerveren érdemes elkezdeni? Melyiken van a legtöbb magyar?
  • Vicodine
    #23764
    kossz az infot,sokat segitettel:D
  • Malachit
    #23763
    Majd lesz valamikor a karmester, de nem tom mikor :D
  • Vicodine
    #23762
    4.7rol van mar vmi mikor jon NAba? ha mar vagy majusban kijott koreaban ideje lenne, h tudjunk viszonyitani mikor lesz eu
  • Vicodine
    #23761
    En is ruhellem ha csuszik a karbantartas, de azert nem a vilagvege ...
  • racsir
    #23760
    mekkora takony ez a gameforge 1ig volt kiírva most meg 14:17-van és még mindig szar hát remek ezek szétkúrnak minden mmot ami a kezükbe kerül
  • undY1ng #23759
    Mivel még nincsenek szerverek, addig itt kérdezek. :P
    AFK Craftoláshoz sok kinah kell? Olvastam, hogy az a leggyorsabb dolog amivel lehet húzni (pl.) alchemyt. Mert ugye a work ordernél csak 8 db. cuccot lehet megcsinálni majd le kell adni és újra és újra.. De ezzel meg egyszerre csinálja a sok cuccot.
  • Berin01
    #23758
    Perento serveren Asmo oldalon az Előretolt Helyőrségben továbbra is várjuk aktív játékosok jelentkezését, A légió tagjai 25+os átlagéletkorral rendelkeznek,de nem kizáró ok ha fiatalabb vagy . Aktív csapatjátékosok jelentkezését várjuk , magányos farkasok kíméljenek. Tapasztalat nem szükséges, vannak kezdő tagjaink is.Ts használata viszont fontos, de csak közös programoknál, nem kell a bent léted minden pillanatában fent lenned tsen:)
  • Vicodine
    #23757
    nah vegre vmi ertelmeset is kitalaltak mar itt volt az ideje:)
  • Trollface
    #23756
    +20 gear ami felmehet +99-re is elméletben és jár passziv skill

    "So.. apparently the enchantment limits will be removed and in THEORY you can +99 your armor and weapons..
    But here is the fun part. Everytime you reach +20 on your armor and weapons you get a random ACTIVE or PASSIVE skill..


    this mean, any class could end up with ANY kind of skill. and the skillist is HUGE!!!
    This sounds like a HUGE gamechanger!

    And this goes for every armor/weapon part. they can give all their own skill. thus full set +20 gives 6-7 new skills. 5 passive(armor) 1-2 active (weapon) skills.. "



  • undY1ng #23755
    Igen, csak brokerhez kell Gold Pack...
  • Malachit
    #23754
    Ha van kedved az aether szedés hasznos lehet (morph-al szinte mindenné át lehet alakítani). De ha ügyes brokerelő vagy, simán csak megveszed ami kell és felhasználás után eladod a kész terméket :) Farmolni meg a botok szoktak alapanyagokat :D Elég unalmas kiszedni 5k aethert :D
  • undY1ng #23753
    Szívesen csatlakoznék hozzátok! "Eilene" a játékbeli nevem.
  • undY1ng #23752
    Egyáltalán nem ismerem a gyors pénz farmolási dolgokat.. De gondolom alacsony szinten nem is kell még vele nagyon foglalkoznom, mint ahogy a szakmákkal sem, igaz? Vagy érdemes ezeket a gyűjtögetős skilleket egyáltalán húzni vagy csak időpazarlás?
  • Malachit
    #23751
    Nincs minimum szint. 55-65kk között van most Asmo oldalon a Perento-n.
  • undY1ng #23750
    Jááá, akkor kell egy minimum szint, hogy lehessen csatlakozni? Egyébként mennyibe kerül ez a gold pack? Mert ha csak LFG-be szeretnék írni (talán még Broker használatot se engedi), már az kell hozzá. Valami olyan dereng régről, hogy játékbeli pénzért is ki lehetett váltani vagy mi..
  • Malachit
    #23749
    Ma fennleszünk, hétvégén meg remélem lesz insta sokk :D Szokott lenni pvp inta is légiós. Nagyon pici karakterem nincs, kicsik ilyen belekóstolós lvl 30-asok.
  • undY1ng #23748
    Köszi a részletese leírást!
    Azóta lv 12-ig felvittem a Gunner-t (végül ezt választottam) és ez a Harcosok klubja szimpatikusnak tűnik, lehet megpróbálom.
  • Berin01
    #23747
    Perento asmo oldal:a Szerver kiegyenlített , nincs ely elnyomás ami a szerverek többségére nem igaz., siegekre van jó vezető légió és jó vezér is The Others és Jonur személyében.
    Magyarok szempontjából 30környékén van az aktív játékosok száma ,ez 3 magyar légióra oszlik, a legnépesebb ezek közül a Harcosok Klubja. a légió magja Spatáról jött régi tapasztalt motorosok. Ts használat kötelező
    A HUNterekben fölég fiatalok játszanak már aki még aktív 14-18éves korosztály. semmi sem kötelező.
    Az Előretolt Helyőrségben pedig 25év feletti tagok vannak de ők vannak a legkevesebben. Ts használat kötelező.
    Illetve elszórva 5-6 tagot tudok akik nemzetközi légiót gyarapítanak.
  • undY1ng #23746
    Rendben, akkor utoljára (de már remélem több karit nem kell csinálni) > Perento > Asmo oldal. Its okay?
  • Malachit
    #23745
    Mert mindenki azt csinál és nincs ellenfél, csak pve mobolás, meg annak a pár szerencsétlennnek a lezergelése 1-2 vs 10-20 formában, aki véletlen asmo karaktert mert indítani.
  • undY1ng #23744
    Na most már tényleg nem tudom, hogy melyik felén induljak így el... Miért easy mode az Elyos?
  • Shaenis
    #23743
    alyr, ugye viccelsz? szerinted 5 év játék után nem tudom megkülönböztetni a jobb játékost a csítertől? a jobb gearről csak annyit, hogy ha a 4 star officer setnél (+15) van jobb pvp gear a játékban, akkor én még nem hallottam róla
  • Vicodine
    #23742
    marmint a sorcik a gunner ellen sirnak? mar csak azert mert egy jo sorci ellen igen csak keves az eselye egy gunnernak barhogyan istud jatszani
  • Trollface
    #23741
    Ely-vel az a baj ,hogy mindenki ely akar lenni és perento meg nexus kivételével ely fölény van... Meg unalmas az élet elyként mindig farmolsz , easy mode ,az asmo fajt kiirtják... így nincs ellen ,hol a kihivás ebben?

    A gunnerhez annyit , valaki emlitette milyen faja meg szép, hogy egy OP gány kaszt a dupla godstonejaival.. Én utálom speciel.. de röhögök mikor a szar noob sm-ek(akikből útálom a fear lock noobokat temp ellen lol , érted meele ellen fear mikor root,dot azt megdöglök ha nem érek oda hozzá leverni) ,sorcok sirnak miatta...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.08.14. 00:50:03
  • undY1ng #23740
    Az a baj, hogy eddig csak Asmodanos karim volt, úgyhogy Elyosost akarok mindenképp.
    Még egyáltalán nem vagyok magas szintű de kérdés, hogy van-e ott is tolongás magyarok terén? Ha igen, átmegyek. Csak kérnék minél gyorsabb választ! :P
  • alyr2
    #23739
    BAr sajnos a spatan meg mindig jatszik par igen pro elyos...aki 3 testorrel jarkal az ures mapon:D Mert fel hogy valai non elit megveri ha egyedul ugrik ra:D
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2014.08.13. 15:51:31
  • alyr2
    #23738
    Azert tunik cheatnek mert azonos vagy jobb ruhaban vannak..ti meg elszoktatok attol hogy igazan pvpztek valaki(k) ellen, mert szo szerint eluldoztetek az asmokat a Spatarol..igy ott kb hokizhattok egymassal...:(
  • Malachit
    #23737
    Gyorsan elkérem tőllük ezt a cheatet, mert jól jönne nekem is :P
  • Shaenis
    #23736
    Azt miért van, hogy ha Perento asmokat kapunk ellenfélnek JMR-ben vagy KB-ben, 90%-uk csítel? No animation és a többi. Most hogy ott vagy, mondhatnál erről valamit. :)
  • Malachit
    #23735
    Gyere át gyorsan a Perento-ra, míg nemkéső. Unalmas, hogy mindíg a nexus van csak ajánlgatva :/ nemrég jött át 10+ fő a Spatáról és húztak/húznak fel most karikat. Légió is lett csinálva hozzá :) (In the dark side :D )
  • undY1ng #23734
    Nexusra mentem végülm, ahogy ajánlotta Vicordine.
  • alyr2
    #23733
    Spatalosra ne gyere!! Az a server meghalt!! Perento az egesz balanszos es nepes hely
  • Vicodine
    #23732
    nc attol fel h nem lesz sikeres euban vagy nemtom...pedig aki ismerosom kiprobalta mindenki hullamzik h milyen fasza, es tenyleg:D
  • undY1ng #23731
    Már kellett valami új és ezeket a pisztolyos lövöldözős, futurisztikus cuccokat szeretem. Soha nem érdekelt olyan kaszt ami mindig OP volt a többivel szemben.. Mindig is szerettem a "gyengébbekkel" lenni! :)

    Off: Jól néz ki az is és tény, h van jópár ázsiai mmo ami itthon is debütálna egész rendesen.
  • Vicodine
    #23730
    Mindegyik class nagyon baba es eros, ami tetszik, csak azzal told, mert ido kerdese es rerollolsz ha csak azert kezdesz vmit mert tapos...
    Amugy en is hallottam, de ami tuti, h ruszkiknal lesz off, es az is boven jo, angolositassal. Most is jobb a pingem mint aionban, ami az egyetlen zavaro tenyezo lenne...
  • Ashyn
    #23729
    Én jelenleg Aethertec-el játszom, röviden szólva fun vele a játék :) A gunner sem rossz, ahogy hallom. Ha szeretnél valami újat kipróbálni, akkor az engineer jó választás lehet.
  • undY1ng #23728
    +Artist lemaradt, bocsi.
  • undY1ng #23727
    Köszi a gyors választ!
    Egy utolsó (egyelőre 8-) )kérdésem lenne.. Nem vágtam, hogy vannak új kasztok és ez az engineer elég jónak tűnik. Mi a vélemény róla? Ha ez nem még a "szokásos" Gladiator-on gondolkodom.
  • Ashyn
    #23726
    Nexus nem rossz szerver, balance se rossz, játékosok is vannak mindkét oldalon.