24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Berin01
    Perento asmo oldal:a Szerver kiegyenlített , nincs ely elnyomás ami a szerverek többségére nem igaz., siegekre van jó vezető légió és jó vezér is The Others és Jonur személyében.
    Magyarok szempontjából 30környékén van az aktív játékosok száma ,ez 3 magyar légióra oszlik, a legnépesebb ezek közül a Harcosok Klubja. a légió magja Spatáról jött régi tapasztalt motorosok. Ts használat kötelező
    A HUNterekben fölég fiatalok játszanak már aki még aktív 14-18éves korosztály. semmi sem kötelező.
    Az Előretolt Helyőrségben pedig 25év feletti tagok vannak de ők vannak a legkevesebben. Ts használat kötelező.
    Illetve elszórva 5-6 tagot tudok akik nemzetközi légiót gyarapítanak.
  • undY1ng
    Rendben, akkor utoljára (de már remélem több karit nem kell csinálni) > Perento > Asmo oldal. Its okay?
  • Malachit
    Mert mindenki azt csinál és nincs ellenfél, csak pve mobolás, meg annak a pár szerencsétlennnek a lezergelése 1-2 vs 10-20 formában, aki véletlen asmo karaktert mert indítani.
  • undY1ng
    Na most már tényleg nem tudom, hogy melyik felén induljak így el... Miért easy mode az Elyos?
  • Shaenis
    alyr, ugye viccelsz? szerinted 5 év játék után nem tudom megkülönböztetni a jobb játékost a csítertől? a jobb gearről csak annyit, hogy ha a 4 star officer setnél (+15) van jobb pvp gear a játékban, akkor én még nem hallottam róla
  • Vicodine
    marmint a sorcik a gunner ellen sirnak? mar csak azert mert egy jo sorci ellen igen csak keves az eselye egy gunnernak barhogyan istud jatszani
  • Trollface
    Ely-vel az a baj ,hogy mindenki ely akar lenni és perento meg nexus kivételével ely fölény van... Meg unalmas az élet elyként mindig farmolsz , easy mode ,az asmo fajt kiirtják... így nincs ellen ,hol a kihivás ebben?

A gunnerhez annyit , valaki emlitette milyen faja meg szép, hogy egy OP gány kaszt a dupla godstonejaival.. Én utálom speciel.. de röhögök mikor a szar noob sm-ek(akikből útálom a fear lock noobokat temp ellen lol , érted meele ellen fear mikor root,dot azt megdöglök ha nem érek oda hozzá leverni) ,sorcok sirnak miatta...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.08.14. 00:50:03
  • undY1ng
    Az a baj, hogy eddig csak Asmodanos karim volt, úgyhogy Elyosost akarok mindenképp.
    Még egyáltalán nem vagyok magas szintű de kérdés, hogy van-e ott is tolongás magyarok terén? Ha igen, átmegyek. Csak kérnék minél gyorsabb választ! :P
  • alyr2
    BAr sajnos a spatan meg mindig jatszik par igen pro elyos...aki 3 testorrel jarkal az ures mapon:D Mert fel hogy valai non elit megveri ha egyedul ugrik ra:D
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2014.08.13. 15:51:31
  • alyr2
    Azert tunik cheatnek mert azonos vagy jobb ruhaban vannak..ti meg elszoktatok attol hogy igazan pvpztek valaki(k) ellen, mert szo szerint eluldoztetek az asmokat a Spatarol..igy ott kb hokizhattok egymassal...:(
  • Malachit
    Gyorsan elkérem tőllük ezt a cheatet, mert jól jönne nekem is :P
  • Shaenis
    Azt miért van, hogy ha Perento asmokat kapunk ellenfélnek JMR-ben vagy KB-ben, 90%-uk csítel? No animation és a többi. Most hogy ott vagy, mondhatnál erről valamit. :)
  • Malachit
    Gyere át gyorsan a Perento-ra, míg nemkéső. Unalmas, hogy mindíg a nexus van csak ajánlgatva :/ nemrég jött át 10+ fő a Spatáról és húztak/húznak fel most karikat. Légió is lett csinálva hozzá :) (In the dark side :D )
  • undY1ng
    Nexusra mentem végülm, ahogy ajánlotta Vicordine.
  • alyr2
    Spatalosra ne gyere!! Az a server meghalt!! Perento az egesz balanszos es nepes hely
  • Vicodine
    nc attol fel h nem lesz sikeres euban vagy nemtom...pedig aki ismerosom kiprobalta mindenki hullamzik h milyen fasza, es tenyleg:D
  • undY1ng
    Már kellett valami új és ezeket a pisztolyos lövöldözős, futurisztikus cuccokat szeretem. Soha nem érdekelt olyan kaszt ami mindig OP volt a többivel szemben.. Mindig is szerettem a "gyengébbekkel" lenni! :)

Off: Jól néz ki az is és tény, h van jópár ázsiai mmo ami itthon is debütálna egész rendesen.
  • Vicodine
    Mindegyik class nagyon baba es eros, ami tetszik, csak azzal told, mert ido kerdese es rerollolsz ha csak azert kezdesz vmit mert tapos...
    Amugy en is hallottam, de ami tuti, h ruszkiknal lesz off, es az is boven jo, angolositassal. Most is jobb a pingem mint aionban, ami az egyetlen zavaro tenyezo lenne...
  • Ashyn
    Én jelenleg Aethertec-el játszom, röviden szólva fun vele a játék :) A gunner sem rossz, ahogy hallom. Ha szeretnél valami újat kipróbálni, akkor az engineer jó választás lehet.
  • undY1ng
    +Artist lemaradt, bocsi.
  • undY1ng
    Köszi a gyors választ!
    Egy utolsó (egyelőre 8-) )kérdésem lenne.. Nem vágtam, hogy vannak új kasztok és ez az engineer elég jónak tűnik. Mi a vélemény róla? Ha ez nem még a "szokásos" Gladiator-on gondolkodom.
  • Ashyn
    Nexus nem rossz szerver, balance se rossz, játékosok is vannak mindkét oldalon.
  • undY1ng
    Off: Arról azt olvastam, hogy sohasem fog ideérni.

De lécci egy Aionos szervert, ahol nyomtátok /nyomjátok! :D /Spatalos-ra emlékszem anno, többi nem/
  • Vicodine
    semmi ok a negativ smylera, nagyon is jo h van egy fasza [email protected] szero:) sajna tort, ezert nem kockulok ra ezerrel, de erdemes kiprobalni, h az embernek had csorogjon a nyala mire ider euba:D
  • undY1ng
    Dafuq? :(
  • Vicodine
    en pl most ezen a szeron tolom, leg faszabb!:)
  • undY1ng
    Azért jó látni, hogy akkor nem hallott a játék.. Azt gondoltam, hogy ha már F2P akkor már nem fogják annyian játszani, mert nem lett a legjobb.
    Akkor kérdésem, melyik szervert ajánljátok? Gondolom minden kaszt használható pvpre (DPSre gondolok), ha jól használod, de itt Aionban mindig a Gladiator állt közel hozzám..
  • Vicodine
    hat van zerg neha nem mondom, de azert amiota van a 3 katalamos terulet azert nem feltetlenul jellemzo, en pl mindig talalok keves letszammal fightot,zerg is van mindig, de van boven hely, h elmenjen az ember mashova pvpzni kikerulve a zerget.
    troll: klantarstol hallom, hogy az az atvaltos tablazat amit linkeltel az nem valos adatokat tartalmaz,a full mythical geart azt vmi 300 akarmennyi kerabol lehet majd atvaltani a mostani star offis gearbol. az azert mar normalis es elfogadhato, sot, az mar kifejezetten primitivnek mondhato, hiszen ha van tobb karid, amivel kiszedsz partokat es scrollal atkuldod vagy egyszeruen csak veszel vkitol es a fokarival csak a valtasra kell tartogatni a medalt, szerintem igy mar teljesen korrekt. azok a szamok a fegyo/1144 kera medal az valos, ha nem valtod akkor annyi..:D
  • Berin01
    Mala meg Vicodine is játszik már a gamevel a kezdetek óta tehát ők és a hozzájuk hasonlók biztos hogy új karit is 1-2 hét alatt felröptetnek 65re, és ott gearelödnek. minek szarozanak ugye:)
    Viszont beleszaladtam nagyon sok olyanba aki 2-3 hónapja játszik felhúzta a kariját 65-re 1-2 instaba volt max és a karakterét nem tudja használni mert a skillei felét nem ismeri, a karija dolgát nem tudja.Az unalmas instak szerintem hasznosak fölég az újaknak , és igencsak összetud szoktatni egy csapatot is, tény hogy 50 alatt kb semmi nincs, de a felett szerintem egy új játékos, aki fejlődni ismerkedni akar a gamevel, ne szaladjon fel 65re mert csak elmegy a kedve az egésztől, mert a gearje szart nem fog érni senki ellen, és ha lenne is gearje ,a játéktudása miatt (tisztelet a kivételnek) úgy lenyomjak bélyegnek hogy elmegy a kedve a játéktól.Annyi a tartalom a játékban hogy aki újonnan jön a 10dét nem látja és eligazodni nem tud hogy mit kéne kiszedni mivel érdemes foglalkozni és mivel nem.
    Utoljára szerkesztette: Berin01, 2014.08.11. 15:00:39
  • Malachit
    Ja pvp az van, átgázol rajtad 2-3 csapat aztán kapsz pvp-t amennyit csak elbírsz idegileg :D
  • Vicodine
    szerintem szard le az instakat azt haladj 65re izibe es ott majd jobban jon minden meg tudsz mar gearelodni, semmi ertelme kisszinten cseszekedni az unalmasabbnal unalmasabb instakba. pvp meg van boven, csak jo szerverre kell menni
  • undY1ng
    Leginkább mondjuk én mindig is PVP orientált voltam, ott mi a helyzet? Akár Open World PVP is (mindig ott voltak a nagy csaták).
  • Malachit
    Annyira begyorsult a fejlődés és 50 alatt annyira fogod cserélni a ruhákat, hogy ott nem érdemes semmit se csinálni velük (tán, ha nagyon el vagy eresztve akkro 30-as AP-t kiveheted majd 50-en cseréled 50e-re és végül azt 65-ön BM-re.) Insták meg ilyen max szinesítésként szolgálnak kisszinten. A régi játékhoz képest széjjel vannak már nerfelve iszonyat. (jobb gerrel egyedül szólózhatók amint be tudsz menni).
  • undY1ng
    De a "felsőbb" területeken zajlik az élet? Hát, gondolom egy régebbi játékosnak (alig emlékszek már valami instára is) a második pont lenne a jó, nem? Megismerjen szépen lassan minden instát meg ilyeneket.. Vagy felesleges?
  • Berin01
    Belevágni érdemes , de tény hogy értelmes légió nélkül az embernek elmegy az életkedve nagyon gyorsan.
    Jelenleg 2 tipus van te döntsd el melyik fekszik neked jobban, egyik aki felszalad ugy 2 hét alatt 65re az alsó részeket kihagyja teljesen és ott elkezd Battle medalionbol gearelödni, instakat max 60+okat nyom.
    Másik aki szép lassan halad felfelé miden normális instát megnéz legalább 1-2szer és gearelödik ezekből. Persze 50+ ők is az alatt már nem nagyon érdemes maradni , mert a nyílt világ pvp alsó szinteken halott, mert annyira kihaltak a területek hogy nem éri meg ott maradni.
  • undY1ng
    0-ról kezdőknek érdemes lenne belevágni a játékba? Én mindig is imádtam Aiont, csak soha sem találtam a megfelelő guildet aztán beleuntam egyedül. :(
  • Vicodine
    de regebben nem volt ennyire genny a gearelodes mint mostanaban,most tenyleg eldurvult a dolog. bar mondjuk most h van 65os abyss scroll igy lehet tobb karival egynek farmolni a geart,de baszod ennyi medalt mint a mythes abysshoz kell soha nem lehet osszeszedni...ha szerencses vagy es van egy perma allyd akkor naponta olyan 8 kera bejohet fixen, meg mondjuk te vagy a szerver leg faszabb gyereke es minden siegbol legalabb 1 kera kijon es van mondjuk 2 fort is illetve valtasz mithrilt meg mittomen gloryt nyersz amire nincs esely ennyi csiter ellen, stb...akkor is legyen mondjuk napi 10-15, de nezzuk a 15ot. tobb mint 4000kera kell az uj szetthez...nem kell hozza matek zseninek lenni, h az tobb mint 250 nap, de akkor is ugy, h ez a mennyiseg minden nap bejott!! ergo vagy megbaszodtak ott koreaban vagy nem tudom mi van mar...ezt a lvl 65os tartalmat nagyon kihuzzak, ezutan elvileg ezutan mar lvl 70es cuccok jonnek 5.0ban, ha azt is ennyire eltulozzak akkor nem vagom leszarom, regebben amikor volt idom kockulni akkor sem tudtam volna ezt mar kiszedni. vagy az a gear csak amolyan disznek van bent,mert jelenlegi allas szerint nem hinnem h van ember aki kiszedne
  • Trollface
    Hát gec én már most nem tudok gearelődni, nem igaz hogy az a csicska cera nem tradelhető.. ÁÁ persze mert akkor nem kéne szopni meg lehetne több karival farmolni 1 karinak a geart.. Én se értem csak cristalkr-nek van ez a powerbookja azt linkelte Gameforge forumba.. A koreaiak mindig ezt a grindes buzulást csinálták..
  • Vicodine
    meg amit meg nem ertek, h abban a tablazatban amit linkeltel troll,h mennyibe fog fajni az upgrade, ott a 65os eternal abysst ugyannyi medalert es apert lehet felupgradelni mythicalra, mint amennyibe a mythical kerul onmagaban, csak kell meg melle mas item is vmi essence genny, plusz meg a regi fegyo....tehat sokkal dragabb upgradelni, mint megvenni onmagaban, hol ebben a biznisz?:DD
  • Vicodine
    meg emesztik az emberek az uj medal mennyiseget ami kell majd az uj gearhez, azert nem ir senki, meg par het es megemesztodik:D amugy en kajak kivagyok rajta meg mindig, mert semmit sem talaltam ami arra utalna, h jobban fog jonni a medal, kiveve azt az 50szer ismetelheto 3 napit,ami 150et ad,lofasz habba..... nem tudom mennyi ido van meg 4.7ig, de h a faszba lehet majd gearelodni?