24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23805
    ha mi lelte a gfet h normalis lett?:D tok faszan megoldottak a balance kerdest,ami hosszutavon ugyan de eredmenyre vezethet.semmi transfer vagy merge...helyes! annyi,h nem lehet elyt krealni(legalabb is nalunk elyt) illetve a fejlodo karik kapnak sok bonuszt gearhez,amit eddig lattam 30as ap fegyo 40k insignia meg 7k pvp insignia meg kisebb szinten tobb recovery tea stb...ami ugye osuztonzi az embereket akik elkezdenek jatszani,illetve ely oldalrol max fogyhatnak a jatekosok szaporodni tutira nem fognak:) mondjuk ennyire egyszeruen ezt mar miota meglehetett volna csinalni mert nem egy agysebeszeti beavatkozas ez,de hat ennek is orulni kell
  • Trollface
    #23804
    Time will tell....
  • Vicodine
    #23803
    a wildstarral meg azert szoptak mert nem volt jo maga a game,de b@s eseteben ez nem igaz
  • Vicodine
    #23802
    de ez nem kerdes,tuti h jon jovore b&s,es meg ha minden igaz ev elejen
  • Trollface
    #23801
    Ncsoft szerintem nem adja ki azt EU/NA-ba nem érné meg.. A Wildstarral is szoptak ahogy hallottam ,tán úgy emlegetik mint a legnagyobb epic failt az MMO történelemben,facen mindenképp... Már most mergeről beszélnek és 2-3 hónapos ..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 21:47:06
  • Vicodine
    #23800
    hat ott is a kulcsin miatt nem jatszottam,amugy tartalmilag meg jatszahtosagilag mai napig legjobb mmo.de nem baj mert jovore itt lesz b@s es az visz mindent,hu gec az vmi nagyon babara sikerult
  • Trollface
    #23799
    Ez van amig nem lesz jobb játék addig bőven jó.. Amúgy a GW2 animációja is röhejes volt.. NEM a skilleké hanem a mozgásé futás,ugrás stb.. Ott is sírtál? :D
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 21:37:18
  • Vicodine
    #23798
    a tartalmaval nincsen baj,csak azt a kurva iranyitast meg idetlen mozgast oldottak volna meg h ne kelljen szanalombol rohogogorcsben allnom mikor ranezek a monitorra:DD tenyleg kar erte
  • Trollface
    #23797
    El lehet majd vele lenni az Aionnál szebb meg pont a hajózás.épités ,farmolás érdekelne ,csakhát.... 2700-asa sor...
  • Vicodine
    #23796
    2009,Aion,NsWest,r.i.p. :D
  • Trollface
    #23795
    Be se lehet jutni akkora a sor lol már.. Trion pff....
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 16:18:58
  • Vicodine
    #23794
    persze igaz...de ha vmi nem felhasznalobarat es bugyuta, akkor az azert mar lehet kicsit tobb annal:) pedig sajnalom mert jok az alapok
  • undY1ng #23793
    Ízlések és pofonok. :)
  • Vicodine
    #23792
    hat ami biztos,h aion populaciojat nem veszejezteti archeage:DD basszus meg azt a fost..pedig tok jo lenne, fasza otletek skillrendszer stb...de az az iranyitas meg muanyag hangulat annyira elvezhetetlenne teszi h botrany. kajak aion motorja jobban ment volna hozza, mer ez ...
  • Trollface
    #23791
    Plume.....
  • Malachit
    #23790
    Nem, de állítólag mindenki jól jár majd vele :D (Ami elég érdekesen hangzik).
  • Vicodine
    #23789
    valaki olvasott rola melyrehatobban, h milyen lesz 24en a balance update?
  • Vicodine
    #23788
    irta h csinalt masik accot de azzal sem megy neki,nyilvan az ipjet is blokkoltak. akkor marad a proxi
  • Shaenis
    #23787
    Ha lvl4 voltál csak, akkor ne is foglalkozz vele, regisztrálj új accountot.
  • Shaenis
    #23786
    Nagy valószínűséggel feltörték a jelszavadat, és azzal árultak kinaht pénzért. A gold sellerek folyamatosan spamelik a reklámot, folyamatosan bannolják őket, de mindig szereznek új accountokat.
  • Horzsoló
    #23785
    Nem játszottam soha huzamosabb időt az Aion-nal. Kb. 2 éve letöltöttem kíváncsiságból, lvl4-ig nem jutottam el. Most kedvet kaptam hozzá kedvesemmel, hogy játszunk de mindhiába.
    Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2014.09.15. 08:59:56
  • Vicodine
    #23784
    hat pedig ez ban..:D megpedig perma, ami annyit tesz hogy nem lesz feloldva soha. lehet az ipdet is blokkoltak es azert regelsz hiaba. valami csak volt, mert azert hogy belogolsz 10 percre meg nem banolnak...
  • Horzsoló
    #23783
    Helló! Nem tudok bejelentkezni a játékba. Csináltam új reget, sajnos azzal sem. A weboldalra sem enged bejelentkezni. Soha nem voltam banolva mert idáig kb. ha 10 percet játszottam a játékkal vagy 2 éve. De az új reg. sem használ.

    A hiba üzenet a következő a játék bejelentkezésnél:

    Your account has been blocked. Your account has been permanently banned dou...

    A Gameforge féle Aiont UK töltöttem le, nem tudom létezik-e másik.

    Előre is köszönöm az ötleteket!


    Utoljára szerkesztette: Horzsoló, 2014.09.14. 14:07:58
  • Vicodine
    #23782
    a governor gear az egy dolog...de minden jatekos nem lehet governor....amugy jah en is idonkent felbaszom rajta magamat,mert van par negativum, de valahogy megis itt kotok ki allandoan..:DDa +99 gearrol meg annyit,h volt mar ra pelda, h kijott par ujitas, es mar elore karaltunk h ez mekkora fos lesz, de ugy lett megoldva a vegen,h siman elfogadhato lett.itt is alapbol ez van, sok minden valtozik a 99ig encsizheto gearen kivul,nagyon sok..eleve az encsizes is egyszerubb lesz,nem ugy mint most, hanem csak 5 fele kavics lesz,amit mobok is,bossok meg questek adnak majd, es rate is fel lesz huzva nyilvan, de en pl orulok neki,h a vedelem nagyobb lesz, hatha tovabb tart majd egy pvp:D
  • Shaenis
    #23781
    ok gagyi, meg rohad. de van jobb?
  • Trollface
    #23780
    Már bannolták, meg Auvre is quitolt (a szeró nagy részével egyetemben)... Amúgy Aion eleve egy elbaszott játék amit túl hamar adtak ki... aztán jött a 2.0-as irány... De ez van... Amúgy Vico azaz ingyen gov gear se p2w? ingyen lila ap gear hagyjál már és nem is a pvphez volt kötve.. A normálisabbak már 2012-be otthagyták és jobban jártam volna ha rájuk hallgatok... De most ,hogy halottak a szerók meg jön a +99 gear , ennek annyi... Már csak vegetál.. Mai szemmel meg már röhejes is egykét eleme pl a siege meg a zerg pvp.. Amúgy az egész játékipar rohad már egy ideje és csak egy-két kivétel van...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.11. 14:23:43
  • Bumlista
    #23779
    Az AP már szart sem ér a rank szempontjából.
  • Vicodine
    #23778
    mondjuk ha vki penzert megveszi a rankot, az mitol p2win?:D a rank az nem szamit sazrt se, egyedul a 4star kell a ruci miatt h tudjad hordani...a csitereket meg sosem bannoltak mostanaig, igen, ez regota problema volt mar...
  • undY1ng #23777
    Sajnos nekem teljesen érthetetlen a videó, hogy itt most mit kéne nézni... amiket írsz természetesen értem.
    Egyelőre elvagyok a játékkal, aztán majd lesz ami lesz. :)
  • x3rb
    #23776
  • x3rb
    #23775
    Mitől ? :)
    Mondjuk hogy Telemachus asmo oldalon egy srác annyi gold keyt vett shopbol hogy 30 000 000 +++ APt szedett ki pár nap alatt és lett grovernor ?
    Ja és a storyhoz tartozik hogy nem volt eyeben anno annyi gold box hogy tudta volna elhasználni a kulcsokat ,rinyált kicsit ezért GF betette a "Theboss eventet" miszerint minden 5 méterenként volt egy box.
    Vagy hogy azóta ha 50 videó bizonyítha hogy haxor akkor is szemethunynak mert miliókat költött már el ?

    https://www.youtube.com/watch?v=4jTvlvln8Fk

    no comment..
    GF egy bullshit
  • racsir
    #23774
    ha valaki akar venni gp-t valódi pénzért írjon pmet és megdumáljuk olcsóbban adom mint a shopban van
  • Vicodine
    #23773
    nah..... erre kivancsi leszek:DD
  • undY1ng #23772
    Mitől lenne p2w?
  • x3rb
    #23771
    Vico : Anno fizettük a real manit ( havidíjat ) , még sem sírtunk érte soha . :D Most meg free azt még így is megy a QQ .
    De nekem azok az idők még is jobban bejöttek . Nem p2w volt hanem p2p .

    Ja és amiért feljöttem :D. Eladom az accom ha valakit érdekel . Collectors + preorder .
    Ja és perma veteran acc , szal nem kell gp-t venni hogy elérd az összes contentet (pl brókert) a játékban.
    Van rajt egy csomó kari . Tank , szin , ranger fasza gearban . Meg pár másik .
    Akit érdekel írjon pmet .
    Csácsumi :D
  • Vicodine
    #23770
    na mar megint a GP tema..:DD ettol vagyok ki, a sok dedos nyomja itt, mintha lenne vmi jelentosege a GPnek...az elejen lehet erezni a hianyat kicsit,de max 1 honap utan mintha nem is lenne(addig ugy is fejlodik az ember), semmi megeroltetot nem jelent a beszerzese, es ezen vannak kiakadva sokan hihetetlen, mintha real manit kene erte fizetni sokan ugy allnak hozza
  • Berin01
    #23769
    Tényleg nem szép dolog a gameforgetől ez, de a játék megismeréséhez nem kell gold pack 40-50szintig annyira segítik a fejlődést annyi cuccot kapsz hogy szinte mindig a legjobb cuccokban szaladgálsz.
    50 szint felett jön a pénz rendesen, ingame meglehet venni egy gold packet , tény hogy melózni kell érte de megoldható, kell egy ismerős , de pl ezt legion belül megszoktuk oldani, ha már elöbb akarsz használni brokert egyszeri 5k becsengetése után kapsz 2 gold packre való coint , és onnantól ingame megveszed a gold packet minden hónapban a bejövő pénzből.
  • Hitmanus
    #23768
    Tárgytalan. Mikor eljutottam a játékba a Brokerhez szomorúan tapasztaltam, hogy Gold packet kér a használatához ne ez nálam be is tette és kapásból töröltem. Ilyen szar dolgot, pedig maga a játék bejön.
  • undY1ng #23767
    Kb. ha egy picit lejjebb nézel, írták, hogy Perento Asmo oldal > Előretolt Helyőrség légió névvel. Tudtommal itt van a legtöbb magyar is.
  • HyperManiac
    #23766
    Arathor