24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    mint minden mas kari,ugyanugy jo pvpre is meg pvere is
  • undY1ng
    Értem, köszi a választ! De remélem azért PVE-re is jó lesz ez a gunner..
  • Bumlista
    A lényeg ne akarj egyszerre sok mobot összeterelni, mert bele fogsz halni mivel olyan skillje nincs amivel sok mobot egyszerre le tudsz ölni. Ami van cannon ra az sem olyan hatékony hogy érne valamit.
  • undY1ng
    ? Miért ne? Vagy mit értesz "terelés" alatt? Valami értelmesebb választ légyszíves..
  • Vicodine
    hat ennyi,ne nagyon akarj terelni vele:)
  • undY1ng
    Értek angolul, tisztában vagyok a skillekkel, hogy mi mit csinál / mi mire jó. Továbbá lvl 48-on a legnagyobb platinum coinsból kiváltható cuccokban rohangálok, gondolom a szintemen ennél jobb cucc nincs. Sima mobok gyorsan halnak.. Látom, hogy a későbbiekben lesznek majd AOE skillek (legfőképp cannon fegyóhoz). Csak gondoltam aki itt tapasztaltabb gunner terén mondana egy két okosságot. :)
  • Vicodine
    szerintem aionban ezt a terelosdit hanyagold soloban,foleg low gearben leatherben...legalabb is ha alapdolgokkal nem vagy tisztaba(a skilljeiddel) akkor gondolom a geared sem a leg brutalisabb:D
  • undY1ng
    Persze, hogy használok de egyelőre én csak azt találtam ami 4000 DP-be kerül...
  • Shaenis
    ugye használsz cannont is? azzal vannak aoe skillek
  • undY1ng
    Gunner szakértőt kérdeznék, hogy lesz (vagy már van 48-as szinten) valami AOE skill? Mert kicsit most amolyan "silkroad"-os küldik kezdődtek, hogy ölj meg 40 meg 50 olyat aztán jól jönne ha többet összelehetne húzni és le AOEzni. :P
  • undY1ng
    Mostanában nagyon sok ilyen acc feltöréseket olvasok más fórumokon is. Főleg az inaktív fiókokat.. Kezdek félni. :/
  • Vicodine
    az egyik accomra nem tudok belepni,aszondja rossz a pass...honlapra se.hat szep, lenyultak az accomat,vegulis csak olyan 20 GP meg olyan 800milla volt rajta kpban...meg hat egy 65os klerik ami mindig jol jon,h az annyukba eresztenem bele a nagykest amelyik lenyulta faszom kivan
  • ChipHazard
    Szeretnék kérdezni valamit, időről időre követem a játék híret, és egy dolgo mindig érdekelt. Mindig amikor jönnek az uj tartalmak mint most majd valamikor a 4.7- es, akkor álalában tele vannak uj ruhákkal, emotokkal stb.
    Ezeket a játékon belül meg lehet szerezni, vagy it EU-ban ezeket kiveszi, és eladják a shop-ban ? mert látom hogy ott vannak dolgok, de ezeket nem lehet a játékon belül megszerezni ?
    ugy értem pl ez, ahogy napozni lehet
    http://www.youtube.com/watch?v=YSoHXPpeaFo&list=UU_TmrbPFeDZsSO9YpB66i2g
    vagy ezek
    Aion 4.7 - New costumes
    http://www.youtube.com/watch?v=ftHgzJthF3M&list=UU_TmrbPFeDZsSO9YpB66i2g

Szóval ezek mind megvásárolható dolgok vagy valahol benne kéne lennie a játékban ? , tudom hogy a 4.7 jelenleg még nem , már mint itt euban, de ugy összességében a többi.
  • Vicodine
    ez nalad hiba szerintem csak...
  • undY1ng
    Mitől lagolnak ennyire a szerverek? Belépni is kb. 10p.
  • Vicodine
    craftnal befolyasolo tenyezo,hogy ha nagyobb szintu a szakma,akkor jobban procol a cuccos? mert most 506os craftal akarok legyartani vmit,es eszmeletlen draga minden hozza,az elso 3 resze az nem procolos,de a masik 4 resze a fegyonak igen,es az elsohoz amihez procolt cucc kellett,eddig egyszer procolt be a 13bol. emlekszem amikor gst kraftoltam,ott 540es vagy vmi ilyesmi az alchemym,ott meg volt hogy 5bol 3 is procolt...veletlen volt vagy van osszefugges?
  • Shaenis
    Vannak olyanok akik mindig sírnak, bármi változik, azokkal nem kell foglalkozni. Én örülök az új siege timernek, 1 órával korábban tudok aludni ezentúl. Btw legjobban annak örülök, hogy az AP relicek 100-ig stackelődnek, rengeteg helyem lett most. :)
  • Vicodine
    hat azert ahhoz messze allunk meg:D
  • Trollface
    Pár csicska ely rage quitol remélem. :D
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.24. 23:25:07
  • Vicodine
    habar igy is honapok fognak eltelni mire valami javulas varhato,de elindult vegre vmi,illetve ez az elso balance update,lesz meg mas is ahogy neztem de semmi info meg
  • Vicodine
    had sirjanak,rajuk is fer,most egy csomo szerveren nincs tobb ely kari kreat:D hosszutavon jo lehet ez,majd kiderul
  • Trollface
    Elyk sírnak is a fórumban ,hogy túl sok a siege és nincs idejük mindre meg pve-re is... Egyem a kis szivüket..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.24. 20:28:05
  • Vicodine
    ha mi lelte a gfet h normalis lett?:D tok faszan megoldottak a balance kerdest,ami hosszutavon ugyan de eredmenyre vezethet.semmi transfer vagy merge...helyes! annyi,h nem lehet elyt krealni(legalabb is nalunk elyt) illetve a fejlodo karik kapnak sok bonuszt gearhez,amit eddig lattam 30as ap fegyo 40k insignia meg 7k pvp insignia meg kisebb szinten tobb recovery tea stb...ami ugye osuztonzi az embereket akik elkezdenek jatszani,illetve ely oldalrol max fogyhatnak a jatekosok szaporodni tutira nem fognak:) mondjuk ennyire egyszeruen ezt mar miota meglehetett volna csinalni mert nem egy agysebeszeti beavatkozas ez,de hat ennek is orulni kell
  • Trollface
    Time will tell....
  • Vicodine
    a wildstarral meg azert szoptak mert nem volt jo maga a game,de [email protected] eseteben ez nem igaz
  • Vicodine
    de ez nem kerdes,tuti h jon jovore b&s,es meg ha minden igaz ev elejen
  • Trollface
    Ncsoft szerintem nem adja ki azt EU/NA-ba nem érné meg.. A Wildstarral is szoptak ahogy hallottam ,tán úgy emlegetik mint a legnagyobb epic failt az MMO történelemben,facen mindenképp... Már most mergeről beszélnek és 2-3 hónapos ..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 21:47:06
  • Vicodine
    hat ott is a kulcsin miatt nem jatszottam,amugy tartalmilag meg jatszahtosagilag mai napig legjobb mmo.de nem baj mert jovore itt lesz [email protected] es az visz mindent,hu gec az vmi nagyon babara sikerult
  • Trollface
    Ez van amig nem lesz jobb játék addig bőven jó.. Amúgy a GW2 animációja is röhejes volt.. NEM a skilleké hanem a mozgásé futás,ugrás stb.. Ott is sírtál? :D
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 21:37:18
  • Vicodine
    a tartalmaval nincsen baj,csak azt a kurva iranyitast meg idetlen mozgast oldottak volna meg h ne kelljen szanalombol rohogogorcsben allnom mikor ranezek a monitorra:DD tenyleg kar erte
  • Trollface
    El lehet majd vele lenni az Aionnál szebb meg pont a hajózás.épités ,farmolás érdekelne ,csakhát.... 2700-asa sor...
  • Vicodine
    2009,Aion,NsWest,r.i.p. :D
  • Trollface
    Be se lehet jutni akkora a sor lol már.. Trion pff....
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.09.20. 16:18:58
  • Vicodine
    persze igaz...de ha vmi nem felhasznalobarat es bugyuta, akkor az azert mar lehet kicsit tobb annal:) pedig sajnalom mert jok az alapok
  • undY1ng
    Ízlések és pofonok. :)
  • Vicodine
    hat ami biztos,h aion populaciojat nem veszejezteti archeage:DD basszus meg azt a fost..pedig tok jo lenne, fasza otletek skillrendszer stb...de az az iranyitas meg muanyag hangulat annyira elvezhetetlenne teszi h botrany. kajak aion motorja jobban ment volna hozza, mer ez ...
  • Trollface
    Plume.....
  • Malachit
    Nem, de állítólag mindenki jól jár majd vele :D (Ami elég érdekesen hangzik).
  • Vicodine
    valaki olvasott rola melyrehatobban, h milyen lesz 24en a balance update?
  • Vicodine
    irta h csinalt masik accot de azzal sem megy neki,nyilvan az ipjet is blokkoltak. akkor marad a proxi