24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23885
    ebbol a videobol amit leszurtem ranger boostot 4.8ra: gale arrow 2X repeatable, es 8sec cd helyett 6 sec. Fleshcutter arrow(swift shot chainje) cdje 15secre redukalva,asszem 24 volt eredetileg. Jo kis skill, 10%defet leszed, templarok meg gladik ellen hasznalatos...Akkor ugy nezem, h mar hideban is felscrollozhatja magat a ranger anelkul, h kijonne hidebol, de buffolas hatasara kijon, legalabb is ezt vettem ki,h csak scrollozasnal nem. Az eddig total haszontalan agonizing arrowos buildet is hasznalhatova probaljak tenni, sok skillnek igen szepen leredukaltak a cdjet:agonizing arrow,explosive arrow stb...Azt gondolom mar tudjak akiket erdekelt a tema,h 4.8ban az osszes eddig egy cdn levo ranger skillt (bestial furry,focused shot,hunters eye,dodging ,aiming,strong shot) ezentul majd fellehet tenni egyszerre, nem csak kettot ezek kozul.Tovabba az eddig remove shock chainje kent hasznalt(hasznalhatatlan ezmiatt..) seizure arrow, ami hpt tolt vissza es egesszen jol is sebez,ezentul fele akkora cdje lesz,es nem remove shock chain, hanem dodge utan lesz hasznalhato,tehat focused eva aztan adj neki. Bar nem tudom milyen modon valtoznak majd a statok, de tegnap neztem egy koreai ranger videot, ahol sracnak 3400 evaja volt, es a tobbi statja is elfogadhato volt tehat nem eva buildes.::DD szal lehet meg focused eva nelkul is jo eselyel evadelunk majd. Aztan van itt meg egy olyan skill, ami szinten total haszontalan volt eddig, olyan targetra lehetett raloni ami be van stunolva,es erre ment ra ket gyengebb es egy erosebb(finishing arrow) loves,na most az erosebb lovest kulonvettek, nem kell elotte elnyomni a ket rovidebbet, illetve nem kell,h stunban legyen az illeto, viszont ez lesz most a remove shock chainje, es ha ellovod stunolsz vele, szal hasznalhatobb lett, bizonyos szitukban ezentul erdemes lehet majd elloni a remove shock chainjet. Akkor van egy skill,darkwing arrow a neve, es ennek volt egy erosebb stigma valtozata,ami ugye hasznalhatatlan volt, mivel h senki nem hasznal el egy stigma slotot az miatt,h az egyik skillje vmivel erosebb legyen. Na ezt az erosebb stigmat alapbol megkapjuk, persze meg sok mas stigma skill is alap skill lesz(silence,sleep,speed of the wind stb..). Tovabba csokkentettek a ranger skilljeinek animacios idejet,magyarul gyorsabb lesz az attackpeedje. Az biztos, h a rangerre mar ra is fert egy kis boost, nem tudom tobbi class miket kap majd meg,de ugy tudom rangeren kivul a bard(hat ennek nagyon kellett), a gladi meg assak amik boostolva lettek, tobbi az kb stagnalva marad vagy minimalis nerfen megy at, de erdemben alig valtozik majd.Persze azoknak nem jartam utanna, lehet meg meglepetes, de eddigi olvamanyaim alapjan. Szal ranger vegre kapott is,nem csak annyi h nesze semmi fogd meg jol, mikozben a tobbi classt az eddigi patchek alatt szarra tapoltak, a ranger ugy lemaradt,h mar tenyleg csak a szarabbul gearelt emberek ellen van erdekes pvp,de ott sem mindig...A statok alakulasara is kivancsi leszek meg, mert ez szep es jo,h a dpst megnovelik, de a tulelo kepesseg egyenlore meg nem bontakozott ki szamomra, amit igertek. De hat messze meg egy teljes 4.8as patch notes, amiben minden le van irva, remeljuk jo dolgok lesznek. Az biztos, h lattam mar videoban 3.6k magic supressionos sorcit, szal lehetnek meglepetesek a statoknal..:P
  • Pilutika
    #23884
    mikor indulnak a szerverek?
  • Vicodine
    #23883
    ha gec,szivesen jatszom meg aionnal, de ez a clerik opsag mar kezd idegesiteni...regebben ugye az sm volt a meno, most smet kb boldog boldogtalan megolni mar,most meg a clerik...nem ertem minek kell mindig h legyen egy kiemelkedoen op class, mig elek nem ertem meg. ha gec amikor 3 baszott durva dps nem tud megolni egy cleriket az mar tulzas....es ahogy elnezem nem is varhato valtozas, legalabb is nem latok a kovetkezo patchekben erre vonatkozo dolgot. na mind1 szarni ra:D
  • Trollface
    #23882
    Faszább volt. :DDDDD
  • Vicodine
    #23881
    :DDDDD
  • Vicodine
    #23880
    hogy ne lenne baszod,"nyakunkon"(ugy fel evnyire) van itten a 4.8,amiben igen sokminden valtozni fog:DD eszem a zuzadat
  • Yury91
    #23879
    Sziasztok. Eladóvá vált Aion Accountom Inaktivitás miadt. (Elyos Oldalon, Spatolos szerveren) akit érdekel bővebb infoért irjatok emailt:[email protected]
  • Trollface
    #23878
    Na van valami hír? :D
  • Vicodine
    #23877
    az fasza , ezutan mar casting speed fuggoek lesznek a chargeable skillek...
  • undY1ng #23876
    Ja, én kis hülye. Elfelejtettem, hogy a jenkik (ellenben ázsiaiak után) mindig hamarabb kapnak meg mindent. :(
  • Vicodine
    #23875
    senki sem mondta,h jobb ott,csak tudom, hogy van par fanatikus aki ott jatszik,es ott most jott ki a 4.7es patch,ami itt meg nincsen, ezert kerdeztem azt,amit kerdeztem
  • undY1ng #23874
    Laikus vagyok úgyhogy meg is kérdezem... Miért jobb ott játszani mint EU?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2014.11.16. 11:09:02
  • Vicodine
    #23873
    amcsi szeron aki tolja,attol kerdeznem,h ez az uj pvp insta ahonnan faszanyos mythical pvp cuccok johetnek, az milyen nehezen jon,vagy mi is van ezzel? illetve az uj solo instabol mi eshet?
  • Vicodine
    #23872
    hat igazabol a mani az nem problema,gp sem, ugy altalanossagban is gfel az a baj,h lassabban jonnek a patchek 2-3 honappal amcsihoz kepest,amugy mas baja nincsen.az 5500 amugy az nem ugy van,h egyszerre online,hanem annyi ferohelyes,egyszerre 3knal szerintem mar fingana a vas, az 1500-1500 palyer lenne jatekosonkent,amikor faszon fullon mentek a szerverek kezdetekkor ugy h mozdulni sem lehetett a sok jatekostol,akkor sem voltak annyian
  • ChipHazard
    #23871
    Koreában elég sikeres, még mindig, szerintem, és valahogy ott érdekes modon jobb eventek is vannak. Az amcsiknál is düböröghet rendesen, egyedül ez az EU gameforge, shit az ami nem tudja hogyan kezelje. pl teszem azt magyarázátok már el nekem mi a picsáért, kel 3-4 angol meg német meg francia szerver, miért nem csa k2 az azonos nyelvből , amikor igy is pangás van. elvileg 5500 férőhelyesek a szerverek, ha 3 angol szervert össze vonnák még akkor sem közelítenék meg az 5500-t csúcs időben sem. Felsleges teher ráadásul ezeken a szeroknak a fentartása. ez a gold pack dolog még talán anyira nem is vészes, nem tudom, sosem jutottam odáig hogy beszerezzem, nem tudom hogy és milyen menyiségben lehet zsét szerezni a játékban, menyire lehetsz gazdag a játékban.
  • Vicodine
    #23870
    hat nemreg meg a top 3ba benne volt,lehet lejebb csuszott,de azert par milla ember tolja, ami soknak szamit,de persze ha szazmilla a merce akkor kevesnek..D:
  • Trollface
    #23869
    Most se játszik sok ember vele. :D
  • Vicodine
    #23868
    kiszedik mert sok teruletet ki kellett szedni mert ennyi nem kell mar,mi a fasznak legyen annyi folosleges map...es az,h most ingit meg gelket ujitjak fel es nem tiat meg sarpant, az miert faj...:DD kajak nem ertelek,amugy persze,h aion nem az mar mint ami volt, 6 eves jatek,szep is lenne ha ugyanaz lenen mint kezdetekkor,mar a kutya se jatszana vele:D az,h a valtozas kinek negativ vagy pozitiv,az mar teljesen szubjektiv dolog
  • Trollface
    #23867
    Ingi,Gelkbe ki a faszom járkál pl.? Meg a +99-es gear agyrém is most jön be.. Aion már nem az ami volt vala.. Egyébként nehéz máshogy értelmezni nem 1-2 régiót szednek ki hanem 6-ot.. Minden 3.0-ás területet.. Elég drasztikus..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.11.14. 10:53:34
  • Vicodine
    #23866
    jol beszelsz mert jar a szad,csak reszben hulyeseget..:D 1: nerfrol szo sincsen, kicsit reszletesebben olvasd at az infokat! bar kinek mi a nerf, en pl ha rangerkent tobb skillt tudok majd hasznalni es jobb buildet hozhatok majd ki mint eddig volt, akkor azt nem neveznem nerfnek(valoban eltunik par total haszontalan skill,mert masik skillel "egybeolvasztjak",es hozzaadodik a tulajdonsag)... 2:nem semmisitenek meg semmifele contentet, hanem teljesen logikusan gondolkodnak, ha en fejleszto lennek, es lenne a jatekban egy csomo haszontalanna valt terulet, aminek semmi ertelme, nyilvan en is kivennem-atalakitanam. szal ennek se fule se farka....persze ugy is lehet ertelmezni ahogyan te fogod fel, de egy jatek-reform arrol szol, hogy atalakitanak igen sok mindent,es ha ennek 1-2 patchben benne levo terulet az ara,hat legyen,de annak kevesbe lenne ertelme, ha olyan teruletet hagynanak bent,amit havonta 1-2 player jar, es igazabol max botoknak kanaan.
  • Vicodine
    #23865
    hat ez a stigma enchantolas elegge erdekesen hangzik, na melyik class fog ebbol legjobban kijonni hmm hmm....
  • Vicodine
    #23864
    hat nem tudom,en legtobbet soloban pvpztem,es mindig ingisson volt a kedvenc helyem, ott aztan lehetett daralni az enemyt:D meg volt h mentunk at ptvel is,silenteratol ingissonig mindig hatalmas fightok voltak, nekem az jobban bejott mint az abyssos cuccli, de persze az is jo volt teny
  • Trollface
    #23863
    4.8 info topik

    Egy csomó nerf is lesz... Stigmák,skillek tűnnek el.. változnak meg.. Instákat is kivesznek..

    Shaenis, ezért írtam , én még emlékszem az aranykorra.. A 2.0-val jött ez az elkénylemesedés meg akinek nagyobb a zerg az nyer meg a cseszett farmolás.. Akkor sztem egy rossz irányba mentek, ezt a nagy nerfel meg 3.0 content megsemmisítésével részben be is ismerik...
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.11.13. 13:21:36
  • Shaenis
    #23862
    Én ezt máshogy éltem át, legjobb és legnagyobb pvpk szerintem abyssban voltak 2.0 előtt. Elismerem hogy nagy pvp katalamban is volt a régi siege rendszerben, de az inkább zergfest volt, taktikát nyomokban sem tartalmazott, nem úgy mint anno abyssban. Csak hogy értsétek mire gondolok, néhány példa:
    - a felderítő egységek, amik az ellenséges csapatmozgást figyelték
    - az assassin osztagok az ellenséges kiskek megsemmisítésére
    - az artifactok foglalása, védése, megfelelő időben való használata
    - a szövetségesek mozgásának koordinálása, pl sokszor volt olyan hogy egyik erődre ráment a dredgion, és egyetlen grouppal tankoltuk a commandereket, amíg a fősereg egy másik erődben pvpzett
  • Vicodine
    #23861
    azzal kurtak el mindent??aion torteneteben a legjobb es legnagyobb pvpk ott voltak....te miol beszelsz?:D meg azert igy elore kar karogni,mert kiragadni vmit hatterinfo nelkul szerintem kicsit eros...
  • Trollface
    #23860
    Kiveszik a 3.0-ás régiókat(tia,tia eye, egész katalam, underground kata,sarpan is megy a lecsóba).. Gelk,Ingi sytleos map lesz helyette.. Nem értem mit esznek ezen a 2 régión ,mindent ezzel kúrtak el annó a 2.0-val.

    "Beritra begins his massive invasion to find Siel's Relics. Sarpan, Tiamaranta and Katalam regions sank into the sea revealing new lands."
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2014.11.13. 00:28:01
  • Vicodine
    #23859
    hmmmmmmmmmmmmm
  • Shaenis
    #23858
    hát igen, az egésznek semmi értelme nincs azon kívül, hogy rengeteg gold packet vettek emiatt a népek
    én is felhúztam a másodlagos accountomat lvl24-ig, mert azokat kár lett volna elbukni
  • StarFist
    #23857
    Ja igen, át fogják variálni a lvl31-40 közötti rewardokat is (nem az előnyére).

    Példa a lvl31-re:

    Redeti:
    -2 Major Relic sack
    -1 True black dye
    -1 True white dye

    Új:
    -1 True Black dye
    -3 Lodas amulet (mert hát a Lodas amukra még mindíg q....va nagy szükség van, ezek nélkül nem élet az élet)
  • StarFist
    #23856
    Régen logoltam be utoljára a játékba, de unatkoztam, így gondoltam benézek egy kicsit. A bejeltkező képernyőn egyből az arcomba tolták a vet reward vátozásáról szóló hírt. Elolvastam és gyorsan kiszámoltam, mit fognak majd bukni az új belépők (vagy új altot indítók) a változás után.
    Most csak azokat a dolgokat írom le, amik érnek is valamit (a gagyi emokat, titlket és lodas amukat mellőztem).
    Szóval a lvl1-30 szint törlésével buksz:

    -112 revival stone
    -53 plat medal
    -43 major ancient crown (gyengébbeknek 421400 AP abyss árfolyamon számolva)
    -2 major relic sack (változó, ha szerencsés vagy minimum 50000AP ez is)
    -110 Moriati's Secret Remedy potion
    -3 fabled+8 eternal 100% socket stone
    -az aprólék: 1 Arena ticket box, Black Cloud Wings, Lucky Wings, Aqua Griff egg, 150 Kahrun symbol
  • Trollface
    #23855
    Fura...
  • Vicodine
    #23854
    nyilvan lesznek konkretumok
  • undY1ng #23853
    Ezt most nem értem pontosan...Csak azért, mert kicsit lengésebben néznek ki a setek?
  • Vicodine
    #23852
    komoly:D
  • Vicodine
    #23851
    ja ezt en is lestem...vagy az van,h koreaban kicsit mas a pvp,mert mashogy vannak a dmgek,vagy tenyleg megbaszodtak:D
  • Trollface
    #23850
    "Reducing the general cooldown on skills to make PVP a fast paced experience." Mintha nem haltál vona gyorsan eddig is.
  • Vicodine
    #23849
    assara meg smre vagyok kivancsi,mert ez a 2 class amekkora op jelenleg,ezt nem tudom meddig akarjak tovabb tetezni...ha ez a 2 class nem lenne,meg balance is lenne:D most pl arenaban egyszer nem tudtam megolni egy assat, 3szor egymas utan ugy olt meg,h nem tudtam egyet se beleloni,egyszeruen szanalmas,sm ugyanez,csak az nem para meg stun lock,hanem fear meg dispel meg ezer debuff...
  • undY1ng #23848
    Végre dinamikusabb lesz a Gunner.
  • Vicodine
    #23847
    erdekesen nez ki..
  • Trollface
    #23846
    Ez egy farmolda lett...Nem unalmas egy kicsit? Csak kérdem.. :)