22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • Prince23
    #22196
    Krekkeld be vagy nézzél a mappában vmi msdos köteg fájlt és azzal próbáld elindítani pl.
    Nekem a HL2 Ep. 1 így indul:D
  • Küldönc
    #22195
    RDDVL

    csövike..Másolósban meg van az NFS carbon. Fel is másoltam, és amikor elinditom, azt irja ki hogy az nfsc.ee hibát észlelt és leáll. Kb 2 hónapja ugyan igy felraktam, és tökéletesen ment :s mi a porblem? előre is kösz
  • RDDVL
    #22194
    Hello mindenki lenne egy kérdésem megint elkezdtem jatszani a carbonnal végig nyomtam és nem emlékszem rá hogy van e benne porsche 911 turbo mert mikor rakerestem neten hogy van e benne talaltam screen eket róla. ?!?
  • Küldönc
    #22193
    hi all. lécci segitsetek már, Másolósba van meg a carbon, és felmásoltam. Mikor elinditom akkor nfs exe hibát észlelt azért leált- ezt irja ki. Mikor Még pár hónapja ugyan iugy felraktam és faszán ment:S:S mi a problem?? kösz a segitséget..
  • MoMoney
    #22192
    szted én azt írtam hogy a Dariussal szenvedek? idiot. azt énis megcsináltam elsőre. mindegy már megvan a Farkas is.
  • Bigking29
    #22191
    Én csak annyit mondok hogy egy looser vagy, én 1. re megycsináltam még Darius-t is
  • MoMoney
    #22190
    megy minden aszittem úgy akadni fog szal kösz . a Wolfot amikor átáll aDariushoz nemtom legyőzni. megvan minden már a Dariust is kinyírtam, az Angiet lehagytam kanyonban és a Kenji is alulmaradt de a Wolf nem megy (kanyonpárbajról van szó). vmi tipp?
  • Zsolt01
    #22189

    #21780
  • Palesz18
    #22188
    Hali. Valhogy lehet multizni a carbonnal? Haverommal akarnék jáccani hogy lenyomjam őt:P Valaki help
  • RAZOR27
    #22187
    Cicai ,a scorpions matricát (ami az evo-n van) nem lehet megszerezni .csak magát az autót egyedi kocsinak.(nekem megvan,állat)
  • RAZOR27
    #22186
    #22131
    Dariust énis instant win -el gyűrtem le csak nem lambo-val hanem evo-val.
    nehezebb ,de az a kedvencem :D (lamboval 1000szer könnyeb ,mert az az 1ik a fullra tunizható verdák közül)
  • Csibusz
    #22185
    Hello az lenne a kérdésem hogy olvastam hogy nyelvet kell átálitani ahoz hogy kitudjak rugni embereket...de sehol se találom a nyelvbeállitásokat:( kérlek segitsetek köszönöm előre is:)
  • Viktor9202
    #22184
    Nem Lehet. Tedd le a Winamp-ot a tálcára és a játékban leveszed a hangerőt (csak a zene hangerelyét)
  • MoMoney
    #22183
    sziasztok!
    azt szeretném kérdezni hogy a Carbonba lehet-e valahogyan saját zenét berakni? bocs ha ez a kérdés már felvetődött, de asszem 256 oldal elolvasása senkitől sem várható el :S előre is köszi
  • cicai
    #22182
    köszi, már nem kell
  • cicai
    #22181
    Már 7× vittem végig a játékot csalás nélkül. Nem dudnátok mondani nekem olyan Csalást ami pénzt ad? Szedtem már le mentést, és bemásolom a C:\Documents all setting\P.L\Dokumentumok\NFS Carbonba, a játékban is megjelenik de nem tudja megnyitni egyiket se:S Miért?
  • ricsa008
    #22180
    a Hungarian-TUY verzsóval működnek az eddig kiadott javítások?
  • cicai
    #22179
    Sziasztok
    Nem tudjátok, h ennek a festésnek mi a neve? Ami az EVO-n van az kéne.
  • Slymaster
    #22178
    Szerintem nem jobb.
  • cicai
    #22177
    Hy
    Sztetek mennyivel jobb az EVO, mint a Skyline?
  • latnok
    #22176
    Hali!

    Nekem is volt directX gondom....a Most Wantid nem indult, pedig a technikai átnézésben kipipálta, hogy oksa a directx 9 aztán mégsem települt. A Carbon meg gond nélkül felment... :) A PCword is foglakozott a témával csak a Fifa07 esetén. Amit ott írtak az sem jött be, meg amit a fifa07 FAQ-ban az sem...

    Érdekes módon mikor behalt a WIN és újra lett rakva , nos onnantól kezdve ninc silyen gondom...:) Hiűába mindig a WIN a hibás...
  • Slymaster
    #22175
    Nem jött be, ugyanugy kéri és hiába írok be kódot, incorrect!!!
  • Slymaster
    #22174
    Köszi
  • otrosinka
    #22173
    crack mégegyxer nekem utána ment rendesen.....
  • Slymaster
    #22172
    1.3 patch után regcode fail van. Valami megoldás???
  • Prince23
    #22171
    Hy! már végigtoltam 2szer, de a Lexus-t miért nem tom elérni?? (csak a kihivásban van)
    Egyébként kedvenc autóm a Lexus IS.
    A carbont egy kompresszoros Mercivel toltam végig, naon állat volt, Porscheval próbáltam (Cayman) de az lószart sem ér a Dariusos páylákon+küldetéseken. Megvettem a Merci, oszt nyerést nyerésre halmoztam vele.
  • Kikoki
    #22170
    Hello!Bocsi de a FAQ ba nem találtam...Nah szoval keresnék olyan trailert amit elinditok a játék elött és csak a gombokat kell nyomni...pl.:1-örök nitro 2-ppéénz Ilyet honnan tudnák leszedni?Linkel pls
  • runner78
    #22169
    Senki nem válaszolt a #22054-es kérdésre!
    és a "fantasztikus" FAQ-ban sem volt benne.

    Nekem is ez a DirectX 0 hiba volt a bajom, és elég egyszerü a megoldása, csak SENKI nem irt választ arra.

    Itt a megoldás:
    http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=372
  • laci1993
    #22168
    oké köcce
  • Prince23
    #22167
    Na az jó lesz kb 10%-nyira... utána gyűjtsd a lóvét, mert szívni fogsz, ha nem a leg menőbb verdával vágsz neki az utolsó szakaszokban.
    Pl. egy Dodgeot vagy Fordra gyúrj, ami Nikkinek van.
  • laci1993
    #22166
    oké köcce hát egy normális izom autót se találtam ezért mentem egy versenyt nagy nehez nyertem. elérhetővé vált a subrau és azt vettem.
  • Prince23
    #22165
    Nézz szét a ahol venni lehet verdákat, és válasz egy olyan Izom-t, amelyiknek a pm-i jók (pl. gyorsulás, csúcssebesség)
  • mixcontrol
    #22164
    csak azzal lehet játékon belül nem?
  • otrosinka
    #22163
    hamatchi?
  • mixcontrol
    #22162
    csátok , nem tudjátok hogy a carbonba hogy lehet játszani egymásal pl én meg egy haverom!?
  • laci1993
    #22161
    hali izom módba 62% nál milyen kocsit vegyek mert úgy ott hagynak mint a sz@rt?
  • Attila889
    #22160
    Sziasztok.Anno írtam ide :D
    Nah mind1.1 kérdésem lenne.A collectionban mi az újdonság?Mi az a 3 újj autó?Valaki árulja el :)
  • laci1993
    #22159
    már megvan köcce
  • ricsa008
    #22158
    22000 hsz olvass vissza TE
  • otrosinka
    #22157
    olvass vissza