22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • laci1993
    #22156
    hali az mért van hogy játszok és amikor megkapom a 3. alkalmazottam akkor vagy kilép vagy pedig hibaüzit ír ki?
  • Ice Cortez
    #22155
    Hogy loptak ki?
  • Ice Cortez
    #22154
    Neked ia akkor ezekszerint kifagyott amikor ki akartál rúgni valakit?
  • kalokalo
    #22153
    jó de nem azér szürke az a menü mert celeron, ez a vide kártya nem támogattya azt ami szükséges az elmosódós fassághoz?
  • Herti1
    #22152
    a cerka nem vmi jo. (celeron) vegyél egy dupla magos 1.8 pentiumot, egy uj alaplapot a ram az még elmegy, meg ha imádod az atit akkor X1950-et.. vagy ha NVIDIA GEFORCE-t akarsz én azt ajanlom akkor 7900-est..van nala ujabb is de az jo :) és ez kijön 100 000-ből..hajra
  • kalokalo
    #22151
    Ú bocsi mégse, szal Celeron 3,2 ;2x512Ram; Radeon 9600xt(256mb)
  • kalokalo
    #22150
    Helo, Miért nem toom a homályosítást bekapcsolni, ha jól emléxem most wantedba ment:( alul olvasható a configom
  • tzsoltika
    #22149
    a szervizben kiloptak belőle valamit :S én is jártam már igy...
  • morci11
    #22148
    hali! valaki segithetne...vajon mitől lehet h eddig simán játszottam a nfs-del és mióta visszakaptam a szervizből a pc-t,nem műxik a játék :( köxi
  • Bruni15
    #22147
    FAQ ban benn van, állítsd át angolra amikor a csapatkezelésnél vagy, és jó lesz. (nálam sikerült)
  • Ice Cortez
    #22146
    Hello!

    Nem tudjátok hogy ha megvan a 3 csapattársam és valaki mást akarok felvenni akkor azt hogy kell?
    Megjelenik hogy valakit bevehetek még a csapatba vagy nem írja ki ha már megvan a 3 csapattársam?

    Mert ha ki akarok valakit rúgni akkor egyszerűen kifagy az egész játék!

    Amúgy innen tudod leszedni a 100%-os végigjátszást: 100% SAVE
  • Viktor9202
    #22145
    Vki egy 100% mentést léccives
  • Bullet
    #22144
    Nem csapatszerkesztésnél dob ki, hanem egy adott pálya adott pontján.
  • ricsa008
    #22143
    a Hungarian TUY verzióba is kidob a csapat szerkesztésnél?
  • Bullet
    #22142
    Akinek eredetibe van meg az árulja el nekem, hogy előfordult e hogy egy adott ponton kilépett a játék. Thx
  • Bruni15
    #22141
    szerintem meg a faqban benn van.!
  • Prince23
    #22140
    Hi
    nekem meg van a magyar változata, de a töltéseknél eddig kétszer ki lépett, és mikor Samsont be állítom aktívra, akkor is kilép.
    Remélem progihiba, nem pedig ram.
  • zsolt9999
    #22139
    nekem is ezt csinálja de túl lehet élni
  • Yrda
    #22138
    sziasztok
    a bmw-vel, hogy lehet menni gyorsversenybe?
    csak ha megcsinálom a karriert??
    mert csak a challenge series-be engedi
    valaki tudna segíteni?? köszi
  • SNIPS
    #22137
    3. Kidob a játék hibaüzenettel, vagy lefagy! Mit lehet tenni?

    Sajnos egyenlőre semmit, nagy valószínűség szerint a játék hibája! Hátha egy patch-ban orvosolni fogják a dolgot!


    Van patch?
  • Bruni15
    #22136
    FAQ ban van róla valami, nekem is volt ilyen.
  • Yrda
    #22135
    sziasztok, van a játékban egy mitzu ami ilyen lila színű és fehér festés is van benne, azt hogy lehet megszerezni??
    köszi.
  • SNIPS
    #22134
    Hi. miért van az, hogy engem kidobál a játék azzal a hibaüzivel, hogy az nfsc.exe hibát észlelt, ezért leáll?
  • legresi
    #22133
    Hali!
    nemrég vettem egy laptopot és egy ati x1600 kártya van benne, viszont a carbon nem indul el vele, egy kedves kék ablakot kapok és utánna rögtön újraindul a gépem.azt szeretném megkérdezni,hogy van-e esetleg valami patch vagy akármilyen megoldás arra,hogy tudjak vele játszani,vagy hagyhatom az egészet?ha tudtok segíteni,akkor előre is köszi.
  • otrosinka
    #22132
    gratta
  • Carlos
    #22131
    No, csak sikerült, bár lambo-val mentem:
  • otrosinka
    #22130
    jó a viper is csk kezelni meg kell tanulni...........
  • Carlos
    #22129
    Ok. Köszönöm! Akkor ráhajtok a subarura.
  • Bruni15
    #22128
    Hello
    Én most vittem ki, nekem is gondjaim voltak ott, de aztán sikerült. Vettem a DB után egy Ford GT -t, nitrot raktam bele. Aztán amikor megvehettem a Subaru -t, akkor megvettem, feltuningoltam, és azzal végigtoltam, elég jó autó volt.
    -mitsubishi lancer -t nem kaptam meg a játék végén, ami a demoban van. Meg egyátalán nem tudok venni Lancert. Miért? CE változat van meg.
  • Carlos
    #22127
    Lámert kérdeznék:
    Az uccsó területen vagyok, de egyszerüen gagyi a járgányom. Úgy otthagynak mint a sz*r. Most egy fullos 2-es szintü Aston Martin (boss-tól nyertem) van és egy még gagyi skyline.
    Mit kellene tennem, mert eléggé idegesitő, hogy szénné aláznak!
    Thx a válaszokat előre is!
  • legresi
    #22126
    Hali!
    nemrég vettem egy laptopot és egy ati x1600 kártya van benne, viszont a carbon nem indul el vele, egy kedves kék ablakot kapok és utánna rögtön újraindul a gépem.azt szeretném megkérdezni,hogy van-e esetleg valami patch vagy akármilyen megoldás arra,hogy tudjak vele játszani,vagy hagyhatom az egészet?ha tudtok segíteni,akkor előre is köszi.
  • Bruni15
    #22125
    Hi.
    Ha felrakom a patchet, akkor már nem lesznek a magyarítással gondok? pl: feliratosak lesznek a videók?
  • Carlos
    #22124
    Van olyan cheat, ami megmutatja, hogy mi van a boss-fight-ok utáni ticketek alatt? Kicsit idegesitő, hogy már 3x-4x tolom le a boss-t a pink slip miatt!
  • Zsolesz0721
    #22123
    bocsi azt el felejtettem oda irni hogy neten :D
  • Zsolesz0721
    #22122
    sziasztok! lehet tört játékkal játszani?
  • Ioles
    #22121
    köszi, megpróbálom
  • BaliBoy
    #22120
    Ez talán segít. Universal widescreen patcher
    Még nem próbáltam. Előbb a Most wanted-el akarom ezt a módszert kipróbálni.
  • BaliBoy
    #22119
    Ez egy elég buta megszólalás volt. Már ha csak azt az előnyét nézzük a nagy felbontásnak, hogy kissebre lehet állítani vagy (1680*1050-ban) el is lehet hagyni az anti aliasingot. És az nem kevés erőforrás megtakarítás.

    Egyébként nekem is ez a kínom. Miért nincs az EA-s játékokban widescreen. Remélem a C&C 3-al beköszöntött az EA-hez is a widescreen kora. Végre...
  • Ioles
    #22118
    Hogyne használná, most fent van a gépemen az Oblivion meg a Call of Duty 2 is és mind2nél belehet állítani ezt a felbontást!
  • tomas10
    #22117
    semilyen játék nem használja azt a felbontást és nincs patch se