22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • tommygiant
    #22276
    Ja bocs, nem Sal-t, hanem Neville-t.
    Közben megtaláltam ugyanezt a problémát a #22265-ös hozzászólásban, de magyarázatot nem találtam a problémára
  • tommygiant
    #22275
    Hali!

    A karrier módban ha ki akarom rúgni a csapatomból Sal-t (az első blokkolót), akkor a játék lefagy. Ha mást akarok kirúgni, akkor nem fagy le. Miért van ez?
  • Prince of Máté
    #22274
    Hello!

    Leszedtem a Save EDitort, és mindent unlockoltam vele, kivéve a pályákat, és a csapattagokat!
    Nem tudjátok mivel lehet őket megnyerni?
  • Fabio Capello
    #22273
    nekem is kétmagos, de semmi problem.
  • Skyline
    #22272
    Valakinek nem volt olyan gondja 2magos proci mellett (gondolom ezabaj mert amióta benazóta van),hogy lassan reagál az autó kanyarodásnál?
  • FMP Misi
    #22271
    Készítettem egy ProStreet beszámolót, kérlek benneteket, hogy véleményezzétek azt :)

    URL: http://www.fmp1.net/hirek/?p=62
  • ronihun
    #22270
    nekem még 256 al is ment
  • lemongrass
    #22269
    ja... ez engem is érdekelne... :D jó lenne húzós house track-ekre veretni :D:D
  • Iceman2007
    #22268
    és néha miért lép ki magától kiírva hogy "a nfscarbon hibát észlelt ezért leállt" vagy mi? erre nincs gyógyszer? az 1.4 patch már fent van
  • Iceman2007
    #22267
    saját zenét nem lehet betenni? valaki segítsen!!!!!!!!!
  • lemongrass
    #22266
    :D:D tipikus!
    ne vegyél fel senkit! maradj Neville-el :D aztán SAL-t felveheted... a csíkszeműt is kiszoktam hagyni + a végén Nikki jöhet...

    nekem eddig így üzemelt!
  • Zomil
    #22265
    Sziasztok!
    az a gondom, h miután legyöztem angie-t az utána léve csapattársat nem tudom felvenni, mert a szokásos hibaüzivel kivág a windows, sima magyar verziom van(nem eredeti), probáltam ugy h felraktam az 1.4-es patch-et meg a registry-be is átirtam en-re a localt-t, de igy sem jó:((
    van vkinek még vmi 5lete?
    elöre is köszönöm
  • lemongrass
    #22264
    huhh..hát passz!
    nem tom mi lehet... nemrég kezdtem egy exotic carreer-t megint.. az utolsó /Darius elleni/ főnökversenynél járok nekem 98%... a 3 hülyét péppé gyűröm kanyonban is + városban is... darius megvan körversenyben... de az a szemét kanyon nagyon nem akar összejönni! :D remélem legközelebb sikerrel járok... :D

    ja, lamboval bohóckodtam a városban kicsit...
    speeeeed
  • caseih9400
    #22263
    Már nem azér de most láttam a gépigényt hogy 1GB RAM nekem pedig 512MB
    Ramom van és kifogástalanul meg a gém
  • LTomi
    #22262
    Hi! Segítsetek lécci! Az a gondom, hogy amikor a menüben vok, nem nyomom a balra nyilat, mégis balra megy, ezért nem tudok választani a menüből, de amikor kimegyek nagy nehezen szabad módba, akkor meg normális, csak akkor megy balra amikor akarom. Mi lehet a baj? Lécci segítsetek!! Kösz!
  • Travelos
    #22261
    igen! mindenhol pipa
  • lemongrass
    #22260
    hát... kormánnyal elég érdekes volt, mikor először gyűrtem, de megszokható... ugyanúgy gyakorlás kell hozzá, mint a bill-hez... vagy a gamepadhoz...

    utolsó 2x rubmlepad 2-vel vittem végig! élvezhető....
  • lemongrass
    #22259
    tuti a térképen minden kivan pipálva? /kivéve a rejtekhely + az autókereskedés / :D:D
  • caseih9400
    #22258
    Szevasztok !
    újra jáccok ezzel a gémmel ... csak már kormánnyal...
    nagyon kezelhetetlen kormánnyal sztem.. szal inkább billentyűzet mint kormány :)))
  • Travelos
    #22257
    sziasztok!

    a karrier módban minden pályát megcsináltam, mindenkit legyőztem, mégis 95%-on áll a teljesítési mutató.
    mit kell még megcsinálni a 100%-hoz?
    köszi!
  • fejbefejsze
    #22256
    Nekem is kiugrik.

    Beírtam ezt a linket amit beírtál. Látom is a 1.4 patch-et de hol lehet letölteni? Mert hiába kattintok a fejlécére nem csinál semmit.
  • KisDeák
    #22255
    1:Csapattárs váltásnál nekem is mindig megdermedt! De létezik egy 1.4-es patch http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_nfs_carbon.shtml#Need%20for%20Speed:%20Carbon%20(Collector's%20Edition)%20v1.4%20[MULTI]%20No-DVD/Fixed%20EXE%201
    Itt megtalálod!!!
    2: A védőverseny az mikor megtámadják a területed...:0)
  • fejbefejsze
    #22254
    Hali.

    Tud valaki linkelni progit amivel ki lehet szedni a game-ból a zenéket?
  • misi9
    #22253
    Köszi a segítséget. Bár sztem nem ez a 6 kihágás, mert akkor már rég megadta volna, mert ezeket minden komolyabb üldözésnél elértem, és még ott is csak 5 kihágást számolt...
  • RelakS
    #22252
    3: lezúzás: megkarcolod az oldalát, de még működőképes marad a gép
    kiiktatás: totálkárosra töröd a zsarut - szerintem
    4: Nem sikerült leellenőriznem, de ilyesmiknek kéne lenniük:
    Gyorshajtás
    Kártétel állami tulajdonban
    Rendőrjárőr megrongálása
    Rendőrjárőr mozgásképtelenné tétele
    Útakadály kikerülése
    Szöges akadály kikerülése

    Hirtelen ilyenek jutnak eszembe ^^
  • misi9
    #22251
    Ismét elővettem a játékot, ki is pörgettem a karrier módot 100%-ra, és a jutalomkártyákat csinálnám, de 1-2 jutalomkártyát nem tudok megcsinálni. Ha tudtok, légyszi segítsetek...
    1. Fel kell venni 6 különböző csapattársat. Ez nem is lenne nehéz, de amikor fel akarom venni őket, az egyiknél mindig kilép a játékból, ha a felvesz-re kattintok...
    2. Azt írja, hogy csináljak meg asszem 20 védőversenyt. De mit ért védőverseny alatt???
    3. Mi a különbség a rendőrautó lezúzása, és kiiktatása között? Ugyanis külön kéri mindkettőt...
    4. Az a feladat, hogy csináljak 6 kihágást. Kérdésem, hogy mi az a 6 kihágás, mert én eddig akárhogy próbáltam, 5 volt a max, amit sikerült elérnem, de az is már több mint negyedórás üldözés után...
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • zsolt9999
    #22250
    rakd újra (talán ez segít)
  • zsolt9999
    #22249
    nekem van egy tippem vagyis több
    1.nem eredeti a játék
    2. lődd le a tűzfalat
  • mesme
    #22248
    Üdvözlet mindenkinek!

    Van egy kis problémám... Carbonozni szeretnék Multiplayeren... Nem tudom, hogy hogyan kell. Nem lennétek olyan kedvesek és válaszolnátok? Mert senkinek sem válaszoltatok ezzel kapcsolatban. Leblokkoltok a Multiplayer szó hallatára???

    Egy szomorú játékos...
  • Travelos
    #22247
    áruljátok már el, hogy ti hogy a francba tudtok ezzel elkezdeni játszani?
    engem állandóan kidob az "nfs hibát észlelt ezért leáll" hibaüzenettel, pedig fentvan az 1.4-es javítás.
  • dobaky1
    #22246
    hogy lehet belépni online módba csináltam fiókot én is de ki irja játékosok keresése majd utaána hogy nem lehet létrehozni a pályát nézem meg a legfrissebb híreket a needforspeed.com-n de ott nincs semmi kérem a választ sűrgősen
  • fejbefejsze
    #22245
    Sziasztok!

    Valaki tud olyan progit amivel ki lehet szedni a Carbon ból a zenéket?
  • zsolt9999
    #22244
    ha magyar akkor a játékmenetnél és ott van hogy mértékegységek és ne angolszász hanem európai
  • pumma
    #22243
    sziasztok egy kiss segicség kéne látam egy carbonos képet és ott játék közbe km/h mutatot hol tudom énis ezt beálitani hogy nekem is km/h mutason és ne mph-át
  • ntex
    #22242
    Thank You ! erre nem is gondoltam :D
  • zsolt9999
    #22241
    töltse le egy save editort és láss csodát
  • ntex
    #22240
    Üdv!

    Valaki nem tudna linkelni egy olyan mentést NFS Carbon Collector's Edition-hoz, amiben az online részhez vonatkozó "Game Card"-ok is készen vannak 100%-ra ?
  • arni17
    #22239
    Hy all !!

    Csináltam már fiokot meg minden csak amikor csatlakoznák a játékhoz kiírja hogy Probálkozak később vagy mit mi a baj szerintetek ??
    előre is köszönöm
  • Ioles
    #22238
    OK, köszi!
  • Prince23
    #22237
    Tedd be a dvd-t, és arról leveszi!