22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • zoolee
    #22316
    Eredetin jól megy.:)
  • Realdanee
    #22315
    Sziasztok!

    Ha tudtok valami megoldást Carbon Multiplayer re please help!!! sürgős
  • zoolee
    #22314
    Hali...le szeretném törölni a carbont, csak nem tudom hova rkja a mentéseket.100% os mentésemet nem akarom törölni.:S:S Vistám van...
  • underground2
    #22313
    Ja és ha van javítás, hogy azt honnan lehet letöleni?
  • underground2
    #22312
    Sziasztok! Valaki el tudná nekem magyarzni, hogy kel felmenni netre multizni? Nagyon megköszönném!
  • ozzi
    #22311
    Hello van egy kis problémám elindítom a játékot és egyből visszadob és hibaüzenetet ír ki próbáltam már a carbonpanellel meg vagy 4 crack el de nem megy pls help!!!!
  • sure
    #22310
    Mindig eccerűbb tarhálni, mintha nem lenne miből válogatni
  • dud271
    #22309
    nam eredeti. csak havernál vólt és mikor vissza dta már nem volt benne.
  • RAZOR27
    #22308
    egyszerű ,ha eredeti szériálod van ,és elhagytad ,akkor buktad az "eredetiségét" ,nyugodtan beletolhatsz egy másikat ,de az már nem lessz tiszta.(olyan mint ha warezos lenne ,vágod?)
  • dud271
    #22307
    -: legalább leírtad vólna

  • havercsotány
    #22306
  • dud271
    #22305
    császtok. valaki nem tudja nekem leírni a széria számot mert elhagytam
  • Kenworth
    #22304
    Helló

    Engem az érdekelne, hogy tud-e valaki belinkelni nekem egy 100%-os mentést? A karrier ki van pörgetve, de ablak szinezés és ilyenek még lakat alatt!
  • dudapók
    #22303
    Nem tudna valaki segíten?El indítom a játékot belépek a karrierbe és kilép mert azt írja ki hogy a Windows hibát észlelt.
  • lemongrass
    #22302
    "örök" nitro-s megoldás...
  • fejbefejsze
    #22301
    Hát nem tudom.
    Én régóta nyomom az Nfs külömböző részeit és
    nekem eddig az undergrund tetszett a legjoban.

    A carbonnak főként a vásárlós szerelős része nem tetszik.
    Túl van bonyolítva és nem látom néha a fától az erdőt.
    Szóval az a része tényleg fos. Meg ,hogy minden versenyt ugyanaz a csaj indít ugyanabban a ruhában. Már ide érzem a szagát.
    A többi elmegy. Sok szódával 8))

    Jah köszi a zeneoperátort. Bevált.
  • sure
    #22300
    Próbáld meg ezt. (Google találta, én nem próbáltam, mert úgy a zene, mind a karbon egy rakás fos SZVSZ).

    Utólag is szívesen.
  • fejbefejsze
    #22299
    Sziasztok.

    A carbonból hogyan lehet kiszedni a zenéket?

    Előre is köszi.
  • RAZOR27
    #22298
    ne vedd fel.
  • Tibbee
    #22297
    A ProStreet akadozik, unatkoztam, és elkezdtem újra játszani a Carbonnal. Nos, az lenne a gondom, hogy anno tudtam, ezt hogyan oldjam meg, de már elfelejtettem.

    Mikor leverem azt Angie-t (21st Street), és ugye megyek Samsonhoz, lefagy az egész, és kilép. Mármint akkor, mikor már bejön a csapatos menü. Mondjuk alapból ezt csinálja, mikor ide megyek, de, hogyan tudom megoldani, hogy ne lépjen ki? Hátha valaki jobban emlékszik, mint én...
  • Kenworth
    #22296
    Tudja valaki hogy lehet-e letölteni autot a játékbakülön és betenni?
    Ha igen, hol?
  • #22295
    az a 433 persze bazz milyen autó az minden nitro megvan és 433
  • #22294
    nektek mennyi a sebesség rekordotok a carbonban?
    nekem 416 de bizonyítani képpel csak 414-et tok
  • soldier12
    #22293
    hello!
    én nem vagyok nagy nfs-es,de most 5 napja rákaptam a carbonra!
    a problémám az, hogy az elején választottam egy rx8ast tuningoltam, de már nem elég a következö versenyekhez, és nem tudom, hogy kell új kocsikat a karrierembe betenni/használni! Kiirta pár fönökmeccs után, hogy ez+az a kocsit megnyertem, de a karrierembe nemtom betenni! :(
    már minen terület az enyém, kivéve a piros, de abból is egy már alattam van! elöre is köszi a segítséget, hello
  • RAZOR27
    #22292
    Akkor végképp passszolom ,a faq-bol idéztem...(én hibákkal vittem végig ,csak annyi a lényeg ,hogy a hibás tagokat ne vedd fel...de attol még quick race -modban lehetnek ök is csapattársak.)
  • DannyL
    #22291
    Nekem ettől sem lett jó.
  • xxDNSxx
    #22290
    Lamborghini Gallardo (a képen)
  • rgida666
    #22289
    Hi! Lehet a játékban nehézségi szintet választani? Újraraktam a gépem és mivel a mentést elcsesztem, újra kellett kezdenem. Most viszont mintha nehezebb lenne, nem is kicsit. Nagyon. :)
  • amdopteron
    #22288
    tom hogy nem ide kéne írni de vki adjon már egy full savet nfsu2 höz de egy full köszi!!
  • Torlof
    #22287
  • Torlof
    #22286
    nekem is collectorom van kanadából
  • Torlof
    #22285
    én a magyarosítást csak bemásoltam a nfs mappák közé és jó volt.
    de ha fontos a véleményem nem lessz sokkal jobb a játék
    ja és nem játszotta le az előzeteseket
  • GTi Gaga
    #22284
    Hi all!

    Segitségeteket kérném magyarositás ügyében!
    EREDETI COLLECTOR EDITIONOM VAN, Usaból hozták...
    problémák:
    1. átirom registryt ... semmi, angol marad a játék
    2. magyarra állitim dodoval, kifagy a csapat választásnál... ezek után vissza irtam en re, else indul vagy ha igen angol lesz!

    1.4 patchom van.
    téma keresöbe: irtam ezeket: fagyás, eredeti, magyarositás, de mindenki a warezzal volt elfoglalva. Eredeti gammához nincs még megoldás, várjak patchre?
    köcce a választ!
  • Torlof
    #22283
    milyen autó ez a képen?
  • xxDNSxx
    #22282
  • Torlof
    #22281
    ha jobban megnézitek Darius autója nem le mans quattro hanem r8 az első lámpáját kivéve de a hátulja a visszapillantója és az alakja r8
  • Torlof
    #22280
    szasz
  • RAZOR27
    #22279
    megkell venni!
    egyébként: "A registryben állítsátok át a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Need for Speed Carbon local-t vissza 'en'-re. A játék magyar lesz, de megszűnnek ezek a zavaró hibák!"
    FAQ
  • rgida666
    #22278
    ugyanez a problámám, kíváncsi lennék a megoldásra.
  • Viktor9202
    #22277
    Valaki tud adni egy olyan mentést, amibe már minden 100%-ra megvan nyerve?