22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • tomas10
    #22116
    semilyen játék nem használja azt a felbontást és nincs patch se
  • Ioles
    #22115
    Sziasztok!

    Szélesképernyős monitorom van és a játékban nem tudom átállítani 1440x900-as felbontásra. Van vmi patch amivel meglehet oldani, vagy csak azok a felbontások érhetők el amelyek a FAQ-ban vannak?
  • Prince of Máté
    #22114
    messze nem.
  • tomas10
    #22113
    visza játszás alikhanem van bene de ha kiakarod menteni hogy mit csináltál akor ilyen ingyes videófelvevöt töltsél most nem jut eszembe hogy mi a neve
  • nfsgame
    #22112
    Üdv!

    Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség játék közbeni felvételre.
    Nem sima capture-re gondolok, hanem olyan felvételre, aminél visszajátszásnál nézőpontváltás lehetséges.

    Előre is köszönöm
  • tomas10
    #22111
    szerintem nem mivel minden hónapba adnak újat lehet hogy amikor elolvasod ezt már lesz jobb is különben nem kell a legjobb olcsobbér lehet gyöngépet szerezni de még azok is nagyon jól szerepelnek
  • zsolt9999
    #22110
    GeForce 8600GT ez tudtommal a legjobb videókártya
  • Prince of Máté
    #22109
    Nem Warez nyugi.
    Warez az hogy a netrül leszeded a cuccokat amiket pénzért kell megvenni.
  • Karr
    #22108
    Nem szabadítana meg valaki eredeti bontatlan NFS Carbonomtól? Pár hónapja kaptam, tudtam, hogy úgyse fog menni a gépemen, ezért ki sem csomagoltam a fóliából. 5000-ért valaki? Remélem ez nem warezolás, bár nem igazán tudom mi az.
  • tomas10
    #22107
    akkor kérd kölcsön valakitől
  • Repist
    #22106
    Nálam is a telepítésnél directx hiba. hiába teszem fel bármelyik directx változatot. megoldás?
  • tomas10
    #22105
    mert biztos készült azóta egy újabb diretix vagy feltelepítitek ami a cd van vagy kölcsön kéritek mástól akinek müködik
  • ricsa008
    #22104
    Valaki!
  • ricsa008
    #22103
    senki?
  • ricsa008
    #22102
    nekem is most pont ezt írja ki :( ez mi a fene eddig töbször felraktam eddig mindig sikerült

    Valaki segítsen már nekünk
  • RocKY2
    #22101
    Hello!

    Az a helyzet, hogy felakarnám rakni a Carbont, de mindig kilép a telepítő azzal, hogy nincs fönt alegfrissebb DirectX. Na igen csak nekemfent van. Többször eltöltöttem, újra raktam de semmi ugyan az a probléma. Tudtok segíteni?
    Köszi szép
  • tomas10
    #22100
    ki adtak egy patchot a carbonhoz ami csak arra jó hogy el tud inditani a játékot windows vistán.
  • nfs world
    #22099
  • Prince of Máté
    #22098
    leülhtesz, egyes.
  • arni17
    #22097
    Nekem nagyon tetszet a játék és a végét is nagyon jól emgcsinálták emg az egész történetet de alig várom hogy megjelenjen a Need for Speed ProSreet abba az lesz a jó hogy már törni a fog az auto de az lesz a rossz hogy nem utcai versenyek lesznek benne hanem rendes auto pályán kell versenyezni de ezértjó lesz:D
  • Toroco
    #22096
    hát már mind1 inkább vettem egy RX-7est
  • ASTON117
    #22095
    heh az szívás asszem, olyan nincs de próbáld azt hogy mindig az első kettő bónuszt választod ki
  • Toroco
    #22094
    nincs olyan kód, ami csak az adott boss autóját adja oda? már nagyon elegem van. már vagy 10szer lenyomtam Kenjit és sosem tudtam elnyerni az autóját
  • Sland
    #22093
    mindenhova beírod?
  • Rick4U
    #22092
    NFS Carbon 1.4 Patch www.nfsplanet.com
  • ASTON117
    #22091
    Nem tudom hogy a pro street-be mért kell bevezetni a törést hiszen ki az a hülye aki össze akarja törni a király kinézetű autóját??? habár jópáran vannak ilyenek
  • otrosinka
    #22090
    ati párti vok, a geforce nálam leszerepelt.............
    de ez nem az a topic.............
  • Prince of Máté
    #22089
    nekem az az ati van amit leírtál, nem tom h ehhez a játékhoz melyik jobb, de a geeforce-t vedd, mert tudja a DX10-t is, és az később jó lehet.
  • Balazs15
    #22088
    hi all..video kártya vásárlás elött álok és a játék szemponjábol melyik kártyával lenne szebb grafikája?mindenki válaszoljon
    Asus Radeon EAX1650XT 256MB DDR3 TV/ DVI PCIExpress16X
    Órajel (MHz) :574 MHz
    Memória méret :256 MB DDR3
    Memória Interfész :128 bit
    DirectX támogatás :DirectX 9 Shader model 3.0 támogatja
    vagy
    InnoVision GeForce 8600GT 256MB PCIExpress16X
    Órajel (MHz):540 MHz
    Memória méret :256MB DDR3
    Memória Interfész :128 bit
    DirectX támogatás :DirectX 10 Shader model 4.0 támogatja
  • trackmaniac
    #22087
    Köszi a segítséget, sikerült! Ciao
  • Zsolt01
    #22086
    | #21739
    E szerint cselekedj !
  • trackmaniac
    #22085
    Sziasztok! Tudna valaki linkelni egy patch-t, mert én leszedtem egyet (nfsc_patch1.3_uk.exe), de hiába indítom el, az elején még mindig az 1.2 jelenik meg. Please help!
  • zsolt9999
    #22084
    má nyitottak is ilyen topikot
  • JaSoN HuNTeR #22083
    Need For Speed Pro Street!!Az új hamarosan!!!
  • Mayorpapa
    #22082
    1 GB ramom van
  • blur55
    #22081
    x700 mellé mennyi ramod van?
  • Mayorpapa
    #22080
    passz, nem tudom, de az bizti, hogy nem az X700 miatt, mert nekem azzal megy...
  • tmartin
    #22079
    sziasztok!
    Valaki le tudja irni nekem a NFS. Carbon telepítőkódját.
  • Prince of Máté
    #22078
    Szerinted akkor miért nem tudja a Motion Blurt?
  • Silence78
    #22077
    Lehet hogy erről már volt szó, de most inkább nem olvasnék végig 20 ezer hsz-t:
    játék közben hogy lehet berakni az EA Trax-et zenének? A menünél OK, de amikor átváltok 1 versenyre, akkor a "gyári" zene kezd el szólni, és az itteni menüben már nem is lehet átállítani.
    A többi NFS-nél egyből az EA Trax számokat rakta be már a főmenünél is, nem tudom itt mi lehet a gond.