1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • Rage47
    #568
    mindenki nézi:) én is megyek..
  • France men
    #567
    Mivan fiúk senki nem ír :( Féllábbal finalba vagyunk csak tartsuk és támadjunk tovább!!!!!!
  • France men
    #566
    És nagyon remélem hogy Zizu hozza az utóbbi formáját és akkor nagy esélyünk van, hogy Berlinbe menjünk;)
  • SLICK
    #565
    én is ettől félek reméelm nem Zidane-ra játszanak majd mert neki sajnos megint van sárgája... nagyon remélem 2 gólt belőnek nekik és utánan úyg védekezhetnek ahoyg akarnak... mert azon a meccsen már téynleg nem érdemes 1 góllal megelégedni mert a portugálok vhogy kicsikarják a gólt
  • Unreal1942
    #564
    Kezdek aggódni a holnapi meccs miatt. A Portugál csapat is rendkívúli színéászi képességekkel van megáldva. Nehogy bekapjunk egy büntetőt vagy egy kiálítást.
  • SLICK
    #563
    htx ^.^

    nah holnap nagy hajrá! Győznünk kell! remélem olyan fenomenális játékkal mint a brazilok ellen :)
  • Speed devil
    #562
    Nagyon szép videó köszi, hogy belinkelted!! Még a zenei aláfestés is illet hozzá és a játék...Gyönyörű!!!!!
  • Rage47
    #561
    egy ilyen Zidane-összefoglaló videora vártam!! szuper, köszi:)
  • France men
    #560
    Ezt nézzétek meg!! Parádééééés!
  • jbal
    #559
    várható volt
  • SLICK
    #558
  • EmIn3m02
    #557
  • France men
    #556
    Thuram újból visszavonul :(


    A németországi labdarúgó-világbajnokság után újra távozik a nemzeti csapattól Lilian Thuram, a franciák válogatottsági csúcstartója. "Nem vagyok már fiatal, és mindenkinek jobb, ha a vb végeztével átadom a helyemet másnak" - jelentette ki a 34 éves hátvéd, aki eddig 119-szer lépett pályára a "kékeknél".

    Thuram a 2004-es Eb-n a görögök elleni negyeddöntőbeli kiesés után már lemondta a válogatottságot, ám tavaly augusztusban Zinedine Zidane-nal és Claude Makelelével együtt visszatért a gárdához, hogy segítsen a vb-selejtezőkön.


    Sajnálom:'(
  • France men
    #555
    :DDDDDDD
  • Rage47
    #554
    eléggé lol
  • SLICK
    #553
    ezt a vad barom gyökeret Thenry Henry
  • 9csöves9
    #552
    őőő szerintem 1 kezemen megtudnám számolni hányszor állították ki életében
  • Unreal1942
    #551
    Ribery maradjon csak a csapatban mint kezdő. Trez viszont valóban jöhetne cserként
    Nyerő ember lehet majd a döntőben :)
  • France men
    #550
    Cserének biztos hogy játszania kéne szerintem is! Saha Govou sokkal jobb Trez nem is értem a mestert, nah de elődöntősök vagyunk!!!!!!!!! Úgyhogy semmi okunk kikezdenki Domenechet! Ez egy kicsit olyan mint Lehman - Kahn! Ott is az elején támadták a trainert meg szidták hogy micsoda dolog ogy Kahn kispados, bevallom én magam is Bayernes vagyok de Lehman is nagyszerűen véd.... úgyhogy szerintem bízzuk a mester emberekre a dolgot végülid nem hiába vannak ott!
  • Redvin
    #549
    Ribery jol cselez, de a befejezesesei nagyon benak, egymas utan hagyja ki az ordito helyzeteket, Trez ennyi helyzetbol mar jo par golt lott volna szvsz, szerintem is inkabb Treznek kene jatszania, de legabb cserekent ot hozni be, nem pedig Saha-t! (aki meg a manchesterben is csak tartalek)
  • France men
    #548
    Katt ide, csináltam egy újat! ;)
  • Amadeus
    #547
    Ha tartják ezt a formájukat a franciák akkor csapat nem lesz aki megverje oket, ugyhogy csak igy tovább Franciaország:)
  • EmIn3m02
    #546
    ha meg ő miatta akkor is #543 csak nem makelele hanem ribery..
  • SLICK
    #545
    hát tény, Ribery ha nagyon jó formában van akkor piszok jól tud játszani :o
    Trezeguet, hát mit ne modnjak hamar felmegy a pumpa benne, és sztem ezt nem akarja Domenech h a végén pirosat kapjon Trezeguet...
  • jbal
    #544
    sztem Trezeguet nem Makelele miatt nem játszik hanem Ribery miatt
  • EmIn3m02
    #543
    egyébként délután nagyfaterral éppen ezt beszéltük hogy lehet tényleg jobb igy hogy nincs henry melett trezeguet
    emlékezzetek vissza 2000óta milyen szarul játszottak egymás mellett,sose értették meg egymást
    és tényleg inkább egy semmit nem mutató trezeguet helyett egy makelele a helyes döntés,akivel a védelem áttörhetetlen
  • SLICK
    #542
    na szerencsére a Sport Klub megismételte a meccset, és azt kell mondajam ha enynire összeszedetten játszanának mindig a franciák, akkor tuti nem lenne legyőzőjük...
    és hát Zidane... egyszerűen úgy játszott mintha nem is öregedne, úgy nyúlt a labdához ahogyan azt szokta és kitűnő érzékkel játszott, nagyszerűen játszott nem hiába a kedvencem :)
    nah már csak portugália és olasz/német csapatok várnak ránk... ha Braziliát megvertük akkor ebszolút nem lehet akadály a többi csapat.
    és hát nagyszerűen játszott Ribery, Vieira, Henry, és szinte mindegyik francia játékos, és nagyon sajnálom h Trezeguet csak a kispadokon ül, Saha helyett őt hoznám be egyértelműen.
    nh nem is íro ktöbbet nagyszerű meccs volt :) HAJRÁ FRANCIAORSZÁÁG!!!!!!!!
  • jbal
    #541
    ez hülyeség.Monaco-ban együtt játszottak.
  • jbal
    #540
    és kit hagyna ki?
  • Lacc 88
    #539
    Én hallotam vmi olyat hogy Henry meg Trezeguet nem értik megy egymást és nem szeretnek már együtt játszani. Lehet hülyeség. De sztem ők lennének a legjobb csatár kettős a vb-n. Ribery helyére simán beférne ha csereként is de legalább ott lenne végre a meccseken.

  • Rage47
    #538
    Henry mellett:)
  • jbal
    #537
    ki helyett?
  • jbal
    #536
    igen.amikor néztem a barátságos meccseket.de már 2004 ősze óta ez a monoton ötlet nélküli játék és a sok 0-0 1-1.nem hittem volna h aa döntőért fogunk játszani.remélem most már megtörik az átok
  • Rage47
    #535
    jah Trezeguet simán elférne elöl:/
  • jbal
    #534
    ez jó
  • Speed devil
    #533
    Nem tud valaki egy jó hátteret belinkelni a Francia válogatottról? Keresgéltem a neten de egy normális hátteret nem találtam!! Előre is köszi!!!
  • Speed devil
    #532
    Szerintem elég ciki, hogy Zidane verte az egész Brazil válogatottat remélem a Portugálok ellen is így játszik majd! Csak adja meg az isten, hogy azt a meccset is megnyerjék!!! És mennyire leírták ezt a válogatottat, de ha Domenech mester betette volna Trezeguet is és 2 csatárral játszottak volna szerintem még könnyebben megverték volna a Brazilokat!!! Mennyire várom már a köv. meccset ott dől el minden!!!!!! Hajrá Franciország!!!!!!!!!!!
  • jbal
    #531
    mert az edző nem rakja be.1 csatárral játszunk és az az 1 csatár Henry.ahhoz meg már no comment h Saha-t meg Govou-t rakja be csereként
  • Lacc 88
    #530
    scá
    Lehet volt már róla szó de nem tudja vki Trezeguet (remélem jól írtam) miért nem játszik szinte soha a mostani vb-n?

  • jbal
    #529
    az viszont nagy igazságtalanság h ezután Domenech lesz az isten