789


Final Fantasy XIII, XIII-2, Lightning Returns

Várható megjelenés: 2013
  • DarkSector
    #709
    HUH

    kb fél-1 évig ebben a hitben voltam hogy tunningolok és leverem az uccsó ellent az autópálya leszakadt részénél, hát ez kkurvanagy, akkor már értem miért nem lehetett eddig hogy felfejlődjek egy oriásteknősbéka legyilkolására, mert majdnem az összes Crystal 4-es szintű, de így is még csak 5000HP-m van, a teknős megy csak 1 taposással levesz 10000-et...:D

    Végén vissza lehet még menni tápolni vagy a főellenség után kilép a játék a menübe?
  • Seth
    #708
    A hátralévő fejezetek olyan hosszúak,mint az eddigi 10 fejezet összesen, úgyhogy kb a játék felénél vagy
  • DarkSector
    #707
    OMG ennyire visszalenne még a játékból...??? basszus, én meg azt hittem eléggé a végén vagyok, 11.chapter.

    Most elakadtam, megtaláltam a Mission 27-et, de a piros csillag egy terem közepén 4 szobor közt van, de nem tudok közel menni a csillaghoz...:D
  • Seth
    #706
    Majd sztori szerint nyílnak meg. A játék végéig 9-es szintig fog felmenni, majd a post game-ben,azaz ha végigvitted, megnyílik a 10. szint is.
  • DarkSector
    #705
    FF 13 missziókat csinyágatom, gecisokat kell futkorászni.
    Ha valaki tudja, írja meg hogy hány level van a Crystariumban.

    Mert nekem a Crystarium-ban 4.lv eddig a max...nem enged magasabbra.
  • DarkSector
    #704
    Jah és van jelentősége a Grand Pulse-n a kis fehér-fekete ugráló báránykáknak?
    Nem támadnak meg, de nem is tudok velük mit csinálni...:S
  • DarkSector
    #703
    huh ezeke a cuccok, amikkel upgrade-elni lehet a tárgyakat, kurva hamar elfogynak...:S
  • DarkSector
    #702
    Az kurvanagy kard.
  • zsotesz
    #701
    Lionheart nekem is meg volt, azzal vittem be a kegyelemdöfést Ultimacia-nak, meg ultima weaponnek is
  • DarkSector
    #700
    Én kimaxoltam a 7-8-9-10-et, de annyira hogy amiket csak lehetett.
    Elvileg régi ps2-es memoriakarin még megvan a savegame.

    FF8-ban Squall-al ha ütöttem 1-et a LionHearth-al egyből szívott 9999HP-t. :)

    10-2 egy rakás szar volt.
    A 12 meg megintcsak mert megbolygatták a harcrendszert, azt egy kula lett belőle, meg a grafika is gyenge volt.
  • zsotesz
    #699
    azt nem tudom, azzal nem játszottam, 8,9,10,13-at végigjátszottam, 10-2-t félbehagytam, annyira nem tetszett, 12-be belekezdtem, de pont utána vettem a boxot meg az FF13-at, úgyhogy azt is ráhagytam
  • DarkSector
    #698
    FF7-ben régen volt egy fasza trükk amúgy asszem a sárga bogyóval hogy bármiből simán 99-et tudtál csinálni...:D
  • DarkSector
    #697
    Nem is gáz, csak Yojimbo amit szinte 1000-ből kb 3 embernek ment anno.
    A többi ahoz képest kutya füle.

    Én felpumpáltam a karaktereket, hogy fullosak legyenek de Yojimbo-nak meg sem kottyant mert van olyan támadása, hogy 1 ütéssel megöl mindenkit, ha azt bedobta akkor Restart.

    Pl ezeket is nagyon hiányolom a mai játékokból, régen annyi felfedeznivaló volt, titkos rejtett boss-ok, a főstory után hogy ihaj most meg azért elég szűkmarkú az egész játék.

    És nincs akkora feeling, pl a FF7-ben a Diamond-ok, a FF8-ban az Ultima és Omega weapon, a FF10-ben a Dark Summon-ok, itt meg nem nagyon találok ilyeneket.
  • zsotesz
    #696
    Dark Summonokból én asszem 2-t vertem le, nem volt kedvem velük szórakozni.
  • DarkSector
    #695
    Kipróbálom.
    Érdekessen hangzik.

    Bazd eszembe jutott a FF10 mekkora faszaság volt régen Dark Yojimbo-t lenyomni, ott is ezt kellett csinálni, szerencsefüggő volt, arra kellett várni, hogy az egyik Summon egyből kettévágja, és ezt kb 3x asszem...
    De nekem sikerült az összes Dark Summon-t lenyomni pedig kurva nehéz volt.
  • zsotesz
    #694
    Ha az eidolon legerősebb támadását elnyomom gestalt módban akkor az vajon ugyanannyit sebez ha csak 1 pontom van már mintha akkor nyomnál el mikor még mondjuk meg van az összes ATB?
  • zsotesz
    #693
    ajánlott csapat:
    pl. Vanille (Leader), Snow, Sazh, a lényeg, hogy az legyen a leadered akinek van death varázslata, tehát saboture role fontos
    Csata elején megidézed Vanille summonját, ettől földre fog rogyni az ellenfél, és elkezded vadul varázsolni a death spellt. Ha szerencséd van egyszer hatni fog
  • DarkSector
    #692
    Nah akkor ird le pls hogy kell. Bár nekem még kell fejlődnöm azért.
  • DarkSector
    #691
    jah azokat akarom megütni, láttam neten hogy nem is kell végig levenni az életét ugyis meg lehet ölni.
  • zsotesz
    #690
    azok amit Seth ír, én 3-at már levertem belőle, van rá egy könnyű módszer csak nem biztos, hogy bejön.
  • Seth
    #689
    Adamantoise -ok vannak, azok a hatalmas lomha dinószerű izék
  • DarkSector
    #688
    Jah, akkor melyik az Abandon? Mert egyik küldetésben ez volt.
  • zsotesz
    #687
    Az Titan, vele nem lehet harcolni, csak ad ő is Cieth Stone küldetéseket
  • DarkSector
    #686
    Tudtommal Grand Pulse-n a háttérben az a nagy szörny.
    De simán nem lehet közel gyalogolni hozzá, mert a hegy mögött van.
  • DarkSector
    #685
    Ja oks thx akkor a mission-okat nyomatom majd, ezekszerint ott lesz a megoldás.
    Mondjuk sajna abbahagytam régebben egy időre és most megint elővettem.

    Tápolás nélkül !!! eljutottam fel a leszakadt autópálya végéig, ahogy jön egy 4 fejü valami nah azt nem sikerült elkapnom, most tunningolnom kel majd, mert szarul állok.

    embereim LV1-es tárgyakkal van és 3000HP-val...:)
  • zsotesz
    #684
    Abandon? Az melyik?
  • zsotesz
    #683
    1. Chocobo-t akkor tudsz majd szerezni, ha Gran Pulson megcsinálod a 14. Cieth Stone küldetést
    2. Fejből nem tudom, de miután megcsináltad a hozzá tartozó küldetést narancssárga színnel lesznek a térképen
  • DarkSector
    #682
    Van aki legyőzte máár Abandon-t?

    Jah és még 3 kérdés:

    1, honnan lehet chochobo-t szerválni?
    2, hol vannak teleportok?
    3, mivel érdemes tápolni a cuccokat (mármint a felszerelések LV szintjét?)?
  • DarkSector
    #681
    És akkor is beadja az acsit!?
  • Seth
    #680
    Nem kell nálad lennie. A lényeg hogy birtokold legalább 1x, utána már az itemlistában benne lesz, de szürkén,ha éppen nincs nálad egy sem
  • DarkSector
    #679
    Az oké hogy eladsz valamit, de van egy csúnya acsi xboxon hogy minden létező tárgyból szedj össze 1 darabot.
  • janihunk
    #678
    Hát oké, de én max olyan dolgokat vettem amivel a HP-t tudom növelni. De mindig volt valami amit el tudtam adni. Mert én az alap fegyvereket fejlesztettem és ami később jött ért vagy 15-20.000 Gil-t azt adtam elfelé.
  • DarkSector
    #677
    miért ne kéne? mennyi egy phoenix down?
    az sokszor szokott kelleni.
  • DarkSector
    #676
    Pedig a FF13 a 7.-8. résznek a bokájáig sem ér.
  • janihunk
    #675
    De ez miért baj? Ha nem s kell semmire költeni?
  • DarkSector
    #674
    Nekem az egész játék alatt majdnem 20ezer gil jött össze, ez baromi kevés.
    És úgy hogy nem vettem semmit az elejétől fogva.
  • janihunk
    #673
    Gil nem is nagyon kell. Én alig költöttem simán ki lehet tolni úgy hogy adja a dolgokat a "lebegő golyóból"
  • janihunk
    #672
    Maga az egész, a fejlődési rendszer a karakterek, azt sem tartom hibának hogy a játék fele több szálon futott. Mert néhány helyen olvastam hogy ezt is negatívumnak mérték. A környezet is jó volt, de azt most is jó lesz. Korábbi FF hát én 8 at vittem végig még egész kicsi koromba, 7 el is játszottam meg most tolom a 10 aztán a 10-2 majd. Egyikhez sem tudnám hasonlítani a 13-mat ez önmagában egy nagyon jól sikerült rész. Természetesen a 13-2 is nagyon jó lesz legalábbis remélem. Most ahogy néztem pár napig a justin tv-n a végigjátszást azt is most tudtam meg hogy a story vége után lehet még játszani és alternatív játékvégeket lehet feloldani. Ez sem egy rossz ötlet.
  • DarkSector
    #671
    Amúgymeg mihez képest? mert én most a régi FF-ekhez viszonyítva írtam a dolgokat.
  • DarkSector
    #670
    Jah és még 1 dolog, hogy nem ad harcok után Gil-t ez elég durva...