789


Final Fantasy XIII, XIII-2, Lightning Returns

Várható megjelenés: 2013
  • Seth
    #749
    Tuti fake. Tavaly ugyanezek eljátszották már a WiiU-val a kamu konferenciát

    Persze ettől még bejöhet nekik :D
  • janihunk
    #748
    Hát állítólag nem fake, de majd kiderül.
  • Seth
    #747
    Aham, és a bejelentés egy egyetemi előadóban történt ... :D
  • janihunk
    #746
    Na a Versus XIII ból Final Fantasy XV let:t:

  • janihunk
    #745
    Jön nemsokára a sima HD re felhúzott cucc. Dátum még nincs.
  • Speedy86
    #744
    Sziasztok!

    Tudom nem a X-ről szól ez a topic de ahogy visszaolvastam sokan játszottatok vele. Kérdésem arra irányulni, hogy új ps3-on (ami nem játsza a ps2 lemezeket) van valami mód arra, hogy elindítsam? Lehet venni valami felujított változatot vagy akármi? Nagyon szerettem a X-et de amiatt nem veszek ps2-t is:)
  • DarkSector
    #743
    Jah úgy. THX.
  • zsotesz
    #742
    két role nincs még kimaxolva a karaktereimnél, de ez nem is számít annyira mert nem kell hozzá magas szint (inkább szerencse kell), hogy legyőzd, #693-as hsz-t nézd meg, ott leírtam, hogy lehet egyszerűen leverni
  • DarkSector
    #741
    Amúgy hányas szinten vagy hogy le tudtad győzni? Mármint a nagy teknőst.
  • zsotesz
    #740
    A sok Adamantortoise gyilkolászás végre meghozta gyümölcsét, kaptam egy trapezohedron-t
  • zsotesz
    #739
    no, csak sikerült
  • zsotesz
    #738
    Áááhhh, giant cactaurt hogy a francba lehet kinyírni? A csapatomnál a 3 fő role max-on, plusz egy 4. is, de nem tudom kinyírni. A csapatom Vanille (Leader), Fang, Snow. Ott a baj, ha Vanille-ra kapok egy silence-t, mert akkor gyógyítás nuku, ráadásul van, hogy egyből lövi a következő adag tüskéjét, szintén a leaderre , és ott már nekem annyi. "A" osztályos monsztákkal nem szenvedtem ennyit mint ezzel.
  • janihunk
    #737
    Igen lementésnél feltölti, boltal meg még nem is találkoztam. Pedig voltam már 1-2 "faluban"
  • Seth
    #736
    Gyógyító item van ,de felélesztő nincs
  • DarkSector
    #735
    Igen a save gömböknél én is így emlékszem, de tutkora van item legalábbis én úgy emlékszem...csak eléggé limitált ha jol rémlik vagy boltba de drágán.

    De így 4-5 év távlatából nem esküdnék meg.
  • Seth
    #734
    Nekem úgy rémlik,hogy nem lehet őket item-mel feléleszteni,csak két mód van rá, save gömbnél automatikusan felgyógyulnak illetve a másik, hogy harcolni kell párat és utána maguktól felélednek , ez mindegyik aeon-nál más mennyiség
  • janihunk
    #733
    Ahham, köszi.
  • DarkSector
    #732
    nem lehet azokat felkelteni.
    Jah tudom mire gondolsz már az a nagy madár.

    Csak úgy ha kilépsz a harcból és kint a térképen gyalogolva megnyitod az ITEM menüt és van egy item ami nem az embereket életszti fel (nem a phoenix down) hanem egy másik, angolul fellül a sugo irja is hoogy mi mire való, vagy allul.
  • janihunk
    #731
    Bocs velefor, Yuna egyik summon-ja
  • DarkSector
    #730
    Velafor az ki?
  • janihunk
    #729
    Emlékszik még valaki hogy a FF X-ben Velafor-t hogyan kell feltölteni? Mert csatában elvérzett szegény és nemtom mit kell csinálni hogy feléledjen. Bocs ha kicsit off.
  • janihunk
    #728
    Hát ez tényleg fura volt, főleg ha pont az az egy ember halt meg akit irányítottam és game over. De szokható. a XIII-2 ben már át vált másik emberre ha meghal az elsődleges.
  • DarkSector
    #727
    Mondom a harcrendszer, baromság ez hogy csak 1 embert irányítasz és a többiek bot-ként önnállóan harcolnak...ez eléggé árkádosítja...

    Meg hát kevésbé lehet taktikázni.
  • janihunk
    #726
    Miért? a 13 miért nem nyerte el tetszésed?
  • DarkSector
    #725
    Mármint én úgy gondoltam hogy a mostani 2 részben rossz, mind2-ben. Nekem a FF12 előttieknek a harcrendszere kellene vissza:

    FF 7-8-9-10 ezek voltak faszák.
  • janihunk
    #724
    Hát elég béna pali, Nekem is jobban tetszett a XIII harcrendszere.
  • DarkSector
    #723
    hálisten nagy tartalommal biró játék, nehéz sokat spoilerezni...:D

    de valahogy nekem a régi harcrendszer jobban tetszett, ez a mindig 1 karkaterrel vagyok nekem nagyon unszimpatikus...:S
  • janihunk
    #722
    Ja igen ezt nem írtam elnézést. amúgy erősen spoler a linek.
  • DarkSector
    #721
    Bazd most nézem ez az XIII-2 én meg azt hittem a simára értetted amit írtál...:D
  • DarkSector
    #720
    Ja az lehet...
  • janihunk
    #719
    http://hu.twitch.tv/highgaming Palikám most tolja élőben de úgy vettem észre hogy főellenfeleknél van ez így leginkább.
  • DarkSector
    #718
    ilyet én nem láttam...
  • janihunk
    #717
    Most nézem hogy harc közben ha le megy az életünk alatta van egy piros csík és folyamatosan csökken ha nincs tele az életcsík, csak hogy meddig ez a piros csík csökken addig lehet magadat feltölteni. Tehát hiába van pl 1200hp-d összesen ha a piros csík 800 on van akkor csak addig tudod magad tölteni.... Ez mire jó? Nehezítés vagy mi?
  • DarkSector
    #716
    Jaja most repültem fel az úrhajóval...:D
  • Seth
    #715
    Azt hittem hogy még csak nemrég érkeztél Gran pulse-ra. De közben meg már vissza készülsz menni azzal a hajóval a Cocoonra. Akkor mégsincs már annyira sok hátra :D Majd lesz 1-2 jó jelenet mikor visszatértek
  • DarkSector
    #714
    Nah megvan a leszakadt autopályás főbossz, most itt egy úrhajó....:D
  • DarkSector
    #713
    Nah beadta 2x-ra de ez kurva erős...áááá
    nem tudom leverni...
  • DarkSector
    #712
    Crystarium Stage 8 level 4 van nekem...:)
  • Seth
    #711
    Most így a videó végét látva elbizonytalanodtam (hiába,már régen játszottam:D) , ott ugye a menübe lépve ott van hogy Crystarium Stage 10.
    Namost te meg level-ről beszéltél, ami pedig a különböző job-okra vonatkozik. Az csak 5. szintig megy majd max.
  • DarkSector
    #710
    Nekem nem jelenik meg itt ez a taknyos geci: