191
by Blizzard
  • eddaniel
    #191
    nem tervezem, hogy addig éljek
  • Prof William
    #190
    Kint az első Teaser trailer.

    Pénteken jön a teljes trailer.

  • PiszkosFred
    #189
    Leak trailer, kamerás és szar, de hát mégis csak trailer :) (amíg nem törlik)
    https://vid.me/ijlx
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.07.15. 11:58:25
  • ddany7
    #188
    igen ez a jatek topikba akart menni :D
  • ddany7
    #187
    Valaki árulja már el mi értelme volt ennek a patchnek? Vagyis ennek a rengeteg változtatásnak? Alig van már spellem kb a mage,shaman,druid kariknál, warrit még nem néztem.
    Meg ez is hogy más speccen más a talent tree, ez is mi?
    Értem én hogy minél egyszerűbbre kell csinálni, mert a sok hardcore player 4gombnál többet nem tud ésszel nyomogatni, de ez már vicces. A Feral Druidnál is... Vicc. Még jó hogy nemrég sok gombos egeret kerestem ,mert már kb nem kell :D :D
  • Wowskiller23
    #186
    wowshop.info
  • PiszkosFred
    #185
    2020 marciusban lesz a premier.
  • Looooser
    #184
    message board-ot olvasgasd....
  • petrinorbi
    #183
    mikor lesz mar kesz a film?

  • Looooser
    #182
    2012re volt kiírva, de kitolták 2013ra :S baccák meg és... ezt találtam, az egész fontos(!) de a vége a lényeg

    "Raimi has gone on to say that Arthas will not be featured in "his Warcraft," and he will focus on an entirely new character. In addition, Raimi stated that the Lich King will be absent from his film as well. He states that his film will be a love story, not focusing on or featuring any characters in the game series, but between the two new characters and their families. Raimi hopes that the fans will love and support his artistic choice."

    So according to Mr. Raimi, you should expect to see NONE of the characters seen in ANY of the games. On top of that, this is going to be a "LOVE STORY"??? What the hell? Seriously? This isn't the Lifetime Channel, it's WARcraft. Sam Raimi is going to destroy what could be an epic film by butchering the Warcraft Universe with his own "artistic choice".

    I seriously hope and pray that Blizzard steps in and keps this film on track with their original plans...

    "Blizzard vice president of creative development and co-producer of the movie, Chris Metzen, said at the very same BlizzCon, that they would not make a PG version, stating "We're definitely not going to make a G or a PG version of this. It's not PillowfightCraft.""
  • Nenrandil
    #181
    hírek innen az SGről...
    http://www.sg.hu/cikkek/70326/ryan_kozlegeny_es_a_world_of_warcraft
  • Idum
    #180
    Sziasztok!

    Szeretnék nektek egy újonnan nyílt fórumot bemutatni! wowforum.forumx.hu a címe. Remélem így majd többen látogatják! Azt is megköszönném, ha csak rákattintotok, és regisztráltok.

    Köszönöm!

    Remélem tetszeni fog!
  • Looooser
    #179
    persze hogy nem lesz gáz,z ogy hogy fognak kinézni... nos reméljük Szpilberg bácsinak még van 1-2 húzás a tarsolyában
  • aerandir
    #178
    *megszokott <-- ez lett volna sry :)
  • aerandir
    #177
    szerintem nem lesz nagy gáz, ha élőszereplős lesz... nézzük a Gyűrűk Ura példáját... a trollok CGI-vel voltak megalkotva, Gollam is. Így meg lehetne oldani. Tauren, Undead, esetleg Troll stb stb csodálatos, Blizztől megszokoss CGI-vel, emberek, elfek maszkírozott színészek jah és a törpök is :) (Gimli!) a gnome-okat ki lehet felejteni XD. Szerintem nem lenne rossz :)
  • Bulykin
    #176
    Új hírek a World of Warcraft filmről!!!
  • Looooser
    #175
    jajh nem lessz az véres tőle... csak ha rossszkor fogod munkára :D
  • arkkansas
    #174
    én blood nélkül szívesebben fogadnám el :) nem jó a vért mosni a ...ról... :)
  • Looooser
    #173
    ilyen blád elfet szívesen elfogadnék XDXDXD
  • Bucser
    #172
  • flipi
    #171
    Valakinek ha lenne otlete hogy hogyan lehet élsimitast bekapcsolni azt szivesen vennem mert patcheles ota tuszta reces minden.
    probaltam ati controlpanelen is, felhuztam anti-aliasinget de semmi valtozas.
  • Shiwo
    #170
    attól függ, hogy mit veszel komoly fan-körnek...pl a Silent Hillnek is biztos megvan a maga fanköre, max nem tod, hogy mennyi, mert nincs belőle MMO
  • arkkansas
    #169
    thx.
    amúgy fura, hogy komoly fan körrel rendelkező game-ekből mindeddig nem készült film, csak az olyan agyatlan PSakárhányas dolgokból, mint a final fantasy (biztos mert az usa-ban azok menők)
    pedig soknak elég eredeti a sztorija, pl. disciples, warcraft, starcraft (na jó, utóbbi nem egy unikum :)
    azért jó, hogy a bliz töri a jeget...
  • Shiwo
    #168
    köv kieg nem lesz.. tán warcraft 4 lesz, de a 3hoz kieg már szerintem tuti nem
  • arkkansas
    #167
    ha jól sejtem, a wow csak online verzióban van.
    ha egy "hagyományos" kampányt akarok végigtolni, ne is várjam a következő kieget?
  • Shiwo
    #166
    lehetséges az is
  • Csirke4
    #165
    Odafagyott. :o
  • knightbali
    #164
    én meg úgytudom, hogy a 2.1.0-tól :)
  • Shiwo
    #163
    a wowhoz az új kiegben elvileg bennelesz már Arthas, majd kiderül, hogy mit alkotott az elmúlt években.. és Illidian nem lett annyira megfelezve..túlélte a dolgot, és Outlandre menekült a sebeit nyalogatni.. a Burning Crusade-ben benne van már (alapból nem, csak a 2.0.1-es verziótól asszem..)
  • arkkansas
    #162
    jaja, Furion Stormrage volt az (a.k.a.), a Malfurionról beugrott, köszi.
    Illidanről tudtam, hogy eljött a felezési ideje :) Arthas által
    K..va nehéz egy pálya volt, akárcsak Malfurionnal Illidan nagái ellen, csak azt még időre is kellett teljesíteni...

    na és Arthas mit művel? odafagyott a trónjára vagy háborúzik Sylvanas-szal? :)

    totál szívesen irányítanék egy újfajta élőholt sereget egy új speckójú Arthas-Nerz'hullal... viszont semmi új kieget nem látok a bliz oldalán, csak hogy készülget a StarCraft2...
  • Shiwo
    #161
    nem, mert írta, hogy druida, szal tuti Malfurion, Illidian ikertestvére..
  • Csirke4
    #160
    A wow 4 évvel Hyjal után játszódik és most, hogy a Dark Portal megnyílt és a kedves játékosok kibelezhetik Illidant lassan jön majd a következő kiegészítő, hogy Arthasból is farm legyen Norhtrenden. Sylvanas Undercityben áll Varimathas társaságában énekelni szokott valami szépet a többi bansheevel. (A sötételf sztem az az Illidan Stormrage akire gondolsz, ő a black temple instában van. Shadowmoon Valley Outland déli része.)

    Remélem nemírtam sok hülyeséget. :D
  • Shiwo
    #159
    hát..amennyire én tom, Sylvanas lett a Banshee-queen, a Forsakenek vezetője (velük lehet játszani a wowba élőholtat) és csatározgat a többi élőholttal.. Malfurion, a druida tán visszatért a smaragd álomba, amiből felébresztették a warcraft 3-ban..
  • arkkansas
    #158
    lehet, nem jó helyen kérdem, de: mi történt a frozen throne után? arthas élt boldogan, míg meg nem halt? :) szóval egyesült nerz'hullal, és aztán? kiljaeden démonúr odament lecsapni, vagy hódítgatta a többi világot 1000-rel? (gondolom, archimonde-nak végleg kampec, vagy visszajött még?) a sötételf druida csávó (sajna a nevére nem emléxem) megvan még az erdőben? vagy lenyomta a scourge? no és a kis banshee slvanas windrunner? csatározgat arthas-szal? bárhogy nézegettem a blizzardot, csupa új hőst láttam. nem tudom követni ezt a sok új arcot :)
  • JaSoN HuNTeR #157
    ebből világsiker leszValahogy olyan több mint 20millio wow függő lesz utánaMind1
  • hen-tes
    #156
    Infok
  • Superhamster
    #155
    a wow film jol hangzik. nem csak kedvenc jatekom hanem kedvenc filmem is lenne a warcraft
  • MaxPayne
    #154
    Tud valaki valamilyen infót adni arról hogy mikor adják ki a WoW filmet?
  • hen-tes
    #153
    Erre visszatérve látványilag a spiderman azért ott volt.
  • Beni521
    #152
    Itt van az élő példa arra h blood elfet el lehet játszani