18
  • M0rph3u5
    #18
    magyarországon jogilag legális saját használatra letölteni bármilyen médiát... nézzetek utána! akkor meg minek fizetni? ne hagyjátok magatokat átverni!a média gyakran ferdíti a jogi helyzetet... amúgy még ha fietni kéne, télleg le kéne vonni a borító+lemez+tok+szállítás+egyéb árát...
  • geri777
    #17
    Sziasztok van egy kis problémám Azureus progival le akkarok tölteni a www.demonoid.com rol van már felhasználo nevem is be álitom és nem tom az url mit irjak valaki leirná ? Köszönöm
  • Ceb
    #16
    Hát ez már undorító, objektíven kevesebb költségük van és nemhogy csökkentenék az árat hanem röhögve lehúzzák az embereket.
    Ez max arra lesz jó nekik h lobogtassák h lám-lám nem jó a legális letöltés senki sem használja. Mert hülye leszek letölteni torrenten ha ugyannyiért megvehetem a dvd-t.
  • nedudu
    #15
    Ezek a filmek csak az adott számítógépen lesznek megnézhetőek, tehát semmi értelme.
  • craesh
    #14
    Kérdés:

    Most amit itt ök pénzért adnak az egy rendes dvd nem? Szal ugyanugy letöltöm a bittorent-warner site-rol a dvd-t csak pénzért??? Mert akkor ugyanott vagyunk...

    Igy csak hamarabb kifognak jönni a jo minöségü dvd-k , amiket szintén további fájlmegosztokon (torrent, dc) ingyen kinálnak tovább. Most akkor ez kinek is jo?
  • lpmorpheus
    #13
    Abban biztos lehetsz, hogy alá fognak fűteni egy pár GBit/s-es szerverrel, de az sem biztos, hogy elég lesz, tehát a felhasználók plusz sebessége, csak hab a tortán.
  • Sanyix
    #12
    DVDRip-et, meg DVDScr-t szabad leszedni, azoknak általában DVD (jó) minőségük van.
  • htmm
    #11
    Hat, ha meg fizetnek is erte, hogy letolthessem, vissza nem seedelnek egy bitet sem. Pedig szerintem erre megy ki a jatek...
    http, ftp alapu letoltes szerintem korrektebb lenne.
  • mrzed001
    #10
    Legális torrent ... végülis csak páréves az ötlet. Ideje volt.
    Mindamellett elgondolkodhatnának, hogy árban tizede se lehet az így értésekített terméknek, mint a hardcopy, mivel: se fizikai termék, se selejt, se szállítás, se nyomda/borító, se rengeteg feleslegesen kiadott lemez (elnemkeltek), ...
    A formátumról nem esett szó, szóval DVD ISO-t adnak, vagy valami lekódolt DRM meg anyámkínja valamit
    Továbbá, ha megveszek tőlük valamit DVD minőségben, akkor következőnek a HDTV minőséghez fizethetem ki újra a teljes díjat???
  • Fikusz Kukisz
    #9
    Láttam már sok avi filmet de nem voltak gagyik, sőt elég jó kép és hang minőségük volt, illetve
    van.Persz néha vannak gagyik is de azokat nem nézem meg. A DVDRip már elég jó.
  • junior117
    #8
    Én ezt a multkor is irtam ennek az egésznek aza háttere hogy a multik a Bittorrentre rátegyék a kezüket.Minden zaklatás és boszorkány üldözés mögött ök vannak.Nem merem leirni csak célozni rá hogy a legnagyobb torrent servereket a filmes multik üzemeltetik.Mivel ha felraknak egy filmet oda gagyi minöségben avi verzióban akkor ha tetszik az alkotás akkor ugy is elfogsz menni a moziba vagy megveszed gyári dvd-n.
  • savior
    #7
    raadasul ennyi penzert meg a feltolteseket is vallaljak at az userek helyettuk...
  • asdasdasd
    #6
    Kiváncsi vagyok, hogy ezt technikailag hogyan fogják kivitelezni.
  • winnie
    #5
    fura, hogy nem gondolkodnak ennyire előre. csináltak volna egy kizárólagos szerződést a technológia atyjával és övék a piac.
  • kandeláber
    #4
    Ez így nem jó. DVD áráért csak a filmet? Szerintem ha 2-5 dollárt kérnének egy filmért, az korrekt lenne, de így túl sok.
  • artschiatwork
    #3
    ez igaz, de az ötlet akkor is jó, ahelyett hogy mindenféle idióta nagykiadók perelik be a fel- és letöltőket. Ezt már jóval korábban meg kellett volna csinálniuk szvsz.
  • winnie
    #2
    itthon ennek ellenére sem fog senki fizetni azért, ami ingyenes (na jó, nem olyan sokan - mert ugye csak a szánk nagy, ha olcsó lenne:), de ez a jövő, meg kell lépni és minél hamarabb lép valaki a piacra (ld. zene), annál nagyobb szeletet hasíthat ki.
  • Mighty
    #1
    Nem rossz. A normál filmek árát azért lejebb vihetnék.