155
Az FPS ek császára! lesz?
  • Kandurex
    #155
    Semmiféle hír nincs róla, hogy ez a verzió PC -re jönne. Ha esetleg 4 - 5 év múlva amikor "talán" készül valami PC -s, visszatérünk rá. Addig a konzolos részleg szeretettel várja az érdeklődőket.
  • abonyitomz
    #154
    és már értem hogy miért erre a csapatra bizzák a CoD3at....
  • abonyitomz
    #153
    Hát az egy nagy szar , kipróbáltam a PS2s CoD2 Big Red Onet és ez grafikailag játékélményileg ugy leveri a CoD 2t hogy öröm nézni , aki meg nem próbálta az ugyse tudja...
  • Bankrupt #152
    Nem tom tu hogy gondoljátok, mert biztos hogy lesz új PC-s verzió is, meg lehetne hagyni ezt annak, és majd átnevezni, és nyitni egy topikot konzolba?
  • virs lee
    #151
    A 2 is elég ratyi, jobb is hogy nem erőltetik. :)
  • pirosBoci
    #150
    ja és nem jön ki PC re ugyhogy muszály lesz vennem egy konzolt
  • pirosBoci
    #149
    na?
  • pirosBoci
    #148
    igen ez biztos
  • Kandurex
    #147
    Hm, van róla videó? Ez biztos?
  • pirosBoci
    #146
    a mostani pc guruban van egy call of duty 3 video amikor elöször néztem azt hittem
    hogy ennél szebb játék még nincs is a világon ÿnincs is
  • Bankrupt #145
    Tuti meg fog jelenni, legfeljebb más néven, a PC-s verzió. Mostmár minden játék kiadó cég rászokik arra, hogy előbb konzolra, aztán kiéheznek a PC-sek, és mikor kiadják 2 év múlva majd viszik mint a cukrot?
    Szal szerintem ne zárjuk be, a következő Call of Duty-ra majd átneveztetjük ezt...
  • Neoncsoves
    #144
  • Neoncsoves
    #143
    Szerintem egyenlőre nincs hir a PCre való kiadásról! Szerintem át lehet addik rakni a Konzolos Fórumba amig nincs >>>>HÍR<<<< a PCs verziorol!!!
  • zsakosfrodo2
    #142
    ez butaság, azért mert még nem jelentették be, az nem jelenti, hogy nem is lesz. EGYENLŐRE úgy tűnik nem lesz. Így pontos.
  • abonyitomz
    #141
    lehet törölni a topicot vagy áttenni a konzolosok fórumába! hivatalosan NEM lesz PC verzió!
  • Beni521
    #140
    Bár nembaj. Ha az a lényege h mindenki vegyen X-BOX360-at, vagy PS3-at akkor jó. De ha az h sok PC-st elakarnak szomorítani az már annál inkább.
  • Bankrupt #139
    Állítólag mindenféle játékgépre, vagy konzolra, vagy minek hívják ezeket a sza*okat
  • Beni521
    #138
    Akkor XBOXra is?
  • Bankrupt #137
    Csak konzolra jön ki :((((
  • Dexantreal
    #136
    jaja,én már jáccok is vele...
  • Kaslerka #135
    Persze! Fenn van mindenhol. :)
  • vixen
    #134
    VALAHONNAN LELEHET TŐLTENI?
  • Serpa
    #133
    a füst megjelenítés nem rossz
  • TS Zolly
    #132
    Schrank bf-es. Most bf2-ös. De Desert Combattal kezdte. DC egy BF42 mod. Modern háboru. Csak a motor volt bf42, semmi köze a 2. világháboruhoz.
  • maffioso
    #131
    360asra megyki és a pspnek miköze a pchez?
  • Beni521
    #130
    PSP-re kizárt hogyha PC-re sem. Mellesleg kijön a játék sima XBOX-ra? Mert ha ingen akkor nekem 8 hogy PC-n nem lesz kiadva. :D
  • maffioso
    #129
    nekem olyan 8 hogy milyen engine alatt fut a lényeg hogy szép legyen, amugy meg ugy hallottam hogy a cod3 lesz psp-re.Rosszul hallottam?
  • Mardel
    #128
    itt egy cikk, osztársam írta. Tudni kell a srácról, hogy 7 éves kora óta játszik, és a cikk írást sem ma kezdte. Szal olvasd el a cikket és utána nyomasd itt, hogy nem q3 engine, mert az!
  • shiftáj
    #127
    jah azt elfelejtettem írni h amellett h szép a graf dx9 be attól még az erős gépeken is kevés fps van ahhoz képest amit egy másik dx9es gémbe tud produkálni. magyarázat: buzi q3 motor nem bírja
  • Mardel
    #126
    "nemnem!A COD 2 nem a Quake 3 mototrra épül!a COD 1 volt quake 3-as! ha nem hiszitek el nézzétek meg a a PC-Gurunak azt a számát amiben a COD2-őt tesztelték!"

    rofl Te még hiszel a mesékben?
  • shiftáj
    #125
    vegyél jó gépet és jó a grafika cod2ben is dx9 ben. amúgy meg még régebbi hír szerint japánok csinálják a motort és ut2004 re alapul. de ez lehet h fake mert régi.
  • shiftáj
    #124
    omg hol élsz te szatyorban? 'kafa grafika lehet verekedni meg minden' mint egy ovis komolyan. ha értenél valamit is mondjuk az fps hez vagy akrámihez és nem ilyen moddal teli pubon lamuló pub láma lennél akkor észrevetted volna h ez nem egy 'ingame' trailer. na mind1
  • Prince of Máté
    #123
    figyelj! ha quake 3 motorra épül akkor... gondolj mér bele miylen lesz a grafikája!Hiába za ujjabb direct X az nem stzámít ennyit
  • Spirit
    #122
    Máté: én az infinity ward-nak, és a saját szememnek jobban hiszek,mint a pc gurunak, hidd el, q3 motor átirat.

    Devergo: A Cod3 alatt ID tulajdonú motor fog menni, a trailerben írják.Ez egyételmű.A BIA új verziója tényleg Unreal engine 3-as lesz, de megjelenik az összes nextgen konzolra, és PC-re is!
  • Devergo05
    #121
    A Call of Duty 3 nagyvalószínűséggel Unreal 3 motor alatt fog futni,szóval atomerőmű kellene neki!!!Ja és ugyanúgy a Brothers in Arms is az Unreal 3 engine-t használja,egyik se jön ki PC-re!Ez érthető is szerintem....
  • Prince of Máté
    #120
    nemnem!A COD 2 nem a Quake 3 mototrra épül!a COD 1 volt quake 3-as! ha nem hiszitek el nézzétek meg a a PC-Gurunak azt a számát amiben a COD2-őt tesztelték!
  • Spirit
    #119
    Prince: Lazlo-nak kell igazat adjak, mert a dx9 mód tulajdonképpen csak az "elvárások" miatt került bele a cod2-be. Nem akartak pénzt ölni,hogy motort vegyenek, de hamar akartak végezni(ugye már megint a pénz), ezért a jó öreg Q3 motorra ráerőltették a dx9-es effekteket, de azokból is csak az alapokat.Ennek ugye mindannyian láttuk a következményét. Az én gépemen a dx7-ben 150-200fps, dx9-ben 25-40. Ellenben például a Fear max grafon 30-40, a Quake 4 60-80fps-t tol.
    Ha belegondoltok viszont, eléggé kétségbeejtő ez a Cod3-as trailer.Ugye láthatjuk,hogy PC verzióról szó sincs,és végén a szöveget olvasva:"hogy a cucc tartalmaz ID software tulajdonát képező részt".Vagyis vagy ismét egy Q3-as motorral hajtott izét fognak kiadni, mondván a Ps3-Xbox360 úgyis bírja, majd optimalizáljuk rá. Vagy Q4-es motort fog kapni, ami mondjuk elmegy, de 2006 végére ez kevés lesz, hacsak az Unreal Engine 3-ra, vagy a Crytek engine 2-re gondoltok.
  • Lazlo
    #118
    Hellóka. Én viszont azt olvastam hogy ezt a konzolos részét mások fejlesztik és lehet titokban az infinity vagy ki a mano meg pc-re zsírozzaa a cod 3-at. amugy a cod 2 azért szaggatott sztem mert agyongyakott quake 3 motor.....ugyebár halálra lett csiszolva és hát sztem ez is közrejácott.
  • Prince of Máté
    #117
    AMúgy meg Van PS-em(2) de a tévém hát az sajnos nem lapos és ezáltal elég szar képet ad... EZért jáccok többet PC-én...
  • Prince of Máté
    #116
    Háát
    1.Ez a játék Nextgen-re lesz(X-Box360, PS3)
    2.Igenaz biztos h sok ember akarja PC-re megértem őket!
    3.De gondoljatok bele a gépigénybe...Nem azért de nekem a COD2 directX9-en szaggatott mit állat...AKkor ez h fog?(nekem)