565
  • Jinx4169
    #245
    valaki help!! az első őrnél istanbulban h tudom rárakni a bail bondos képet O'mara IDjére mert nekem simán nem engedi:S kösz
  • Angel017
    #244
    De megvan rájöttem...kirobbantani az ajtót...heh
  • Angel017
    #243
    Elakadtam a játék végén... Bejutottam este a Vatikánba, Lementem a catacombs-ba, már a 2 szárnyas csontváz szobron is átjutottam, de az azután ajtónál elakadtam...van az ajtó mellett egy villanykörte, de nem tudom mit kell vele csinálni...
  • GrofDaniel
    #242
    Nekem is sikerült, a Fröcskölős rész, és már a jelbeállítónál vagyok!
  • Angel017
    #241
    Utána az égtájak szerint kell lenyomogatni az álványon a követ..a padlón megnézed merre van N,E,S,W...Ha jól emléxem a sorrendre, akkor: N,E,N,W,S... (az állvány egyik oldalán van egy kis nyíl, azt abba az irányba forgatod, lenyomod a követ aztán forgatod tovább)
  • heliosz007
    #240
    1 kérdés: miután ezt : "először Acre-re, azán Londonra, aztán France-ra, végül pedig cyprus-ra lépj rá..." megcsináltam után hogyan tovább ( leszedtem az aranyat de utána?)
  • Haversrác
    #239
    BLACK CAt pub
  • Haversrác
    #238
    Szasztok Anna szobájában megnéztem a DVD-t, Nico elutazott Phoenix-be ,George-val mit kell csinálni???
  • csgj
    #237
    már megvolt :) megint rájöttem magam is... csak át kellett vizsgálni néhány dolgot. most nem vagyok elakadva xD
  • Angel017
    #236
    A második szobornál a fentinél a kéknek kell felfelé mutatnui, a pirosnk meg lefelé, az alsónál meg nemtom melyik szín, de arra emléxem h az egyik balra, a másik lefele kell h mutasson... A térképes kincsesnél: először Acre-re, azán Londonra, aztán France-ra, végül pedig cyprus-ra lépj rá...
  • csgj
    #235
    na azt nemtom...én csak tekergettem és sikerült :D (ha ugyanarra gondolunk) én már a kincsnél vagyok egy hülye térképen, ahol vhogy lépkedni kell a városokon, de nemtom hogy milyen sorrendben...
  • heliosz007
    #234
    a második pajzsos feladatot h kell megcsinálni?? pls help ( me a téképen 4 komó van, a pajzson meg csak 2-t lehet beállítani!)
  • Haversrác
    #233
    THX!
  • csgj
    #232
    hehh, ezt is mégiscsak megoldottam...nem kéne ilyen sűrűn rohannom a segítségért :)... na mindegy, mivel másnak se ment, itt a help hozzá: láthatjátok, hogy a szobor pajzsán ott van sorban a 3 jel kombinációja.. na most, a 4 jel alatt van még 4 üres hely, és alatta kell nekünk forgatni. annyi az egész, hogy a fenti jelekhez mérve, kettőt kell forgatni minden jelnél. remélem érthetően elmagyaráztam, mert már elfelejtettem a pontos sorrendet, és mégegyszer nemtom megnézni... szóval csak a műveletet tudtam leírni
  • csgj
    #231
    na, a csatornásat megcsináltam magam... de most én is a jelbeállítós feladatnál akadtam el
  • heliosz007
    #230
    # 226 ugyanaz a problémám:S valaki PLS help!
  • csgj
    #229
    én is ott vagyok most elakadva... addig eljutottam, hogy már fröcsköl a falból a víz
  • Angel017
    #228
    berakod a dobozba a Mouldy Bread-et (ahonnan kivetted az ostyát), erre a növár azzal foglalkozik és ott a polcon levő dobozt ki tudod nyitni a késsel, kiveszed belőle a bort, felmész kinyitod és beletöltöd...
  • Haversrác
    #227
    Szasztok, Vatikánban az ostyagyártó gépnél mit kelll csinálni, szereztem a dobozból egy ostyát,és fent az ablakoknál a gép tetején van egy kar, de el kéne terelni a nővér figyelmét valamivel hogy hozzá nyúljak aszzem.
    PLs HELP
  • dudlibond
    #226
    A Topkapi palace-ban amikor lejutok a lovagszoborhoz aminek a pajzsán vallási jelképek vannak mit kell csinálni. Megnéztem a kéziratot aminek az alján ott van a négy jel, de ha azt beállítom nem történik semmi. Valaki tudna nekem segíteni?
  • GrofDaniel
    #225
    CSááá!
    NEm igaz, elakadtam a Topkapi Palace-nél, ahol le kell menni a szökőkútba, az meg is van, de a csapok elforgatása nem megy, egyáltalán mit kell csinálni ott????
  • ibrik
    #224
    Én azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz ezzel.
    Még az, aki az előzőt magyarította, még ő sem tudott még mit kezdeni az új PAK fájlokkal - reméljük előbb-utóbb megoldják.
    A lényeg, hogy már az előzőhöz is programozói tudás kellett.
  • Liberty1
    #223
    sziasztok!
    Én szeretnék magyarítást csinálni a játékhoz, de sajna nem tudom hogy kezdjek hozzá. Lehet-e egyáltalán és hol szerkeszteni benne? Tudnátok segíteni ebben?
  • Jinx4169
    #222
    levágtam a kééssel a bail bondos IDről a képet de nem engedi rárakni a O'maraáéra azt h kell?
  • Madgamer88
    #221
    Na de hogy hackeljem meg?
  • Coast
    #220
    nekem a kapoccsal sikerült..:D
  • Szekii
    #219
    Off: Köszi az ajánlást, sort fogok kerítani rá.

    On: Coast ott nem a kést kell használni?
  • csgj
    #218
    á, thx! hihetetlen, hogy szinte az összes tárgyat használtam rá, de a szórólapot kihagytam!
  • Szekii
    #217
    Ahogy bementek a múzeumba, jobbra az ajtó mellett van egy rácsos ventillátorszerűség.
    Kinyitjátok, beteszitek az Alfonso hoteljében kapott szórólapot, rácsukjátok az ajtaját, és meggújtjátok. Elkezd füstölni, utána látható lesz a lézer.
  • Coast
    #216
    jaj..megvan... a gémkapcsot kell a kapcsolón használni:)
  • csgj
    #215
    ó, ezt én is kérdezem :D hihetetlen, hogy már egy csomó kalandjátékot végigtoltam, mégis itt vacakolok egy csomót...persze azokban is vacakoltam sokat, csak akkor nem fórumoztam, és nem tört rám a segítségkérési kényszer
  • Coast
    #214
    öööööö...a szökőkutat a Palaceban hogy tudom "kinyitni"?
  • szigor2
    #213
    Húh megvan.. köszike azért^^'
  • szigor2
    #212
    Köszi Lord Myn!! Hmm... hol a fenébe lehet az a hülye kártya:P elég ég óta keresem^^' kezd elegem lenni belőle h ezért akadjak el a játékban:P.. hol van? valaki mondja el pls^^' THX!!!
  • Lord Myn
    #211
    OFF: Alapfilm Dustin Hoffman és Laurence Olivier főszereplésével (1976-os, szóval nem mai darab), mindenképpen pótold az egyik legjobb thriller amit láttam.
  • Lord Myn
    #210
    Az akkor kell, amikor ki akarod zavarni az embereket a szobából, de azt hittem ezen már túl vagy...
  • Lord Myn
    #209
    Vatikán bejutás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj vissza az apartmanba és hackeld meg a számítógépet a telefonszámért.

  • szigor2
    #208
    Lord Myn: Köszi szépen a segítséget!!^^ Valaki azt elmondaná még hogy milyen szellőzőhöz kell a tüzes bigyó meg jég? Előre is THX! :)
  • Coast
    #207
    hi, a Topkapi palaceban hogy tudok átmenni a láthatatlan lézereken?
  • csgj
    #206
    már megvolt, de utána nem tudok bejutni. hiába hívom fel az őrt.... na mindegy..felejtsétek el