565
  • Angel017
    #205
    Szívesen...de nem tudja vki hogy kell bejutni a Vatikánba???
  • Haversrác
    #204
    THX!
  • Angel017
    #203
    Ok, megnéztem újra, tehát a pajzskombináció: 1.)Kék háttéren 3 sárga virág 2.)Sárga háttéren 2 piros oroszlán 3.)Fehér háttéren 2 kék oroszlán 4.)Sárga háttéren 1 fehér virág....ezeket forgasd ki.
  • Haversrác
    #202
    Ha olyan könnyű lenne nem írtam volna a fórumba, mellesleg színtévesztő vagyok, azt én is tudom hogy a manuscriptbol kéne kikövetkeztetni a 4. pajzs kombinációját, de hát meghaladja a tudományomat úgyhogy sírva kérlek a jótanácsok helyett inkább a kombinációt írd le!!!!!!!!!!!!!!!
  • Angel017
    #201
    Én most a Vatikánnál tartok már, de nem tom hogy kell bejutni... a Topkapi Palace-nél a szökőkútbe úgy tudsz bemenni h a késeddel megbirizgálod a kapcsolót, ami a vizet lekapcsolja, és így az őr tovább szenved vele, és a csaj oda tud menni segítani elmozdítani.... a Harmadik szobornál egyszerű..megnézed a Manuscript jobb felső sarkában a 4 pajzsos embert, és a 4.nek nem látszik a pajzsa, de a az első 3-nak a színei alapján könnyű kitalálni...
  • heliosz007
    #200
    előbb te segíts !!:D
    a szökőkötnál hogyan tovább??:D
  • Haversrác
    #199
    Szasztok a TOPKAPI PALACE-ban a katakombában a harmadik lovagszobor pajzsán virág meg oroszlán szimbólumok vannak vannak de nem tudom a kombinációt.
    PLs HElp!
  • heliosz007
    #198
    ha elloptad a mobilt jobb gombot nyomj rá (ekkor megtudod a számot) majd tedd vissza a mobilt !!! ( és a tiedről hívd fel!!)
  • csgj
    #197
    hmm... de nem megy. az őr lerakja, George-ot meg nem lehet mozgatni
  • csgj
    #196
    THX!
  • Haversrác
    #195
    A jobb oldali állványról csórd el az őr mobilját, jegyezd meg a számát, rakd vissza a mobilt , majd a bal oldali állványról csörgesd meg, az őr odamegy te meg felugrassz.
  • csgj
    #194
    én is a Topkapi palotában vagyok... csakhogy nem tudok belopózni az állványról az őrök között
  • Haversrác
    #193
    Szasztok a TOPKAPI PALACE-ban a katakombában a harmadik lovagszobor pajzsán virág meg oroszlán szimbólumok vannak vannak de nem tudom a kombinációt.
    PLs HElp!
  • berlinboy6329
    #192
    Érdemes leszedni a gamet?
  • Szekii
    #191
    :D Magát a filmet nem ismerem, de az a rész komoly volt. Szegény nővér :)
  • Szekii
    #190
    A hotelben az egyik asztalról.
  • Jinx4169
    #189
    oké köszi erre gondoltam énis csak nincs nálam kés:S azt hol szedem föl?
  • Lord Myn
    #188
    Most jutottam be a keksz-gyárba, mint egészségiügyi ellenőr. (Egyébként van itt 1 óriasi poén azoknak, akik ismerik a Maraton életre-halálra c. filmet:
    A "Biztonságos?" részre gondolok ).
  • Szekii
    #187
    Igen, még tegnap du. kijátszottam.
    Rómában pontosan hol? Anna Maria házánál, vagy már a Vatikánnál?
  • Lord Myn
    #186
    Te már végignyomtad? Én most vagyok Rómában.
  • csgj
    #185
    thx
  • Szekii
    #184
    hali. vissza kell menni a bejárathoz, ahol a sertések vannak fellógatva. nyomd meg oldalt a gombot ami tovább gördíti a szalagot, és kutasd át a testet.
  • eörgs
    #183
    #169
  • csgj
    #182
    hi, a szalámigyáros résznél tartok. befüstöltem a rosszfiúk irodáját, elhúztak, de nem találok sehol egy bejutáshoz szükséges kártyát..nemtom itt mit kell csinálni.. vki tudna segíteni? mert már egy jó ideje csak járkálok meg vizsgálódok össze-vissza a játékban
  • Szekii
    #181
    Felnyitod az ablakot, és amikor odamegy, meggyújtod.
  • ToMaX
    #180
    ezt az Elvises csavot hogy lehetne onnan elüldözni? mar probaltam sok mindent:D
    Gondolom a viragot kene felgyujta vhogy de mindig észrevesz..
    thx
  • Szekii
    #179
    Amúgy jókis játék, csak rövid :D
  • Szekii
    #178
    Nem a főbejáraton kell bemenni, hanem a balra egyedül járőröző őrnek kell a figyelmét elterelned Anna Maria-val, és arra kell tovább menni.
  • Szekii
    #177
    Hali!

    A nálad lévő késsel vágd le George Bail Bondos kártyájáról a képet, és tedd rá a Eamon Omara ID-jére.
  • Coast
    #176
    hát én már minden létező ajtón kimentem, de nem tudok rájönni mit kell csinálni, egyedül a tollat találtam mást nem...vagy csak egyszerően béna vagyok
  • csgj
    #175
    a kóddal kéne kinyitni azt az ajtót, ahonnan a kaparászás hallatszik. a szellőzőt ki kell kapcsolni... ott van egy gomb, arra kell rákattintani. aztán bele kell dugni a szellőzőbe a kötelet, és bekapcsolni a gépet. és akkor BUMM CRASH ZITTY CUPP!!!
  • raven87
    #174
    Egy kis segítség kéne újra. Miután Elvis-t elzavartam az ajtó elől és meg szereztem a kódot ias mit kéne csinálni? A szellőzőt sem tudom kiiktatni a fürdőszobában és a kódot sem tudom hol kéne felhasználni.
  • Jinx4169
    #173
    csak ki kell menned az ajtón
  • Jinx4169
    #172
    újabb kérdés h jutok át az őrökön istanbulban?megvan az id kártya meg a térkép de azt mondja h nem hasonlít a csávóra a képen
  • Coast
    #171
    hi, elakadtam a hotelbe amikor azt mondja george, hogy nyomokat kell keresni hogy megtudja ki tört be a csaj szobájába....mit kell csinálni? már kikészültem tőle teljesen thx
  • Madgamer88
    #170
    Ha első őrön átjutok eamon O'Mara belépőjével utánna hogy tovább,Mivel 2. nak posztere van Eamonrol és felismer hogy nem ő vagyok.Csaj nem akar segiteni hogy belopozzak, me ő is be akar jutni.
  • eörgs
    #169
    hy, elején még átmásztam másik épületbe, na ott mit csináljak. htx
  • Jinx4169
    #168
    már az is megvan:: és a szekrényből a kéziratot h szedem ki?:D
  • Jinx4169
    #167
    holt találom a kártyát a titkos ajtóhoz a húsüzemben?
  • dudlibond
    #166
    a húsüzemben miután elmentek a többiek hogy kell bemenni a tekercsér