565
  • Lord Myn
    #165
    Igen:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az olvasó fickóét kell elvenni (könyvjezőként használja), mégpedig úgy hogy felhívod a hotelt telefonon és kéred az úriembert...
  • raven87
    #164
    Tudna nekem valaki segíteni hogy a mágnes kártyás ajtón hogy tudok bejutni a holteles pálya elején?
  • MerlinW
    #163
    há nem mindegy ám hogy Doors vagy Windows.. egyik zenekar, másik meg...öööö
  • Jinx4169
    #162
    bocs ablakot nem ajtót
  • Jinx4169
    #161
    császtok valaki segítsen a hotelben amikor a csajnak kell kinyitni a fürdőszoba ajtót mit kell csinálni avval a szar szellőzővel? kösz
  • Vlala #160
    Köszi!
  • hali
    #159
    ahol a diszno log a kocsiban, onnan vegyel jeget, azt vidd a szellozohoz
  • Vlala #158
    Jég? (bocs, fáradt vagyok. Most a pályán kellene keresnem jeget, vagy jéghideg, tehát állati rossz helyen tapogatózok?)
  • hali
    #157
    jég!
  • Vlala #156
    Ez eddig oké, most ott tartok, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tüzes fát a tűzoltókendőben felvittem a szellőzőhöz, azt mondja, ennél több kell. Öngyújtóval nem sikerált feltuningolni, gondoltam, lemegyek még fáért. Összezsíroztam a kezem a hússal, most - állítólag - valami kereket kellene megkennem a zsírral. Ezt nem találom.

    De szerintem megvárom a teljeset...
  • Lord Myn
    #155
    Az öngyújtót szeretnéd megszerezni, ha jól értem...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vedd fel az egyik svábbogarat az emeleten és olvasd el a táblát is, utána menj le beszélgess Alfonso-val az órájáról és svábbogarakról utána tedd a svábbogarat az órába és megint beszélj vele, amikor elrohan gyorsan nyisd ki az ablakot és vedd el az öngyújtót...
  • szigor2
    #154
    Köszi.. aha... és megmondanád mit nem csináltam még meg? Az öngyújtót hogyan kell? Kérlek segíts!! Előre is köszike..
  • Lord Myn
    #153
    Azt nem csodálom, mert egyik sem kell a továbbjutáshoz...
  • raven87
    #152
    Kattints a létrára és felmászik rajta!
  • szigor2
    #151
    Valaki! Hogyan kell a Hotelből elcsalni azt a hülye Alfonsót? És hogy kell a cigiautomatából venni? Valaki segítsen lécci mert elakadtam!!
  • Lord Myn
    #150
    Már rájöttem...
  • Madgamer88
    #149
    közbe rájöttem,megtalátam a rongyot a fiókba
  • Madgamer88
    #148
    add neki cigit cserébe kérd szalámi buj el kuka mellé kimegy cigizni és tied a kötény.
  • Madgamer88
    #147
    Gyárban szekrényt hogy tudom arréb tolni.
    Azt mondja rozsdás a kereke de honnan szedjek én olajat vagy mit tudom én.
  • Vlala #146
    A demóban tudtatok menteni? Már a golfütő használatán gondolkodom, ha mégegyszer végig kell hallgatnom Szalámi Joe-t... még a párbeszédeket sem tudom eltekerni.
  • Lord Myn
    #145
    Nem tudja valaki, hogy kell megszerezni az isztambuli hotelben Eamon O'Mara levelét?
  • Sephi
    #144
    Na mar az elejen elakdtam a teton.
  • heliosz007
    #143
    #140 pls
  • ZsZso
    #142
    Szivesen. Pedig ott van, de mind1 :). Lényeg, hogy meglett!
  • Sephi
    #141
    Naon koszonom :D KErestem en is itt baszus de en nem leltem. Lehet fomenuben meg nincs.
  • heliosz007
    #140
    :( én az elején tartok: a légkondi kiszedtem, és má be is toltam a liftajtó alá, s a golfütőt is felvettem :( és most mit csináljak??me kint van 1 létra de ott nem tok felmászni !:(
  • ZsZso
    #139
    Ne is foglalkozz vele :)

    Szvsz cracket nem a google -n szoktunk keresni, hanem a GameCopyWorldön.
    Direkt link a játék reccséhez itt.

    Jó Szórakozást, remélem erre volt szükséged.
  • Sephi
    #138
    Rendben ha te google-val megtalalod a crack-et akkor le kallappal. Es ha kicsit lennel figyelmeseb latnad hogy irtam lentebb hogy kerestem es nem talaltam.
    Nem mindeki lyan okos es ugyes mint te hogy egybol megtalalta.
  • ibrik
    #137
    INNEN...
  • Sephi
    #136
    Honnan?
  • Rusy
    #135
    töltsd le a cracket :))
  • Sephi
    #134
    Sziasztok. Nekem nem a Relodes van meg es elinditaskor a SecureRom-ot hasznalom de igyis kiad egy security hibat. Micsinaljak?
  • Lord Myn
    #133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Elvis táncol, nyisd ki az ablakot. Utána menj vissza a virághoz, Elvis fázni kezd és megy becsukni, na akkor gyújtsd fel a virágot. A clenaer room kódjához küldd be a tollat és a Hotel szorólapot az ajtó alatt.
  • Haversrác
    #132
    Szasztok a hotel-es pályán hogy kell a csajszi ajtaja elől elzavarni ELVIS-t, az öngyújtó már megvan, de sehol nem tudom bekapcsolni a sprinklert, a cleaner room kódját sem tudom ,PLS HELP!
  • hali
    #131
    aham, mar messze jarok :)
  • fucko
    #130
    Üdv!
    Valaki, akinek gef6600 gt-je van pls irja mar be milyen verzioju driverrel jatszik. Huncutkodik nalam a jatek es hajlamos kivagni asztalra 10 percenkent.Köce
  • Lord Myn
    #129
    Na sikerült túljutnod? Én most tartok a Demo-s résznél.
  • hali
    #128
    zsirozd be a kerekeit :)
  • MrDevil
    #127
    Hali !

    Valaki nem tudja hogy hogyan lehet megmozdítani a szekrényt a húsgyárban ?
  • Ombika
    #126
    Igen olyan!