565
  • Lyan Kyj
    #125
    thx
  • Lord Myn
    #124
    Egyébként meg akartam kérdezni, hogy van olyan játékos, akinek van amBX kompatibilis cucca? Azon milyen élmény játszani (azaz mi a különbség)?
  • Lord Myn
    #123
    Ezek mind különálló sztorik, csak néha van 1-2 utalás az előző részekre, de ez nem befolyásolja a főszálat. Én pl. a BS3-val kezdtem, és csak utána játszottam az 1-2-vel.
  • Harly18
    #122
    Ha nem mondod, akkor nem is jöttem volna rá :D Különben kifejezetten saját képekre voltam kiváncsi, hogy tényleg milyen, mert ki tudja, hogy olyan e mint a hivatalos képeken... :)
  • Ombika
    #121
    Fogod es felmesz hivatalos oldalra vagy kismillio helyen van rola kep! :P
  • Harly18
    #120
    Aki játszik a játékkal az betehetne majd pár saját képet, hogy mégis milyen a játék. Akinek még nincs meg, az hagy csurgassa a nyálát...mint én is :(
  • Ombika
    #119
    Please aki spoilerezik az irja be ele!!
  • hali
    #118
    obazz, hogy erre nemjottem ra :D thx
  • Lyan Kyj
    #117
    üdv!

    Sztetek mennyire érthető olyannak, aki még nem játszott a többi résszel? Ezek különálló storyk, vagy összefüggő?
  • Lord Myn
    #116
    Köszi, közben már én is rájöttem a folytatásra, csak este kissé fáradt voltam. Már a hotelben vagyok.
  • Kpierre
    #115
    Azon a szinten, ahol átmásztál a csövön a lépcsőházban van egy nyitott ajtó. Azon kimész és leszeded róla a kötelet. Ezután az ajtót becsukod, és rányomod a reteszt, hogy be legyen zárva. Ezután jobb klik az ajtón és fogaskerék. Ezt követően az ajtó tokostul kzskadt és a csajszi át tud jönni.
  • Ombika
    #114
    Reloaded kijott mar huzom is! :P
  • hali
    #113
    masik hazba ahol elszabadul az aram, ott mi a retket kell csinalni?:)
  • Madgamer88
    #112
    A jó öreg golfütőre van szükség, ami demóba is feltünt már, szerintem egész game során velünk lesz:)
    Azt légkondi bizbaszt kell betolni lift ajtó alá és már ujra magadhoz is veheted és akkor már át lehet menni másik tetőre.
  • Lord Myn
    #111
    Én is, franc se tudja mit kell csinálni a tetőn...
  • hali
    #110
    en mar el is akadtam az elejen :)
  • ibrik
    #109
    Na mondtam én... már jön is lefelé a reloaded verzió.
  • Vlala #108
    Aug. 27.-én linkeltétek be a demót, nekem meg most esett le, hogy már ilyen is van. Naprakész vagyok, nem? Holnapra kész vagyok... :)
  • kirol
    #107
    A 3-hoz is valami spéci progi volt, de nem működött nekem a 4-el.
  • ibrik
    #106
    Ja most jut eszembe, hogy annakidején pont e célból letöltöttem a demót és abban olyan PAK fájlok voltak, amelyekkel nem lehet mit kezdeni (nem ZIP fájlok, ismeretlen módszerrel vannak kódolva/csomagolva), tehát egyelőre eléggé esélytelen a magyarítás...
  • Thanatos
    #105
    örülünk...
  • ibrik
    #104
    Hát ha csak a 3-ik részből indulunk ki (Sleeping Dragon), akkor kábé egy évig is raktározhatod.
    Bár ez attól is függ, hogy egyáltalán magyarítható-e...
  • Ombika
    #103
    Kivancsi leszek mikor kezdik el ,en addig ugyse fogok nekikezdeni majd csak magyarul! :P
  • kirol
    #102
    Hát igen.
  • Ombika
    #101
    Mar csak magyarositas kellene ,mint a tobbihet es isten lenne!
  • Crazy Mate
    #100
    100. hozzászólás.
  • grebber
    #99
    Nekem a demó is fejtörést okozott nemtudtam végigtolni:(
  • ibrik
    #98
    Én még megvárom, hogy kijöjjön egy rendes crackelt release.
  • kirol
    #97
    Hát igen.
  • hali
    #96
    Broken.Sword.The.Angel.of.Death.EMUDVD-Unleashed
  • kirol
    #95
    Francba, én is alt+tab és megint elszállt. :(

    Milyen forró ajtó?
    Én jégkockát szedtem, gondolom arra kell.
  • csgj
    #94
    annak örülök a legjobban, hogy újra a hagyományos point and click irányításra tértek át. a BS3-ban pont az nem tetszett csak, hogy a nyomorék billentyűzetet is kellett használni... Nem volt meg teljesen az a broken sword fílingje.
  • Ombika
    #93
    De csak elakadtam mikor a forro ajtot kinyitottam aztan meg ugyvoltam vele majd a veglegesnel szrakodom vele,remelhetoleg hamarosan megjelenik!!
  • Flora2
    #92
    !!! Bizony, lehet, hogy dx9-cel kezdődik! ez lesz a gond! Hálás köszönet, ma este megcsinálom, ha hazaértem! (Egyébként a Broken Sword 3-at játszottam végig nemrég, ezért szívesen rögtön ráugranék a BS4 demójára.)
  • ZsirosKenyer
    #91
    szóval akkor a korrekt link ITT

    most keltem ;)
  • ZsirosKenyer
    #90
    szedd le és telepítsd, ha nem jó már a link akkor sikíts..
  • ZsirosKenyer
    #89
    Lehet hogy dx9-cel kezdődik, ebben az esetben viszont túl régi a DirectX szoftvered.

    ha így van akkor
  • Flora2
    #88
    Sajnos nem tudom a pontos nevét idézni, mert az otthoni gépemen van a demo. Számok és betűk katymasza egymásután - valami ds9x5_ nem, sajnos, nem tudom felidézni.
  • ZsirosKenyer
    #87
    pontosan milyen .dll fájlt kér?
  • Flora2
    #86
    Engem érdekelne, de letöltöttem a demót, installáltam, indítanám, erre kiírja, hogy valamilyen .dll kiterjesztésű fájl hiányzik (megadja a pontos nevét), és telepítsem újra a demót, mert az megoldhatja a problémát. Hát nem oldotta meg. Megint kéri azt a .dll fájlt. A rendszerkövetelményeket ellenőriztem, és szerintem megfelelek.