693
Fifa 94-től kezdve 2003-ig,illetve más régi focisjátékok
  • Zsolti9014
    #573
    Én pedig a 98 és 02 zenelistáját keresném
  • KFCMajorka
    #572
    Valaki megtudná mondani mi annak a számnak a neve,ami a FIFA RTWC 98-ban a bevezetőben megy?
  • Breki33
    #571
    de volt hozzá klubcsapatos kiegészítő
  • KFCMajorka
    #570
    Nekem egyszer megvolt mind a kettő.A VB-s változaton csak a 98-as VB csapatai voltak rajta.
  • Breki33
    #569
    a sima fifa 98 az rtwc a másik a VB-re kiadott

    úgyanígy később is EB-VB-re külön játék elvileg
  • hunbasser
    #568
    szóval akkor nincs sima fifa 98,csak rtwc,meg wc,bár a wc-ről sem hallani nagyon sokat.meg a 06 wc-nek is van amúgy rtwc változata,de arról szinte semmmit sem hallottam
  • Zsolti9014
    #567
    jaj, itt nincs WC, bocs!
  • Zsolti9014
    #566
    így van: #564
  • Breki33
    #565
    Dehogy ugyanaz

    World Cup 98
    Release Date: Apr 30, 1998

    Fifa Road To World Cup
    Release Date: Nov 30, 1997

    Egyikben a selejtezőket lehetett lejátszani másik direkt a VB-re készült.
  • Zsolti9014
    #564
    Itt a sorozat össz. része
  • Zsolti9014
    #563
    úgy tudom (rá is kerestem), hogy csak rtwc van, 2002-ben és 2006-ban viszont csak a konzolos kiadás volt RTWC (vagy konzolra 2-t adtak ki?) de 98 nem volt sima csak rtwc
  • Zsolti9014
    #562
    rtwc nekem csak tavaly lett meg nem játszottam vele sokat, se sztem abban nincs.
  • Zsolti9014
    #561
    nem ugyanaz
  • hunbasser
    #560
    nekem egy dilemmám van:van sima fifa 98 is?vagy csak 98 rtwc van?
    mert mindenhol csak az rtwcről hallani,ez vhogy nálam kimaradt.
  • passatgt
    #559
    az ua
  • KFCMajorka
    #558
    Csak a World Cupon?A RTWC-ban nem?
  • hunbasser
    #557
    azt tudom,de az nem olyan,amire én gondolok :)
  • Zsolti9014
    #556
    world cup 98 ban le lehet játszani a régi VB döntők közül párat, és a kép is lehet fekete-fehér és pirosas, régi hatású. nagyon jó
  • KFCMajorka
    #555
    A FIFA 2000-ben van egypár régi csapat,de azok is úgy játszanak ott,mint a maiak.Van ott azthiszem Magyarország 1954,Brazilia 1970,Bulgária 1994 stb.
  • hunbasser
    #554
    érdekes lehet.mondjuk én mindig is gondolkoztam,h az ea,vagy a konami miért nem csinál egy olyan játékot,ahol régi vb-kben lehet szerepelni,5-6 generációval.
    olyanra gondoltam,h a labda,meg a felszerelés az régi lenne,meg a játékstílus is,és mondjuk lehetne választani,h melyik vb-t akarod lejátszani.

    mondjuk az jó sok csapat lenne,meg hát nem érné meg egyik cégnek sem,mivel a focijátékok elsősorban a gyerekeket célozzák meg,ebben benne vannak a 10-18 évesek,akiket nem nagyon érdekelnek a 60-as,70-es,80-as évek futballja,és ezért nem érné meg a gyártóknak.
  • KFCMajorka
    #553
    Valahol olyat olvastam,hogy van olyan kód,hogy a régebbi világbajnokságokba lehet menni.De nekem ez nem jött be.
  • hunbasser
    #552
    ilyen kód cheat volt a fifa 2002-ben is azt hiszem,csak ott meg kellett szerezni a kártyákat,és kaptál melléjük cheatet,de ez asszem csak psxen működött.:) ott is volt ilyen,h a labda össze-vissza szállt,meg nagyfejű emberkék,aztán a labda közelében mindenki elesett,meg láthatatlan falak...jó volt :)
  • KFCMajorka
    #551
    A F98-on volt olyan kód,hogy a labda össze-vissza szállt,ha belérúgtál.Egyszer a kapus kirúgta kispályán,és a labda visszarepült a kapujába.
  • hunbasser
    #550
    ezeken ma már nevetünk,de akkoriban a gólok 60%-át így szereztük.én pl félpályáról mindig rápróbáltam fifa 97-ben,és emlékszem rá,h miközben szállt a labda,tudtad irányítani,h merre csavarodjon.ezt párszor le is teszteltem,mert ide-oda mozgattam a kurzormozgató billentyűket(értsd:iránybillentyűk),és miután visszajátszottam,úgy ment a laszti,ahogy én irányítottam :)
  • KFCMajorka
    #549
    De voltak ilyenek.A kapus amikor ki akarta rúgni a labdát én becsusztam és el tudtam venni tőle a labdát.A kezdőkörből szoktam gólt rúgni.Sőt fent az oldalvonalnál(szögletzászló mellett)beadás helyett rárúgom és bemegy!
  • hunbasser
    #548
    ez elég érdekes lehet :)
    a fifa 98ban neked nem voltak olyan bugok,h mondjuk rálőtted félpályáról,és a kapus keze mellett ment be? :)
    meg h a kapus lehajolt volna a labdáért,és átment a lába között?
    vagy h kirúgásnál ha belédrúgta(jól kellett beállni),akkor rólad a kapuba vágódott a labda? :)
    mert a fifa 97ben ilyenek előfordultak :)
  • KFCMajorka
    #547
    Hogy érdekes legyen a bajnokság a FIFA 98-ban,elvettem a lest és beállitottam,hogy ne legyenek hátvédek.Igy már szoros meccseket tudtam játszani.
  • KFCMajorka
    #546
    Igaz úgy értem el,hogy az ellenfél 4 játékosát kiállittatam.De kiállitások nélkül 7 a rekordom.
  • hunbasser
    #545
    az szép teljesítmény! :)
    örülök,h nem mindenki csak úgyvan vele,h "csakanullahatwördkápp"
  • KFCMajorka
    #544
    Kedvenc régi játékom a FIFA 98,ami még megvan és szokok rajta néha játszani.Tetszik benne,hogy van itt teremfoci is.Egyszer a nagypályán a kapussal rúgtam 12 gólt egy meccsen!(2x8 perces)
  • hunbasser
    #543
    jbal,örülnék ha leszednéd azt a játékot,amit belinkeltem,most jelenpillanatban megy a szerver,jó lenne,ha te el tudnád indítani.én már próbálkoztam azzal,h beállítom a kompatibilitást nt-re,2000-re,de csak azt írja,h nt alatt nem fut.
    és ez még csak a telepítő :) remélem te értesz a dosboxhoz,és tudnál vmi infot adni.amúgy régebben még jó játéknak tűnt,nem tudom,h most mi lesz róla a véleményem :D
  • jbal
    #542
    vki játszott már a world league soccer 98-al?az tiszta uefa 99 volt csak ehér volt a pálya és zöld a vonal.csak nem lehetett rendesen passzolni mert volt amikor elívelte passz helyett
  • hunbasser
    #541
    innen lehet is szedni :)
    ez az én http file serverem,szal nem mindig megy :)
  • hunbasser
    #540
    erre emlékszik még vki? :D
    mondjuk nekem nem ez volt meg,de az is vmi hasonló volt,annak Sega Worldwide soccer volt a neve,simán.vagyis még most is megvan,megpróbálom beüzemelni xp alatt :)
  • jbal
    #539
    nekem nem szokott menni az új gépemmel
  • hunbasser
    #538
    már én is kerestem torrenten de nem találtam semmit :( vkinek biztos megvan cd-n

    a fifa 2002-t sikerült megszereznem totti10 jóvoltából.ljunbergnek teljesen olyan feje van mint világinak XD
    meg amikor a gólörömben kinyitják a szájukat...hát azon minden éppen a fifa 2002-vel játszó ember elhányja magát :)
  • hunbasser
    #537
    ya,vmvr pesti,de én és totti10 hatvaniak vagyunk ;)
  • Zolcsi01
    #536
    Hello az Euro 2000-et esetleg rendelkezésemre tudná bocsátani(megdobna 1 linkel)? Előre is köszi
  • Zsolti9014
    #535
    később próbáld meg! :D
  • vmvr
    #534
    Nem tudom hogyan, de nekem már le is jött:)