633
MNASZ Autós Gyorsasági OB
  • fb2
    #473
    Misu, a flash site nak vege van. Egy uj Html site van keszitve, amit most tettunk fel a hetvegen. A blog al kapcsolatban ket lehetosegem van. Az eggyik hogy egy kulon oldalt hasznalok a blogra ami szep, de nem ugy nez ki mint az oldalunk (szinek stb) a masik pedig az hogy be lehet epiteni egy programot a mostani oldalba, tehat a blog-oldal olyan lessz mint a tobbi oldalunk. (stilus, szin stb) csak ekkor, kell egy program amivel en ezt a blog ot feltoltom. Szoval azt akartam kerni hogy te milyen programot hasznalsz?

    Szinten: Ugy hallom hogy Proex nagyon sokat tesztel. Sokba kerul az euroring kiberelese? Elliott autojaban egy egeszen komoly 1419 KM van, tehat meg 'be sincs torve'...Szoval jovore ha akartok egy hasznalt Suzukit venni, ezt ajanlom ha persze elado lessz. Elliottnak mar nem lessz szuksege ra.
  • avcom
    #472
    minden nézőpont kérdése :-)
    ne legyenek illúzióid, fordítva is így van :-)
  • Papailaca
    #471
    tegeci:)
  • avcom
    #470
    ami fontos azt megírtuk mi, ami annyira nem arra meg ott a markakupa.hu :-P
  • JuanG
    #469
    ja értem :)...

    vasárnapi részletes eredményeket meg lehet nézni valahol?
  • avcom
    #468
    ja évnyitóra ment a média a főiskolára
    új seprű jól seper aztán nem mertünk ellógni, de jövőre már nem megyünk :-D
  • JuanG
    #467
    ezt most nekem? :)...vasárnap is isi van? :D
  • Papailaca
    #466
    mer isibe járnak a fiatalok azé
  • JuanG
    #465
    ezt meg akartam kérdezni, hogy miért nem lehettetek ott vasárnap? "Mivel sajnálatos módon a média nem lehetett jelen a vasárnapi események helyszínén"
  • avcom
    #464
    sajnos nem tudtunk vasárnap ott lenni, a többieknek pedig volt fontosabb dolguk is a fotózásnál, ha valaki csinált esetleg, akkor elképzelhető

    plusz megkértem Lacát, hogy ha megy fel esetleg Pestre a javítás miatt, akkor vigyen fényképezőt

    A blogról
    az igazat megvallva nagyon szép és látványos az oldalatok, de szerintem nem lesz vele túl könnyű boldogulni a sok flash miatt. A mi oldalunk a Commade-nek köszönhetően úgy lett kialakítva, hogy online szerkeszthetők legyenek a dokumentumok így nincs szükség semmilyen külön feltöltésre, a weboldalon magán szerkesztem a híreket vagy írom meg azokat a nulláról.
  • fb2
    #463
    Misu, fogtok felrakni kepeket a Laci autojarol? Csak azert erdeklodom ennyire, mivel hogy Elliottnak is volt egy fejre allasa Orfun... Szinten, vagy egy technikai kerdesem a web oldalatok 'BLOG'-javal kapcsolatban. Milyen programot hasznalsz a feltoltesre? En is ezen dolgozom most, de sajnos a BLOG add nekunk egy kis kihivast... Nezd meg: Blog Elliott oldalan
  • avcom
    #462
    sok munka lesz vele, reméljük kész lesz

    nemrég írtam egy pár szót az oldalunkra és frissült a markakupa.hu is CE idő szerint vasárnap este
  • fb2
    #461
    az akkor jo. gratulalok neki, de nem is tudom hogy milyen hellyezesek voltak. Beszeltem Elliottal, o nem nagyon volt megelegedve az eredmenyevel, de ez varhato is volt... Meglessz az autoja csinalva a kovetkezo versenyre? nagyon ossze tort? Gondolom a teteje sokat serult..
  • avcom
    #460
    igen, de teljesítette a versenyt és jól van szerencsére
  • fb2
    #459
    Hallom hogy allitolag Papai Laci (?) fejre allt....? Remelem nem lett serules...!
  • b-type
    #458
    A tervek szerint így lesz a hétvége,
    szombat:



    vasárnap:

    http://www.b-type.tvn.hu/OB/Versenykiiras_Euroring_2006-6.jpg
  • b-type
    #457
    :)
  • fb2
    #456
    Az eggyik haverom video production al foglalkozik, es igy tanultam tole hogy miket kell nezni egy jo video'n. Talan ezert mondom hogy a video kep-minosege nem nagyon jo. Magyarban is lehet venni camerakat ugyanugy mint Amerikaban, es nem is nagyon dragak. Nem hinned ha azt mondanam hogy Magyarorszag Amerika, legalabb is nekem ugy tunik mivel hogy lattam mindket oldalt, es kulonben is ugy latszik hogy Magyarban 'Mindenki' uj Mercedessel es 5-7 es BMW val jar. Itt Amerikaban ilyet nem latszt. Persze az is igaz hogy itt az auto nem Status-simbolum mert muszaj hogy legyen. Sot azt is mondhatnam hogy Amerikaban a versenyzok egy Markakupahoz hasonlo szeriaban nem torik egymast mint a "village idiot", egyszeruen azert mert nem birjak kifizetni a javitast, es persze ott vannak az ugyvedek, es a biztosito tarsasagok...meg persze mas a mentalitas. Azt viszont hozza kell tennem, hogy a fiamnak a belepese a Magyar versenyzesbe olyan volt mint egy boot-camp, tehat annyit tanult itt hat honap alatt mint mashol 3 ev alatt. Ha meg tudsz uszni ketto Hungaroring versenyt tores nelkul, akkor abbol a penzbol amit nem kellett toresre kolteni, egy nagyon komoly professionalis camerat lehet megvenni..
  • avcom
    #455
    ez Magyarország, nem az USA :-D
  • fb2
    #454
    Vettem a Premier Video tol egy DVD't, az ossze foglalasa az Orfui versenynek. Nem tudom hogy latta e valaki, de nagyon ajanlom. Azert is mert ha a DVD'del le tudod lassitani, akkor ossze lehet hasonlitani a kulonbozo verseny vonalakat a versenyzok kozott. Ez a Swift, a Clio, es egy harmadik osztaly amit nem ismerek. (BMW, Porsche es hasonlo) A Premier nagyon jo munkat csinald, csak egy dolog nem tetszik, hogy a video minosege nagyon 'Old-School' quality. Ha tudnanak szerezni egy HD Video't akkor nagyon nyero lenne...
  • avcom
    #453
    igen
  • fb2
    #452
    ok, megneztem a Proex Website ot, es latom hogy Euroring lessz. Remelem a management nem fog valtoztatni rajta jovo heting mert oszinten mondva egy kicsit nehez kovetni a futamot... (Scheduling, logistics, stb...de ezt mar kibirjuk)
  • fb2
    #451
    Orkeny=Euroring?
  • avcom
    #450
    a mi oldalunk mondjuk nem áll(t) meg...

    nem győzöm eleget írkálni, hogy a következő futam Örkényben lesz
  • fb2
    #449
    Hat igen! ez tortenik amikor a forum es a VERSENY meg-all a szezon leg-kozepen vagy harom honapra.... Arra meg emlekszem hogy a Hungaroringen is van verseny, de a kovetkezo a Euroring en lessz...
  • avcom
    #448
    eddig összesen annyit ültem egy "működő" Clio-ban, hogy párszor megtúráztattam, ennyi volt a versenyzői pályafutásom, én a médiareferens(ecske) vagyok a Proex Motorsportnál

    Kiss Norbival vagy Papailacával keversz össze
  • sanzik
    #447
    én is igy tudom, ezért volt érdekes,hogy a kolega miért a jövő évi versenyzésről kérdezte...
  • JuanG
    #446
    sztem Misu a hírszerzésnél van...elsővonalas ügynök
  • sanzik
    #445
    lemaradtam valamiről... ???
    Most Misu is versenyez vagy csak Te kevered össze valakivel?
  • fb2
    #444
    MIlyen terveid vannak versenyzessel kapcsolatban a 2007 es szezonra. Folytatod a Markakupa't vagy mas utakon haladsz?
  • avcom
    #443
    mire gondolsz?
  • fb2
    #442
    MISU, vannak terveid jovo evre? Markakupa, vagy mas?
  • b-type
    #441
    oks :)
  • JuanG
    #440
    akkor szólj, mert bepattannék a cruiserbe :)))
  • b-type
    #439
    tetszetős
    Euroring-re valszeg kimegyek. :)
  • fb2
    #438
    Talaltam meg egy kepet ugyanerrol a csapatrol. Ez az auto lenyegeben az amerikai valtozata a magyar markakupa sorozatnak. Ez a gep supercharged 250 loero a kereknel, limited-slip, es sima utcai H valto, 6 sebesseg. A futomu nagyon hasonlo a Swift hez, azzal a kulonbseggel, hogy Ohlin teleszkopot hasznalnak. Nem tudom hogy milyen rugot...



  • avcom
    #437
    igen
  • JuanG
    #436
    uhhhh nice :D...

    jövőhétvégén akkor Euroring ugye?
  • fb2
    #435
  • fb2
    #434
    Jo lenne vissza inditani a forumot mert nagyon elhalt. A szezon folytatodik hamarosan, igaz hogy csak ketto verseny de az is jo.
    Voltam megnezni egy itteni versenyt a Portland Int'l Raceway'n es beszeltem a szeria rendezokkel. Ok azt mondjak hogy belso kamera az kotelezo minden autoban, es arra hasznaljak hogy vissza nezzenek baleseteket. Ok tartjak a jogot a videohoz is, tehat barmit fel tudnak tenni a netre vagy barhova a versenyzo beleeggyezese nelkul. Ez nem nagyon jol hangzik, de viszont a baleseteket nagyon figyelik itt. Ha valaki bunko modra "hasznalja" a masik versenyzot a palyan, azonnal fekete zaszlot kapnak minden viccelodes nelkul. Szoval pros and cons a belso camerakak.....