633
MNASZ Autós Gyorsasági OB
  • fb2
    #513
    Hegyi verseny video, Nemet\osztrak modra! Ez a versenyzo nagyon kemeny, es nagyon ajanlom a Hegyi Verseny VIDEO kat! hegyi verseny
  • fb2
    #512
    Gratulalunk Kiss Norbertnak (Proex) a bajnoksag megnyerese utan! Szinten Gratulalunk Michelisz Norninak, mert nagyon jol indult a szezon elejetol fogva. DE: azt is mondhatom, hogy Szelenyi Alfred es Papai Laca (Proex) nagy nyomast tudtak ra rakni a szezon vege fele, ami azt jelenti, hogy jovo evben a Bajnoksag sokkal szorosabb lessz. Es szinten, gratulalni akarunk nem csak a versenyzoknek, de a csapatnak, aki a versenyzok mogott all, es megteszik azt, hogy a versenyzok utokepes geppekkel tudjanak a starthoz allni. Alltalaban senki nem emliti meg a csapat szereloket, de nelkuluk nem sok minden tortenne. Tehat, ezert hivjak a csapat munkat "TEAM WORK" nak, mert csak igy eggyuttesen lehet eredmenyt elerni!
  • Willi Betz
    #511
    Mai verseny a hungaroringen
    Pólya Ádám és Bódis Kálmán harca
  • JuanG
    #510
    ja, sok sikert kívánok én is a továbbiakban! Írj majd
  • b-type
    #509
    :(
    Sok sikert nektek!
    Majd írj hogy merre és hol megy.
  • fb2
    #508
    Na hat ennyit tudtunk csinalni. Elliott befejezte a versenyzest a Markakupa sorozatban a mai napon. Igaz hogy reszt vett az ido meroben, de nem indul a versenyben se holnap, se Vasarnap. Ahogy gondolom tudjatok, a gyerek ma (Penteken) az idomeroben 16. (!) jott be. Sajnos 1.2 masodpercel lassab volt mint 3 honappal ezelott a ringen ahol akkor 4.nek jott be
    Ez az eredmeny a szememben olyan volt, mint mikor a Toreador a vegen megiscsak leszurja a kuszkodo bikat…. Mert kuszkodesrol volt szo sajnos, ami az en szememben nem tessz jot egy 16 evesnek, hiszen ezelott megszokott volt a sokkal jobb eredmenyei.

    Az idomero utan az is kiderult, hogy az idomero alatt a hatso KW teleszkopja ket darabra tort, es igy ment le a 30 percen. Egybol az idomero utan sajnos felleptek mas aggodalmak is, es a nehez szezon utan En ugy dontottem a fiam hellyett, hogy ebbol a kuszkodesbol elegem volt…es itt, most, megalunk….

    Vannak terveink a jovovel kapcsolatban, amit majd megosztok itt a forumon. Addig is orulok hogy itt jol elbeszelgettunk es ugy naggyabol ‘megismertem’ egy par emberket.

    Sok sikert a tobbieknek az utolso versenyben, es biztosra szemmel fogom kovetni mindket szeriat a kozel jovoben! Koszonom ismet!

    Adio,
    fb2
  • fb2
    #507
    ez jol hangzik!! :)
  • Papailaca
    #506
    "Mikor a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy szeretnéd, az balszerencse. De ha így van és feladod, akkor vesztes vagy..." - Evander Holyfileld
  • fb2
    #505
    van teszt ezen a heten vagy jovo heten a verseny elott? ugy latszik hogy jovo het vegen csutortok\penteken nincs semmi, csak egybol az ido meres... kosz
  • DTap
    #504
  • ibronk
    #503
  • Alexease
    #502
  • avcom
    #501
    helyzetjelentés
  • b-type
    #500

    mi ott leszünk az tuti.
  • Papailaca
    #499
    Fiúk!
    Nagyon köszönöm az együttérzést, ill. a támogatást, gyakorlatilag reggel óta csörög a telefonom, hívnak a versenyzőtársak, barátok, szóval elég sokan.
    Nagyon jól esik a törődés, a bíztatás, sok olyan érvet sorakoztattak fel, amelyek mellett nem tudok csak úgy elmenni, így úgy döntöttem, hogy még az utolsó versenyhétvégén elindulok...Szóval, ha szeretnétek még látni a ságakocsit, gyertek ki minél többen!
    És mindenkit megillet egy nagy KÖSZÖNÖM!!!
  • JuanG
    #498
    bénakép (de legalább saját készítés) az Euroringről

  • JuanG
    #497
    sajnálom, hogy így alakult, mindenesetre gratulálok a sikerekhez, és nekem hiányozni fog a kis "bomba" :)...a pálya szélén azért remélem még összefutunk :))
  • DTap
    #496
    Nem felejtjük!Én is kicsit szomorúan olvastam a hirt,de arra gondoltam,hogy ha igy döntöttél tiszteletben tartom-megértelek.És nekem személy szerint örök élmény marad a pár kör Veled az Euroringen még tavalyról.
  • fb2
    #495
    Nem tudom hogy mi a konkret ok, de lehet 'hallani' a csalodotsagon a Lacatol. (es ebbe nem lehet beleszolni)De ez sajnos szomoru dolog, hiszen O eggyertelmuen nagyon tehetseges versenyzo, es egy Jo Character ami mindig nagyon fontos egy ujjan indult verseny-szerianak. Azt is emliteni akarom, hogy a fiamtol hallva, Laca (vagyis Elliott szerint "Papaly" azok koze tartozik akik kemenyen, de Gentleman modra versenyeznek minden ego problema nelkul.(!) Szerintem ez az eggyik legfontosabb, specialiasan mikor a fiatalok mindig felneznek az idosebb es tapasztaltabb versenyzokre. SZoval azert remelem Laca hogy nem maradsz tull messze a versenyzestol 2007 ben.
  • Alexease
    #494
    Ja ja Laca nagyon jo volt!!!
    Meg ertem a donteset, es teljesmertekben egyet is ertek vele!!
    Termeszetesen azert en is sajnalom, mert azert megis egy ismeros, regi, nagyon jo szimulkatoros, aki megmutatta hogyan kell elkalapalni a regi markakupasokat:)))))
  • b-type
    #493
    Jól nyomtad pedig , ...elolvastam a Proex-s hírt is, így biztos vagyok benne hogy tudod mit csinálsz.
    Mindenesetre nagy kár :(
    De igazad van az élmény megmarad.
  • Papailaca
    #492
    Nagyon sajnálom, egyszerűen elegem lett. Akinek van rá lehetősége, semmiképpen se hagyja ki, egy életre szóló élmény, én sem fogom elfelejteni soha. Szerettem Eliott ellen versenyezni, velem mindig korrekt volt, remélem egyszer még nagyon büszke lehetek erre, hogy Vele küzdhettem. Szeretném megköszönni KN1-nek, hogy általa megtapasztalhattam ezt az érzést, sok sikert Neked és nagyon büszke vagyok Rád, és arra, hogy BARÁTOK vagyunk.
    Mégegyszer köszi mindenkinek, és ne felejtsétek el, hogy volt egyszer egy Bombás suzuki...
  • Alexease
    #491
    Ezt kerjuk reszletezni! :)
  • fb2
    #490
    holy -$hit (!) De remelem ez nem azt jelenti hogy te sem mesz?
  • b-type
    #489
    :(
    :)
  • Papailaca
    #488
    Mindenkinek szeretném megköszönni a szurkolást, és a versenyekre való kilátogatást. A sárga kocsi nem megy többet...
  • fb2
    #487
    ugy ertettem mondani hogy "Megnyerte". A kerdojel pedig azt jelenti "de meg hogy!!" - ami azt jelenti hogy - meglepodott vagyok a jo eredmenye, vagyis a 2.2.1.069 miatt. Ettol tisztabban nem tudom kifejezni amit mondani akartam. :)

  • Papailaca
    #486
    nincs semmi gond, köszi
  • JuanG
    #485
    én nem írtam hogy megverte (ki?) ... Szelényi megnyerte!

    amúgy Laci jól van, szerencsére semmi baja!
  • fb2
    #484
    Megverte? 2.21.069 (!) Olga is 2.21 es fel korul volt. A fiam a multkor 4. nek qualified a 2.22.300 al. Ez most 10.nek sem lett volna jo. Proex jol elore huzott a szezon vegere, az biztos.

    Egy technikai kerdes kulonben: nagyon vegyes velemenyek vannak azzal kapcsolatban, hogy mennyi km muszaj ahoz, hogy a motor jol be legyen jaratva. Beszeltem az Amerikai Suzukival, akkit azt mondjak hogy a Suzuki ajanlata szerint, legalabb 4 ezer merfold muszaj (6000km) mielott a dugattyu gyuruk jol beallnak, es nem fordulnak el, ezaltal lehetseges compressio veszteseg. Ez az Amerikai piacra gyartott motor spec, ami alltalaban alacsonyabb compression megy, de szerintem tok mindeggy.
    Azt is tudom tapasztalatbol, hogy pl. egy Toyota Tacoma 4x4 2.7 liter, vagy egy Volkswagen Jetta 2.0 liter mindketto autonak kellett 3500, es 5000 respectively mielott a motor 'meglazult' es tudott porogni rendesen. Pl, egy hegyi utra csak 2.ban tudtam folmenni (nyogve) de a bejaratas utan 3, sot 4.be vidaman. Mindket alkalommal legalabb 20% lo erot "kapott" mikor ossze hasonlitjuk a bejaratas elott, es utan.
    Barkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Koszonom,
  • JuanG
    #483
    remélem én is hogy jól van Laci...felemásnak sikeredett megint a Proex-nek úgy látszik...Olga is visszaesett, viszont Szelényi legalább megnyerte a suzuki futamot :))... és Norbiról nem is beszélve :)))...Gratula nekik!!!
  • fb2
    #482
    Laca, olvastam a markakup.hu oldalt, remelem hogy minden ok veled. (!)

    Erdeklodom, hogy barkinek megvan-e az ido mero a Juniusi Hungaroring versenyrol a Swift szeriaban. Nem erdekes hogy a Szombati, vagy Vasarnapi, csak kivancsi vagyok a top-6 idokre. Koszonom,
  • Papailaca
    #481
    jajjaj...köszi
  • Alexease
    #480
  • b-type
    #479
  • JuanG
    #478
    """A Skyguard Kupa eseményeinek "utóélete" és a Gyorsasági OB további állomásai kissé elhomályosították a tényt: véget ért az első Hegyi Kupa, amelyben Pápai László megnyerte a Suzuki Swift típusú autók értékelését, a márkakupás összesítésben pedig a legjobb Proex Motorsport versenyzőként a második helyen végzett."""

    GRATULA LACI!!!
  • b-type
    #477
    nagyon hasznos tud lenni az biztos, de az EuroRing pályája még nincs kiadva, egyenlőre nem autózható/tanulható ilyen módon. :(
    De hamarosan az lesz.
    Néztük a srácodat, persze csak a pálya egy bizonyos pontján mivel ott telepedtünk le.
    Jó volt kint lenni, grat mindenkinek.
    Norbi HunRing-n vigyázz magadra!
  • fb2
    #476
    Az oldalatokom lattam a linket az rFactor weboldalra. Nem hallottam errol a vallalatrol ezelott, de jo lett volna tudni roluk, es azt is hogy megvan nekik a Euroring palyaja.. Elliott oda ment a Euroring re nulla palya ismerettel, es eljott onnan tizen-ketto (12) kor tapasztalattal... Ezt a rFactor't a bookmark ba teszem, mert ugy nez ki hogy nagyon hasznos lessz a jovoben. Kosz ismet.
  • fb2
    #475
    Ertem. A mienk ASP, de most meg nem tudom feltolteni, mert a program nincs megirva. Megneztem a kepeket a proex oldalon. Kosz
  • avcom
    #474
    nem azt mondtam, hogy flash site, hanem azt, hogy sok a flash
    a dolog lényege az, hogy a mi oldalunk PHP-s, így nincs szükségem külön editorra ahhoz, hogy frissítsek, az oldalon levő admin felületen meg tudom tenni mindezt.

    közben érkezett pár kép Laca autójáról, fent vannak a lapon

    az Euroring költségeiről az euroring.hu -n találhatsz adatokat