1000
XFire
  • Bugi Misi
    #640
    lefuttattam a játék félismerőt és most megint írja a profilomban a játszott órákat:)
  • uscGhost
    #639
    Azt tudja valaki hogy ha van 1 játék amit ismer az xfire de mikor belépek jelzi is hogy tolom vele de miért nincs xfire in game?? Pedig x-en vannak is képek meg videók nem is olyan régről! Rádásul eredeti a játék! Valami ötlet?
  • Ryder62
    #638
    Nekem is eltűnt két játék a profilomból. Most volt valami karbantartás remélem hogy csak átmeneti hiba.

    Amúgy ez az egész xfire úgy lezüllött mióta felvásárolták. Nem jön támogatás játékokhoz, állandóan eltünnek játék órák, szétkapcsol stb. Amúgy jó program, szeretem mert rengeteg hasznos dolgot tud de így ebben az állapotban használhatatlan.
  • DarkSector
    #637
    jah az fura nekem soha.
    vagy rosszul néztem ha igen. :)
    cod4 volt csak nekem.
  • Bugi Misi
    #636
    de a frissítés előtt jegyezte a játszott órákat
  • DarkSector
    #635
    nem is fogja.
  • Bugi Misi
    #634
    X-fire felismeri a CoD 6 Multit(tört) de nem írja fel a profilomban a játszott órákat
    valakinek van ötlete mi lehet a probléma?
  • Bugi Misi
    #633
    szerencsére:)
  • Qwerty4
    #632
    Már nem azt írja.Helyre jött. :)
  • Cat 02 #631
    Nekem jóak
  • Bugi Misi
    #630
    hát nagyon remélem, nem szeretném ha így maradna.
    most ez van a helyén: This user has played no games on Xfire. pedig 4-5 órát naponta nyomok:)
  • Qwerty4
    #629
    Az én profilomból is eltűntek...bár sztem visszajönnek az adatok.
  • Bugi Misi
    #628
    ez a Rendszer üzenet óta kitörlődtek a játékkal töltött óráim és maguk a játékok amivel eddig játszottam
  • Cat 02 #627
    Biztos, hogy több szerverük van szerte a világon, szal nem az az :)
  • RoboKutya78
    #626
    valszínű valami alkatrész csere lesz a szerveren amin a rendszerük fut
    ha jól értelmeztem a mai napon 2 órától leáll a rendszer.
  • Bugi Misi
    #625
    Xfire will have a service interruption on Tues 11/2 starting at approx. 2pm Pacific Time. Check xfiregaming on Facebook for status.


    WTF?
  • RoboKutya78
    #624
    de ha a video managerben csinálnának egy átemeléses kapcsolót feltöltés nélkül simán csak áthelyezhetné a feltöltött videót adatokkal együtt nem kellene újra feltölteni semmit.
    ehhez nem kell sok programozói képesség szerintem.
  • RoboKutya78
    #623
    büszke is lennék ha igaz lenne ez a felbontás a mozivászon nincs ekkora:)
  • uscGhost
    #622
    szép kis felbontás xD
  • Cat 02 #621
    Nem lehet sajnos. Újra feltöltöd és kész, nincs rá garancia, hogy valaki nem valami fake-t tölt-e fel, az eddig nézett videója helyett.
  • RoboKutya78
    #620
    nem mondom azé szép kis felbontásom lett
    ez se bugmentes környezet:)
  • RoboKutya78
    #619
    Egy kérdésem volna hátha valaki tudja rá már a választ.:)
    Most került fel a Forma 1 2010 es játék videó tárolója rendesen az xfirebe.
    Eddig ugye az egyéb videok közé lehetett telepíteni.
    Hogyan tudnám átemelni rendesen a videokat a forma 1 es szekcióba annélkül hogy elveszteném a videok megtekintési átlagját?
    Mert ugye ez alap úgy megy hogy letöltöm a feltett filmet újra beállítom a feltöltési helyet meg egyebeket de ezzel elvesztem a nézettségi indexét a videonak.
    Elvileg a videomanager területet kéne még egy kicsit babrálniuk a srácoknak mert az a terület egy kicsit használhatatlan.
  • Nagyi06
    #618
    Game Support Update 2010-10-28:
    -Arcania: Gothic 4
    -Kane & Lynch 2: Dog Days
    -Pirate Galaxy
    -Transformice
    -Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge

    Na alakul ez kérem.:)
  • donoki
    #617
    hát mostanában nem adtak ki frissítést, kb több mint 1hete... wrc2010 sincs bent, meg még csomó játék
  • Cat 02 #616
    Kb csak noname játékokat nem ismer fel, de te döntésed, én már csak az ottani barátlista miatt jelentkezem be.
  • Qwerty4
    #615
    jav.: többet nem küldök

    A fene egye meg az sg-t is, hogy nincs legalább 5-10 perces javítási idő, minden fórumon van, itt viszont nincs (csak pénzért).
  • Qwerty4
    #614
    2 és fél év után, vasárnap délután abbahagytam az xfire-zést, legalábbis tovább nem küldök játszási idő adatot, mert másra nem használtam.
    Amúgy is zavaró volt, hogy rengeteg játék nincs is az adatbázisában és sokat meg nem is ismer fel.
  • donoki
    #613
    wrc 2010et várom még h támogassa..
  • Nagyi06
    #612
    Game Support Update 2010-10-20:
    -Fallout: New Vegas
    -Pro Evolution Soccer 2011
    -F1 2010
    -Worms Reloaded
    -Lost Planet 2
  • eNorti
    #611
    óhhh, köszi a felvilágosítást
  • RoboKutya78
    #610
    azokat nem is fogja látni mivel az egyik steames rendszeren fut a másik meg az ea futtatja a szervereit.ha eredeti a játékod akkor se fogsz vele szervert találni.a Battlefield Bad Company-t se látja az is ea.
  • eNorti
    #609
    Sziasztok, egyszerűen nem lát szervereket az Xfire pedig az összes játékot felderítette ami fel van telepítve. Konkrétan az MW2 és az új Medal of Honor érdekelne. Belépek a szerverek fülre és semmi nincs csak a menüpontok. HELP PLS! Eredeti játékokról van szó.
  • RoboKutya78
    #608
    f1 2010 hol van késnek vele pedig lesz mit áttöltenem videókat:)
  • Nagyi06
    #607
    Game Support Update 2010-10-12:
    -FIFA 11
    -Medal of Honor
    -Final Fantasy XIV
  • uscGhost
    #606
    még egy csomó új játék van amit még nem ismer..... a régi üzemeltetők már aznap vagy már másnap megcsinálták volna........ kezd sz*r lenni az xfire
  • RoboKutya78
    #605
    nem haldoklik csak dolgoznak a háttérben:)
  • Nagyi06
    #604
    Végre kezd feléledni az Xfire.
    Game Support Update 2010-10-07:
    -Dead Rising 2
    -Front Mission Evolved
    -R.U.S.E.
    -Lara Croft and the Guardian of Light
    -NBA 2K11
  • Zbence111
    #603
    köszi a segítséget végre sikerült.:)
  • RoboKutya78
    #602
    de mindenképpen reggelned kell
    csak utána tudod használni a progit
    a szöveg alapján valamit vagy nem vagy rosszul töltöttél ki a felhasználó nevet csekkold le hogy engedi e használni
  • Zbence111
    #601
    akkor nem kell regisztrálnom?