1000
XFire
  • RoboKutya78
    #600
    az utolsó lépésedet offolnám a szerverkereső részben keresel egy szerot rákatt és elindul a game
  • Zbence111
    #599
    Akkor nem kell mást csinálnom, csak letöltöm innen:
    http://www.xfire.com/download/
    Feltelepítem lefuttatom a játékok felderítését
    és elindítom a COD2 multiplayer-t?
  • donoki
    #598
    regelésnél kéri a születési dátumot, és ír vmi kor követelményt? én már nemtudom, sok éve regeltem.
  • RoboKutya78
    #597
    ha feltelepítetted akkor nincs más mint a játékok felderítését kell futtatni és belekerül a szerverek közé a szerverkereső
  • Zbence111
    #596
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék, a COD2-vel multiplayerezni szeretnék és ehhez kell az xfire.
    Letöltöttem innen:
    http://www.xfire.com/download/
    Telepítettem, megnyitottam, hogy regisztráljak:
    ott ezt írta:
    We're sorry, but based on the information you have provided you are ineligible to register.

    Mitől lehet ez mi a megoldás?

    Előre is köszi a válaszokat.
  • donoki
    #595
    jah, már behozta a képet.. csak frissítettek vmi, mert már minden Ok.
  • donoki
    #594
    most te amúgy miről beszélsz? összefoglalnád 1, azaz EGY hsz-ben?
  • RoboKutya78
    #593
    VAKLÁRMA MÜKSZIKEZ RENDESSEN:)
  • RoboKutya78
    #592
    maga a program műkszik még.
  • RoboKutya78
    #591
    vagy csak egy kis átmeneti off?
  • RoboKutya78
    #590
    hoppá valaki erre magyaráztatott tud adni?Tényleg x-fire OFF?
  • uscGhost
    #589
    Igen ez én vagyok, kössz :) Ebből a háttérképből vágtam ki :) :
    http://www.wallfizz.com/art-design/personnage/4111-music-girl-WallFizz.jpg
  • RoboKutya78
    #588
    am jó az x profilképed ha ez te vagy?:)
  • RoboKutya78
    #587
    na ha rájössz a megoldás nyitjára szívesen veszem ha megosztod velünk a megoldást
    szerintem akinél látsz ilyet azt kérdezd meg de valszínű ők is az x el fotóznak csak megtartják az eredeti nevét és helyét és csak az áttervezés után töltik fel azt.

    ezt is úgy tettem fel hogy az x el fotóztam és paintel beletúrtam
  • uscGhost
    #586
    Hali!
    Nem tudja megmondani valaki hogy hogyan lehet nem x-es képet feltölteni? Mert én sok photoshop-os képet látok x-en de én nem tudok feltölteni 1-et se mert hibaüzenetet ír! A youtube-n is néztem videót de nemsikerült megcsinálnom!! Valaki segítsen, köszönöm!!!
  • RoboKutya78
    #585
    nem is úgy értettem hogy hozzányúlnak hanem hogy az engedély megkapják a készítőktől vagy hogy megy ez a dolog náluk
  • Cat 02 #584
    Xfire nem nyúl hozzá a játékhoz
    Ám gondolom akkor kerülnek ki, mikor bekerülnek majd Xfire store-ba, biznisz az biznisz :p
  • RoboKutya78
    #583
    Srácok nem zavar benneteket hogy amiket most felsoroltatok játékokat annak megjelenési ideje kb 1 ill 2 héten belül volt esedékes?
    Ennyi idő alatt egyik játékra se kap senki engedélyt hogy hozzányúljanak Ide teszem a pontot hogy legalább 3 4 hét múlva tuti ezek is benne lesznek a frissítésekben.
    Ha megfigyeltétek soha nem volt rá példa az x nél hogy a megjelenést követően azonnal támogatta volna a frissen megjelent játékokat.
    Úgyhogy nyugi megérnek ezek a játékok is.
  • Cat 02 #582
    Nagyobb névre :)
  • donoki
    #581
    A mafia2-t támogatja, vagy ezt arra írtad, hogy ezt a nagyobb nevet támogatja?:D
  • Cat 02 #580
    Mafia 2 :)
  • Nagyi06
    #579
    Az egy dolog, hogy 3 frissítés volt, de sajnos ilyen kisebb szar játékokat supportolnak és nem az ilyen nagyobb nevek, mint pl: RUSE, Kane and Lynch 2, meg mit tudom én... Na mind1 de már ez is valami legalább tudjuk, hogy él az xfire még.:)
  • RoboKutya78
    #578
    skacok
    frissítés halmok az x firen 2010-09-03/09/10 egy héten belül 3 frissítés:)

  • RoboKutya78
    #577
    hát igen ennek a frissítésnek nem igen volt értelme:)
  • donoki
    #576
    hú de jó, kiírja milyen zenét hallgatnak a játékosok :D
  • RoboKutya78
    #575
    aki tud egy kicsit angolul az azt hiszem itt nyomon tudja követni a háttérben folyó eseményeket
    http://www.xfire.com/blog/theblog/
  • RoboKutya78
    #574
    Én 2004 óta aktív vagyok és havonta vagy 2 havonta észre lehet venni rajta hogy a játékfrissítések kicsit késve bár de mindig felkerülnek rá Kisebb újítások előkészületeit is látom rajta Nemrég vezették be az mp3 as rendszer kiírja mit hallgatsz belekerült a music player a notifications rendszeren dolgoztak mostanában sokat.úgyhogy nem mondhatnám hogy nem foglalkoznak a progival.A felvett képek letöltésénél linkelésénél is javítottak több méretben de tudod illeszteni a képeidet forumokba
  • donoki
    #573
    Én i most pakoltam vissza az Xfiret, kb már fél éve nem használtam, hát azóta nem változott kb semmi :D
  • Cat 02 #572
    Miért? Mi a baj vele? Épp szervert frissítenek / fejlesztenek
  • Nagyi06
    #571
    4 éve használom az xfire, soha semmi bajom nem volt vele, de a mostani üzembentartók ahogy elnézem nagyon leszarják semminyire se foglalkoznak vele... kár, na de ez van sajnos... ennek is annyi mint Asenak...
  • RoboKutya78
    #570
    oks akkor jól gondoltam
    ---
    de viszont a fénykép még mindig nem került ki a fejlécbe alszanak az sg-nél?:)
  • Cat 02 #569
    Restart
  • RoboKutya78
    #568
    skacok kérdés
    ezeket a frissítéseket úgy aktiválom hogy ha a letöltés mappában kicsomizom a zip file és a benne levő filet és mappát átmásolom a xfire mappájába és restartolom a progit?
  • RoboKutya78
    #567
    halló halló
    Itt egyesek keltik a rémhíreket.
    Lessetek oda, ma jelentkezett egy frissítés 2010-09-04 09:37 dátummal keltezve.
    Azé nem volt szerintem mostanában sok frissítés mert volt néhány játékmegjelenés a közelmúltban.
    Ez van benne:

    Leírás

    New support for:
    StarCraft II
    Need for Speed World
    Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers
    Big Match Striker Beta
    Alien Swarm
    Disciples III: Renaissance
    Reign: Conflict of Nations
    Mafia II

    Steam support added for:
    Serious Sam HD: The Second Encounter
    Disciples III: Renaissance
    Web game support for:
    Lucky Train
    Outer Galaxies
    Dogs of the Seas

    Fixed support for:
    WarRock (DX9 XIG)
    EVE Online
  • RoboKutya78
    #566
    Na ne, ezt nem mondod komolyan?
    Csak nem arra a sorsra jut mint az Ase?

  • FSpofon
    #565
    nem is lesz többet (egy ideig?), eladták és kirúgták a fejlesztőket.
  • fearfan
    #564
    vki nem tudja,hogy miért nincsen xfire frissítés lassan egy hónapja?
  • FSpofon
    #563
    ahogy mondod.
  • tasza
    #562
    nah jolvan:D! akkor lécives mond el h hogy tudok az xfire -vel jáccani!
    Pl--> elindítom az xfire-t oszt a mondjuk a Cod valamelyik részét oszt xfire keres nekem szervereket és csak kétt kat és megy vagy mi? ezt nemvágom!
    anno már probálkoztam vele csak senki nemtudta elmondani h hogy is van ez
  • Cat 02 #561
    MW2-t se (lévén ott nincsenek "szerverek"), de az összes többi CoD-ot ha ez megnyugtat :D