488
Winning Eleven 10 / Pro Evo Soccer 6
  • gabe paul logan
    #328
    mindegy milyet raksz be(amiket tud kezelni) átalakítja bmpre de azokat tettem bele
  • roberto0915
    #327
    Te .png formátumú mezeket raktál be a pes6-ba (pl. a wba-nál)? Mert én olyanokat importáltam, és lehet, h ez volt a baj.
  • roberto0915
    #326
    remélem a hep6 mezeit is betudjuk majd rakni és nem lesz semmi gond
  • gabe paul logan
    #325
    pes6ba ma sikerült beraknom a wba mezét, de pes5ben nem sikerült valami full kék mez lett belőle, de akkor még nem építettem új iso-t , nem értettem még hozzá. akkor nem tudom mi lehet vele a baj, be kéne raknia rendesen...
  • roberto0915
    #324
    Pes5-ön próbáltam ki, h majd működik-e ez egyáltalán. Tudom, h a mezek vázai több darabban vannak, de ahogy kicseréltem a G.G. Studioval a holland mezeket a magyarokéra ugyanúgy rendezte el a mez darabokat (külön a gatyát, a sportszárt, a felső részt, szóval intelligensen külön választotta a hep5-ös "egybe"mezeket.
    Amúgy készítettem iso-t a patch-elés után.
    Te tudtál már pc-és mezeket importálni ps2-be?
  • gabe paul logan
    #323
    pes 6ra akarod vagy pes5re berakni a mezeket?
    pes5ön ugyanolyan templatere raktad a mezeket, mert hep ben egyben vannak a mezek de néhány pes5ös mez váza(template) több darabban van.
    DE!remélem újra építetted az isot cd-dvd generatorral írás előtt, lehet hogy azért fagy le mert ezt nem tetted meg, ja ésegyszerre csak egy mezt rakj be mert ha sokat csinálsz nem tudod mi lehet a baja.
  • roberto0915
    #322
    hi!

    Nem tudsz olyan külföldi oldalakat, ahol hasznos ps2-es programokat lehet letöéteni (amivel pl. magyar mezeket tudok importálni v. szerkeszteni)?
    Én nem találtam. Pl. te hogy raktad be a Loki mezét a patch-edbe? Imortáltad v. OF-on keresztül editor mode-ban?
  • roberto0915
    #321
    Úgy csináltam én is. Egyenként importáltam be Game G. S-val, és minden fa*zának tűnt. Lehet, h le kell mondani arról, h magyar liga legyen a pes-ben a ps2-eseknek. :(
    Pedig valahogy biztos meglehet csinálni... csak hogy, az rejtély
    ...hiába keresgélek a neten, de nem találok semmilyen hasznos infót...
  • gabe paul logan
    #320
    game graphic studio val egyenként belhet tenni a mezeket, nem fileket raksz hanem képeket, a letöltött hep patchben lennie kell egy unit mappának és azon belül vannak azok a mezek amiket berak a kitserver pcén,szal azokat a mezeket berakod pl a holland bajnokság helyére.
  • roberto0915
    #319
    Igen, az üzenetet a ps2-öm írta ki. Ezért se tudom, h mit ronttotam el.

    Ha nem lehet pc-és patch-eket ps2-be rakni, akkor h tudom megcsinálni, h a magyar liga csapatainak a mezei benne legyenek? Valahogy biztos be lehet rakni, csak az a baj, h ezt még nem tudom.
    Lehet, h vmilyen konvertáló program kell hozzá...
  • gabe paul logan
    #318
    Nem érdemes pcés patchet ps2es játékra rakni, ezért van külön pcére vagy ps2re egy egy patch.

    Az az üzenetet a ps2 írta ki?

    Talán ha egyenként cseréled ki a mezeket , csapatonként, 0textet nem érdemes kicserélni, sose tudod mi lehet vele a gond....lehet h nem csak mezek voltak a 0text patchben hanem valami olyan is ami csak pchez kell.
  • roberto0915
    #317
    KÉRDÉS: Mi lehet a baj?

    A pes5-be raktam új mezeket (hep5-ből a magyarokét) Game Graphic Studio-val és Dkz Studio-val a hep5 0_TEXT fájlát. Úgy tünt, h minden rendben van, hiszen a mezeket gond nélkül kicserélte és a 0_TEXT-tel sem volt semmi probléma.
    Mikor a ps2-be beraktam a game-t akkor is úgy tünt, h minden rendben van hiszen tudtam nyelvet választani, azonban amikor a Start game-re kattintottam ezt írta ki egy kis töltés után:

    Folder1
    Checking hard disk...

    és aztán semmi. PLEASE HELP!
    THX!
  • roberto0915
    #316
    Hi!
    Szívesen segítek, de 5000 fájl a neveknél v. 8000 a szövegelésnél (még ha csak a felét is nézem az rengeteg). Legalább annyian kéne, h legyünk, akik dolgoznának a magy.komm-on, h 1 főre ne essen 500-1000-nél nagyobb fájlmennyiség, hiszen csak így lenne megvalósítható az egész.
    Ha jól veszem ki kb. 13.000 fájllal kéne dolgozgatni. Ehhez min. 13 fő kéne, de az ideális a 26 vagy még több. De ennyi embert nem hinném, h tudnánk találni, akik szívesen segítenének a magyarításban. Bár ez lenne a megoldás, hiszen így sokkal gyorsabban haladna a "munka".
  • gabe paul logan
    #315
    SZÖVEGELÉS(kb 8000 file)

    Na ehhez szükséges a jó angol, én is beszélek vmilyen szinten de belehalgattam a pes kommjába és ez volt a reakcióm hogy ...mmmmi?
    Egyszerűen nem értem hallásra néhány szavát.
    Itt is úgy kell mint a név kiszedésnél, sőt a fifások szépen kategorizálták a mondani valókat. Viszont itt tényleg figyelni kell mit hova rakunk nehogy baromságot mondjon a pesben...
    De van egy csomó felesleges szöveg(mivel eredeti a fifa van olyan hogy pl manu vs mancity bevezető...stb...dávid vs góliát)

    De ha ténylegjól megy az angol akkor inkább jó lenne ha ebben segítenél, akkor nem pazarollak el a callnamekre, azt "bárki" megtudja csinálni.De természetesen nem kéne az egészet neked csinálnod(8000) mondjuk csak az első négyezret.
  • gabe paul logan
    #314
    NEVEK(ebből kb 5000 van)
    A nevekkel már nagyon egyszerű a dolog csak ugye plusz idő mert elég sok van belőle és szerintem minden játékosnak van legalább két-három megszólítása minta fifában(pl ronaldinho, ronaldinho a labdával, most ronaldinho).Van egy program amivel külön rá lehet keresni a játékosok hangfileire és röktön azokat ki lehet szedni amik a pesben vannak(hogy honnan tudod kik vannak a pesben? ha ps2őd van benyomod a tvén a játékot és ott nézed a "callnameket" szépen sorban és kiszeded azokat a fifából amik kellenek, az átalakításuk adx filévé(dkz studio)csak két tallózás. Előnyös ha elnevezed majd a kiszedett név hangokat h könnyebben megtaláld, meg szétszeded "a" betűsekre , szal abc szerint mappákban.

    -amik progik kellenek az a dkz studio és a sound master07, és feltöltöm a fifa demóját amibe beleerőszakoltam az egész ma kommentárt vhogy

    tényleg nem bonyolult csak mondom plusz idő, ha segíteni szeretnél akkor csinálok egy rövid leírást mit és hogyan kell és csinálni...
  • roberto0915
    #313
    Hi!
    8000 file! Az szép. A nevekkel kapcsolatban mit lehet segíteni? (minden játékoshoz be kell állítani a komm. hangot?) Vagy a jó angol nyelvtudás milyen feladathoz kell?
  • gabe paul logan
    #312
    Én rajta vagyok a magyar kommentár ügyön pár hete, de valahogy abba hagytam mert sokat kell tanulnom , magánéletem is van és ráadásul egy patchet ígértem a népnek ps2re...nem akarok hirdet ni de egy kicsit idevág a téma szerintem:


    Ha valakit érdekelne a dolog segíthetne nekem a magyar kommentár elkészítésében:

    -vagy jó angol nyelvtudással rendelkező embert keresek
    -vagy akinek van idege és csak a nevekkel foglalkozna

    de ez csak komolyan működhet!És januárra meg is lennénk...minél többen vagyunk annál jobb mert több mint 8000 file-t kell lecserélni...
  • gabe paul logan
    #311
    nálam néhol hatalmas biztonsági őrök vannak , meg fel van húzva egy felesleges nézőtér, villódzik a háttér meg ilyen finomságok...
  • roberto0915
    #310
    Hi!
    Nálam a stadionokkal nincs semmi probléma, pedig én is azt a patch-t telepítettem -minden fasza- . Dkz studio-val csináltam és minden rendben volt.
  • gabe paul logan
    #309
    Game graphic al

    Kijelölöd az unnamedet, jobb klikk és import, rögtön láthatod is az eredményt a kis képeken
  • shevy
    #308
    de ezt hogy cseréljem ki? egyébként a soundpatch működik, mármint a mymy féle, ordítanak a gólnál
  • gabe paul logan
    #307
    ronaldinho arc
    default: unnamed 1925
    módosítható: unnamed 2340

    ronaldinho haj:
    default: unnamed 4957

    (módosítható hajat én még nem tudtam sikerrel csinálni)

    Értesíts az eredményről, ha jó és hajpántos légyszi oszd má meg velem vhogy.
  • gabe paul logan
    #306
    gamegraphiccal fuss végig a text fileken

    a ronaldinho default arc ot 1990 es unnamed után keresd

    a start screen meg az e text végén van vhol bocs de most nincs időm utána nézni részletesen holnap megkeresem pontosan...
  • shevy
    #305
    valaki nem tudja, hogy lehet arcot betenni a jatekbe? van egy Ronaledinho amit be szeretnek tenni, két fájl van, egy unnamed_hair.bin és egy unnamed_r.bin De az o_text.afs-ben nincs ez a két fájl

    Más: Start screent hogy lehet betenni? Van egy .txs fájl, csak nem tudom mi helyére kell beimportálni
  • shevy
    #304
    majd most akarok patcheket összerakni, csak nem tudom még, hogy melyikeket
  • shevy
    #303
    én nem raktam be
  • gabe paul logan
    #302
    de az egy komplett iso sokáig tart leszedni...
    valakinek sikerült berakni a szurkolói hangokat a mymy patchből, mintha SHEVY-t láttam volna az ewoweben egy elégedett kommentel, hogy raktad be a gamebe? nekem eltűnnek a zenék és abszolút kussol a közönség!
  • DoNorBi
    #301
    pcre van nem is egy a pesgaming-en csak nemtom hogy az passzol el ps2re
    Vagy amit tudok hogy a WE10-es Wemerica patchbe naon fasza stadionok vannak ha azt áttudod csempészni a pesbe az nem lenne rossz.
  • gabe paul logan
    #300
    nem egetrengetőek: módosítható cipők(+ kis segítség az összerakásukhoz),zenék, hátterek, reklámtáblák, tv logó(meccs közben is), új arcok több játékosnak(ill. több embernek updateltem a kinézetét), magyar játékosok kinézete javítva, beraktam az elveszett játékosokat, +DVSC-TEVA + 3 angol 2. osztályú csapat,(a labdák sztem ugyanazok mint a my my patchben), és most szedtem ki a stadionokat mert televoltak hibával, és még megpróbálok szurkolói hangokat is belecsempészni...
  • roberto0915
    #299
    Hi!
    Pár szóban bemutatnád, hogy milyen változtatásokat csináltál a patch-edben? -labda, mezek, játékosok, stadionok, reklámtáblák... stb
    Thx!
  • t256
    #298
    Van, de csak az option fájltól lesznek igazi csapat- és játékosnevek, meg mezek.
  • gabe paul logan
    #297
    RAKTam belőle stadionokat,de elég bugos, pl vhol hatalmas biztonsági őröket láttam meg villodzó hátteret szal szerintem azt kiveszem, a chants/szurkolást meg egyszerűen nem tudom betenni , mindent leírás szerint csinálok és eltünnek a zenék és a szurkolások...ilyen stadionos patchet nem tudtok?
  • DoNorBi
    #296
    figyusz gabe ismered a MyMy patch-t?eléggé jól összevan rakva szerintem, nincs kedved azt is felhasználni vmilyen szinten?
    pl evo-weben fenn van...
  • chicco24
    #295
    Nins olyan patch amivel magát az iso fájlt kell megpatchelni?
  • gabe paul logan
    #294
    hoppá, még egy dolog eszembe jutott , el kell kérnem a jogokat az alkotóktól, az egyik már le van zsírozva, de a másiknak az imént írtam(remélem belemegy)

    ha nem akkor csak ti magyarok élvezhetitek, ha egyáltalán tecceni fog...
  • t256
    #293
    Szia!

    www.pesgaming.com-on találsz nem is egyet, viszont ezek option fájlok.
    Kicsit visszább már leírtam ,hogyan lehet rávarázsolni memkártyára.
  • roberto0915
    #292
    sajnos ott se...
  • chicco24
    #291
    Segítsen már valaki. Honnan lehet letölteni egy normális patch fájlt a Ps2-es Pro evolutinon soccer 6-hoz.
    A miben a csapatok nevei és a játékosok is helyes nevükön szerepelnek.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Solidus
    #290
    Már nagyon várom! :)
  • gabe paul logan
    #289
    csak annyi probléma merül fel néha h akkor elmegy ált. a kedvem az egésztől...remélem a maradék pár dolognál nem ér meglepetés...