488
Winning Eleven 10 / Pro Evo Soccer 6
  • gabe paul logan
    #368
    Még kéne két csapat meze , elkezdtem csinálni hogy kész legyen, lehet hogy erre áldozom a hétvégét mert már nagyon idegesít hogy hajszál miatt nincs kész...


    Ha tényleg jó a mez akkor berakom a patchbe:)
  • shevy
    #367
    option file pedig mymy 1.3, egyedül majd a nemro editable bootpackkal kell egy kicsit szarakodni, kép alapján neked kell megcsinálni a cipőket, de az is 10 perc :)
  • shevy
    #366
    forums.evo-web.co.uk-ról szedtem le az összeset, a sorrendre is figyelj, mármint,hogy a patcheket milyen sorrendben teszed fel, mymyjal kezdd
  • roberto0915
    #365
    szedem le a te patch összeálításodat, csak azt nem tudom, h ezeket honnan szedtet le:

    mymy patch
    mymy sound
    impatrick addboards patch
    (te melyik option file-t használod? v. ez mindegy?)

    a többi már megvan, csak ezek hiányoznak
    thx!
  • shevy
    #364
    számok meg bombillero fontpackban van minden csapathoz, nagyon jó kis patch az
  • shevy
    #363
    vagyis #344 :)
  • roberto0915
    #362
    thx!
  • shevy
    #361
    #347
  • roberto0915
    #360
    a barca mezt honnan lehet beszerezni?
  • shevy
    #359
    mindent dkz-val
  • DoNorBi
    #358
    egyszerűen dkz-val kell berakni mindent vagy 50féle programmal kell pöcsölni hogy meglegyen?
  • shevy
    #357
    ha leszedsz mindent, onnantól 15perc, +kiírni
  • DoNorBi
    #356
    hát azt nem tom megoldani...:(
    egy ilyen iso-nak az összebarkácsolása mennyi időbe telik ugy naggyából?
    nekem amugy msn-en megvagy ha fentvagy szolj ugy mégis egyszerűbben tudnék kérdezősködni:)
  • shevy
    #355
    gabe szerintem feltölthetnéd a barca mezpackodat az evo-webre, sokan örülnének neki
  • shevy
    #354
    az egész isot? az 1,5gb, de ha adsz helyet feltöltöm, de egyébként hülye vagyok az ilyenekhez :)
  • DoNorBi
    #353
    pazar összeállitás!shevy ezt nemtudod vhova feltöteni,sajnos egy ilyen öszeálitásra nincs időm,de kedvem lenne játszani vele:)
  • shevy
    #352
    most így néz ki a pesem:
    Mymy stadium patch
    mymy patch
    mymy sound
    impatrick addboards patch
    nemro editable bootpack
    tiptoe facepatch
    bombillero fontpack
    és gabe barca meze :)

    A játék így nagyon jó, ezeket a patcheket raktam fel, és már annyira élethű minden, hogy el sem hiszem, mintha focimeccset nézék :)
  • shevy
    #351
    gabe jó lett a barca mez, kösz
  • DoNorBi
    #350
    gabe a patchedre várok addig nem akarok pesezni,de már nem birom sokáig kérlek siess!:D
  • shevy
    #349
    köszi, a számok nem kellenek, bimbillero fontpackban jobbak vannak szerintem
  • gabe paul logan
    #348
    csak másold be a barcás mappába és úgy importáld a dkzvel...
  • gabe paul logan
    #347
    Számokat nem raktam hozzá, bocs

    itt vannak:

    http://files.filefront.com/szmozs___barcarar/;6276047;;/fileinfo.html
  • shevy
    #346
    köszi. holnap kipróbálom és majd írok hogy milyen lett, amúgy a narancsmezhez is aranyszínű a betű :)
  • gabe paul logan
    #345
    HAMAROSAN készen lesz, amint be tudok spájzolni még két mezt...
  • gabe paul logan
    #344
    Bocs ma egész nap vacakolt a netem...
    de itt van:



    A readme-t feltétlenül olvasd el!BARCA BL MEZ
  • roberto0915
    #343
    Hi!
    Nem tudná megmondani valaki, h honnan lehet letölteni Stadium Editor programot pes6-hoz? Saját stadiont szeretnék csinálni :)
    thx!
  • shevy
    #342
    gabe paul hogy állsz a mezzel?
  • shevy
    #341
    ezt innen sg-ről a konami témából :)
  • gabe paul logan
    #340
    te honnan szerezted ezt a linket? nekem is kellenének mezek de az ilyen főbb oldalakon nem találok semmit, a wolwerhampton és a crystal palace 06/07es csomagja kéne...
  • shevy
    #339
    az még a különbség, hogy a piros kék csíkos hátán nincs piros csík, ez a bl mez, a konamison meg van piros, az a bajnoki mez, köszi szépen
  • gabe paul logan
    #338
    megcsinálom, de én nem látok különbséget a konamishoz képest, az unicef en kívül, melyik olyan különleges? nem akarok mindengyikkel szenvedni
  • gabe paul logan
    #337
    amikor kiszeded a textből ahoz hogy betudja olvasni a ggs ahhoz egyszerűen belekell húznod a filét a decrypt szóba, és mehet a módosítás, hogy ne fagyjon le a game ne feledd el mikor készen van encryptelni és úgy vissza rakni a textbe!
  • shevy
    #336
    gabe paul logen tudnál nekem barca mezt csinálni? itt vannak a pes6 mezek hozzá, mind a 4:barca mez
    ebből azt a 4 str fájlt megtudnád csinálni, amit csak dkz-vel be kell importálni? egyszer már küldtél nekem barca mezt, csak az saját készítésű volt vagy mi, ebbe meg van egy bl mez, ami kéne, a számokkal vagy betűkkel ne törődj,(van benne az is)
    kösz
  • roberto0915
    #335
    Ha mezt akarok berakni(.png) akkor nem muszáj a we10 kit tool-lal konvertálni semmit, ugye?
    Amúgy a we10 kit tool hogyan műküdik? Ezt írja ki amikor az .exe-re kattintok:
    Decrypt kit files
    Encrypt kit files
    thx!
  • BJB
    #334
    Valaki nem tud wgy jó patch-et a PES6-hoz?(PS2-re)
  • gabe paul logan
    #333
    haj jaj, lefagy ám, mert más template van a pes6os mezekhez és nem tudja megjeleníteni. de ha vmi más progi val kiszeded a mez filéjét és utána a we10 kittool al átkonvertálod, akkor betudja olvasni a ggs is(szoval kimentheted belőle a képeket és mődosíthatod meg amit akarsz), csak h vissza téve múkodjon a játékban ahhoz vissza kell konvertálni a fájlt.

    bocs az írsért, nem ma klavíatúráről írtam...sry
  • roberto0915
    #332
    éppenséggel úgy is kilehet cserélni, h ne jelenítse meg a mezt, csak nem látszik a "végtermék"...
  • shevy
    #331
    ha lefagy, akkor elég érdekes lesz kicserélni :)
  • roberto0915
    #330
    Igen, de volna még 1 kérdésem gabe paul logan-hez, h nála, amikor a G.G.Studioval dolgozik és rákattint vmelyik csapat mezére, h nem fagy-e le a program(?), mert nálam igen...
  • shevy
    #329
    mezt cserélni ggs-sel lehet?